huzurevi ziyaretleri

Erciyes Üniversitesi öğrencilerinden okullara anlamlı yardım
Geçtiğimiz yıl kan bağışı, çevre düzenlemesi, mavi kapak toplama kampanyası, ihtiyaç sahibi okullara spor malzemesi yardımı, Huzurevi ziyaretleri, Engellilerle Dostluk müsabakaları gibi bir çok proje düzenlemiştik.
Türk-İspanyol Dostluk Derneği üyeleri yaşlıları unutmadı
MADRİD - Türk-İspanyol Dostluk Derneği (Casa Turca) üyeleri, huzurevi ziyaretleri gerçekleştirdi. Kurban etinden huzurevi sakinlerine ikram eden Casa Turca heyeti, bayramın Müslümanlar için ne anlama geldiğini anlattı.
Üniversite öğrencileri huzurevi sakinlerine eğlenceli anlar yaşattı
Öğrencilerin geleneksel hale getirdiği bayram öncesi huzurevi ziyaretleri Kırkpınar Beden Eğitim Yüksekokulu dans grubunun gösterisi ile başladı.Program, Mustafa Necati İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan Suyun Ötesi Ritim Grubu öğrencilerinin Trakya ezgilerini seslendirdiği konserle devam etti.
'Dede-Torun Çevre İçin Elele' proje finali huzurevinde yapıldı
Proje kapsamında 280 huzurevi sakinine hediye alındığını anlatan Dilitatlı, "Huzurevi ziyaretleri ile vefa duygusu geliştirildi. Ayrıca 'e-atık toplama kampanyası' ile 5 ton elektronik atık toplandı.
Brüksel’de Türkler Anneler Günü’nü iki haftaya yaydı
“Farklı Kültürlerde Anne” üst başlığını taşıyan etkinlikler arasında yuvarlak masa toplantıları, huzurevi ziyaretleri ve kanser hastası çocukları olan annelere yönelik bir moral kahvaltısının yanı sıra, “Farklı Kültür ve Dinlerde Annelik Kavramı” başlıklı bir panel de bulunuyor