ibrahim özçimen

Vali Özçimen: Rusya ve Türkiye arasındaki işbirliği artmalı
MOSKOVA - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Rusya ve Türkiye’nin her alanda işbirliğini artırıp, kazan-kazan modeliyle ilişkilerini geliştirmesi gerektiğini söyledi.Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Rusya’nın St.
Bolu'da Cumhuriyet coşkusu
Törene Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, il protokolü, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.Hükümet Meydanı’nda yapılan tören ise Vali İbrahim Özçimen, Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmail Güneşer ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından törene
Bolu’da hayır işlerinde yarışılıyor
Fatma-Seyit Mehmet Eren Anaokulu önünde gerçekleşen programa Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile Fehmi Küpçü, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt
Türkiye'yi doyuranlar aynı festivalde buluştu
Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali'ne Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Mengen Kaymakamı Hayri Zorlu, Mengen Belediye Başkanı Osman Erarslan
Ramazan'da yaşanan tartışmalara son vermek için Diyanet rasathane kuracak
Bolu İl Müftüsü Mehmet Şahin ile birlikte Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret eden Görmez burada gazetecilerin sorularını cevapladı. Yaklaşan Kurban Bayramı ile ilgili vekaleten çadır kentlerde kurban kesileceğini söyleyen Diyanet İşleri Başkanı Görmez, " Arkadaşlarımız dünyaya dağılmak üzereler.
Diyanet İşleri Başkanı Görmez: Camiler bağımsızlığımızın simgesidir
Mehmet Görmez, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, eski bakanlar M. Said Yazıcıoğlu ile Mustafa Demir, Din Öğretimi Genel Müdürü ve Mukamlar köyü ahalisinden Prof. Dr. İrfan Aycan, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın ve vatandaşlar katıldı.
Altındağ Belediyesi’nden Bolu’ya lise
Törene katılan Bolu Valisi İbrahim Özçimen, "Biliyoruz ki cehaleti yenmenin en iyi yolu eğitimdir." dedi.Düzenlenen temel atma törenine Vali İbrahim Özçimen, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Prof.
Yeni doğan bebeklerin bir yıllık ihtiyaçları valilikten
Mengen ve Dörtdivan ilçelerinde yeni doğan bebeklerin bir yıllık ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla başlayan 'Hoş Geldin Bebek' projesinin tanıtımını Vali İbrahim Özçimen yaptı. Kocakaş ailesinin evine giden ve proje tanıtımını burada yapan Vali Özçimen, "Bu projeyi yapmaktaki amacımız koruyucu sağlık hizmetidir.
Vali Özçimen: Okullar en sağlam binalar olmalı
BOLU - Vali İbrahim Özçimen, okulların en sağlam binalar olması gerektiğini belirtti. Özçimen, okulların hem öğretim yuvası hem anaların babaların gözlerinin arkada kalmayacağı birer yer olması gerektiğini kaydetti.
Vali Özçimen'den kaymakamlara: Her zaman kimsesiz ve muhtaçların yanında olun
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, tayinleri çıkan Yeniçağa Kaymakamı Barış Aktan, Göynük Kaymakamı Haluk Çakmak, Seben Kaymakamı Alper Balcı ve Kıbrıscık Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk için bir veda yemeği düzenledi.
Teknik direktörlerden Vali Özçimen’e ziyaret
BOLU - Bolu’da kamp yapan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Ankaragücü ve Alanyaspor tenik direktörleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Boluspor’un eski hocası da olan Cihat Arslan’ın yer aldığı ziyaret sohbet havasında geçerken, ziyarette doğal olarak bol bol spor konuşuldu.
Huzurevi sakinleri ile bayram coşkusu
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Ramazan Bayramı dolayısıyla İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi’ne giderek huzurevi sakinlerinin ve çocuk evlerinde kalan çocukların bayramını kutladı. Ziyarette çocuklar Vali Özçimen’i çiçeklerle karşıladı.
Bolu'da ki şehit ve gazi yakınları aynı iftarda buluştu
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen şehit ve gazi aileleriyle İzzet Baysal Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde iftar yemeğinde bir araya geldi. Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğine Vali Özçimen ve eşi Nezahat Özçimen, Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Tanju Özcan, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, daire müdürleri
Fabrikayı istinat duvarları kurtardı
Fabrikanın bulunduğu alanda incelemelerde bulunan Bolu Valisi İbrahim Özçimen, gerekli işlemlerin yapıldığını kaydetti. AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun da fabrikanın bulunduğu alana gelerek Çetinkaya'ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bolu'da sağlık turizmi tartışıldı
Bolu Sağlık Turizmi Derneği koordinesinde Bolu Ticaret Sanayi Odası (BTSO) Toplantı Salonu'nda düzenlenen panele Vali İbrahim Özçimen, BTSO Meclis Başkanı Gökhan Yaman, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Bolu Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Murat Özmen ve davetliler katıldı.
'Eğitim Fakültesi'nden Eğitime Destek' projesi tamamlandı
Gülezler Konağı'nda gerçekleştirilen kapanış törenine Vali İbrahim Özçimen, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Vali Yardımcısı Barış Aktan, AİBÜ Rektör Yardımcısı Mehmet Bahar, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mahir Dursun, BAMER yetkilileri, Gazi Paşa İlköğretim
Bolu'da Türkçe coşkusu stadyuma sığmadı
Bolu Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilen olimpiyatlara Bolu Valisi İbrahim Özçimen, AK Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, çok sayıda protokol üyeleri ve vatandaş katıldı.
Türkçe Olimpiyatları'na gelen çocuktan Vali Özçimen'e: Ben Kayseriliyim
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen 11. Türkçe Olimpiyatları için değişik ülkelerden Bolu'ya gelen çocuklarla bir araya geldi. Özçimen'in çocuklarla tanışması sırasında yaşanan ilginç bir olay ise gülüşmelere neden oldu.
‘Gönüller Bir Olsun’ projesi kapsamında 44 öğrenci Bolu'ya geldi
Öğrenciler Vali İbrahim Özçimen'i ziyaret etti. Vali İbrahim Özçimen, Bolu Emniyet Müdürlüğü’nün yürüttüğü ‘Gönüller Bir Olsun’ projesi kapsamında Siirt’ten Bolu'ya gelen 39 ortaöğretim ve 5 üniversite öğrencisini ağırladı.
Bolu, Türkçe şölenine hazırlanıyor
Bolu'daki etkinliğin Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile sponsor firmaların vermiş olduğu desteklerle yapılacağını hatırlatan Topaloğlu, Bolu Atatürk Stadyumu'nda 6 Haziran'da yapılacak şenlikte, 20 ülkeden 80 öğrencinin gösteri sunacağını
Genç dahiler buluşlarını sergiledi
Bolu Fen Lisesi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen sergiyi gezen Vali İbrahim Özçimen sergilenen projeler hakkında projeyi hazırlayan öğrencilerden ve proje danışmanlarından tek tek bilgiler aldı.
106 yaşındaki Emine Nine'den vefa ziyareti
BOLU - Anneler Günü münasebetiyle kendisini ziyarete gelen Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i rüyasında gören 106 yaşındaki Emine Bayraktar da Özçimen'i makamında ziyaret etti. Doktor kontrolü için Yeniçağa ilçesinden Bolu merkeze gelen Bayraktar, daha önce kendisini ziyaret eden Bolu Valisi'ni ziyaret etti.
Anneler gününden önce doğdu
faaliyet gösteren Yeniçağa Ayışığı Derneği üyelerinin belirlediği biri 106 yaşında diğeri ise 85 yaşında olan 2 yaşlı kadının Anneler Günü'nü Bolu Valisi İbrahim Özçimen evlerini ziyaret ederek kutladı.
Hayırsever Bolulu işadamı Baysal anıldı
kendi adını taşıyan caddede yürüyüşle devam eden etkinliğe AK Parti milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, CHP Milletvekili Tanju Özcan, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof.
Farklı illerden gelen 32 genç, Vali Özçimen'i ziyaret etti
Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen 'Kardeşlik İçin El Ele Projesi' kapsamında Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa'dan Bolu'ya gelen 32 genç, Vali İbrahim Özçimen'i ziyaret etti. Ziyarete Bolu İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gürbüz Yavuz, Şanlıurfa İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Abdülkadir Aykut, Grup Lideri Öğretmen Süleyman Ürkmez ve öğrenciler
Vali ile öğrenciler birlikte kitap okudu
BOLU - Bolu'da düzenlenen kitap günlerine katılan Vali İbrahim Özçimen ve beraberindeki protokol üyeleri öğrencilerle birlikte kitap okudu. Bolu'da valilik ve belediye, öğrencilerin ve vatandaşların kitap okumaya yönlendirmek amacıyla 'Kitap Günleri' düzenledi.
Bolu'da 'Peygamberimiz ve İnsan Onuru' temalı program düzenlendi
17 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Vali İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkan Vekili Haluk İnceler, İl Müftüsü Mehmet Şahin, İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, daire müdürleri ve davetliler katıldı.
Bolu Müftüsü Şahin, Vali Özçimen’i ziyaret etti
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla kendisini ziyaret eden İl Müftüsü Mehmet Şahin ve beraberindeki heyeti kabul etti. Vali Özçimen, Kutlu Doğum Haftası'nın Müslüman alemi için çok büyük önem taşıdığını belirtti.
Akil İnsanlar Heyeti, Vali Özçimen'i ziyaret etti
BOLU - Akil İnsanlar Heyeti'nin Karadeniz Bölgesi Grubu Başkanı Yusuf Şevki Hakyemez, Vali İbrahim Özçimen'i ziyaret etti. Ziyarete, Yusuf Şevki Hakyemez, Avukat Fatma Benli, TESK Başkanı Bendevi Palandöken katıldı.
Vali Özçimen, yurtta kalan öğrencileri dinledi
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Köroğlu Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerle sohbet eden Vali Özçimen, "Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin rahatı için çok çalışmalıyız.
Artistik Cimnastik Şampiyonası Bolu’da başladı
BOLU - 1'nci Etap Kulüplerarası Türkiye Artistik Cimnastik Şampiyonası yarışmaları Bolu’da başladı. Vali İbrahim Özçimen, Murat Canbaş Spor Salonu'na giderek Türkiye Artistik Cimnastik Şampiyonası yarışmalarını izledi.
'Bolu'nun adının somut bilgi yokken kullanılmasını doğru bulmuyorum'
Bolu Valisi İbrahim Özçimen, ortada somut bir bilgi yokken şehrin adının böyle hassas bir konuda kullanılmasını doğru bulmadığını belirterek, " Ne emniyette ne de jandarma da konu ile ilgili bilgi yok.
“İki Fidanı Birlikte Büyütelim” projesi başladı
Belediye Meclis Toplantı Salonu'nda yapılan “İki Fidanı Birlikte Büyütelim” adlı projenin protokol törenine Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli, Merkez İlçe Nüfus Müdürü İsmail Gülen ve davetliler katıldı.
Avrupa şampiyonları yuvaya döndü
Kahvaltıya Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, Bolu Dağı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan, Genel Müdür Hasan Umur, sporcular ve basın mensupları
'Batıdan Doğan Umut' projesi engellileri topluma kazandırmayı amaçlıyor
BOLU - Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Demirel, Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret ederek, 'Batıdan Doğan Umut' sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgi verdi. İlk etapta 6 ilde yapılması planlanan proje ilde Bolu Valiliği koordinatörlüğünde Bolu Belediyesi, ilçe belediyeleri, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, il ve ilçelerin sosyal
Abant Platformu'nda yeni anayasanın zorlukları tartışılıyor
Öte yandan toplantıya katılan ve kısa bir konuşma yapan Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu'nun tarihi ve turistik özellikleri hakkında bilgi verdi. (CİHAN)
Hangi üniversite daha yenilikçi ve girişimci, tercihlerden önce açıklanacak
Toplantıya Bakan Ergün’ün yanı sıra Bolu Valisi İbrahim Özçimen, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, KODGEB Başkanı Mustafa Kaplan, iş adamları ve çeşitli üniversitelerden akademisyenler katıldı.
Bolu Valisi Özçimen, karla mücadele çalışmalarını inceledi
BOLU - Vali İbrahim Özçimen, Bolu Dağı'nda kar ve tipi altında çalışan trafik ve Karayolları ekiplerini ziyaret ederek, tatlı ikram etti. Köy yollarını açmaya çalışan özel idare ekipleri ile 112 çalışanlarını da ziyaret eden ve tatlı ikram eden Vali Özçimen yol açma çalışması yapan ekiplere "Haydi aslanlarım"
Kar lastiği olmayana marta kadar Bolu Dağı kapalı olacak
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, kar lastiği olmayan araçların mart ayına kadar Bolu’dan geçişlerine izin verilmeyeceğini söyledi. Yasak kapsamına TIR, kamyon, otobüs ve otomobil gibi tüm araçların dahil olduğu öğrenildi.
Nikah memuru, bu defa gelin koltuğunda
Mutlu çiftin nikahını Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz kıyarken, nikah şahitliğini ise Vali İbrahim Özçimen ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu yaptı. Nikahın ardından Vali İbrahim Özçimen evlilik cüzdanını Eylem Gökmen’e vererek mutluluk diledi.
Arınç, buz tutan Gölcük Tabiat Parkı'nı gezdi
Bolu Valisi İbrahim Özçimen’in de eşlik ettiği gezide Gölcük'e gelen Arınç buz tutan gölün etrafında tur attı. Bülent Arınç ve beraberindekiler daha sonra göl kıyısındaki Devlet Konuk Evi’nde çay molası verdi.
AİBÜ Çok Amaçlı Spor Salonu’nun temeli atıldı
BOLU - Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Çok Amaçlı Spor Salonu’nun temeli atıldı. Vali İbrahim Özçimen, “Düşünen, sorgulayan, kendini ifade edebilen, sporu, sanatı ve bilimi yaşam tarzı haline dönüştüren, çevreye duyarlı, özgüveni yüksek,
Bolulu çiftçilere, makine ve ekipmanları dağıtıldı
Vali İbrahim Özçimen’in katılımıyla gerçekleşen törende hibe olarak yapılan finansman desteğinden 71 çiftçi yararlandı. Makine ve ekipman dağıtım esnasında Bolu Valisi İbrahim Özçimen traktör koltuğuna oturdu.
Türk Aşçıları Federasyonu Vali Özçimen’i ziyaret etti
Vedat Başaran, Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ve Food in Life Gastronomi Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Gökmen Sözen, Vali İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. Turistik Otelciler ve İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği Başkan Yardımcısı Vedat Başaran, daha önce İstanbul ve Amasya da düzenlemiş oldukları 'Osmanlı Mutfağı
Güneydoğu gazileri Vali Özçimen'in konuğu oldu
BOLU - Vatani görevleri esnasında yaralanan güneydoğu gazileri, Bolu Valisi İbrahim Özçimen’i ziyaret etti. En kutsal görevlerden biri olan vatan görevini yerine getirirken yaralanan gazilere Vali Özçimen elleriyle hurma ikram etti.
'Vali baba seviyoruz seni çok'
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı çocuk evlerini ziyaret ederek burada kalan çocuklarla sohbet etti ve hediyeler verdi. Çocuk evlerinde kalan çocuklar, ziyaret esnasında yapmış oldukları resimlerin üzerine “Vali baba seviyoruz seni çok” diye yazarak Vali Özçimen’e hediye etti.
Vali Özçimen: Vatandaşın kışın yolda kalmaması için ne gerekiyorsa yapacağız
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu ve Düzce'nin koordineli çalışmasının hataları en aza indirgemede önemli bir rolü olduğunu ve vatandaşların yollarda kalmaması için ne gerekirse yapılması gerektiğini söyledi.
Bakan Şimşek’ten Arınç yorumu
Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Şimşek’e Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Highway Outlet Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Daylan’da eşlik etti. Kendisini gören vatandaşlar ve çocukları ile selamlaşıp hatıra fotoğrafı çeken Şimşek burada gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Ahıska Türkleri, AİBÜ’de buluştu
Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleştirilen Ahıska Türkleri STK Çalıştayı’nın açılış programına, Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, YÖK Denetleme Kurulu Başkan Vekili Prof.
Bolu'daki hayvan ölümlerinin sebebi açıklandı
BOLU - Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Göynük ilçesi Örencik, Çubuk ve Karacalar köylerinde şimdiye kadar 250 hayvanın ölmesinin sebebini açıkladı. Valilik binasında Tarım İl Müdürü İsmail Taş'la birlikte açıklama yapan Vali Özçimen, ölüm sebeplerinin araştırıldığını, değişik numunelerin değişik laboratuvarlarda