ibrahim özyer

Bahçeli'nin yeni MYK'sında 'Haberal' sürprizi
Toçoğlu, Lütfü Türkkan, Zekeriya Gündoğdu, Timurcan Ulusoy, Nusret okumuş, Fuat Fettahoğlu, Hasan Özarslan, Özgür Bayraktar, Naci Büyükçelebi, Settar Kaya, İbrahim Özyer, İbrahim Özbay, Mehmet Yılmaz, Yavuz Temizer, Coşkun Yıldırım, Nihat Yazar, Alaybey Karoğlu, Mehmet Alp, Ali Korkmaz, Hasan Hüseyin Ceylan.
MHP'li Özyer: İktidara tahammül kalmadı
SAMSUN - MHP Merkez Yürütme Kurulu(MYK) üyesi ve Samsun milletvekili adayı İbrahim Özyer, Canik ve Asarcık ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Özyer, burada yaptığı açıklamalarda iktidara tahammülün kalmadığını savundu.
Parti teşkilatları, milletvekili aday adayları arasından isim belirleme sürecine giriyor
Samsun Milletvekili Osman Çakır, Emekli vali Mustafa Yiğit, İbrahim Özyer, OMÜ’den Doç. Dr. Necdet Çamaş gibi çok sayıda tanınmış aday adayı başvurusu bulunduğunu dile getirdi. Karabıçak, "Aday olarak seçeceğimiz kimselerin omurgalı, dürüst şaibeden uzak kimseler olmasına dikkat edeceğiz.
Paşaoğulları İnşaat Dizayn Grup Bölge Distribütörü yeni binasını hizmete açtı
Yoğun katılımın olduğu açılışa ayrıca, AK Parti Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi ve Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, MHP MKYK üyesi İbrahim Özyer, AK Parti İl Başkanı Adem Güney, iş adamları ve bayiiler katıldı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır Tütün İskelesinde 'hayır' dedi
Latif Yunusoğlu, MYK yedek üyeleri İbrahim Özyer ve Alaybey Karaoğlu, MDK Üyesi Erdem Şenocak, Samsun, Giresun, Ordu, R ize ve Trabzon İl Başkanları ve İlkadım Belediye Başkanı Neceattin Dermirtaş Atatürk'ün Kurtuluş Savaşını başlatmak amacı ile Samsun'a ayak
MHP'li Didinmez: AK Parti, iktidarını uzatma gayreti içine girdi
Partililerle buluşma toplantısında MHP Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır, MYK Üyesi İbrahim Özyer, MYK Üyesi Kadir Şekerci ile İl Başkanı Abdullah Karapıçak da hazır bulundu.
Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkanı Keskin güven tazeledi
Başkanı Hüseyin Dündar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin, AK Parti Samsun İl Başkanı Adem Güney, DP Samsun İl Başkanı Feraye Keleşoğlu, MHP MKYK Üyesi İbrahim Özyer, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karabıçak, Türk Kızılayı Samsun Şubesi eski Başkanı Bahattin Yüksel, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşu
MHP Genel Başkanı Bahçeli nikah şahidi oldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'da MKYK Üyesi İbrahim Özyer'in oğlu Alper'in düğün merasimine katılarak, nikah şahidi oldu. Neco Sultan Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun eski il başkanı şimdiki Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK)
Bahçeli: Meclis'teki kavgayı AK Parti'liler çıkarttı, MHP'nin üzerine attı
MHP eski il başkanı ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi İbrahim Özyer'in oğlunun düğünü için karayolu ile Samsun'a gelen Bahçeli, partililer tarafından Ankara yolunda karşılandı. Arkasından İlkadım Belediyesi'ni ziyaret eden Bahçeli, MHP'li Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş'a övgüler yağdırdı.
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Burada partisinin Samsun eski il başkanı şimdiki MYK Üyesi ibrahim Özyer'in oğlu ile Sinop MHP İl Başkanı İsmail İyitan'ın kızının nikah törenine katılacak. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı da makamında ziyaret edecek olan Bahçeli, ardından da parti binasına gelecek.
MHP adayı Özyer: Samsun, Yılmaz Cumhuriyeti değil
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Özyer, Samsun şehrinin Yılmaz Cumhuriyeti olmadığını söyledi. Atakum ilçesi anfi tiyatro alanında düzenlediği mitingte Özyer, hükümete ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a yüklendi.
MHP'li Özyer: Amazon kültürü Samsun'u temsil etmiyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Özyer, 19 Mayıs şehri Samsun için yeni kültür arayışına ihtiyaç olmadığını, bu tür arayışların mevcut kültürlere zarar vereceğini söyledi.
MHP Adayı Özyer: Kent bilinci bilerek oluşturulmuyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Özyer, Samsun'da kent bilincinin bilerek oluşturulmadığını ileri sürdü. Samsun insanının şehrini sahiplenemediğini ve vatandaşların bundan son derece rahatsız olduğunu ifade eden Özyer, bu tabuların yıkılması ve kent bilincinin yeniden oluşması
Özyer: "Çayımı içerek seçimi kazanırım' diyenlere halk, sandıkta cevabını verecek"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İbrahim Özyer, çay içerek seçimi kazanacağını iddia eden adaylara cevabı halkın sandıkta vereceğini söyledi. Seçim çalışmaları çerçevesinde Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro Sen Samsun Şubesi üyelerini ziyaret eden MHP adayı Özyer, şehrin sahipsiz olmadığını söyledi.
MHP adayı Özyer, Taflan'da miting düzenledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Özyer ile Atakum Belediye Başkan adayı Fevzi Er, Taflan beldesinde miting düzenledi. Konuşmasında Samsun'da 10 yıl içerisinde neler yapıldığını anlatan Özyer, AK Parti il yönetimine ve mevcut başkan Yusuf Ziya Yılmaz'a yüklendi.