ihsan ışık

Kütahya'da 3 kişi sobadan zehirlendi
KÜTAHYA - Kütahya'da sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 3 kişi hastaneye kaldırıldı. Kütahya'da Meydan Mahallesi Ertan Sokak'ta ikamet eden İhsan Işık (50) gece yarısı nefes alamayarak uyandı.
Cinnet getiren kız, babasını bıçaklayarak öldürdü
KONYA - Konya'nın Ereğli İlçesinde cinnet getiren 16 yaşındaki bir kız, babasını bıçaklayarak öldürdü. Ereğli Ziya Gökalp mahallesinde meydana gelen olayda B.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İSTANBUL - 24 Kasım 2011 PerşembeCumhurbaşkanı Abdullah Gül, İngiltere temaslarını tamamlayarak akşam saatlerinde Türkiye’ye dönecek. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Öğretmenler Günü dolayısıyla Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ve 81 ilden gelen öğretmenler ile Amerikan Türk Ticaret Odası Başkanı İhsan
Amerika'daki iş adamlarından referanduma güçlü "evet"
Amerikan Türk Ticaret Odası'ndan (ATCOM) önümüzdeki pazar günü yapılacak olan anayasa değişikliği referandumuna güçlü bir şekilde "evet" desteği çıktı. Kurum tarafından yapılan yazılı açıklamada, Anayasa'da yapılacak olan 26 maddelik değişikliğin Türkiye'nin önünü açacağı belirtilirken, "12 Eylül referandumunda özgürlük
Tatvan FEM'den başarılı öğrencilere ödül
Tatvan FEM Çağlayan Dersanesi başarılı öğrencileri ödüllendirdi. Dersane, aynı zamanda başarılı öğrencilerin okulları adına öğretmenlere de plaket verdi. Kız Meslek Lisesi salonunda yapılan ödül törenine Tatvan Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, okul müdürleri, dersane yönetim kurulu üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve
TP Genel Başkan Yardımcısı Güler: Vatandaşın emrinde olan bir hükümet modelini önemsiyoruz
Türkiye Partisi (TP) Genel Başkan Yardımcısı Mahfuz Güler, "Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacak, demokrasi ve insan haklarından yana, küresel sermayenin değil vatandaşın emrinde olan bir hükümet modelini önemsiyoruz
ATCOM'dan Türk işadamlarına: Amerika'ya giriş kapınız biz olalım
Dünya ekonomisinin yüzde 25'inin ABD'de üretildiğine işaret eden Amerikan Türk Ticaret Odası (American Turkish Chamber of Commerce-ATCOM), "Amerika hala dünyanın en büyük pazarı. Bizim ülkemiz de dünyanın 15.
Türkiye Partisi Başkan Yardımcısı Işık: Temiz siyaset için geliyoruz
Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı İhsan Işık, partisinin eğitim seminerine katılmak üzere Düzce'ye geldi. Işık, burada yaptığı konuşmasında siyasetin kirletildiğini belirterek, "Biz Türkiye Partisi olarak temiz siyaset yapmak üzere iktidara geliyoruz.
Merve Kavakçı: "ABD'deki laik Türkleri kazanmamız gerekiyor"
Fazilet Partisi milletvekili olduğu dönemde başörtüsüyle Meclis'e girdiği için tepki çeken Merve Kavakçı, Kuzey Amerika İslam Toplumu (ISNA)'nın toplantısında konuştu. ABD'deki Türkleri 5 ayrı kategoride değerlendiren Kavakçı, "Bunlardan biri olan 'tamamen laikleşmişler' yeniden kazanılmalı" dedi.
Şener, partisini tanıtırken hükümetin ekonomi politikasını eleştirdi: Titanik batarken, üst kattaki mobilyaların yerini değiştiriyorlar
Eski Bakanlardan Abdüllatif Şener, Genel Başkanlığı'nı yapacağı Türkiye Partisi'nin tanıtımında hükümetin ekonomik politikalarını eleştirdi. Şener, hükümetin ekonomi ile ilgili uygulamalarını, "Titanik batarken, üst kattaki mobilyaların yerini değiştirmeye" benzetti.
Prof. Işık: Kriz fırtınasını atlan firmalar daha güçlü çıkacak
Amerikan Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu CEO'su Prof. Dr. İhsan Işık, ABD'de Türklerle rekabeti tasvip etmediklerini ifade etti.
Amerikan Türk Ticaret Odası Başkanı Işık: Ekonomik kriz toplam rekabette Türkiye'ye avantaj kazandırıcak
Amerikan Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu CEO'su Prof. Dr. İhsan Işık, ABD hastalığında dünyadaki tüm ülkelerin bundan etkilendiğini söyledi.