ihsan karamangil

Uludağ Racing’in Formula aracı İtalya yolcusu
İhsan Karamangil, Doç. Dr. Necmettin Kaya, Yrd. Doç. Dr. Gökhan Sevilgen, Doç. Dr. Abdil Kuş, Prof. Dr. Abdülvahap Yiğit ve Prof. Dr. Ferruh Öztürk yapıyor.
Öğrenciler formula aracı yaptı, İngiltere'de Türkiye'yi temsil edecekler
İhsan Karamangil yaptı. Basın toplantısının ardından önce Ceyhan Kibar ardından profesyonel yarışçı Yalçın Köprücü formula aracını denedi. Formula aracıyla tur atan Köprücü kısa bir şov yaptı.
"Enerji verimliliği gizli yatırım kaynağıdır"
İhsan Karamangil ve Büyükşehir Belediyesi Enerji Danışmanı ve Enverder Bursa Şubesi Başkanı Dr. Mustafa Uysal'ın birlikte açıkladıkları bildirgede, Türkiye'deki rüzgar ve güneş enerjisi haritalarının yenilenmesi, şehirlerde elektrikli araçların kullanımı ile evlerde
Doç. Dr. Karamangil: Elektrikli araç parçalarında dışa bağımlı olmayalım
Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. M. İhsan Karamangil, "Türkiye'de elektrikli araç üretimi için çalışmalar yapılıyor. Ancak bu işi araç montajından öteye götürebilmeli ve araç yedek parçalarını da bizler üretebilmeliyiz.
Bursa 8. Ulusal Temiz Enerji Günleri Sempozyumu ve Fuarı'na ev sahipliği yapacak
İhsan Karamangil, Büyükşehir Belediyesi Enerji Danışmanı ENVER DER şube başkanı Mustafa Uysal ve Nil Tur yönetim Kurulu Başkanı Erol Badur sempozyuma ilişkin detayları paylaştı. Doç. Dr. İhsan Karamangil, 8.
Temiz enerji sempozyumu Bursa'da yapılacak
Mehmet İhsan Karamangil'in üstlendiği sempozyumun bu yılki teması 'Yenilenebilir Enerji ve Yerel Yönetimler' olarak belirlendi. 5 gün boyunca ülke genelinden 3 bine yakın katılımcının beklendiği 8.