ismail oruç

Bursaspor, Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor
Öte yandan Bursaspor taraftarları Nemci Ayyıldız ve İsmail Oruç Özlüce Tesisleri’ne gelerek antrenman sonrası teknik direktör Hikmet Karaman’a çiçek vererek başarılar dilediler.Bursaspor, akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla Sivasspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.
Kütahya'da trafik kazası: 8 yaralı
gelen trafik kazasında araç sürücüleri Mehmet Yıldız ve Fatma Akçakoca ile minibüs içerisinde yolcu olarak bulunan Raşit Bişi, Rahmi Kodaş, Ayşegül Çınar, İsmail Oruç, Ayşe Oruç, Hatice Koç, Eşref Çelebi, Süleyman Gülmez, Nuray Uzun, Mesut Oruç ve Sinan Kabalaj yaralandı.
Başkan, Kur’an kurslarını ziyaret etti
Camii görevlileri İsmail Oruç ve Ahmet Acar tarafından erkek öğrencilerin, Sacide İlhan ve Fatma Aydın tarafından kız öğrencilerin derslerini izleyen Başkan Yıldız çocuklarla sohbet ederek nasihatlerde bulundu.
Brezilyalı aile camide İslam'ı öğrenip Kur'an dinledi
Baba Jorge Bonassa (50), anne Edva Bonassa (53) ve çocukları Andre Bonassa (20) ve Marcelo Banassa (16)’dan oluşan aile bireyleri, cami imam hatibi İsmail Oruç'a çeşitli sorular yöneltti. Aile ile imam hatip arasındaki dil sorununu rehber Özay Onur çözdü.
'Öğrenciler üşümesin' diye çözüm üreten müdürler, ceza almamak için istifa ediyor
Yardımcısı Ahmet Karahan, İMKB Anadolu Lisesi'ne atanan Sağlık Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Feyzi Demirpolat, Tokluca Köy İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı İsmail Oruç, Eşme Köy İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı Feryat Dalkuş, Fevzi Çakmak İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı Remzi Çağlayan, Profilo İlköğretim Okul Müdür Yardımcısı
Nilüferli şampiyon güreşçiden bronz madalya
Bursa'da düzenlenen ilköğretim okulları arası güreş müsabakalarında Özel Nilüfer İlkbahar İlköğretim okulundan İsmail Oruç 3. olarak bronz madalya kazandı. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği ve 265 sporcunun katıldığı ilköğretim okullar arası güreş müsabakalarında serbest stilde