ismail timuçin

20. Altın Koza Film Festivali başlıyor
ve Festival Koordinatörü Candan Yaygın, Kültür ve Turizm Daire Başkanı Ozan Aksu’nun da hazır bulunduğu programda Altın Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekil İsmail Timuçin ise etkinlik hakkında bilgi verdi.
Zihni Aldırmaz liseli tiyatrocuları kutladı
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, şenliğe verdiği büyük katkıdan dolayı Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Müdürü İsmail Timuçin’i de kutladı. İsmail Timuçin’in tiyatrodan sinemaya kadar sanatın her dalında Adana’ya büyük katkı verdiğini vurgulayan Zihni Aldırmaz, “Sanatsal anlamda çok önemli işler yapıyor.
Adana'da risk altındaki çocuklar dört dilde türkülerle polisleri coşturdu
Sunuculuğunu İsmail Timuçin’nin yaptığı organizasyonda ilk sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’nın yaptığı ‘Biz Ebruyuz Halk Dansları Topluluğu ve Anadolu Ateşi Kıvılcım Grubu’nun sunumu keyifle izlendi.
13 Kare Sanat Festivali başladı
Festival koordinatörlerinden Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni İsmail Timuçin ise sanat etkinliklerinin tüm Türkiye'ye yayılacağını kaydederek, "Bu etkinlikler birbirimizi daha çok sevmenin ilk adımıdır.
Kamptaki Suriyeli sığınmacılar taziye ziyaretinde bulundu
Akçakale'ye Suriye ordusu tarafından atılan bombanın düşmesi sonucu hayatını kaybeden Gülşah Özer'in eşi İsmail Timuçin'i ziyaret eden mültecilerin, başsağlığı dilediği ve yaşanan olaydan çok üzüntü duyduklarını belirttikleri ifade edildi.
Sanat Yönetmeni Okuyanoğlu: Devlet tiyatroları devletin sırtında kamburdur
Adana Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni İsmail Timuçin, Türkiye şartlarının özel tiyatroların yaşamasına uygun olmadığını belirterek, hükümetin bu konuda yapacağı özelleştirmenin çerçevesinin çok iyi belirlenmesi gerektiğini söyledi.
Timuçin: Tiyatroda özelleştirme Türkiye şartlarına uygun olmalı
ADANA - Adana Büyükşehir Belediye Şehir Tiyatrosu Sanat Yönetmeni İsmail Timuçin, Türkiye şartlarının özel tiyatroların yaşamasına uygun olmadığını bu yüzden hükümetin bu konuda yapacağı özelleştirmenin çerçevesinin çok iyi
Sinematek Adanalı gençlerin sinema eğitimine destek verecek
Haluk Uygur, Altın Koza Genel Müdürü Candan Yaygın ile yönetim kurulu üyesi İsmail Timuçin de katıldı. (CİHAN)
Adana bir televizyon dizisine daha ev sahipliği yapacak
/>Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Remziye Ebrahimisadr, Altın Koza Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güleç, Yönetim Kurulu üyesi İsmail Timuçin ile Genel Müdürü Candan Yaygın’ın da bulunduğu ziyaret sırasında, sinema ve dizi çekmek isteyen yapımcılara her zaman yardımcı olacaklarını söyleyen Başkın Vekili
Adanalılar 'Misafir'e yoğun ilgi gösteriyor
Misafir adlı oyunun sahnelendiği günden itibaren yoğun ilgi gösterildiğini söyleyen Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni İsmail Timuçin, “Tiyatro severlerin bu ilgisi bizleri daha iyi oyun oynamaya teşvik etmektedir.
“Kadir İnanır’ın omuzuna konan böcek de şehrin tanıtımına destek sağladı”
Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Timuçin'in de hazır bulunduğu toplantıya çok sayıda basın mensubu katıldı. (CİHAN)
Altın Koza bu yıl 936 bin lira ödül dağıtacak
Vekili Zihni Aldırmaz, Altın Koza Merkezi’ne giderek Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sıtkı Özer, Festival Genel Koordinatörü Ozan Aksu, yönetim kurulu üyesi İsmail Timuçin ile görüştü.Aldırmaz, 9 gün sürecek Altın Koza Film Festivali hazırlıklarıyla ilgili detaylı bilgi aldı.
Adana'da 6 dalda bin 600 kursiyer eğitim görüyor
Kurslar, Şehir Tiyatrosu sanat yönetmeni İsmail Timuçin yönetiminde Şehir Tiyatrosu oyuncuları Dilek Polat, Ata Sökün, Semih Yeşil, Orhan Kuşçu, Önder Özcan, Gözde Giray Yürek ve Nermin Salman tarafından verilmektedir.
Altın Koza'nın genel kurulu yapıldı
Genel kurulda alınan karara göre, şirketin diğer yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Ahmet Aslan, Fethi Coşkuntuncel, İsmail Timuçin, Mansur Aladağ, Mustafa Akyüz, Mustafa Hakan Aslan, Necmettin Atay ve Tekin Taylancı.
"Mahmut Çelikcan belediye şirketlerindeki 'huzur hakkı'na son vermeli"
000 TL Tiyatro Şefi İsmail Timuçin: 3.400 TL Danışman Albay Hüseyin Şinasi Karaaslan: 3.000 TL Belediye Hukuk Müşavirliği avukatlarından Nezibe Tümay Keskin: 2.500 TL Basın Dairesi Başkanı Durmuş Ökten'in kardeşi Hacı Mehmet Ökten 2.
'ÇUFAŞ'tan huzur hakkı almak istemiyorum' diyen yeni üye Yücel Bayram dilekçe verdi
Tiyatro Şefi İsmail Timuçin: 3.400 TL Danışman Albay Hüseyin Şinasi Karaaslan: 3.000 TL Belediye Hukuk Müşavirliği avukatlarından Nezibe Tümay Keskin: 2.
Adana'da belediye çalışanları maaş alamazken yıllık 2 milyon TL huzur hakkı dağıtılıyor
Tiyatro Şefi İsmail Timuçin: 3.400 TL Danışman Albay Hüseyin Şinasi Karaaslan: 3.000 TL Belediye Hukuk Müşavirliği avukatlarından Nezibe Tümay Keskin: 2.
Adana'daki imar rantı iddiaları huzur hakkı alanlara da uzanıyor
Tiyatro Şefi İsmail Timuçin: 3.400 TL Danışman Albay Hüseyin Şinasi Karaaslan: 3.000 TL Belediye Hukuk Müşavirliği avukatlarından Nezibe Tümay Keskin: 2.
İşsizlikte ikinci sıradaki Adana'da huzur hakkı adı altında milyonlar dağıtılıyor
Tiyatro Şefi İsmail Timuçin: 3.400 TL Danışman Albay Hüseyin Şinasi Karaaslan: 3.000 TL Belediye Hukuk Müşavirliği avukatlarından Nezibe Tümay Keskin: 2.
Şehir tiyatrolarının buluşmasında Deli İbrahim'le sahne açıldı
Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Müdürü İsmail Timuçin, Türkiye'de ilk kez şehir tiyatrolarının buluştuğu bir etkinlik yapıldığını söyledi. Etkinliğin çok fazla ilgi göreceğine inandığını söyleyen Timuçin, "Bu sayede, şehir tiyatrosunda oynayan arkadaşların da tecrübelerinden istifade edeceğiz.
ATO Tiyatro Grubu'ndan huzurevi sakinlerine tiyatro gösterisi
Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda sahnelenen 'Hastane mi Kestane mi' oyununu Turhan Temuçin yazdı, İsmail Timuçin yönetti. Gelirinin tamamı LÖSEV'e bağışlanacak oyunda, hastanelerde yaşanan doktor-hasta diyaloglarına ilişkin yaşananlar anlatılıyor.