ismet inönü ilköğretim

"Çanakkale ve Bayrak" adlı şiiriyle Türkiye 2.si oldu
Çankırı merkez İsmet İnönü İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Gülben Savaş, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan tarafından ödüllendirildi. Başarının gurur verici olduğuna vurgu yapan Vali Özcan, okul yönetimini ve öğrencinin Türkçe öğretmenini tebrik etti.
Kozan’da Basketbol Turnuvası düzenlendi
Lise genç kızlarda birinci Kozan Fen Lisesi, ikinci Sağlık Meslek Lisesi ve üçüncü Kız Meslek Lisesi gelirken, ilköğretim erkeklerde ise birinci İsmet İnönü ilköğretim okulu, ikinci Lutfiye Ali Şadi Çelik İlköğretim okulu ve üçüncü Kozan Koleji geldiler.
Karaman’da kardeş okul ziyaretleri devam ediyor
İsmet İnönü İlköğretim Okulu Müdürü Ziya Taş, birlik ve beraberliğin, paylaşmanın, yardımlaşmanın çok güzel bir örneği olan bu tür ziyaretlerin öğrencilerin ufuklarının açılmasında çok önemli rol oynadığını dile getirdi.
‘Öğrenci Gözüyle Cumhuriyet’ konulu yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi
dalında birinci olan Anafartalar İlköğretim Okulu’ndan Ebru Türk’ü, ikinci olan Yılmaz Babaoğlu İlköğretim Okulu’ndan Hünkar Ezgi Tığıl’ı, üçüncü olan İsmet İnönü İlköğretim Okulu’ndan Gökhan Kozan’ı, ilköğretimler arası şiir yarışmasında il birincisi olan Yem Sanayi İlköğretim Okulu’ndan Çiğdem Özbay’ı, ikinci olan Şehit Durmuş Ali Uzun
Bayındır'da başarılı öğrencilere altın ve dizüstü bilgisayar verildi
İlçe birincisi Kazım Dirik İlköğretim Okulu, ikinci İsmet İnönü İlköğretim Okulu, üçüncü Canlı 60. Yıl İlköğretim Okulu oldu. İki öğrencisi Türkiye derecesi yapan Ülfet Onart Anadolu Lisesi de plaketle ödüllendirildi.
Minikler okula başladı
Çankırı İsmet İnönü İlköğretim Okulu da bu heyecanı yaşayan okullardan. Okul Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt, yaptığı açıklamada, çocukların; okul korkusunu yenmeleri, okula daha kolay uyum sağlamaları, öğretmen ve arkadaşlarını tanımaları amacıyla
Haydi Kızlar Okula kampanyası ile başladığı eğitiminde okul birincisi oldu
İsmet İnönü İlköğretim Okulu Müdürü Fatih Aydın da okul tarihinde ilk kez öğretmenlerin bir öğrenciye bilgisayar hediye ettiğini söyledi. Aydın, söz konusu hediye ile kız çocuklarının eğitime kazandırılmasının önemli teşvik olacağını belirten Fatih Aydın, "Kız öğrencimizin dönem birincisi olması bizleri
Karaçoban Anaokulu öğrencileri ilk sergilerini açtı
İlçe merkezinde açılan anasınıfında eğitim gören minikler yıl boyunca yaptıkları eserleri İsmet İnönü İlköğretim Okulu Çok Amaçlı Salonu'nda izlenime sundu. Kaymakam Turgay Güleç'in açılışını yaptığı sergiye Belediye Başkanı Sedat Gümüş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Karapınar ile çok sayıda davetli katıldı.
Baz istasyonu evinin dibine kuruldu, eşinin öldüğü kansere oğlu da yakalandı
İstasyona 50 metre uzaklıkta da İsmet İnönü İlköğretim Okulu var. Baz istasyonunun kurulmasından sonra, kanser hastalığının artmasının tesadüfi olmadığını düşünüyoruz. Bunun için de buraya baz istasyonunun kurulmasını istemiyoruz.
Başkan Özgan makamını öğrenciye bıraktı
Etkinlikler çerçevesinde İsmet İnönü İlköğretim Okulu Müdürü Ali Topal, sınıf öğretmeni Mustafa Çelen ve 7 B sınıfından 3 öğrenci Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı ziyaret etti.Belediye Başkanı Kazım Özgan, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak, belediyenin görev ve sorumlulukları hakkında bilgi verdi.
Asker oğlunun mektubunu okuyabilmek için 50 yaşından sonra okuma öğrendi
Halk Eğitim Merkezi gözetiminde Soroptimist Kulübü İş ve Meslek Kadınları Derneği tarafından okuma-yazma bilmeyen kadınlar için İsmet İnönü İlköğretim Okulu'nda düzenlenen okuma-yazma kursuna gidenlere sertifikaları verildi.
Gönlümün Başkenti Kozan adlı kitap öğrencilere dağıtılıyor
Kitaplar dağıtımına İsmet İnönü İlköğretim Okulundan başlayan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Özel Kozna Koleji ve Atatürk İlköğretim Okulu ile devam ederken buradaki dağıtım programına Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kasım Taşkın ve
Adana'nın bazı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacak
00 saatleri arasında Reşatbey Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, İsmet İnönü İlköğretim Okulu yanı, Prof. Dr. Nusret Fişek Caddesine; aynı gün 09.00-18.00 saatleri arasında ise Bülent Ecevit Bulvarı, Rahman Camii Karşısı, Yeni Adana Kırmızı Kent Sitesi'ne elektrik kesintisi uygulanacak.
Sabancıların mezun olduğu İsmet İnönü İlköğretim Okulu eski mezunlarını buluşturdu
Adana'da 1935 yılında eğitime açılan, Sabancı ailesinin fertlerinin de öğrenim gördüğü İsmet İnönü İlköğretim Okulu'nun düzenlediği mezunlar gününde eski ve yeni mezunlar ile öğretmenler bir araya geldi.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Öğrenciler için Kopal İlköğretim Okulu ve İsmet İnönü İlköğretim Okulu bünyesinde yetiştirici sınıf açıldı. - Erzurum'da 1. Kariyer Günleri ve METEF Fuarı'nın ikinci gününde öğrencilere meslek seçimi ve yurtdışında kariyer olanakları ile ilgili konferanslar verilecek.
İsmet İnönü İlköğretim Okulu tarihi buluşmaya ev sahipliği yapacak
Adana'da 1935 yılında açılan Sabancı aile fertlerinin eğitim gördüğü İsmet İnönü İlköğretim Okulu tarihi buluşmaya ev sahipliği yapacak. Hacı, Şevket, Özdemir ve Sakıp Sabancı'nın eğitim gördüğü Adana'nın en eski okulları arasında yer alan İsmet İnönü İlköğretim Okulu'nda ilk ve eski mezunlar biraraya
Yangında ölen kızlardan geriye acı yaşam hikayeleri kaldı
Çöken çatının altında kalarak hayata veda eden Fatma Karaoğlu, bir kaç ay önce yerleştirildiği yetiştirme yurdunun hemen bitişiğindeki İsmet İnönü İlköğretim Okulu'nda okuyordu. Arkadaşlarının ölüm haberini alan 7-C sınıfı öğrencileri Fatma Karaoğlu'nun masasını güllerle donattı.