jandarma albay hakan saraç

TPAO'nun ithal ettiği çamur damıtma tankı Çorum'da üretildi
Programa Çorum Valisi Başköy'ün yanı sıra Jandarma Albay Hakan Saraç, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Hitit Üniversitesi Rektörü Reha Metin Alkan, kentin önde gelen iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
Çorum, şehitlerini ebediyete uğurladı
Cenaze törenine Çorum Valisi Sabri Başköy, Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Jandarma Albay Hakan Saraç, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Çorumlu şehit, binlerce vatandaşın katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı
Osmancık ilçesine bağlı Kushayat köyünde düzenlenen cenaze törenine, Çorum Valisi Sabri Başköy, Jandarma Albay Hakan Saraç, AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes ve CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ile binlerce vatandaş katıldı.
Alaca şehidine ağladı
Alaca Belediyesi önünde kılınan cenaze namazına; Çorum Valisi Nurullah Çakır, Tokat Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Ali Özkara, Jandarma Albay Hakan Saraç, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Ak Parti Çorum milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, CHP Milletvekili Tufan Köse ve çok yüzlerce vatandaş
Hediye edilen ambulansı cenaze aracıyla takas ettiler
Törene Çorum Valisi Nurullah Çakır, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Çorum Şubesi Başkanı Nurettin Aksoy ve çok sayıda işadamı katıldı.
Kahramanlık türkülerini, kahramanlar söyledi
Konsere, Vali Yardımcısı Hamdi Bolat, Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ve çok sayıda davetli katıldı.
Anadolu'nun yeni başpehlivanı Hasan Tuna oldu
Tesisleri'nde düzenlenen müsabakaları Çorum Valisi Nurullah Çakır, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Emniyet Müdürü Necmettin Emre ve İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç da izledi.
Çorum'da organik karpuz üretimi olumlu sonuç verdi
Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, İl Özel İdaresi, Tarım İl Müdürlüğü ve Ziraat Odası yetkililerinin de yer aldığı inceleme gezisinde Vali Nurullah Çakır, bir miktar karpuzu satın alarak beraberindekilere hediye etti.
Zafer Bayramı ve Ramazan Bayramı'nı bir arada kutlamanın mutluluğu
Törene; Çorum Valisi Nurullah Çakır, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, milletvekilleri Cahit Bağcı ve Murat Yıldırım, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri
İzne ayrılma planı yapan Şehit Uzman Çavuş, ailesinden sarma istemiş
Şehidin ailesine destek olmak için İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç ve İl Müftüsü Mehmet Aşık da baba evine geldi. Müftü Aşık, burada şehit için dua etti. Sakinleştirici ilaçlarla ayakta durabildiği gözlenen Şehit Babası Mehmet Akbay, gazetecilere yaptığı açıklamada, oğluyla Çarşamba günü telefonda görüştüğünü belirterek
Çorum'da dar gelirli kadınlara Mikro Kredi
Daha önce de bin kişiye verilen kredi dağıtım törenine Çorum Valisi Nurullah Çakır, eşi Cemile Çakır, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yakup Keleş, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, İş Kur İl Müdürü Zafer Eyvaz, Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, Türkiye Grameen
337 kısa dönem erler yemin etti
ÇORUM (CİHAN)- Çorum'da vatani görevini yapn 337 kısa dönem erler törenle yemin etti. Tören, sancağın yerini alması ve Jandarma Albay Hakan Saraç'ın birlikleri selamlaması ile başladı.
Güldestan Balesi yoğun ilgi gördü
Gösteriyi Vali Nurullah Çakır, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hakkı Akil,Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, bazı daire müdürleri ve çok sayıda davetli izledi.
Vali'den bir asırlık nineye bayram ziyareti
Bazı programlara katılmak üzere Ortaköy ilçesine gelen Vali Nurullah Çakır ve Garnizon Komutanı Jandarma Albay Hakan Saraç, ilçenin en yaşlısı olan Kezban Tercan'ı ziyaret etti. Ortaköylüler tarafından çok sevilen ve saygı duyulan Kezban Tercan, Vali Çakır'ı evinde ağırladı.