joao alves de assis silva

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Üstünel: Zor bir mücadele olacak
Bir soru üzerine, yeni transferlerinden ve Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Antalyaspor'la oynanan maçta sakatlanan Brezilyalı futbolcu Joao Alves de Assis Silva'nın sakatlığının kendilerini çok üzdüğünü dile getiren Üstünel, "Jo'nun sakatlığı bizi derinden üzdü; ama yerine karşılaşmaya çıkacak oyuncunun aynı seviyede aynı
Galatasaray'ı Ankara'da kimse karşılamadı
Galatasaray'da yeni transfer Joao Alves De Assis Silva yeraldı.
Joao Alves De Assis Silva, Galatasaray'a resmi imzayı attı
Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı, İngiltere Premier League takımlarından Manchester City'nin oyuncusu, Brezilyalı Joao Alves De Assis Silva resmi imzayı attı. Sarı - kırmızılı ekibin yeni transferi Joao Alves saat 13.
Galatasaray'ın yeni transferi Joao Alves De Assis Silva sağlık taramasından geçti
Galatasaray'ın daha önce anlaşmaya vardığı ve dün akşam İstanbul'a gelen İngiltere Premier League takımlarından Manchester City'nin oyuncusu, Brezilyalı Joao Alves De Assis Silva sağlık kontrolünden geçti.
Galatasaray'ın yeni transferi Jo, İstanbul'da
Galatasaray'ın Manchester City'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Joao Alves De Assis Silva, İstanbul'a geldi. Soğuk havaya rağmen çok sayıda sarı - kırmızılı taraftar, Brezilyalı futbolcuyu karşılamaya geldi.
Joao Alves De Assis Silva Galatasaray'da
Galatasaray, İngiltere Premier League takımlarından Manchester City oyuncusu Brezilyalı Joao Alves De Assis Silva ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşmaya vardığını açıkladı. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City'nin oyuncusu Jo ile sezon sonuna kadar kiralık olarak anlaşmaya