kadın kaçırma

Kaçırdığı hentbolcu kızı öldürerek ormana gömen zanlıyı, öz kızı ihbar etti
motosikletine bindirip götüren kişinin eşkâlini tarif etmesi üzerine araştırmayı genişleten emniyet güçleri, 2 yıl önce cezaevinden çıkan, ''hırsızlık, kadın kaçırma'' gibi suçlardan sabıkalı zanlı Ali Haydar Körmeçli(48)'yi gözaltına aldı.
Başbakan'a suikast ihbarını polise kızdığı için yapmış
'nin adam öldürme, 6136 sayılı kanuna muhalefet, kadın kaçırma ve hırsızlık gibi 25 suçtan sabıkalı ve cezaevinde olduğu ortaya çıktı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde yapılan sorguda ihbarın asılsız olduğu ortaya çıkınca S.
Alanya'da yabancı uyruklu kadını kaçıran zanlı yakalandı
Antalya'nın Alanya ilçesinde içinde bulunduğu otomobile av tüfeğiyle ateş ederek yabancı uyruklu bir kadını kaçıran zanlı yakalandı. Kadın kaçırma, pazarlama, yağma, hırsızlık gibi suçlardan 20'den fazla sabıkası bulunan zanlı zanlı, emniyetteki sorgusunda her şeyi itiraf edeceğini söyledi.
Silah zoruyla kadın kaçıran şahsın 20 ayrı suçtan sabıkası çıktı
Antalya'nın Alanya ilçesinde yabancı uyruklu bir kadın kaçırıldı. Kadını silah zoruyla kaçırdığı iddia edilen kişinin hırsızlık, kadın kaçırma ve yağma gibi 20 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ve arandığı ortaya çıktı.
Polise bıçakla saldıran şahıs bacağından vuruldu (2)
İzmir'de 'kadın kaçırma' ihbarı alan polisin takibe aldığı otomobildeki şahıs polise bıçakla saldırınca bacağından vuruldu. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde seyreden 35 CTY 57 plakalı otomobille bir bayanın kaçırıldığı yönünde ihbar alan polisler
Polise bıçakla saldıran şahıs ayağından vuruldu (1)
İzmir'de 'kadın kaçırma' ihbarı alan polisin takibe aldığı otomobildeki şahıs polise bıçakla saldırınca ayağından vuruldu. Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Mustafa Kemal Sahil Bulvarı üzerinde seyreden otomobille bir bayanın kaçırıldığı yönünde ihbar alan polisler harekete geçti