kampanyalara

Bulgaristan'daki Suriyelilere 'ensar' oldular
Ajans olarak Başmüftülüğün düzenlediği kampanyalara kapılarının açık olduğunu belirten yetkili, evsiz kalan insanların yeni bir hayata başlamasına yardımcı oldukları için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ertuğrul Gazi'nin huzurunda birlik beraberlik masajları
ve yaşatmaya çalışılması gerektiğini anlatan Bahçeli, "Çetin yollara, zor şartlara, sürekli güçlenen oyunlara, devamlı irileşen ve genişleyen karanlık kampanyalara rağmen geçmişimizden kopmadan, geleceğimizin stratejik amaçlarını tayin etmeliyiz.
Türk Telekom, Kemalpaşa OSB’ye 1,4 milyon lira altyapı yatırımı yaptı
fazla OSB, teknopark, serbest bölge ve 450’den fazla ticari bölgeyle işbirliği anlaşmalarımız, fiberoptik altyapı dönüşümlerimiz, yeni ürün, hizmet ve kampanyalara yönelik çalışmalarımızla esnafımızın, işletmelerimizin ve sanayicilerimizin işlerine değer katmak için çalışıyoruz.
Türk Oftalmoloji Derneği uyardı: Katarakt kampanyalarına dikkat!
İSTANBUL - Göz hekimlerinin meslek örgütü Türk Oftalmoloji Derneği, katarakt ameliyatları ile ilgili yazılı ve görsel medyada yer alan kampanyalara tepki gösterdi.Yapılan uyarıda, “Yanlış bilgi vererek hastaları yanıltanlar var.
Mavi kapakları elektrik malzemesine dönüştürüp ihraç ediyor
Amacımız, ülkemizdeki yardımlaşma duygusunu pekiştirmek, insanların bu tür kampanyalara katılımlarına katkı sunmaktır. Mavi kapak toplama yoluyla 500 engellimize tekerlekli sandalye vermeyi hedefliyoruz.
Umutların ölmemesi için 'Oyuncak Silahını Getir, Kitabını Götür' kampanyası
Kampanyayı değerlendiren Ufuk Ceylan, “Biz çağırdıkları sürece bu tür kampanyalara destek vereceğiz. Bundan sonrası adına suyun yolu açılıyor. Yol açılacak, su yolunu bulacak, inşallah Umut yasası çıkacak.
Helping Hands'den, Somali ve Myanmarlı ihtiyaç sahiplerine yardım
Dülgeroğlu, Oklahoma hortum felaketi, Afrika’da su kuyusu, katarakt ameliyatı ve gıda yardımı gibi kampanyalara destek veren gönüllülere de teşekkür etti.Bir sonraki yardım kampayasının New York’un Rochester bölgesinde düzenleneceğini belirten Dülgeroğlu, bağış kampanyalarına destek vermek isteyenlerin www.
Ömürleri kan vermekle geçiyor
ANTALYA - Kan bağışı için yapılan kampanyalara çağrılara çoğu insanın duyarsız kaldığı bir ortamda Mehmet Dinç, Şükrü Değer ve Ali Karaman’ın hayatları kan vermekle geçiyor. Yaklaşık 25 yıldır kan veren ve bunu sorumluluk olarak kabul eden gönüllüler, "Kan vermek, sağlığın yanında insana manevi haz veriyor.
Rusya’da kamu alanında sigara yasağı uygulamada, hedef 200 bin yaşam
Sigaraya karşı yürütülen kampanyalara ise halk destek veriyor. Birkaç ay önce Moskova’da toplanan eylemciler “Tütün şirketleri ülkemizden defolun”, “Sigara kitle imha silahıdır” yazlı dövizler taşımıştı.
Turkcell Akıllı Kadınlar üyelerine Kiler’de yüzde 50 indirim
Bu kampanyalara bir yenisini Turkcell’le ekliyor olmaktan da çok mutluyuz. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü güç birliği ile temin edilecek iskontolu alışveriş fırsatlarının, müşterilerimizin ev masraflarında tasarruf etmelerini
GÜBRETAŞ’tan 300’ü aşkın çiftçi ve bayiye hediye
2012 ’de hayata geçen kampanyalara Türkiye’nin 81 ilinden 1 milyon 100 bin başvuru geldi. Kura ile belirlenen talihliler, törenle ödüllendirildi.’Eken de Kazanıyor Biçen de’ adlı kampanyada büyük ödül Diyarbakır’dan Mehmet Erdoğan’ın oldu.
BDP, Nevruz'da olası provokasyonlara karşı İçişleri Bakanlığı'na başvurdu
ANKARA - Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), Nevruz kutlamalarını provoke etmeye yönelik sosyal medyadan yürütülen kampanyalara karşı tedbir alınması için İçişleri Bakanlığı’na başvuruda bulunulduğunu açıkladı.
Amerikalılar silahsızlanıyor
NEW JERSEY - Amerika’da şiddeti sokaklardan temizlemek amacıyla yapılan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Geçen Aralık ayından beri iki ilçede (Camden ve Mercer) daha uygulanan silah teslim etme uygulamasına, şimdi de New Jersey eyaletinin Essex ilçesi ev sahipliği yapıyor.
Avea'nın abone sayısı 13,5 milyona, geliri 3,5 milyar liraya ulaştı
Avealılar en fazla ilgiyi gıda, ayakkabı ve e-ticaret markaları ile yapılan kampanyalara gösterdi." bilgisini verdi. Müşteri deneyimi ve kaliteli hizmete odaklanan Avea Müşteri Hizmetleri’nin de 2012'de aldığı 7 ödülle kalitesinin tescillendiğini ifade eden Akdemir, bu dönemde 28,5 milyon
'Şiddet uygulayanların yüzde 40’ı alkol ve madde bağımlısı'
O yüzden kampanyalara büyük önem veriyoruz.” KOZA Şiddet Önleme ve İzleme Merkezleri'nde 7 ayrı kurumun tek çatı altında hizmet verdiğini anlatan Asan, “Yaptığımız çalışmalarda KOZA’lara başvuranların yüzde 98’i kadın.
İDO, yarıyıl tatili ek için ek seferler düzenleyecek
Bu yoğun ilgi aynı zamanda müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak için başlattığımız kampanyalara dönük bir ilgidir. İDO’nun hesaplı, hızlı ve konforlu seyahat anlayışına dönük bir ilgidir.
Samsun Kimse Yok Mu Suriye için yardım çağrısı yaptı
anılan ülkelere, şehirlere ve ailelere iyilik götürme adına her geçen gün daha iyisi olma yolunda ilerleyen Kimse Yok Mu’nun birçok ulusal ve uluslararası kampanyalara imza attığını kaydetti. Son olarak Suriye’nin iç bölgelerine yardımların ulaştırıldığını ve çatışmaların devam ettiği bölgelerde ise ciddi gıda malzemesi ihtiyacı olduğunu hatırlatan Mustafa Baş
İHH'nın İdlip, Halep, Hama ve Humus’a gıda yardımları sürüyor
Türkiye genelinde başlatılan kampanyalara öncülük eden İHH, uluslararası yardım kuruluşları ile birlikte Suriye’ye yönelik yardım faaliyeti gerçekleştirmeye devam ediyor. İHH bu kapsamda merkezi Avustralya’da bulunan Human Appeal isimli yardım kuruluşu ile birlikte 100 ton un, 20 bin koli yağ ve 5 bin adet unu Suriye’nin iç bölgelerine gönderdi
Büyükşehir’den Suriyeli mültecilere bir TIR yardım malzemesi
Bu tür sosyal sorumluluk projelerine Bursa olarak sürekli sahip çıktıklarını kaydeden Başkan Altepe, bugün olduğu gibi bundan sonra da benzer kampanyalara destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.
Polisin topladığı mavi kapaklar 3 engelliyi sevindirdi
Engellilere yönelik proje ve kampanyalara destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Ceren, ''Kurum olarak bugüne kadar 15 adet tekerlekli sandalyeyi, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verdik. Bundan sonra da emniyet teşkilatı olarak engellilerimizin yanında olacak, onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacağız.
Erdoğan: İmralı talepleri temelsiz
Sözde marjinal grupların ortaya koyduğu bu eylemler büyük kampanyalara dönüştürüldü. Bunların amacı taleplerinin karşılanması değil, kaos oluşturmak, gerilimi tırmandırmak. Kendileri ile ilgili bir sorun varsa çözmek zaten görevimizdir.
Erdoğan: Açlık grevi eylemlerinin amacı kaos oluşturmak
bir araç olarak kullanıldığını kaydederek, 12 Eylül askeri darbesi öncesinde de, 28 Şubat müdahalesi öncesinde de bu tür eylemler ortaya konduğunu, büyük kampanyalara dönüştürüldüğünü hatırlattı. (CİHAN)
Kimse Yok Mu’dan Sandy mağdurlarına 100 bin dolarlık yardım
İnşallah Türk halkının daha önceki kampanyalara gösterdiği ilgi ve alakayı göstereceğini ümit ediyoruz. Daha büyük rakamlarla buradaki insanlara yardımcı olacağımızı, faydalı olacağımızı düşünüyoruz.
Başbakan Erdoğan: Alçakça okullara saldırıyorlar
PKK yanlısı, bölücü terör örgütü yanlısı birinin yaptığı kampanyalara aldanmayın. Siz Avrupa’da topladığınız paraları ne yaptınız? Hani Van’ın suyu? Belediyenin yapması gerekiyor niye getirmiyor?
Traktörlerin trafik kazalarına karışma oranı diğerlerine göre 5 kat fazla
Bu kampanyalara meslek örgütleri ve ilgili kurumların katılımı sağlanması gerekiyor. Ayrıca tarım aracı sürücülerine yönelik eğitim ve bilinçlendirme kampanyalarında; "Eğitim materyallerinin daha etkin olması ve hedef kitle tarafından daha kolay benimsenebilmesi
Tercih Mağazaları'ndan 1 TL'ye tekstil ürünü
kurulu başkanı Gürkan Akyüz, sadece halka hizmeti farklılaştırarak ürün sunan firmaların ayakta kalacağına inandığını belirterek, fiyat noktasında inanılmaz kampanyalara imza atmaya devam edeceklerini söyledi.
MHP’den medyaya tepki
Olağan Büyük Kurultayı yaklaştıkça partiye yönelik aleyhteki kampanyalara hız verildiğini kaydeden Yalçın, “Birlik ve bütünlüğümüzü hedef alan bu fitne ve fücur erbabının ne yazdıkları özden ve samimiyetten yoksun hamasi şiirlerin, ne de döktürdükleri süslü cümlelerin tabanımız ve camiamız
Kırtasiyeciler, sokakta okul malzemesi satan seyyar satıcılardan şikayetçi
Özellikle defter, çanta ve kalem çeşitlerinin çokluğu göze çarparken bazı kırtasiye işletmeleri de öğrenciler için akıl almaz kampanyalara başvuruyor. Cizre’de kırtasiye malzemeleri satışı yapan Abdullah Kurami, eskisi gibi satışlarının kalmadığını söyledi.
Ilısu Barajı'nda nehir derivasyon işlemi başladı
MARDİN - Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ilısu Barajı Projesi'ne ilişkin, ''İçeride ve dışarıda üretilen bütün kampanyalara rağmen, bugün Türkiye böyle büyük bir projeyi kendi kaynaklarıyla, başkasına el açmadan, kendi imkanlarıyla
Otomobil devleri, satışlarını artırmak için yaz indirimlerine yöneliyor
Sektör aktörleri, bu dönemi daha iyi atlatmak ve 2012 hedeflerini yakalamak için kampanyalara ağırlık veriyor. Otomobillerine talepleri artırma adına yaz indirimlerine yöneliyor.
Cam kemik hastası Uğurcan, akülü arabasına kavuştu
Tekerlekli sandalyelerin engelliler için önemine işaret eden Kılıç, bu amaçla düzenlenen kampanyalara herkesin destek olmasını istedi. Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Özcan ise Elbistan’da engellilerin de normal bireyler gibi yaşayabilmesi için belediye olarak gayret gösterdiklerini kaydetti
Memurlar iftar yemeğinde buluştu
Bizler de devam eden bu kampanyalara desteğimizi katkımızı sürdürmeliyiz. Bu vesile ile bugün sizlerle birlikte orucumuzu açmaktan dolayı çok mutu oldum." diye konuştu.
Diyanet-Sen'den kadına yönelik şiddete karşı manevi kurtuluş reçetesi
Milli Eğitim Bakanlığı okullarda, İl ve ilçe belediyeleri ise, her fırsat ve platformda aile seminerleri düzenleyerek günümüz ailelerini bilinçlendirici kampanyalara ağırlık vermelidir." deniliyor. (CİHAN)
Sürat Kargo, Ramazan boyunca yüzde 25 indirimle taşıyacak
Yerel kampanyalara ağırlık vererek yerel ürünlerin daha uygun taşınmasını sağlıyoruz. Ramazan ayından da bireysel müşterilerimize yönelik olarak yüzde 25 indirim kampanyasını hayata geçirdik.
Sürat Kargo’dan Ramazan boyunca yüzde 25 indirim
Böylece, yerel kampanyalara ağırlık vererek yerel ürünlerin daha uygun taşınmasını sağlıyoruz. Ramazan ayında da bireysel müşterilerimize yönelik olarak yüzde 25 indirim kampanyasını hayata geçirdik.
Sınırdaki Mehmetçik'ten engellilere destek
BURSA - Doğu ve güneydoğuda bir yandan terörle mücadele eden Mehmetçik bir yandan da sosyal kampanyalara destek amacıyla topladıkları mavi kapaklarla engellilere umut oluyor. Hakkari’nin Şemdinli ilçesindeki Samanlı Karakolu’nda vatani görevlerini yapan askerler, topladıkları kapakları Bursa Kent Konseyi’ne gönderdi.
Babanıza iyilik armağan edin
İyilik Hediyeleri için bağış yapılmasından sonra ilgili kampanyalara özel, bağış yapanın babası adına düzenlenmiş iyilik sertifikaları posta ile sahiplerine gönderilirken, bir örneği de bağışcının e-mail adresine gönderiliyor.
Naksan Holding'den eğitime destek
Bu tür kampanyalara karşı halkımız duyarsız kalmamalıdır.” dedi. (CİHAN)
Erdoğan'dan BDP'ye: Bunlar ceset avcısı
Bizi hedef alan kardeşliğimiz birliğimizi hedef alan kampanyalara karşı çok dikkatli olacağız. Gençlerin kanıyla beslenen BDP’ye inat, akıl tutulması yaşayan CHP’ye inat, birilerinin elinde oyuncak olan medyaya inat biz 2001’deki samimiyet ve cesaretimizle gönül dilimizle fitneye
Eğitim için spor dünyası da harekete geçti
Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Sağlam, 4027'ye kısa mesaj göndererek kampanyaya destek oldu ve bu tür kampanyalara karşı halkın duyarsız kalmaması gerektiğini kaydetti. (CİHAN)
Avea'dan ayda 82 TL'ye yeni iPad
2012’de daha agresif olacağımızı ve bizimle aynı ihtirasa sahip markalarla ortak kampanyalara imza atacağımızı belirmiştik ve öyle de oldu. Sene başından beri 12 farklı ürün ve kampanya ile müşterilerimize farklı seçenekler sunduk; sunmaya da devam edeceğiz.
Kimse Yok Mu'dan 'Teşekkür Zamanı'
Kimse Yok Mu, bağışlarıyla kampanyalara destek olan yardımseverlere ayrıca toplanan bağışlarla bugüne kadar yapılan faaliyetleri, geceye katılan konuklar ve tüm Türkiye ile paylaşacak. Bu özel geceyi, daha önce TUSKON, Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonu işbirliği ile gerçekleştirilen ''İnsanlık Ölmedi'' ve Kardeşlik Zamanı adlı yardım programlarının
‘Kafkasya'ya huzur gelmesi için kin ve nefret politikaları terk edilmeli’
24 Nisan sözde Ermeni soykırımının yıl dönümü nedeniyle Ermenilerin yurt dışında yürüttüğü kampanyalara Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erol Kürkçüoğlu tepki gösterdi.
AVM'lerle mücadele için 50 liralık çorap alana araba veriyor
ERZURUM - Büyük alışveriş merkezleri (AVM) ve yaygın bayi ağı olan işletmelerin düzenlediği kampanyalara Erzurumlu bir esnaf da katıldı. Esnaf, AVM'lerle rekabet edebilmek için '50 liralık çorap alana araba bedava' kampası başlattığını söyledi.
Görmez: Her ilden müracaatları kabul ediyoruz
Aynı günlerde sizin de Başkanlık olarak yardım kampanyası başlatmanız, bütün illerdeki arkadaşlarımız bu kampanyalara diğer yardım kuruluşları ile katkıda bulunuyorken, Diyanet Sen’deki arkadaşlarımız daha bir güven duyarak taşın altına ellerini koydu.
Hakan Şükür, danışmanının CHP’li vekili yumrukladığını yalanladı
Şükür, “Bana karşı yürütülen kampanyalara verdiğim cevaplar benim istediğim gibi çıkmıyor. Kendi istedikleri gibi çıkıyor. Bu da beni çok üzüyor.
Avukatlar kan bağışında bulundu
Böyle kampanyalara destek olunması gerektiğine inanıyorum.” dedi. Testlerin ardından avukatlar, kan vermek için sıraya girerken, insan yaşamına katkı sağlayan böyle bir kampanyanın bir parçası olmaktan büyük mutluluk
Yılda 15 milyar lira 'duman' olup havaya gidiyor
Kapalı alanlarda sigara yasağını getiren kanunun, aleyhte kampanyalara rağmen Türk halkı tarafından büyük kabul gördüğünü ifade eden Aydın, bağımlılık yapan maddelere giden bütün yolların sigaradan geçtiğini ve özenti yoluyla bulaşan tek hastalığın sigara olduğunu vurguladı.
Atlas Halı, 35 milyon lira yatırımla canlanacak
Marka olarak tüketiciyi şaşırtacak projeler ve kampanyalara odaklandıklarını aktardı. Türkiye’de halı sektöründe bayi ile birebir temasta bulunan ve sabit fiyat sunan ender şirketlerden biri olduklarını anlatan Bebitoğlu, bu yeni uygulamanın üretimi şekillendirmelerine
Altındağlı kadınlar engelliler için 8 ton plastik kapak topladı
ANKARA - Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle başarılı kampanyalara imza atan Altındağlı kadınlar, birkaç ay önce başlattıkları engelliler için plastik kapak topladı. Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için kolları sıvayan Altındağ Belediyesi Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezleri üyeleri, onlara bir tekerlekli araç hediye edebilmek için