kampanyalı

Yazıcı’dan tüketiciye ‘aidat ödememek için yalın kart al’ tavsiyesi
Kampanyalı satış müsaade belgesi kaldırılacak.” açıklamalarında bulundu. Yazıcı, yasa ile kapıdan satışlarda tüketici lehine yenilikler yapılacağnı; ‘titan’ olarak bilinen piramit satışının yasaklanacağını kaydetti.
Cumhurbaşkanı Gül, milyonlarca tüketiciyi ilgilendiren kanunu onayladı
Kampanyalı satışlar: Basın yoluyla duyurulan tüm kampanyalarda satıcı gerçekleştirmeyi taahhüt ettiği tüm yükümlülükleri yerine getirmek zorunda kalacak. Ayrıca kampanya bitiş tarihi ve malın teslim tarihini bildirmek zorunda.
Alış veriş merkezleriyle ilgili hazırlanan yeni tasarı sektör görüşüne açıldı
Tüketiciler, kampanyalı satışları PERBİS veya işletmelerin internet sayfası üzerinden güncel olarak takip edebilecek. (CİHAN)
Gıda fiyatları artınca Alman tüketici markasız ürünlere yöneldi
Pazar araştırma şirketi Nielsen’in yaptığı anket sonuçlarına göre halk indirimli veya kampanyalı ürünleri tercih ediyor. Taze sebze, meyve, balık ve et için de geçtiğimiz yıllara oranla çok daha az para harcanıyor.
THY, Kiev-İstanbul gidiş-geliş biletini vergi dahil 159 dolara satıyor
KİEV - Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Sabiha Gökçen'den Ukrayna’nın başkenti Kiev’e bugünden itibaren kampanyalı uçuşlara başladı. THY, Kiev- Sabiha Gökçen karşılıklı seferlerde, Temmuz 2013 ile Mart 2014 tarihleri arasındaki uçuşlarda vergiler dahil 159 dolardan başlayan fiyatlardan uçuyor.
THY, Kiev-İstanbul gidiş-geliş biletini 99 dolara satıyor
KİEV - Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Sabiha Gökçen'den Ukrayna’nın başkenti Kiev’e kampanyalı uçuşlara başladı. THY, Kiev- Sabiha Gökçen karşılıklı seferlerde, Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan uçuşlarda vergiler hariç 99 dolardan başlayan fiyatlardan uçuyor.
Çalıntı kimlik kartlarıyla GSM bayilerinden telefon alan bayan yakayı ele verdi
KOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde, başkalarına ait nüfus cüzdanlarını kullanarak GSM operatörlerinden kampanyalı ve taahhütlü telefon aldığı iddia edilen kadın, girdiği GSM bayiinde, tevafuk eseri müşteri hizmetlerindeki
Avea’dan yeni akıllı telefon: inTouch 2
Her kampanyalı telefonu 4 ayrı alternatifle; ihtiyaçlarına uygun olanı rahatça bulabilmeleri için Akıllı Telefon Seç platformumuzla müşterilerimizin beğenisine sunduk. 2013’te de benzer şekilde yatırımlarımıza devam ederek; sektörümüzde en akıllı teklifleri sunmaya devam ettik ve yüzde 27 akıllı telefon penetrasyon oranını bulduk.
İDO, hizmet bedelini kaldırıyor
Kampanyalı biletlerden alanların uygulamadan yararlanacağı açıklandı. Ayrıca İDO, internet sitesi üzerinden yapılan satışlardaki hizmet bedelini de kaldırma kararı aldı.
Fuardan aldıkları kitapları kardeş okul öğrencilerine hediye ettiler
Okul Müdürü Adem Ceylan, yaptığı açıklamada yeni çıkan kitapların yanında kampanyalı ürünlerin de ilgi çektiğini kaydetti. Kitap fuarının güzel bir yardımlaşma ve kardeşlik etkinliğine sahne olduğunu vurgulayan Müdür Ceylan, "Öğrencilerimiz, harçlıklarıyla aldıkları kitapları, kardeş okul uygulaması
THY, Ukrayna-Türkiye gidiş-geliş biletini 119 dolara satıyor
KİEV - Türk Hava Yolları (THY) , seyahatlerini önceden planlayanlara yönelik kampanyalı uçuşlara devam ediyor. THY’den yapılan açıklamada Ukrayna’da; Kiev, Odesa, Donetsk, Dnipropetrovsk, Lviv ve Simferopol şehirlerinden İstanbul’a gidiş-dönüş her şey dahil biletlerin
Kış güneşi hazır giyimcileri yaktı !
Sektör oyuncuları, satışların, hedeflediklerin rakamlardan uzak olduğunu belirterek, sezona kampanyalı fiyatlarla girmek zorunda kaldıklarını ifade etti. Hazır giyim sektörünün duayen isimlerinden Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı, “Erken indirimlerin de yararı olmadı.
Tüketicinin cayma hakkı süresi 7 günden 14 güne çıkacak
taksit ve kredi gibi konularda da cayma hakkının sunulması, bankacılık hizmetlerinde karşılaştığımız tüketici aleyhine olan uygulamaların kaldırılması, kampanyalı konut satışlarında tüketicileri mağdur etmeyecek sıkı tedbirlerin alınması gibi önemli değişiklikler öngörülmektedir.
Pegasus’un yeni uçağına ‘Zeynep’ adı verildi
Pegasus Havayolları 3,2 milyar dolar yatırımla 2015 yılı sonuna kadar filosuna dahil edeceği 40 adet yeni nesil Boeing 737-800 tipi uçağına kampanyalı çekilişlerle 0-10 yaş arasındaki kız çocuklarının isimlerini veriyor.
Avea, ilk akıllı telefonu ‘Avea inTouch’u tanıttı
Bu süreçte müşterilerimize 39 kampanyalı ürün sunduk. Bunun sonucunda da 9 ayda müşteri tabanındaki akıllı telefon kullanım oranımızı yüzde 22’ye çıkararak bu alanda da pazar lideri olduk. Avea inTouch ile gerçekleştirdiğimiz bu ilkle de, akıllı telefonlarını değiştirmek isteyen ya da kullanmak için en uygun koşulları bekleyenlere, mobil dünyanın kapılarını
Türkiye'de tüketici hakları mevzuatını yazan isim, hakkını aramakta zorlandı
Bir tüketici olarak GSM şirketinin kampanyalı telefonundan satın alan Avşar, cihazın arızalı olduğununu fark etmesi üzerine satın aldığı bayiye başvurdu. Bayinin telefonu ayıplı kabul etmesine rağmen tamir teklif edildi.
THY, Türkiye-Ukrayna gidiş-geliş biletini 119 dolara satıyor
KİEV - Türk Hava Yolları (THY) seyahatlerini önceden planlayanlara yönelik kampanyalı uçuşlara devam ediyor. THY’den yapılan açıklamada Ukrayna’nın; Simferopol, Kiev, Odesa, Donetsk, Dnipropetrovsk ve Lviv şehirlerinden İstanbul’a gidiş-dönüş her şey dahil biletlerin
THY'nin Yanbu seferleri başladı
Kampanyalı biletler Türk Hava Yolları’nın www.turkishairlines.com resmi web sitesinden ve 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya seyahat acentelerinden temin edilebiliyor. Yanbu uçuşları, İstanbul’dan salı, perşembe ve cumartesi günleri saat 04:35 kalkış yapıp, saat 07:30’da ise iniş gerçekleştirilecek.
Türkiye’nin en uzun akvaryumuna Ankaralılar yoğun ilgi gösteriyor (Özel)
Cüneyt Kandemir, akvaryum ücretinin yetişkinler için 21 lira olduğunu ancak açılış nedeniyle kampanyalı fiyatların geçerli olduğunu ifade ederek, yetişkinler için 15 lira, öğrenciler için ise 10 lira alacaklarını kaydetti.
Bimeks, 57'nci mağazasını İstanbul Anadolu yakasına açtı
İndirimlere, kampanyalı kartlara yapılan peşin fiyatına 12 taksit imkanı da eklenmesi ürünlere ilgiyi artırdı. Açılışa İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut, Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar da katıldı.
3 TL’lik flaş bellek ve su ısıtıcısı kuyruğu (Özel)
Marketteki kampanyalı ucuz ürünleri vatandaşlar 5 dakikada kapışarak bitirdi. (CİHAN)
THY ile Türk Telekom ‘uçuran kampanya’ başlattı
Sistem tarafından şifre onaylandıktan sonra kampanyalı fiyatı ile bilet satın alabiliyor. Kampanyaya katılan müşteriler, aldıkları şifre ile aynı soyadı taşıyan maksimum 4 farklı kişi için de aynı tarih ve parkurda bilet alabiliyor.
SunExpress’ten sonbaharda pazar uçuşları 49,99 lira
Kampanyalı biletlerin geçerli olduğu uçuşlar, her hafta pazar günü internet sitesi üzerinden duyurulacak ve 24 saat süresince kampanyalı satışlara açık kalacak. 9 Ekim Pazar günü başlayacak kampanya dahilinde satılan biletlerde iptal ve değişiklik yapılamayacak.
"Kekemelikte en doğru tedavi yöntemi konuşma terapisi"
Ticaret mantığıyla yapılan kampanyalı sağlık hizmeti veren merkezlere itibar edilmemesi gerektiğini vurgulayan Güllü, "Ülkemizde akademik düzeyli fakülte eğitimi almış psikologlarca açılan danışmanlık merkezleri tek tek kapatılmakta ancak kimin ne amaçla
Mobilya mağazasının açılışında çocuklar ezilme tehlikesi yaşadı
/>23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yapıldığı sabah saatlerinde çocukları ile birlikte mağazaya akın eden yüzlerce insan, stoklarla sınırlı kampanyalı ürünleri bitmeden alabilmek için birbirleriyle yarıştı.
NT Mağazaları Rize Şubesi yeni yerinde
Özbayrak, açılış münasebetiyle birçok üründe kampanyalı dönem başlattıklarını da sözlerine ekledi. (CİHAN)
Tüketicinin, ‘caymadan temiz havaya’ kadar 66 hakkı var
karşısında tüketici hakları31-Taksitle satışlarda tüketici hakları32-Devre tatil sözleşmelerinde cayma hakkı33-Paket tur sözleşmelerinde tüketici hakları34-Kampanyalı satışlarda cayma hakkı35-Kapıdan satışlarda cayma hakkı36-Mesafeli sözleşmelerde cayma hakkı37-Tüketici kredilerinde tüketici hakları38-Konut finansmanı sözleşmelerinde
Sanık avukat Erikel ile Alparslan Arslan, hukuk fakültesini aynı sınıfta okumuş
Erikel, kayınbiraderi ve bazı arkadaşlarından da kampanyalı bazı hatlar kullandığını, bu numaraların da kendisine ait olmadığını söyledi. Erikel, seri halde aldığı 500 telefon numarasını da partide kullanılması için aldıklarını, bazılarını kendisinin de kullandığını söyledi.
SunExpress, ITB Berlin’e Antalya’dan düzenlediği seferlere devam ediyor
ITB Berlin’e özel kampanyalı koltuklar kontenjanla sınırlı olacak. Geçen yıl ITB Berlin’i toplam 11 bin 127 katılımcı ve 111 bin 133 profesyonel ziyaret etmişti. (CİHAN)
NT Mağazaları’nda "3 AL 2 ÖDE" dönemi
İSTANBUL - NT Mağazaları’nda "3 AL 2 ÖDE" kampanyası başladı. Kampanyalı kitap ve kırtasiye ürünlerinde NT Kart sahiplerine her 3 üründen 1’i hediye ediliyor. "Kitapla buluşma noktanız" sloganıyla Türkiye’de 101, yurtdışında 18 olmak üzere 8 ülkede toplam 119 şubesi ile hizmet veren NT Mağazaları, kitap okumayı özendirme amaçlı
Gazlıgöl Kaplıcaları'na yapılan kampanyalı otobüs seferleri kaldırılıyor
Afyonkarahisar Belediyesi'ne ait Afyon Yünlü Mensucat Fabrikaları Türk Anonim Şirketi (YÜNTAŞ) tarafından işletilen Gazlıgöl Kaplıcaları'na yapılan kampanyalı otobüs seferlerinin kaldırılacağı bildirildi.
Çadır'da altın ve pırlanta pazarı yağmura rağmen büyük ilgi gördü
Atasay'ın, Yenibosna'daki fabrikasının bahçesinde kurduğu 'Altın Çadır'da düzenlediği kampanyalı satış günleri 12 Aralık'a kadar devam edecek. 3 bini aşkın ürünün yer aldığı çadırda fiyatlar 25 TL'den başlıyor.
Migros'un 353. şubesi Doğubayazıt'ta açıldı
Bu arada vatandaşlar açılış sonrası mağazaya akın ederken, indirimli ve kampanyalı ürünler kapış kapış satıldı. Mağazanın üst katında bulunan ve Doğubayazıt'ta 1982'den bu yana ilk kez hizmet verecek 100 kişilik sinema salonunun da açılışı haftaya yapılacak.
Sıfır otomobiller kampanya yapıyor, ikinci el cazibesini yitirmiyor
Yüzlerce vatandaş, otomobil bayilerinin birinci elde yaptığı kampanyalı satışlarla canlanması ile ikinci el araçlarını oto pazarları veya galerilerde satmayı tercih ediyor. Birikimi olan vatandaşlar, bütçesine göre her çeşit aracı otomotiv merkezi Bursa'daki oto galerileri ve oto pazarlarından bulabiliyor.
GSM dolandırıcıları yakalandı
ulaşarak bu bilgilerle başkaları adına düzenlediği, sahte nüfus cüzdanlarına kendi fotoğrafını yapıştırmak sureti ile diğer illerdeki GSM şirket bayilerinden kampanyalı tarifelerden faydalanarak menfaat temin ettikleri anlaşılmıştır.
Darty, Konya şubesi hizmete açıldı
Avrupa'da on ülkede faaliyet gösteren Darty, Konya'daki ilk mağazasını açtı. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği açılış öncesi yüzlerce kişi, kampanyalı ürünlerden alabilmek için geceden sıraya girdi.
Turkcell'den HP Pavilion'da indirim kampanyası
Süre Paket Paket Fiyatı Kampanyalı Fiyat Faturalı Aylık 1 GB 29 TL - 4 GB 39 TL İlk 2 ay 11 TL* 8 GB 69 TL -
Vatandaş, kampanyalı ürünleri alabilmek için birbiriyle yarıştı
Teknoloji mağazaları zinciri Bimeks, 30'uncu mağazasını Kahramanmaraş'ta açtı. Mağazanın açılışında izdiham yaşanırken, vatandaşlar, kampanyalı ürünleri alabilmek için birbirleriyle yarıştı.
Gülgen market 7'nci şubesini Çallı'da açtı
Açılışın ardından mağazaya hücum eden müşteriler, kampanyalı ürünlerden yararlanmak istedi. 18 yıldır Antalyalılara hizmet veren Gülgen market bu yıl içerisinde Antalya'ya iki yeni mağaza daha açmayı hedefliyor.
Kampanyalı konut satışında izin belgesine dikkat
Kayseri Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, son günlerde çok sayıda firmanın cazip seçenekler sunarak kampanyalı konut satışları düzenlediklerini belirterek, tüketinin bu kampanyalı satışlarla ilgili izin belgelerine dikkat
NT her gün üç üründe indirime gidecek
tr den takip etmesi ve stoklarla sınırlı olacak olan kampanyalı ürünlerimizi alabilmeleri için mağazaya erken gelmeleridir. Son olarak NT'de bu tür kampanyaların yıl boyunca devam edeceğini tüm ziyaretçi ve müşterilerimize duyurmayı hedefliyoruz.
Aranan zanlı başka bir duruşmadan çıkarken yakalandı
Zanlının, çaldığı kimliklerle vatandaşların ev telefonu hatları üzerinden kampanyalı cep telefonu satın aldığı tespit edildi. Kantar Polis Merkezi Amirliği'ne müracaatta bulunan N.B. (64), Emekliler Derneği'ne maaşından yapılan kesintinin geri ödenmesi için SGK İl Müdürlüğü'nden bir form alarak doldurmak amacıyla kaldırıma oturduğu sırada yanına gelen
Ordu'da 'badanasız bina kalmasın' seferberliği
amaçlarının Ordu imar planı içerisinde sıvasız ve boyasız binaları çirkin görüntüsünden kurtarmak olduğunu söylerken, Filli Boya'nın yüzde 52 oranında yaptığı kampanyalı indirimle de kampanyaya destek verdiğini, talep edenlerin ise çeşitli hediyeler kazanabileceğini söyledi.
Reklam Kurulu Başkanı Ersoy, tatile çıkacak vatandaşları uyardı
kurumun farkıl medya organlarındaki reklamlarının da kontrol edilmesini isteyen Ersoy, reklam ve ilanlarda, konaklama bedelleriyle ilgili indirimli veya kampanyalı fiyatlar varsa, bu fiyatların şartlarına ve istisnalarına ilişkin hususları dikkatle incelenmesini istedi.
Ford Otosan'dan ikinci el otolara garantili ve ücretsiz yol yardımı
Kalite' başlıklı hizmet paketini 5 yaşına kadar tüm binek araçlar ve Ford ticari araçlar için 48 aya varan kampanyalı Ford Finans'la tamamlıyor. Paketle ilgili açıklamalarda bulunan Ford Otosan Pazarlama Müdürü Serhan Turfan ikinci el araç alımının tamamen güvenle ilgili olduğunu belirtti.
Fiat Fiorino, İngiltere'de yılın 'En iyi Hafif Ticari Van'ı seçildi
Türkiye'de Cargo, Combimix, Combi ve Trekking model versiyonlarıyla 19 bin 290 TL'den başlayan nisan ayına özel kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla satışına devam edilen Fiat Fiorino ailesi, 1.
Sürat Kargo, 476. şubesini Demre'de açtı
Demre'de kampanyalı tarifenin uygulanacağını ifade eden Yıldırım, evrakları Antalya'ya 2,50 TL Türkiye geneline ise 3 liraya eylül sonuna kadar götüreceklerini belirtti. Eski Milli Eğitim Müdürü İbrahim İhsan Ünsal tarafından açılan kargonun açılış kurdelesini Demre Belediye Başkanı Süleyman Soylu Demre Müftüsü Hüseyin Yaşar ve Sürat Kargo
Fiat 500'den büyük başarı: 500 binincisi üretildi
Türkiye'de ise 29 bin 650 TL'den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla tüketicilerin beğenisine sunulan Fiat 500, isteğe bağlı olarak otomatik şanzımanla da kombine edilebilen 1.
Özel Hatay Hastanesi yeşil kartlı ve özel sigortalı hastalara özel indirim uyguluyor
Özel hastane konforunda yurt dışından getirilen, son teknoloji cihazlar ile cilt hastalıkları uzmanı tarafından istenmeyen tüylerden yaz öncesi kampanyalı fiyatlar ile kurtulabilineceğini kaydeden Terzi, dünya sağlık örgütü tarafından bebek dostu seçilen hastanelerinde, SSK, Bağ-Kur, emekli sandığı hastalarından, normal
Tüketici en çok cep telefonu operatörlerini şikayet etti
Şartlar (4), Abonelik Sözleşmeleri (3), Kredi Kartları (2), Zararlı ve tehlikeli Mal ve Hizmet (2), Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu (1), Devre Tatil (1), Kampanyalı satış (1) ve son olarak da Mesafeli Satış (1) hakkındaki şikayetleri takip etmiştir.