kancalı merdiven

Cihan Haber Ajansı Gündemi
Uluslararası İtfaiyeci ve Kurtarma Sporları Şampiyonası Antalya’da, Cam Piramit'te yapılacak eğitim kulesine kancalı merdiven ile tırmanma yarışı, açılış töreni, yarı final, final ve madalya töreniyle devam edecek (10.
Dünya itfaiyecileri hünerlerini yarıştıracak
İtfaiyeciler; kancalı merdiven ile kuleye tırmanma, 100 metre engel ve denge yarışı, 4x100 metre yangın söndürme bayrak yarışı, motopomp ile su çekme ve hedefe su atma dallarında ter dökecek. Yarışlar öncesinde düzenlenen basın toplantısında Antalyalıları, Akdeniz Üniversitesi Stadyumu ile Cam Piramit’in bulunduğu alanda gerçekleştirilecek yarışmalara
15 ülkeden gelen itfaiyeciler, Antalya'da yarışacak
İtfaiyeciler, kancalı merdiven ile kuleye tırmanma, 100 metre engel ve denge yarışı 4x100 yangın söndürme bayrak yarışı, motopomp ile su çekme ve hedefe su atma yarışı dallarında ter dökecek. Yarışmalar, Akdeniz Üniversitesi Stadyumu ve Cam Piramit’in bulunduğu alanda gerçekleştirilecek.
Horizon-1'in 4. Kaptanı Akbay: Benim üzerimden prim yapılıyor
5 saniyemiz daha olsaydı, yakınımızdaki Gediz firkateyninin helikopteri, korsanların gemiye kancalı merdiven atmasına engel olacaktı ve kurtulacaktık." iddialarını reddetti.
Horizon 1'in kaptanı, kaçırılma olayında 4. Kaptan Akbay'ı suçladı
5 saniyemiz daha olsaydı, yakınımızdaki Gediz firkateyninin helikopteri, korsanların gemiye kancalı merdiven atmasına engel olacaktı ve kurtulacaktık." iddiasında bulundu.