karabük milletvekili

Şahin, Hakan Şükür'ün istifasını değerlendirdi
İSTANBUL - AK Parti Karabük Milletvekili eski bakan Mehmet Ali Şahin, İstanbul Milletvekili Hakan Şükür'ün partiden istifasını değerlendirdi. Mehmet Ali Şahin, özel bir üniversitenin ödül törenine katıldı.
Safranbolu’ya 'Avrupa Şeref Bayrağı' verildi
Safranbolu Misak-ı Milli Meydanı'nda gerçekleştirilen törene Karabük Valisi İzzettin Küçük, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Avrupa Konseyi Parlamento Meclis Onur Üyesi Edeltraud Gatterer, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan, Safranbolu
Bakan Eker: Tarım arazileri bölüne bölüne ekilemez hale geldi
Bakan Eker, konuşmasının ardından, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar ile tesisin açılışını yaptı.
Tanju Çolak, kramponlarını AK Partili Şahin'e hediye etti
Valisi İzzettin Küçük, Vali Yardımcısı Tarkan Keskin, AK Parti İl Başkanı Ömer Ayar'ın forma giydiği şöhretler takımı ile teknik direktörüğünü AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci'nin yaptığı Yeniceli vatandaşların oluşturduğu Yenicespor takımı ile gösteri maçı yaptılar.
Mehmet Ali Şahin, 500 yıllık meşenin gölgesinde bayram geleneğini yaşatıyor
KARABÜK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, memleketinde yüzlerce yıllık bayram geleneğini yaşatıyor. Karabük Ekincik köyünde yaşayanlar arife günü mezarlıkların ziyaret edilmesinin ardından 'zirat' geleneğini yerine getiriyor.
Şahin: Şehitlerimiz neden şehit olmuşlarsa o sebepten asla geri adım atmayacağız
Karabük Valisi İzzettin Küçük'ün şehit aileleri ve gazilere verdiği iftara katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin şehit ailelerine ve gazilere sırt çevirenlerin, yüz çevirenlerin aslında ülkeye, vatana, bayrağa sırt çevirdiğini söyledi.
AK Partili Şahin: Uzlaşma sağlanan madde sayısı 56 oldu
Toplantı esnasında salondan çıkan AK Parti’nin komisyondaki üyesi Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, gazetecilerin sorularını cevapladı. Şahin, danışmanların mutabakat sağladığı 8 maddenin de Anayasa Uzlaşma Komisyonu toplantısında onaylandığını söyledi.
Şahin: Mısırda öldürülen 200 kişinin katili ABD ve Avrupa Birliği ülkeleridir
KARABÜK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin Mısır'da darbeciler tarafından öldürülen 200 vatandaşın katilinin sadece darbe yapan Sisi olmadığını, ona destek veren Amerika Birleşik Devleti Avrupa
Anayasa Uzlaşma Komisyonu, Başbakan'ın önerisini değerlendirdi
Komisyonun üyesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile CHP’nin üyesi Süheyl Batum, toplantı öncesi gazetecilere açıklama yaptı.Özetle “Başbakanımızın çağrısını saygıdeğer bir çağrı olarak buluyoruz.
“AB, acaba demokrasiyi, Hz. Ömer'in ifade ettiği helvadan put olarak mı görüyor”
KARABÜK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Mısır’da yaşan olaylara değinerek, “Avrupa Birliği (AB) acaba bu demokrasi denen şeyi, Hz. Ömer'in ifade ettiği helvadan put olarak mı görüyor?
Karabük’te Türkçe Olimpiyatları coşkusu yaşandı
Etkinliğin Karabük ili ayağında 40 değişik ülkeden 80 öğrenci AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Vali İzzettin Küçük, kaymakamlar ve belediye başkanları ile
AK Partili Şahin: Komisyon haziran sonuna kadar çalışmaya devam edecek
ANKARA - Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, komisyon çalışmalarının haziran sonuna kadar devam edeceğini belirterek, “O andaki durumu Meclis Başkanımız siyasi partilerin genel başkanlarına
Anayasa Uzlaşma Komisyonu, Meclis Başkanı Çiçek başkanlığında toplandı
AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, “Komisyon üç ay içinde bir mutabakata varamazsa bundan sonra üç asır da çalışsa bir şey yapamaz.” dedi. MHP Erzurum Milletvekili Oktay Öztürk, “Görünen o ki birilerinin acelesi var.
Anayasa Uzlaşma Komisyonu, Meclis Başkanı Çiçek başkanlığında toplandı
AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ise “Meclis başkanımızı dinleyelim. Değerlendirme yapalım. Ondan sonra bir açıklama yapılır, şu aşamada bir şey söyleyemem.
TBMM Savunma Komisyonu üyeleri, fırtına obüsüne hayran kaldı
Antalya Milletvekili Arif Bulut, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Diyarbakır Milletvekili Mehmet Hamzaoğlu, Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Ramazanoğlu, Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, buradaki programlarının ardından Sakarya'nın Arifiye ilçesinde ki General Ali Fuat Cebesoy Kışlası 1.
Oğuz Kağan Köksal: Donanma Komutanlığı'nın gücünü gördük, gurur duyuyoruz
Antalya Milletvekili Arif Bulut, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Diyarbakır Milletvekili Mehmet Hamzaoğlu, Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Ramazanoğlu, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'ı kapıda karşıladı.
Milli Savunma Komisyonu üyeleri, Donanma Komutanlığı'nı ziyaret etti
Antalya Milletvekili Arif Bulut, Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Diyarbakır Milletvekili Mehmet Hamzaoğlu, Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Ramazanoğlu, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan'ı kapıda karşıladı.
Şahin: Kan akarken bölünmeyen ülke kan durduktan sonra bölünmez
GAZİANTEP - Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, çözüm süreci nedeniyle 'Türkiye bölünmesin' diye İzmir'de miting yapan MHP'yi eleştirdi. Şahin, "Bu süreç ilerlerse Türkiye bölünür diyorlar.
TOKİ konutları sahiplerini buldu
Kura çekimine Ak Parti Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Üniversitesi Rektörü Burhanettin Uysal, Ak Parti Karabük milletvekili Osman Kahveci ve Safranbolu protokolü katıldı.
Federasyon başkanları görevlerini yenilere devretti
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda yapılan Federasyon Başkanları ödül törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, değişen federasyon başkanları ile yeni göreve gelen başkanlar katıldı.
POMEM'de 2012-2013 eğitim öğretim dönemi başladı
Albay Samit Tokmak, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Oktay Keskin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hakan Eski, davetliler ve polis adayları katıldı.
Mehmet Ali Şahin: Başkanlık sistemini önemsiyoruz
KARABÜK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, “Biz Türkiye için başkanlık sistemini önemsiyoruz.” dedi. Mehmet Ali Şahin, bir dizi açılışlarda bulunmak üzere geldiği Safranbolu’da programlarının ardından bir kahvehanede yorgunluk kahvesi içti.
Side Belediye Başkanı Uçar: Büyükşehir Yasa Tasarısı turizmi karartan bir yasa
Side'nin mahalle olmaması için Kültür ve Turizm Bakanımız Ertuğrul Günay ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin'den destek bekliyoruz. Destek bekliyoruz, yakın komşumuz İbradı'nın ilçe nüfusu bin, Gündoğmuş'un bin 700 olduğu bir yerde, Side Belediyesi'nin kapatılması hiç bir insafa sığmaz.
AK Parti’de tüzük değişti, 3 dönem şartına ara verme hükmü getirildi
Değişiklik teklifi, AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin başkanlığındaki Divan'a sunuldu. Tüzüğün 24’üncü maddesinde belde başkanları, 31’inci maddesinde ilçe başkanları, 36’ncı maddesinde il başkanları ve 132’nci maddesinde de belediye başkanları ve
Şehit annesinden PKK'ya: Benim oğlum şehit oldu, sizin ölülerinize leş derler
İkindi namazı sonrası kılınan cenaze namazına ve ardından düzenlenen resmi törene AK Parti’den Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve eski İçişleri Bakanı Beşir Atalay, MHP’den ise Genel Başkan Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve CHP’den de Genel Başkan
Salih Kapusuz: Demokrasi ve şiddetin bir arada olmayacağını herkes bilmeli
Bayramlaşma töreninde genel başkan yardımcıları Salih Kapusuz ve Zelkif Kazdal ile TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, partililerle bayramlaştı. Törende, Mehmet Ali Şahin ve Kapusuz kısa birer konuşma yaptı.
Karabük Polis Eğitim Merkezi ilk mezunlarını verdi
Dönem Başkanı ve Anayasa Komisyonu Üyesi Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Vali Vekili Abidin Ünsal, Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, Özel
Turkcell Çağrı Merkezi Karabük’te Hizmete Girdi
Karabük’te hizmete giren Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezinin açılışı için düzenlenen törene eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin başta olmak üzere Vali İzzettin Küçük, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Şahin:'Uluslararası Türkçe Konuşan Devlet Adamları Olimpiyatları' haline gelecek
ANKARA - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Türkçe Olimpiyatları'nın Türkçe öğrenen çocukların şarkılar, türküler seslendirmelerinden ibaret bir proje olmadığını söyledi. Şahin, "Herhalde bir yıl gelecek ki 'Uluslararası Türkçe Konuşan Devlet Adamları Olimpiyatları' haline gelecek.
Mehmet Ali Şahin: Yeni anayasa yazım çalışmalarına başladık
ÇANKIRI - TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Yeni anayasa yazım çalışmalarına temel hak ve hürriyetlerden başladık. Bu konuda 2 madde geçti.
Irmak-Karabük-Zonguldak demiryolu projesinin temeli atıldı
Temel atma törenine Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Avrupa Birliği Komisyonu Başkan Yardımcısı ve Ulaştırma Komiseri Siim Kallas, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, TCDD
TBMM Başkanı Çiçek: İnşallah ikinci etabı da başarıyla tamamlarız
Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyesi ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de komisyon olarak üzerlerinde büyük bir sorumluluğun olduğunu hissettiklerini dile getirdi. Kamuoyu, üniversiteler, siyasi partiler, sivil toplum örgütleri ve vatandaşların, yeni anayasayla ilgili çok fazla öneri, teklifleriyle bu süreci zenginleştirdiklerini belirten
Çiçek: Çarşamba gününden itibaren yeni bir anayasa mecburiyet haline gelmiştir
Meclis Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de TBMM’de grubu bulunan siyasi partilerinin temsilcileri olarak Türkiye için daha demokratik, daha özgür bir anayasa yapmak istediklerini dile getirdi.
Safranbolu'da külliyenin temeli atıldı
ve Kültür Merkezi adı ile inşa edilecek külliyenin temel atma törenine Karabük Valisi İzzetin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük Milletvekili ve eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof.
Cemil Çiçek: Anayasayı bu yıl içinde çıkarmayı hedefliyoruz
Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyesi eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, anayasa konusunda duyarlılık gösteren herkese teşekkür etti. İlk kez Ankara dışında bir toplantı gerçekleştirilmesinin anlamlı olduğunu vurguladı.
Mehmet Ali Şahin, Eflani'de
KARABÜK - TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Karabük'ün Eflani ilçesine geldi. Şahin'le birlikte AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci ile Karabük Valisi İzzettin Küçük de Eflani'ye geldi.
Şahin'den Kılıçdaroğlu’na gönderme: Haset etme ne olur, çalış senin de olur
KARABÜK - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, halkın beğenisini ve desteğini almada başarılı olduklarını belirterek, "Peki muhalefet neden yıpranıyor? Yeni proje üretemezseniz, halkın beğenisini kazanamazsanız, yeni programlarla karşısına çıkamazsanız ve inandırıcı olamazsanız tabi ki siz yıpranırsınız.
Topbaş: Göç, Almanya ve Türkiye’nin kalkınmasında kaldıraç olmuştur
Belediyesi’nin tarihi belediye sarayında, dün gece gerçekleşen etkinliğe, Köln’ün kardeş kenti İstanbul’un Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Karabük Milletvekili ve İstanbul-Köln Şehir Kardeşliğini Geliştirme Derneği Başkanı Dr.
Şahin: Anayasa komisyonunun teşkilinde fedakarlıkta bulunduk
KARABÜK - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti olarak yeni anayasa konusunda son derece samimi ve fedakar olduklarını söyledi. Şahin, "Bütün siyasi partilerin Parlamento'daki milletvekili sayılarından çok daha fazla milletvekili sayısına sahip olmamıza rağmen her siyasi partinin orada 3'er milletvekili
Mehmet Ali Şahin: Yeni anayasayı yapacak yer TBMM
ANKARA - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, yeni anayasayı yapacak yerin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) olduğunu söyledi. Meclis'te bugün yeni anayasa ile ilgili yapılan uzlaşma komisyonu toplantısında AK Parti adına söz alan Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Hakkari'nin Çukurca
BDP'nin Uzlaşma Komisyonu üyeleri belli oldu
Meclis Başkanı Cemil Çiçek başkanlığında ilk toplantısını 13 Ekim Perşembe günü yapacak komisyonda AK Parti'den Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya ve İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, CHP'den Konya Milletvekili Atilla Kart, Eskişehir Milletvekili Süheyl
Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan oldu
3 Kasım 2002 ve 22 Temmuz 2007 tarihli genel seçimlerde, iki kez Karabük Milletvekili seçilerek TBMM’de görev yapan Mehmet Ceylan, 22. Dönem Milletvekilliği süresinde sırasıyla; Plan ve Bütçe Komisyonu ve Avrupa Birliği Uyum Komisyonu üyelikleri ile Türkiye – AB Karma Parlamento Başkan Yardımcılığı
Hem en güzel üzümü, hem üzüm güzelini seçtiler
Kent Tarihi Müzesi bahçesinde yapılan etkinliğe üzüm yetiştiricilerinin yanı sıra eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, TBMM İdari Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Karabük Vali Vekili Abidin Uysal, HAK-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Safranbolu Kaymakamı
Şahin: Ortadoğu'da halkın seçtiği parlamentonun görev yapmasını arzu ediyoruz
KARABÜK - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ortadoğu ülkelerinde halkın seçtiği parlamentonun görev yapmasını arzu ettiklerini söyledi. Safranbolu ilçesinde yapılan 12.
Şahin: Başbakan demokrasiyi paylaşmak için gitti
KARABÜK - Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yapılan 12. Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne katılan eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mısır, Libya ve Tunus'a yaptığı
Şahin: AK Parti'nin başarısı demokratik hiçbir ülkede görülmemiştir
ANTALYA - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, partilerinin dünya tarihine 3 seçimde oylarını artırarak ismini yazdırdığını söyledi. Şahin, "Bu alınan sonuç demokratik hiçbir ülkede görülmemiştir.
AK Parti'li Şahin: Sloganımız 'Güçlü Türkiye, Güçlü Ordu' olmalı
KARABÜK - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 'Güçlü Ordu, Güçlü Türkiye' sloganının yanlış olduğunu belirterek, "Doğrusu 'Güçlü Türkiye Güçlü Ordu' olmalı." dedi. AK Parti Karabük milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci AK Parti Karabük İl Teşkilatı'nca Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine
Mehmet Ali Şahin, 'Ziyrad' geleneğini hatırlattı
KARABÜK - Bayram tatili için baba ocağı Ovacık ilçesi Ekincik köyüne gelen TBMM eski Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin arife gününde uygulanan ve yörede ismine Ziyrad verilen bir geleneği hatırlattı.
Özel Safran İlköğretim Okulu yeni binasının temeli atıldı
Temel atma törenine katılan eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de konuşmasında terör olaylarına değinerek şunları söyledi, ‘’Bu Ramazan ayı ile birlikte barış ve huzur bakımından da ülkemiz bir takım mesafeler aldı.
Kardemir A.Ş.'de 24 işçi gazdan zehirlendi
AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Karabük Devlet Hastanesi'ne gelerek konu hakkında bilgi edindi. Karabük Valisi İzzettin Küçük de zehirlenen işçileri ziyaret edip kendilerinden konu hakkında bilgi aldı.