karamık

Afyonkarahisar'da 48 belde belediyesi köy oluyor
Kapanacak belediyeler şunlar: Yaka, Büyükkarabağ, Kemerkaya, Akkonak, Deresinek, Eber, İnli, Karamık, Koçbeyli, Yüreğil, Çiçekteğe, Doğanlı, Kadılar, Kınık, Uluköy, Yıprak, Adayazı, Aşağıpiribeyli, Bademli, Gökçek, Yeşilhisar, Ayazini, Bozhüyük, Akören, Karacaahmet
Bakan Eroğlu, Çay-Karacaören’de temel atma törenine katıldı
AFYONKARAHİSAR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'daki programı kapsamında Çay- Deresenek Regülatörü ve Sulaması, Çay-Karamık-Karacaören-Pazarağaç Göleti ve Sulaması, Çay- Karamık Göleti ve Sulaması
Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar'da 4 tesisin temelini attı
Bakan Eroğlu, konuşmasının ardından Deresinek Regülatörü ve Sulaması, Karamık Karacaören-Pazarkağaç Göleti ve Sulaması, Karamık Göleti ve Sulaması ile Eber İkinci Kısım Taşkın Koruma Tesisi'nin temelini attı.
Bursa Büyükşehir'de ihtisas komisyonları belirlendi
Ulaşım Komisyonu; Başkan Hikmet Aydoğdu, Başkanvekili İsmail Kuş, üyeler Necmettin Ekinci, Derya Bulut, Kartal Saldırış, Ali Karamık ve Necdet Ersoy´dan oluştu. Hukuk Komisyonu; Başkan Muhammet Yavuz Ünlü, üyeler Refik Yılmaz, Servet Büyükpoyraz, Mustafa Doğanay, Recep Koygun, Necdet Ersoy, Özden Doğan, Şükrü Aksu ve Mehmet
Niğde Aladağlar Demirkazık zirve tırmanışı yapıldı
Tırmanış faaliyetine İbrahim Turasan, Orhan Daş, Bilal Okcu, Ali Aldemir, Özkan Okcu, Mustafa Karamık, Emre Daş,Yasin Daş, İzzet Turasan,Yahya Okcu olmak üzere 10 kişilik bir ekip katıldı. Gece saat 02.
Polis meydanda görünmeyecek ama 4 dakikada olay yerinde olacak
Toplantıya katılan Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karamık ise bulvar için yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını söyledi. (CİHAN)
Kırgızistan, sınırlarındaki kontrol noktalarının güvenliğini arttıracak
AŞKABAT - Kırgızistan Hükümeti, yasadışı yük taşımacılığını kontrol etmek amacıyla “Karamık” sınır noktasındaki güvenliği artırma kararı aldı. Bununla ilgili kararname, Kırgızistan Başbakanı Ömürbek Babanov tarafından imzalandı.
Tacik-Kırgız karayonuna çığ engeli
Tacikistan Ulaştırma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Karamık (Kırgızistan) – Cirgatal (Tacikistan) otoyoluna düşen çığ, 200’ün üzerindeki Tacik aracına geçiş izni vermedi. Araçların bir haftadır sınırda beklediği ve karayolu ekiplerinin kar temizleme çalışmalarına devam ettiği kaydedildi.
Servis minibüsü elektrik direğine çarptı: 3'ü ağır 11 yaralı
Başkent doğalgazın sayaçlarının kontrolünü yapan Elektromed Şirketi çalışanları oldukları öğrenilen Hakan Karamık, Zafer Özarslan, Murat Sakar, İskender Zengin, İsmail Çınar, Bekir Gümüş, Serdar Türkmen ve Alperen Işık isimli 9 işçi de çeşitli yerlerinden hafif yaralandı.
Halkbank’tan enerji verimliliği yatırımlarına 60 milyon euro kredi
Schneider Electric Enerji Verimliliği Müdürü Cihan Karamık ise projenin danışmanlığını yürütmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Karamık, şöyle devam etti:
Nilüfer’de fırınlara Ramazan denetimi
Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karamık ve Zabıta Müdürü Abdullah Koç’un da katıldığı denetimler, Konak, İhsaniye, Fethiye, Ataevler ve Karaman Mahallelerinde bulunan fırınlara yönelik gerçekleştirildi.
Başkan Bozbey’den Kayapa OSB’ye destek
KSİAD Başkanı Ayhan Kargavuş’un ev sahipliği yaptığı toplantıya yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Ali Karamık, Recep Tanlak da katıldı. Toplantıda bölgenin OSB ihtiyacı bir kez daha dile getirildi.
İlköğretim okulu öğrencileri 6 ayda 3 ton atık pil topladı
Kampanyada en çok pil toplayan ilk 5 okul sırasıyla şu şöyle: Çay Karamık, Susuz Atatürk, Çay Akkonak Cumhuriyet, Bolvadin Hasan Gemici ve Sinanpaşa Tınaztepe Çok Program Lisesi İlköğretim Okulu. (CİHAN)
Siirt Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin sessiz çığlığı
çok amaçlı salonunda sahnelenen oyunu Emniyet Müdürü Recep Güven, Siirt Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Şafak yıldırım, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Siirt Milli Eğitim Müdürü Fikret Eteker, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hifzullah Canpolat, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Cumali Aslancan ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları
Eroğlu: Türk milleti dünya milletlerinden daha zeki
Bakan Eroğlu, Afyonkarahisar’ın Çay ilçesine bağlı Karamık Belde Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılışını yaptı. Burada bir konuşma yapan Eroğlu, Türk milletinin altından kalkamayacağı sorun bulunmadığını söyledi.
Ömer Çelik: Büromuza saldıracağınıza gelin Şiwan Perver'i dinleyelim
Azim Öztürk, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kebude, Çukurova İlçe Başkanı Mehmet Çalık, Ömer Çelik'in danışmanı ve Seçim Ofisi Başkanı Sunay Karamık, Merkez Seçim Ofisi Başkan Yardımcısı Çiğdem Çorum, Milletvekili adayları, partililerin hazır bulunduğu açılış töreninde Çukurova ilçe sakinleri, kadın ve gençlerin
Vali Çolak: Kazalar, çözüm bekleyen sorunlar arasında öncelikli yerini koruyor
Recep Ziyadanoğulları, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Emniyet Müdürü Recep Güven, Jandarma Alay Komutanı Albay Ünal Ödemiş, kurum müdürleri, öğrenciler ve davetliler katıldı. Törende konuşan Siirt Vali Musa Çolak, trafik kazalarının çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine ve binlerce insanın sakat kalmasına neden olduğunu belirtti.
Vali Çolak: Seçimlerin huzur içinde yapılması için çalışıyoruz
Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, İl Seçim Kurulu Başkanı Yıldırım Şafak, Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Musa Tanrıseven, İl Emniyet Müdürü Recep Güven, İl Jandarma Komutanı Albay Ünal Ödemiş
Ceyhan'da eğitim gönüllüleri tarafından kermes açıldı
Hayra bir damlada sizden anlayışı ile kermes açan Şule Temzem, Dilek Karamık ve Canan Azak öğrencilere hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler. Hayra bir damlada sizden sloganı ile açılan kermes 15 gün açık kalacak.
Siirtliler Kutlu Doğum'da uçan balonla tanıştı
İlahi grubu dinletilerinin ardından Vali Musa Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık ve Ağır Ceza Reisi Yıldırım Şafak ve basın mensuplarına 'Kırmızı Gül' ilahisi eşliğinde kırmızı gül verdiler.
Büyükşehir Belediyesi ihtisas komisyonları belirlendi
Münir Eroğlu, Ceyhun İrgil, Recep Tanlak’tan, oluşurken Ulaşım Komisyonu’na Hikmet Aydoğdu, İsmail Kuş, Necmettin Ekinci, Derya Bulut, Kartal Saldırış, Ali Karamık, Necdet Ersoy seçildi.Hukuk Komisyonu, Refik Yılmaz, Recep Koygun, Orhan Şahin, Servet Büyükpoyraz, Muhammed Yavuz Ünlü, Abdullah Karadağ, Necdet Ersoy, Özden Doğan, Mehmet Temirtaş’tan oluştu
Afyon'da 3 kişinin öldüğü silahlı kavagada, 3 kişi tutuklandı
Afyonkarahisar’ın Çay ilçesine bağlı Karamık Gölü'nde, 9 Nisan'da yaşanan olayı soruşturan jandarma, kavgaya karıştıkları iddia edilen A.A, U.A, T.Ç, A.Ç. ve M.
3 kişinin öldüğü olayla ilgili 5 kişi daha gözaltına alındı
Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık beldesindeki Karamık Gölü'nde, 9 Nisan'da yaşanan olayı soruşturan jandarma, kavgaya karıştıkları iddia edilen M.S., A.Ç., T.Ç., U.A.
Son etkinlik kokteyl ve balo oldu
Kokteyle Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Ağır ceza Reisi Yıldırım Şafak, 3. Komando Tugay Komutanı Ali Şahin İşleyen, Baro Başkanı Av.M.Cemal Acar ve diğer davetliler de katıldı.
Kavgada yaralanan Tahsin Çavuş
AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık beldesindeki Karamık Gölü'nde, Akın ailesi ile Çavuş ailesi arasında, balık tutma yeri sebebiyle çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden Gazi Akın (51) ve
Balık tutma yeri meselesinden çıkan silahlı kavgada ölen 3 kişi toprağa verildi
Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık beldesindeki Karamık Gölü'nde, Akın ailesi ile Çavuş ailesi arasında, balık tutma yeri sebebiyle çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden Gazi Akın (51) ve yeğeni Mehmet Akın (39) ile Ali Çavuş (34), Karamık beldesinde
Polis-halk yürüyüşü yapıldı
Yürüyüşe Vali Musa Çolak ve eşi Gülsüm Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Emniyet Müdürü Recep Güven, Vali Yardımcısı Orhan Burhan, Milli Eğitim Müdürü T.Fikret Eteker, emniyet teşkilatı mensupları, bazı muhtarlarla ve vatandaşlar katıldı.
Afyonkarahisar'da silahlı kavga: 3 ölü, 1 yaralı (2)
Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık beldesindeki Karamık Gölü'nde, Akın ailesi ile Çavuş ailesi arasında, balık tutma yeri sebebiyle tartışma başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, iki taraf birbirine av tüfekleri ile ateş etmeye başladı.
Afyonkarahisar'da silahlı kavga: 3 ölü, 1 yaralı
Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Karamık beldesindeki Karamık Gölü'nde, Akın ailesi ile Çavuş ailesi arasında, balık tutma yeri sebebiyle tartışma başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, iki taraf birbirine av tüfekleri ile ateş etmeye başladı.
Vali Çolak, yaralı askerleri ziyaret etti
SİİRT - Siirt Valisi Musa Çolak, 3. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık’la birlikte Siirt Devlet Hastanesine giderek yaralı askerlerin durumu hakkında bilgi aldı
Vali Musa Çolak, öğrenciler fidan dikti
Ağaç dikim törenine Vali Musa Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, İl Emniyet Müdürü Recep Güven, kurum Müdürleri, Emniyet Müdürlüğü personeli ve öğrenciler katıldı. (CİHAN)
Siirt'te trafik kazası: 1 asker şehit oldu, 7'si asker 9 kişi yaralandı
Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık hastaneye giderek yaralılar hakkında bilgi aldı. (CİHAN)
Siirt'te trafik kazası: 1 asker şehit oldu, 7'si asker 9 kişi yaralandı
Komando Tugayı Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen ve Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık hastaneye giderek yaralılar hakkında bilgi aldı. Yeni Eruh karayolunda E Tipi Kapalı Cezaevi civarında A.
Vali Çolak: Siirt halkına polise desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum
Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Şahin İşleyen, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Adalet Komisyonu Başkanı Yıldırım Şafak ve diğer kamu kurum ve kuruluş müdürleri, Emniyet Müdürü Recep Güveni makamında ziyaret etti.
Polis, çadırda teçhizatlarını sergiledi
Bir günlük polis sergisinin açılışına Vali Musa Çolak, eşi Gülsüm Çolak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Emniyet Müdürü Recep Güven, PMYO Müdürü Cumali Aslancan, AK Parti İl Başkanı Ali İlbaş, kurum müdürleri, emniyet çalışanları ve kalabalık halk topluluğu katıldı
AK Parti'li Karamık ODTÜ öğrencilerine girişimcilik semineri verecek
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Sunay Karamık siyasi faaliyetleriyle ‘akademik’ görevlerini birlikte yürütüyor. Karamık, yoğun seçim çalışmalarının yanında ODTÜ Girişimcilik Kolu öğrencilerinin yoğun talebi üzerine 31 Mart Perşembe günü girişimcilik konusunda Ankara’da bir seminer
Anaokulu öğrencileri Çanakkale Zaferi'nde ağlattı
Törende konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, güzel bir gecenin yaşatıldığını ve Çanakkale Zaferi'nin bu yaşta oyununun sergilenmesi ve güzel sergilenmesinden büyük bir memnunluk duyduğunu belirtti.
“Çocuklarımız ve gençlerimiz hedef koymayı öğrenecek”
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Sunay Karamık, çocukların ve gençlerin uzmanlaşmayı, kendini tanımayı ve hedef koymayı öğreneceklerini söyledi.Çalışma hayatı boyunca binlerce çocuk ve gence, ‘kendini tanıma ve hedef koyma’ eğitimleri vererek onların hayatlarına ışık tutan AK Parti Adana milletvekili aday adayı
İş kadını Sunay Karamık vekillik için kolları sıvadı
ADANA - 1994 yılından bu yana merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye genelindeki şubeleri aracılığıyla istihdam alanında hizmet veren iş kadını Sunay Karamık, Haziran 2011 seçimlerinde AK Parti’den Adana milletvekili aday adaylığını ilan ederek vekillik için kolları sıvadı.
Siirt’te, vergi rekortmenleri ödüllendirildi
Recep Ziyadanoğulları, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Adalet Komisyonu Başkanı Yıldırım Şafak, Baro başkanı Cemal Acar, İl Defterdarı Musa Avcu, Meslek odaları başkanları, Sivil toplum örgütleri, işadamları ve mükellefler katıldı.
Afyonkarahisar’da termal turizm ile av turizmi entegre oluyor
üzere şubat ayı sonuna kadar domuz avı yapılmasıyla ilgili potansiyelin olduğunu aktaran Açba şöyle devam etti: “15 Ekim’den Şubat sonuna kadar Eber veya Karamık gölünde ördek avlamaya izin var. Ağustos’tan yıl sonuna kadar Şuhut ve Sandıklı’da bıldırcın avlama gibi bir şansları var.
Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Siirt’te konser verdi
Siirt Valisi Musa Çolak, eşi Gülsüm Çolak, Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Adalet Komisyonu Başkanı Yıldırım Şafak, vali yardımcıları ve eşleri ile vatandaşlar katıldı. Konser sonrası sanatçılara teşekkür eden Vali Musa Çolak, çiçek takdim etti.
Anneler yarıştı, babalar yaprak sardı, çocukları gösteri yaptı
Yarışmayı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve veliler ilgiyle izledi. (CİHAN)
Siirt'te 'Kamu Hizmeti Çalışma Protokolü' imzalandı
Siirt Valiliğinde, Vali Musa Çolak ve Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık arasında, mahkemelerce haklarında kamuya yararlı bir işte ücretsiz çalıştırılması kararı verilen hükümlülerin, infaz işlerinde yerine getirilecek olan iş ve işlemlere ilişkin işbirliği protokolü olan 'Kamu Hizmeti
Siirt E Tipi Kapalı Cezaevi'nde moral programı
Spor salonunda düzenlenen etkinlikte konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, tutuklu ve hükümlülerin eğitim ve rehabilitasyonları ile boş zamanlarını değerlendirilmesi için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Nilüfer Kaymakamı'ndan başarılı polislere takdirname
Nilüfer İlçe Kaymakamlığı'nda gerçekleştirilen törene, Kaymakam Ekrem Çalık, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Perihan Balcı, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karamık, İlçe Daire Müdürleri, İlçe Emniyet Müdürü Veysel Akkoca, Çocuk Şube Müdür Yardımcısı Tugay Dikmen, Polis Merkezi, Trafik ve Asayiş Büro Amiri ve polis memurları
Tarla fareleri ile toplu mücadele edilmeli
Kendince buldukları çözüm ile fareyle mücadele etmeye çalıştıklarını belirten Karamık köyünde fidancılık yapan Rıza Öztürk, bahçe ve tarlalarını on beş günde bir ilaçlama yaptıklarını, zehirli yem koyduklarını ve kedi beslediklerini ifade etti.
Ağaç fidanı dikme mahkumları, 550 fidanı toprakla buluşturdu
Törene Vali Musa Çolak, Belediye Bakanı Selim Sadak, Cumhuriyet başsavcısı Mustafa Karamık, Adalet Komisyon Başkanı Yıldırım Şafak, Baro Başkanı Cemal Acar, kurum müdürleri ve davetliler ve fidan dikme cezalısı vatandaşlar katıldı.
Siirt'teki TBMM Hatıra Ormanı'na fidan dikildi
Recep Ziyadanoğulları, Belediye başkan yardımcısı Seyfettin Aydın, Cumhuriyet başsavcısı Mustafa Karamık, Adli Yargı Komisyon Başkanı Yıldırım Şafak, Emniyet Müdürü Recep Güven, Vali Yardımcıları Yunus Sezer, Orhan Burhan, kurum müdürleri ve davetliler ile TEMA Vakfı
İnfaz kurumları el becerisi ürünler sergisi açıldı
Recep Ziyadanoğulları, Adli Yargı Komisyon Başkanı Yıldırım Şafak, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, kurum müdürleri ile davetliler katıldı. Sergi açılışında konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Karamık, tutuklu ve hükümlülerin insan onuruna yakışır infaz ve cezalarını görme açısından çeşitli etkinlik