kayseri acıbadem hastanesi

Bobo’yu Kayserispor kaptı, imza töreni öğleden sonra
Her konuda el sıkışan taraflar el sıkışırken, golcü oyuncunun da Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtiği öğrenildi. Bobo'nun öğleden sonra sarı - kırmızılı kulübe resmi olarak da imza atması bekleniyor.
Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu’nun acı günü
Yaklaşık 20 gün önce Niğde Devlet Hastanesi'ne kaldırılan annee Kavaklıoğlu, beyin kanaması ve kalp rahatsızlığı teşhisiyle Kayseri Acıbadem Hastanesi'ne sevk edilmişti. Burada uzun süre yoğun bakımda kalan anne Kavaklıoğlu, bu sabah hayatını kaybetti.
İşsiz gençler sağlık sektöründe istihdam edilecek
108’lik teorik eğitimlerin yanı sıra, 12 saatte sektörde bizzat çalışan uzmanlar tarafından tıbbi sekreterlik konusunda bilgi verildiğini kaydeden Ünalan, “Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde 80 saatlik pratik eğitimle, kursiyerler işgücü piyasasına katılmaya hazır hale getirildi.
Kayserisporlu Eren Güngör: Arkadaşlarımı yalnız bıraktığım için büyük üzüntü içerisindeyim
Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu tarafından önceki gün ameliyatı gerçekleştirilen Eren Güngör, hastanede gözetim altında tutulmaya devam ediyor.
Hastanın duran kalbi yeniden çalıştırıldı
Kayseri Acıbadem Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Olcayto İncedere ve kalp cerrahı Op. Dr. Mesut Özcan tarafından tedavisi yapılan hastanın sol ana koronerden tam tıkalı olduğu tespit edildi.
Nevşehir'deki balon kazası: Yaralanan turistlerden 1'i ağır yaralı, 9'unun ise hayati tehlikesi yok
Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Zelve ören yerinde, kalkıştan kısa bir süre sonra gerçekleşen kazada yaralanan 10 turistten 9'u Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde, 1'i ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Nevşehir'deki balon kazası: Yaralananlar Kayseri'de tedavi altına alındı
bağlı Zelve ören yerinde, kalkıştan kısa bir süre sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle yaklaşık 200 metre yükseklikten düşen balonda yaralanan 8 kişi Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Tüp bebek yöntemiyle hem erkek hem de kadınlardaki kısırlığa çözüm bulunabiliyor
Kayseri Acıbadem Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Ercan Aygen, bir çiftin bir yıllık korunmasız ilişki sonucu gebe kalma oranının yüzde 85 civarında olduğunu hatırlattı. Korunmasız geçen bir yılsonunda hâlâ gebeliğe ulaşamayan hastaların doktora başvurmalarını önerdiklerini kaydeden Prof.