kazım karabekir ilköğretim okulu

Okullararası Halk Oyunları Yarışması sona erdi
Şeref Saraçoğlu İlköğretim Okulu birinci, Yavuz Selim İlköğretim Okulu ise ikinci yıldızlar düzenlemeli dalda; Şeref Saraçoğlu İlköğretim Okulu birinci, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu ikinci, 75. Yıl İlköğretim Okulu da üçüncü oldu.
Siirt'teki kardeş okullarına Elazığ'dan bir kamyon malzeme gönderdiler
Bu doğrultuda Elazığ'dan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'yla, Siirt'ten ise Fatih İlköğretim Okulu'yla kardeş okul olduk. Çalışmalarımız, Siirt’teki kardeş okulumuz Fatih İlköğretim Okulu'nu ekim ayında ziyaretle başladı.
Sivasspor'da halaylı idman
olan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Halk oyunları ekibi Eskişehir maçı öncesi takıma moral vermek amacıyla tesisleri ziyaret etti. Okul Müdürü Ömer Çıtır ile birlikte antrenmanı izleyen ekip, idman sonrası sergiledikleri gösteri ile futbolculara keyifli anlar yaşattı.
Ali Sabancı, öğrencilere verdiği karne hediyesi sözünü yerine getirdi
BATMAN - Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Batman’da TOKİ Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda karne veren Ali Sabancı, öğrencilere verdiği hediye sözünü yerine getirdi. Ali Sabancı’nın, okul gazetesi ve duyurularının yayınlanması amacıyla okula hediye ettiği üç adet 107 ekran LCD TV, Batman Valiliği’ne ulaşmasının ardından Okul
Bakan Şimşek ve Sabancı, öğrencilere karne verdi
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda karne dağıtan Şimşek ve Sabancı, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerle aynı sırada oturan Bakan Şimşek ve Ali Sabancı, daha sonra Batman Kültür Merkezi’nde genç girişimciler kurulu kursiyer sertifika törenine katıldı.
Hayırsever işadamlarına Ağrı Dağı zirvesinden teşekkür
Yasubuğa Doğubayazıt Yeni Mahalle'de yaptırdığı 11 derslikli Mustafa Yasubuğa İlköğretim Okulu'nun ardından, ilçe merkezinde eski ve yıkılmak üzere olan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nu yıkarak yerine modern 16 derslikli ilköğretim okulu yaptırdı.
İkiz kızlar, halkını seven kaymakam olmak istiyor
Erzurum’un Olur ilçesi Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’ndan mezun olan ikizler, Beşikdüzü Anadolu Öğretmen Lisesi’ne lise eğitimlerine devam ediyor. İlköğretim birinci sınıftan itibaren aynı sınıfta ve aynı sırada oturan kardeşler, bugüne kadar sürekli aynı başarılara imza atarak dikkatleri üzerilerine çekti.
Büfeden aldıkları kolayı içen 5 öğrenci zehirlendi
BURSA - Bursa’da okul bahçesinin karşısında bulunan büfeden kola içen 5 ilköğretim öğrencisi zehirlendi. Merkez Osmangazi ilçesinde bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi 5 çocuk, okul kantinlerinde satışı yasaklanan kolayı, bahçenin dışında bulunan bir büfeden
Kaymakam Altıner, Olur'a veda etti
açacak tadilatlar yaptırdığını vurgulayarak, “Yıllardan beri ilçedeki eğitim binalarında çok önemli bir değişiklik yapılmazken bu dönemde Olur Lisesi ve Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda baştan aşağı komple bir tadilat yapılarak okula yeni bir görünüm kazandırıldı.
Manisa'da Öğrenciler Günü kutlandı
MANİSA - Öğrenciler Günü, Manisa'da Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törenle kutlandı. Törene Vali Halil İbrahim Daşöz, Belediye Başkan Vekili Fatma Tunçkan ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şerafettin Yel de katıldı.
Kaymakamlıkta servis ücreti gerginliği (Özel)
800 öğrencisi bulunan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda güçlendirme çalışmaları başlatıldı. Okulda eğitim gören öğrenciler de bölgelerdeki Meyveli Bahçe İlköğretim Okulu ile İnkılap İlköğretim Okulu'na paylaştırıldı.
Pitbull saldırısına uğrayan kızın babası yetkililerden şikayetçi olacak
Evinin önündeki kaldırımda oturan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 4'üncü Sınıf öğrencisi Nazlıcan T. (10), sahibinin elinden kurtularak mahallede dolaşan pitbullcinsi bir köpeğin saldırısına uğradı.
Halkoyunları Türkiye finalinin birincisi Balıkesir Mehmetçik İlköğretim Okulu
Okulu, Mersin İlköğretim Okulu, Eskişehir Barbaros İlköğretim Okulu, Van İsmail Hakkı Tonguç İlköğretim Okulu, Artvin Gazi İlköğretim Okulu, Gaziantep Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, Burdur Bahçelievler İlköğretim Okulu, Ankara Kuva-yı Milliye İlköğretim Okulu, Yalova 75.
Hayırsever işadamından eğitime katkı
AĞRI - İstanbul'da faaliyet gösteren Süper Tekstil Sanayi ve Ticaret AŞ.'nin sahibi Doğubayazıtlı hayırsever İşadamı İbrahim Yasubuğa, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nu yıktırarak yerine daha modern bir okul yaptıracak.
Avrupa’dan gözlemci olarak gelen heyet, belgeleri olmayınca okula alınmadı
Parti'nin Türk kökenli eyalet milletvekili Ali Atalan ve aynı partinin yöneticisi Werner Dirk, ellerinde yazılı belge olmadığı için Gaziantep’te gittikleri Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’na giremedi.
Akın Birdal’a sandık şoku
GAZİANTEP - Gaziantep’ten bağımsız aday olan Akın Birdal, oyunu kullanmak için geldiği Kazım Karabekir İlköğretim Okulu’nda sandık şoku yaşadı. Sabah saat 11.
Olur Belediyesi çalışanları, 400 fidan dikti
Bu kapsamda Belediye Başkanı Rüstem Polat çalışanlarla birlikte ilçe girişine TOKİ konutları çevresi ile Kazım Karabekir İlköğretim Okulu bahçesine ağaç dikti. İlçenin yukarıdan bakıldığında adeta yalancı bir cennete benzettiğini ifade eden Başkan Polat, bu durumdan gurur duyduğunu ifade etti.
Erdoğan: Kılıçdaroğlu, İsrail medyasına çıkıp TC Başbakanı'nı eleştiriyor
iktidarında gerçekleştirdikleri yatırımlar hakkında detaylı bilgi veren Erdoğan, mitingin sonunda, Antakya Adalet Sarayı, Reyhanlı Adalet Sarayı, Antakya Harbiye Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, Antakya Ovakent Anaokulu, Reyhanlı Vali Utku Acun İlköğretim Okulu, Antakya Dağdüzü İlköğretim Okulu, İskenderun Naciye Düzen Anaokulu, İskenderun Kurtbağı İlköğretim
Antakyalılar Başbakan Erdoğan’ı bekliyor
Antakya adalet sarayı, Reyhanlı adalet sarayı, Antakya Harbiye Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, Antakya Ovakent Anaokulu, Reyhanlı Vali Utku Acun İlköğretim Okulu, Antakya Dağdüzü İlköğretim Okulu.İskenderun Naciye Düzen Anaokulu.
Aksoy, okullarını eğitime hazırlayan öğrencilere teşekkür belgesi verdi
Milli Eğitim Müdürü makamında Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğretmen ve personelini kabul eden Aksoy, Iğdır’da personelin çalışma ve başarılarının bütün çalışanların başarısı olduğunu vurguladı. Aksoy, öğretmen ve personellerin öğrencilerin daha ferah ve temiz bir ortamda eğitim öğretim görmeleri için yaptıkları çalışmalarla örnek bir davranış sergilediklerinin altını
Halk dansları yarışmasında dereceye girenler ödüllerini aldı
Yıl İlköğretim Okulu, ikinciliği Baykan Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Yıldızlarda birinciliği; Merkez Halide Kutlualp İlköğretim Okulu, ikinciliği, Merkez Kazım Karabekir İlköğretim Okulu, üçüncülüğü Baykan Yunus Emre İlköğretim okulu, geleneksel gençler kategorisinde ise birinciliği İMKB Gazi Lisesi, ikinciliği Zübeyde Hanım Lisesi, üçüncülüğü de Takasbank
Okullara Beyaz Bayrak dağıtıldı
9-Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 10-Başgedikler 60.Yıl İlköğretim Okulu 11-M.Cumhuriyet Köyü İlköğretim Okulu 12-Kağızman Halime Aslan İlköğretim Okulu
Madde bağımlığı konulu yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi
bağımlığı konulu resim, şiir, kompozisyon ve tasarım yarışma sonucunda resim dalında Bilgi Koleji öğrencilerden Semih Şahin birinci, Ece Seza Çıngır ikinci, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi Serkan Özcan üçüncü oldu.
İl Genel Meclisi olağanüstü toplantıların maddi külfet oluşturduğuna dikkat çekti
Komisyon Başkanı Yunus Polat'ın imzasını taşıyan rapora göre; Yakutiye Kazım Karabekir İlköğretim Okulu yapımı için konulan 2 milyon 200 bin TL, Oltu Cumhuriyet İlköğretim Okulu yapımı için konulan 450 bin TL ve Tortum Uncular İlköğretim Okulu için konulan 400 bin TL
Malatyalılar sandığa koştu
12 Eylül darbesinin yıl dönümünde yapılan referandumda AK Parti Malatya milletvekillerinden Mehmet Şahin oyunu Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda kullandı. Şahin, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, bunun bir yerel ya da genel seçim olmadığını, ülkenin geleceği ile ilgili bir halk oylaması olduğunu belirterek, ülkeye
Kaymakam Demirdaş, başarılı öğrencileri ödüllendirildi
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Mustafa Siyabant Çelik 481 puanla ilçe birincisi, Atatürk İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Ümmühan Karataş ve Recep Korhan 489 puanla 3.
Polise atılan molotof kokteylin isabet ettiği evde genç kızın çeyizleri yandı
Çal Mahallesinde Kazım Karabekir İlköğretim Okulu civarında izinsiz gösteri yapan taş atan ve molotof kokteyli atan gruba polis biber gazı bombası ile müdahale etmek istedi. Grubun attığı molotof kokteyli Recep Yıldırım adlı bir şahsın evine girdi.
Okulum Evim Projesi'nin finalinde öğrenciler sahne aldı
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen projeyle öğrencilerin okul dışındaki zamanlarında da okula gelerek bir program dâhilinde değerlendirmeleri ve kişilik gelişmelerine katkıda bulunulması amaçlanıyor.
Serinlemek için girdiği derede boğuldu
Bingöl'de 13 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi, serinlemek için girdiği derede boğuldu. Bingöl Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 6.
Anasınıfı çocukları Batman'ı dünyaya tanıtacak
Batman TOKİ Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Anasınıfı tarafından hazırlanan ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen 'Şaşırtıcı Oyuncaklar' adlı uluslararası projenin tanıtımı yapıldı. TOKİ Kazım Karabekir İlköğretim Okul'unda düzenlenen etkinliğe Vali Ahmet Turhan, Vali Yardımcısı Osman Varol, Milli Eğitim Müdürü Şerif Akboğa, Proje Koordinatörü
Avrupalı eğitimciler, Sincan Belediye Başkanı Tuna'yı ziyaret etti
işbirliği yaparak, eğitimde kaliteyi artırmayı ve kültürel diyalogu sağlayarak dil öğrenimini teşvik etmeyi amaçlayan Comenius Programı çerçevesinde, Sincan Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nun konuğu olan İspanya, Estonya ve İtalya'dan gelen eğitimci heyet Sincan Belediye Başkanı Tuna'yı da makamında ziyaret etti.
Küçük validen büyüklere mesaj
Valilik makamına gelen Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi 13 yaşındaki Ayşe Keser, valiliğe elinde bir buket çiçekle geldi. Küçük Vali'yi, Batman Valisi Ahmet Turhan karşıladı.
İzmirli çocuklar 23 Nisan'da uçakla şehrin üzerinde tur attı
İzmirli çocuklar, 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda bir ilk yaşadı. Konak ilçesi Gültepe semtindeki Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nun öğrencileri, özel bir şirkete ait uçakla şehri kuşbakışı gördü.
2011 UNİVERSİAD'ın marşını Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencilerini yazıp, besteledi
Erzurum'da 2011 yılında düzenlenecek Üniversitelerarası Kış Oyunları (UNİVERSİAD)'nın 'olimpiyat marşı' Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yazılıp besteledi. Erzurum'da 27 Ocak-6 Şubat 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan UNIVERSİAD marşını Erzurumlu minik öğrenciler besteledi.
Arkadaşlarının şakası genç Selçuk'u az daha öldürüyordu
Alınan bilgilere göre, Avanos ilçesine bağlı Kalaba beldesindeki Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 6. sınıfında okuyan bir grup şakacı öğrenci, teneffüs arasında içi boş bir meyve suyu kutusunun içine sıvı sabun koydu.
Mehmet Akif Ersoy'un ölüm yıldönümünde en güzel şiiri okumak için yarıştılar
3-5 sınıf kategorisinde: İsmetpaşa İlköğretim Okulu'ndan Seval Sir, "Kosova" adlı şiiriyle birinci, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'ndan Gülçin Ağdaş "Atiyi Karanlık Görerek Azmi Bırakmak" şiiriyle ikinci, Namık Kemal İlköğretim Okulu'ndan Aylin Karakışlak "Korkma" şiiriyle üçüncü oldu.
Doğubayazıt'ta deprem ve yangın konusunda öğrenciler bilgilendirildi
Ağrı Doğubayazıt Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda Sivil Savunma Günü etkinlikleri nedeniyle deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. Tatbikatta iki katlı okulda eğitim gören 150 öğrenci 47 saniye gibi bir sürede sınıfları terk etti.
MÜSİAD'dan dar gelirli öğrenciye ağız ve diş sağlığı eğitimi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan 'Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller Projesi' düşük gelirli bölgelerde eğitim gören öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimi verilmesini öngörüyor
MÜSİAD'dan dar gelirli öğrenciye ağız ve diş sağlığı eğitimi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ile İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan 'Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller Projesi' düşük gelirli bölgelerde eğitim gören öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimi verilmesini öngörüyor
Olurlu öğrenciler karne heyecanı yaşadı
Erzurum Olurlu öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Olur'da eğitim öğretimin ilk dönem sonu nedeniyle Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nda tören düzenlendi. Törende konuşan Olur Milli Eğitim Müdürü Asım Bulut, başarısız öğrenci olmadığını çok başarılı, başarılı ve az başarılı öğrencinin olduğunu dile getirdi.
Türk -Japon dostluğunu pekiştirmek için Sakarya'da Sakura fidanı dikildi
Türkiye Genel Müdürü Tamer Ünlü ve Toyota Türkiye Genel Müdür Yarımcısı Takashi Marusawa'nın da katıldığı törende, Arifiye ilçesi Neviye İlköğretim Okulu ve Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından dikildi.
Konak Belediyesi bayramda açık hava sineması kuracak
30'da başlayacak filmler Tepecik'te Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu bahçesi, Toros'ta Kazım Karabekir İlköğretim Okulu bahçesi, Güzelyalı'da Güzelyalı Fuat Göztepe Parkı, Hatay'da Hatay Pazar Yeri, Gültepe'de ise Şehitleri İlköğretim Okulu bahçesinde gösterilecek.
Kocaeli SBS birincisi Gebze Anafen'den
si, Adem Ayrak (Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi 492,677 puanla Kocaeli 6.sı, Sümeyye Karaman (İzmit Çzel Erkul İlköğretim Okulu öğrencisi) 492,213 puanla Kocaeli 75.si, M.Akif Dereli (İzmit Özel Erkul İlköğretim Okulu öğrencisi) 492,203 puanla Kocaeli 8.
Serinlemek isterken canından oldu
Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencisi Ali Sasonlu (8) kendi yaşıtı olan 5 arkadaşıyla Devlet Su İşleri (DSİ) Batman Bölge Müdürlüğü'nün yapmış olduğu sulama kanalının yanında oynamaya başladı.
Erhan'ın ardında gülümseyen fotoğrafları kaldı
(28) idaresindeki 16 BU 168 plakalı otomobilin çarpması sonucu ölen Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi Erhan Kaya'nın tüm derslerini başarıyla geçtiği öğrenildi. Okuldaki öğretmenleri, Erhan'ın dürüst bir öğrenci olduğunu söylerken, arkadaşları da 'Onu hep güler yüzüyle hatırlayacağız.
4. sınıfa geçen minik Erhan kazada öldü
(28) idaresindeki 16 BU 168 plakalı otomobil, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencisi Erhan Kaya'ya (9) çarptı. Kazada ağır yaralanan minik Kaya, kaldırılıdğı hastanede yapılan müdahelelere rağmen hayatını kaybetti.
GESİAD'ın Geleneksel 16. Vefa Ödülleri sahiplerini buldu
Türkiye'de Yılın Eğitim Kurumu dalında Özel Çağ Fatih Koleji adına Okul Müdürü Ahmet Arıkçı, Gebze'de ise Kazım Karabekir İlköğretim Okulu adına Okul Müdürü Mehmet Kabaca, ayrıca Çayırova ilçesinde faaliyet gösteren Hasan Tahsin İlköğretim Okulu adına Seyfettin Bahadır ve Gebze'de faaliyet gösteren Kroman
Özel İlkbahar İlköğretim Okulu Masa Tenisi'nde Bursa 2.'si oldu
Özel İlkbahar İlköğretim Okulu, 16 takımın katıldığı küçük erkekler dörtlü gurup müsabakalarında Hürriyet Başöğretmen İlköğretim Okulu'nu 3-1, Kazım Karabekir İlköğretim Okulu'nu 3-0 ve Koç İlköğretim Okulu'nu 3-2 yenerek gurup 1.
Küçük belediye başkanı talimat yağdırdı
23 Nisan etkinlikleri çerçevesinde Konak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan öğrenci, birim amirlerine talimatlar yağdırdı. Kazım Karabekir İlköğretim Okulu 5.
Ereğli'ye Sosyal Güvenlik Merkezi açıldı
Konuşmaların ardından Kazım Karabekir İlköğretim Okulu zeybek ekibi bir gösteri sundu.