kenan aydıngüler

Şefkat Mağazası 42 ülkeden gelen öğrencilere aşure dağıttı
yapılan aşure ikramına Zirve Üniversitesi Rektörü Adnan Kısa, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler katıldı. Etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zirve Üniversitesi Rektörü Adnan Kısa, “Şahinbey Belediyesi her türlü organizasyonu en iyi şekilde yaptığı gibi
Otistik çocukların yardımına koştular
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler de “İçe kapanık olan bu çocukların dış dünyaya açılmasında ve onların sağlıklı birer birey olmasında emeği geçen eğitmenlere ve onları unutmayarak ziyaret edip yardım veren gönüllü kadın kollarına teşekkür ediyorum
Köy okulundaki öğrencileri unutmadılar
Koordinatörü Filiz Şahin de öğretmenlerin eğitimli bir toplum için çaba harcadığını vurgularken, Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler de gönüllü birimi, faaliyetinden dolayı kutladı.
Kimse Yok Mu Derneği’nden Somali’ye 5 TIR yardım
Yardımlarının aralıksız devam ettiğini ifade eden Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, “Satın aldığımız 25 dolarlık 14 bin 500 adet gıda paketi ailelere dağıtıldı. 5 bin 500 aileye et dağıtımı yaptık.
Somali için e-mail zinciri ile rekor bağışa ulaştılar
SUNDER’in sivil toplum örgütleri arasında rekor bir rakamla kampanyayı desteklediğine dikkat çeken Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ise "Açlık ve kıtlık felaketinin ciddi boyutlara ulaştığı Somali’de salgın hastalık tehlikesinin baş gösterdiğine dikkat çekmek ve yardım severlerin Somali’ye destek
Kimse Yok Mu’dan Somali’ye 8 tır gıda yardımı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ve Gaziantep Bulgur Sanayicileri Derneği Başkanı İbrahim Sarı ortak bir basın toplantısı yaptı. Düzenlenen toplantıda yardımın içeriğini anlatan Gaziantep Bulgur Sanayicileri Derneği Başkanı İbrahim Sarı, "Bugün paylaşmak zamanıdır dedik.
HÜRSİAD iftar sofrasını Afrika'ya gönderiyor
Şahinbey Belediyesi ve Kümse Yokmu Derneği işbirliği ile kurulan Şefkat Mağazası'nda Kimse Yokmu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ve HÜRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Fincan ortak bir basın toplantısı düzenledi.
Kimse Yok Mu Ramazan’da ihtiyaç sahiplerini doyuracak
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler, önceki yıllarda olduğu gibi Şahinbey Belediyesi ile birlikte Şefkat Mağazası oluşturduklarını söyledi. Ramazan ayını dolu dolu geçirerek hayırsever vatandaşlarımızın bağışlamış olduğu yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmayı hedeflediklerini anlatan Aydıngüler, “Mağazamıza
Kimse Yok Mu Derneği’nden ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler, gönüllü kadınların başlattığı yardım kampanyası çerçevesinde derneğe kayıtlı yoksul ailelere 16’şar kilogramağırlığında 80 adet gıda paketini teslim ettiklerini söyledi.
Özel Cahit Nakıboğlu öğrencileri harçlıklarını Japonya'ya gönderdi
Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler ise arkadaşlarının, fedakarlık yaparak örnek bir davranış sergilediklerini ifade ederek, "Derneğimizin Japoya'ya yardımları devam ediyor.
Kimse Yok mu Derneği üyeleri, huzurevini ziyaret etti
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Kimse Yok mu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler, dernek olarak çeşitli etkinliklerde bulunduklarını söyledi. Aydıngüler, "Yaşlılarımıza her zaman gereken önemi ve değeri vermeliyiz.
Başkan Tahmazoğlu çocuk yuvasını ziyaret etti
Programa Başkan Tahmazoğlu yanı sıra Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, Belediye Başkan Yardımcıları ve Şefkat Mağazası Müdürü Ahmet Temel katıldı. (CİHAN)
Şahinbey Belediyesi’nden eğiteme kütüphane desteği
Kaymakam Vekili Mehmet Taşdöğen, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, Kimse Yok mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, okul öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kimse Yok Mu Derneği ‘Gönül Birliği’ programında buluştu
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler, “Gönül birliği programımıza gelerek bir köprü vazifesi gören gönüllü üyelerimize gayretlerinden dolayı ve programımıza destekte bulunan OSKA Grup ve Winmar Hipermarket’e çok teşekkür ediyorum” dedi.
Öğrenciler harçlıklarıyla Pakistan'a yardım kampanyasına katıldı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler de Mutafoğlu Koleji öğrencilerinin yaptığı anlamlı yardıma destek veren öğretmenlere teşekkür etti.
Kimse Yok Mu Derneği, selin vurduğu Pakistan'a yardımlarını sürdürüyor
açlık sınırında olduğunu ve evsiz insan sayısının 4 milyonu aştığı ülkeye yardım eli uzattıklarını belirten Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, dünya kamuoyunun gerekli yardımı toplama konusunda ağır davrandığını söyledi.
Kimse Yok Mu gönüllüleri, Sudan'da 150 hastanın gözünü açtı
Kimse Yok Mu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, Sudan'ın Güney Darfur bölgesinde 150 hastanın katarakt ameliyatını Gaziantepli hayırseverlerin yardımıyla yaptırdıklarını söyledi.
Kimse Yok Mu Derneği, kardeş aile projesiyle fakirlere sahip çıkıyor
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler de insanlara kardeşlik sorumluluğunu hatırlatmak için böyle bir projeye imza attıklarını söyledi. Aydıngüler, "Hedefimiz, bu şekilde daha fazla aileyi kardeş aile yaparak fakirlikle mücadele edeceğiz.
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şubesi, Kırgızistan'a yardım eli uzattı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, yardım elini Kırgızistan'a uzattıklarını belirtti. Dünyanın birçok yerine yardım gönderdiklerini anımsatan Aydıngüler, "Başta Gaziantep olmak üzere gerekli zamanlarda dünyanın dört bir yanına yardım yapıyoruz.
Kimse Yok mu Şefkat Mağazası çocukları sevindirdi
Yaşar Torun, Kimse Yok mu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Metin Çetiner ve Gaziantep Kimse Yok mu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler katıldı. Düzenlenen törende bir konuşma yapan Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Birol Ülger, Kimse Yok mu Derneği'nin yaptığı bu tür yarışmaların çocuklardaki yardımlaşma ve dayanışma
Gaziantep'te uçurtma şenliği
Şahinbey Kaymakamı Ali Çınar, Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ve Şahinbey Belediyesi meclis üyelerinin de katıldığı uçurtma şenliğinde konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şefkat Mağazası ve Berk Eğitim Gönüllüleri
Şefkat Mağazası, fakir aileler yararına kermes açtı
Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ünsal Göksen, İl Milli Eğitim Müdürü Fikret Atak, Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde konuşan Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, Şefkat Mağazası aracılığı ile kısa sürede binlerce aileye yardımların yapıldığını
Kimse Yok Mu Derneği, depremzedeler için çalışma başlattı
Yok mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, yaptığı açıklamada,. Türkiye'de ilk harekete geçen sivil toplum kuruluşu olarak ilk günün sabahında iki araç gıda, battaniye, kıyafet, ayakkabı ve halıları deprem bölgesine sevk ettiklerini bildirdi.
HÜRSİAD, Haiti'ye yardım eli uzattı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler ise kampanyaya destek veren herkese teşekkür etti. Aydıngüler, "Bölgede yardım çalışmalarına başlayan üyelerimiz, ilk etapta gıda, su, ilaç ve ilk yardım malzemeleri yardımında bulundu.
Çadırda yaşayan Işık ailesine Kimse Yok Mu Derneği sahip çıktı
için ilk etapta kalacak bir yer ve gıda ihtiyaçlarını karşılayacaklarını ifade eden Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı ve Şefkat Mağazası Müdürü Kenan Aydıngüler ise yakın zamanda kendilerine uygun bir ev ayarlayacaklarını, Şahinbey Kaymakamlığı'nın desteği ile 6 aylık kiralarını ayarlayıp ailenin mağdur olmamasını sağlayacaklarını
Gaziantep'ten Haite'ye yardım eli
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı ve Şefkat Mağazası Müdürü Kenan Aydıngüler, yetkililerin açlık ve susuzluk sorununun baş gösterdiği Haiti'de ölü sayısının hızla artmasından endişe ettiğini belirterek, bu nedenle vatandaşları yardıma çağırdı.
Şefkat Mağazası'ndan, 4 ayda 5 bin 632 aileye yardım yapıldı
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı ve Şefkat Mağazası Müdürü Kenan Aydıngüler, mağdur ailelere yönelik yardımları artırdıklarını söyledi. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatmak için kurulan Şefkat Mağazası'nın, gerçek ihtiyaç sahibi kişileri tespit ederek yardım yaptığını belirten Aydıngüler, "Yardım
Şefkat Mağazası, yardıma muhtaç vatandaşlara şefkat elini uzatıyor
Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şube Başkanı ve Şefkat Mağazası Müdürü Kenan Aydıngüler, ihtiyaç sahibi aileyi ziyaret etti. Aydıngüler, yerel bir gazetede çıkan haberle yardım isteyen aileyi ziyaret ettiklerini, yapılan tespitler sonunda evin normal bir ailenin yaşamını sürdüreceği bir ortam olmadığını
El bombası patlaması sonucu şehit olan Bulut'un ailesine Kimse Yok Mu Derneği sahip çıktı
Ziyarete Kimse Yok Mu Derneği Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Tok, Kimse Yok Mu Derneği Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Aydıngüler, Kimse Yok Derneği Gönüllü Psikolojik Danışmanı Zülkif Güneş ve gönüllülerle katıldı.
Kimse Yok Mu Derneği, Gaziantepli ihtiyaç sahiplerine Şefkat Mağazası ile ulaşacak
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Fehmi Şahin, Kimse Yok Mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Gaziantep Şube Başkanı Kenan Aydıngüler, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.