kepez eceabat

Çanakkale’de fırtına sebebiyle feribot seferleri iptal edildi
ÇANAKKALE - Çanakkale’de şiddetli fırtına sebebiyle Kabatepe-Gökçeada ve Kepez-Eceabat arasındaki feribot seferleri iptal edildi. Kuvvetli poyraz, Çanakkale Boğazı'nda ulaşımı olumsuz etkiliyor.
Poyraz, gemi seferlerini iptal ettirdi
ÇANAKKALE - Çanakkale'de iki gündür etkili olan kuvvetli poyraz, deniz ulaşımını felç etti. Boğaz ve adalar seferini düzenleyen GESTAŞ AŞ, iptal edilen adalar seferlerine Kepez-Eceabat arasındaki araba vapuru seferlerini de ekledi.
Fırtına Çanakkale Boğazı'nda ulaşımı felç etti, TIR kuyrukları oluştu
ÇANAKKALE - Çanakkale'de kuvvetli rüzgar deniz ulaşımını felç ederken feribot seferlerinin durdurulması yüzünden şehir merkezinde TIR kuyrukları oluştu. Dün (7 Mart) başlayan fırtına sebebiyle iptal edilen Gelibolu-Lapseki, Gökçeada-Kabatepe ve Geyikli-Bozcaada araba vapuru seferleri bu sabah da başlayamadı.
GESTAŞ 2010'da 5 milyon yolcu ve 1 milyon araç taşıdı
ÇANAKKALE - Yaklaşık beş yıldır Çanakkale Boğazı ve adalara deniz ulaşımını sağlayan İl Özel İdaresi bünyesindeki GESTAŞ A.Ş., 2010'da 5 milyon 507 bin 407 yolcu, 1 milyon 97 bin 531 adet araç ve 1 milyon 627 bin 548 ton yük taşıdı.
Çanakkale'de fırtına deniz ulaşımını felç etti
Kuzey Ege Denizi ve Çanakkale Boğazı'nda etkili olan fırtına, deniz ulaşımında aksamalara yol açtı. GESTAŞ yetkililerinden yapılan açıklamada, özellikle Kuzey Ege'de saatteki hızı 60 kilometreyi bulan fırtına sebebiyle Kabatepe-Gökçeada, Geyikli-Bozcaada ve Kepez-Eceabat
Çanakkale'deki fırtına arabalı vapur seferlerini iptal ettirdi
Çanakkale Boğazı'nda etkili olan şiddetli lodos, bazı hatlardaki arabalı vapur seferlerini iptal ettirdi. Kuzey Ege Denizi ve Çanakkale Boğazı'nda etkili olan ve saatteki hızı zaman zaman 60 kilometreyi bulan fırtına sebebiyle Kepez-Eceabat arabalı vapur seferleri durduruldu
Çanakkale'de şiddetli fırtına deniz ulaşımını felç etti
Kuzey Ege ve Çanakkale Boğazı'nda etkili olan lodos fırtınası, deniz ulaşımında aksamalara sebep oldu. Feribot için biriken araçların yoğunluğundan şehiriçi trafiği de olumsuz etkilendi.
Sis kabusu deniz ulaşımını felç etti
Çanakkale Boğazı'nda oluşan sis deniz trafiğini olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Sisin etkili olması nedeniyle son 24 saatte sadece 10 saat açık kalan Çanakkale Boğazı saat 18.
Çanakkale'de yoğun sis nedeniyle vapur seferleri iptal edildi; yolcular iskelede mahsur kaldı
Çanakkale'de akşam saatlerinde aniden bastıran sis deniz ulaşımını felç ederken iptal olan arabalı vapur seferleri nedeniyle İstanbul yönüne gitmek isteyen vatandaşlar iskelede mahsur kaldı. Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin sıfırın altına düşmesi nedeniyle Çanakkale Boğazı transit gemi geçişlerine kapatılırken, GETAŞ A.
Çanakkale gece boyunca yağan yamurla Venedik'e döndü
Çanakkale ile adalar arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, sağanak yağışla birlikte etkili olan poyraz sebebiyle Kapatepe-Gökçeada ve Kepez Eceabat seferlerinin iptal edildiğini bildirdi.
140 yüzücü Çanakkale Boağzı'nı İngiliz Şair Lord Byron için geçti
Çanakkale Boğazı'nda, bir turizm firması tarafından İngiliz şair Lord Byron anısına düzenlenen etkinlikte, değişik ülkelerden gelen 140 yüzücü boğazı yüzerek geçti. Bir turizm acentesinin, yabancı bir şirketle işbirliğiyle düzenlenen etkinlik, Eceabat ilçesinden başladı.
Çanakkale Boğazı yoğun kar nedeniyle gemi trafiğine kapandı
Çanakkale Boğazı, yoğun kar yağışı sebebiyle tek yönlü olarak gemi trafiğine kapandı. Arabalı vapur seferleri de iptal edildi.
Lodos Çanakkale'de deniz ulaşımı felç etti
Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan lodos fırtınası, Çanakkale'nin Gökçeada ve Bozcaada arabalı vapur seferlerini iptal ettirdi. Adalara deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.
Çanakkale'de 24 saattir yağan kar günlük yaşamı etkiledi
Çanakkale'de 24 saattir devam eden kar yağışı, şehir merkezinde hayatı felç ederken bazı ilçe ve köyleri de karanlığa gömdü. Dün öğle saatlerinde başlayan kardan, deniz ve kara ulaşımı da olumsuz etkilendi.
Şiddetli lodos Bozcaada seferlerini iptal ettirdi
06.01.2010- Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan şiddetli lodos, Çanakkale'deki Bozcada arabalı vapur seferlerini iptal ettirdi. Çanakkale Boğazı ve adalara arabalı vapur ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.
Lodos Çanakkale'de deniz ulaşımını olumsuz etkilemeye devam ediyor
Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege Denizi'nde iki gündür etkili olan şiddetli lodos, deniz ulaşımını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Boğaz ve adalar hattını işleten GESTAŞ AŞ yetkilileri, sabah saatlerinde başlayan ve giderek şiddetini artıran fırtına sebebiyle Lapseki-Gelibolu arabalı vapur seferlerinin
Şiddetli lodos Çanakkale'de deniz ulaşımını aksattı
Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan şiddetli lodos, deniz ulaşımı olumsuz etkiledi. Boğaz ve adalar hattını işleten GESTAŞ AŞ yetkilileri, sabah saatlerinde başlayan ve giderek şiddetini artıran fırtına sebebiyle bazı arabalı vapur seferlerinin geçici olarak
Şiddetli fırtına Çanakkale'de ada seferlerini iptal ettirdi
Kuzey Ege Denizi'ndeki şiddetli fırtına sebebiyle Çanakkale'den, Bozcaada'ya deniz otobüsü, Kabatepe'den de Gökçeada'ya arabalı vapur seferleri geçici olarak iptal edildi. Çanakkale ile adalar arasında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ yetkilileri, zaman zaman hızını arttıran rüzgâr sebebiyle saat 07.
Şiddetli lodos Gökçeada seferlerini iptal ettirdi
Çanakkale Boğazı ve Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan şiddetli lodos fırtınası sebebiyle Gökçeada vapur seferleri iptal edildi. Gece yarısı başlayan ve saatteki hızı zaman zaman 55 ile 70 kilometreye ulaşan fırtına sebebiyle Gökçeada-Kabatepe arasındaki bütün vapur seferleri durduruldu.
Gökçeada'ya arabalı vapur seferi tekrar başladı
Kuzey Ege'de etkili olan fırtına, Çanakkale'de ada seferlerini iptal ettirdi. Sabah iptal edilen Kabatepe-Gökçeada arabalı vapur seferleri saat 15.