kızıl bayrak

Çinli uzmanlar: Ankara’nın füze kararı doğru (Özel)
Savunma Sistemi ihalesi Çin’in CPMIEC firmasına verilmesi konusunda Çin Komünist Partisi yayın organlarından Global Times gazetesi, CPMIEC’in ürettiği HQ-9 (Kızıl Bayrak FD-2000) füze savunma sisteminin Türkiye’deki ihaleyi kazanmasına geniş yer verdi.
Çin medyası: Rusya ve ABD'yi yenerek Türkiye'deki ihaleyi kazandık
Çin’deki Komünist Partisi yayın organlarından Global Times gazetesi, CPMIEC’in ürettiği HQ-9 (Kızıl Bayrak, füzenin ihracat için ismi FD-2000) füze savunma sisteminin Türkiye’deki ihaleyi kazanmasına geniş yer verdi.
Komünistler Stalin için Kızıl Meydan’da
Kremlin duvarları dibinde bulunan Stalin anıtına karanfil bırakan partililer, Sovyet dönemine ait semboller ve kızıl bayrak açtı.Stalin’i anmak için binin üzerinde vatanseverin meydanda toplandığını ifade eden Zyuganov, “Partimiz vatanseverlerden oluşuyor.
Oğlunu kurtarmak için feryat eden baba: Çocuğumu yem etmeyeceğim
Kendisinin de füze kalkanına karşı olduğunu, ancak oğlunun içinde bulunduğu gruptaki kişilerin Türk bayrağı yerine kızıl bayrak taşıdığına dikkat çeken baba İsmail E. şöyle dedi: "Oğlumu bunların elinden kurtarmak için ne gerekiyorsa yapacağım.
Rusya’da Komünist Partisi gösteri yaptı, sosyalizm istedi
Ülkenin kalkınması için tek yolun Sosyalist model olduğunu savunan göstericiler Kızıl Bayrak ve eski Sovyet lideri Joseph Stalin’in portrelerini taşıdı.Puşkin Meydanı’ndan Lubyanka’ya kadar yürüyen Komünist Parti taraftarlarının yaklaşık 5 bin kişi olduğu belirtiliyor.
Rusya Gaziler Derneği Başkanı'nın madalyaları çalındı
Elbisede ise altı kızıl bayrak, dört kızıl yıldız ve ayrıca da üç yüyük yurt savaşı madalyası vardı. Polis apartman girişi kapısındaki güvenlik kameralarından yararlanarak iki hırsız bayanın aranması için operasyon başlattı.