kocaeli belediyesi

Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali başlıyor
Üniversitesi Oyuncuları, Dostlar Tiyatrosu, Duru Tiyatro, Kent Oyuncuları, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Sadri Alışık Tiyatrosu, Tiyatro Kedi, Tiyatro Kare, Kocaeli Belediyesi Şehir Tiyatrosu gibi bir çok başarılı oyuna imza atmış tiyatro toplulukları da katılıyor.
Bisiklet yoluna büyük teşvik
İlk etapta Sakarya ve Kocaeli Belediyesi projesine kaynak aktarıldı. Bakanlık bisitlet yolu yapımı için Sakarya’ya 500 bin, Kocaeli’ne ise 440 bin lira gönderdi. Projesi kabul edilen bir çok ile daha kaynak aktarılması bekleniyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan belediyelere 'bisiklet yolu' desteği
İlk etapta Sakarya Belediyesi'ne 500 bin, Kocaeli Belediyesi'ne 440 bin lira destek verdik. Bisiklet yolu projelerini hayata geçirmeleri için belediyelere toplamda 1 milyon lira kaynak aktardık.'' NÜFUSA GÖRE MADDİ DESTEK SAĞLANIYOR
Şehir Tiyatroları için ‘Londra’ modeli önerisi
Nejat Birecik, “Kocaeli Belediyesi Şehir Tiyatroları da İstanbul Belediyesi’ne atfen hayat buldu. O zaman İstanbul belediyeydi, büyükşehir belediyesi değildi.
Bakan Şahin: Teröristin üzerinde 450 gram A4 cinsi bomba çıktı
Kocaeli Belediyesi'ne ait deniz otobüsünün kaçırılmasının bir terör olayı olduğunu aktaran Bakan Şahin, "Deniz otobüsü, bir terörist tarafından akşam 18.00 sularında kaçırıldı.
Kaçırılan yolcular İstanbul'dan ayrıldı
Otobüsten indirilen yolcular, Kocaeli Belediyesi’ne ait otobüs bindi. Yolcular Kocaeli’ne hareket etti. Yolcular, basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.
44. Balkan Yelken Şampiyonası başladı
Kocaeli Belediyesi ana sponsorluğunda İzmit Yelken Kulubü tesislerinde düzenlenlenen şampiyonaya Romanya, Sırbistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk, Yunanistan, Türkiye ve Rusya’yı temsilen Optimist (kız –erkek, junior) sınıfında
Başbakan Antalya’da 130 milyon liralık 126 yatırım açacak
AK Partili Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin 8 milyon 230 bin TL’lik hazine alacağına karşılık 5 milyon 910 bin TL’sinin, Kocaeli Belediyesi’nin 38 milyon alacağının 17 milyon lirasının kesildiği bilgisini gazetecilerle paylaşan Köse, “Nisan ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden böyle bir kesinti
Niğdeliler Derneği üyeleri Akdoğan'ı ziyaret etti
çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'a bilgi veren Kocaeli Niğdeliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ender Özdoğan, "Dernek olarak Kocaeli Belediyesi'nin düzenlediği fuara katıldık.
Çocuk bezi yüklü TIR yandı
Daha sonra olay yerine gelen Kocaeli Belediyesi itfaiye ekipleri, yangını söndürdü. 21 ton çocuk bezinin büyük kısmı yanarken, yangın nedeniyle yol uzun süre trafiğe kapandı.
Şehit Piyade Er Ramazan Erdem memleketi Ereğli'ye askeri konvoy ile getirildi
Hakkari'nin Şemdinli İlçesi Geöktepe mevkiinde karakola saldırı sonrasında sehit düşen Piyade er Ramazan Erdem, Kocaeli Belediyesi Cenaze taşına aracı ile memleketi Ereğli' ye getirildi. Askeri konvoy ile ilçeye giriş yapan şehit erin naaşı Devlet HAstamesi morguna alındı.
Kamu servis taşımacılığı ihalesine fesat karıştıran çete çökertildi: 52 gözaltı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Deniz İkmal Grup Komutanlığı, Kocaeli Belediyesi ve İstanbul Güngören Belediyesi gibi kamu kuruluşlarının ihalelerini kazandığı belirtildi.
Öğrenciler 'temiz çevre' için yürüdü
Kocaeli Belediyesi olarak sizlerle beraber hareket ederek daha temiz ve yeşil bir Kocaeli'ni gelecek nesillere bırakmak arzusundayız." dedi.
Yayınevleri, Kocaeli 2. Kitap Fuarı'nın geçen yıldan yoğun geçeceğine inanıyor
Timaş Yayınları'ndan Ergün Durmaz, Kocaeli Belediyesi'nin bu fuara büyük önem verdiğinin sokaktaki reklamlardan görüldüğünü belirtti. Vatandaşların da yoğun ilgi göstereceğini tahmin ettiğini ifade eden Durmaz, "İlk gün itibariyle yoğunluktan memnunuz.
Kocaeli'nde heyelan bölgesindeki çalışmalara ara verildi.
Kocaeli Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, 29 Ocakta aşırı yağışlar nedeniyle Terzibayırı mahallesinde meydana gelen heyelan bölgesinde yapılan çalışmalara aşırı yağışlardan dolayı ara verildi.
Kocaeli'nde 250 işçi 6 ay boyunca ağaç dikecek
Kocaeli Belediyesi, Valilik ve İŞKUR ortalıklığı ile 'Toplum Yararına Çalışma Programı' projesini hayata geçiriliyor. Ağaç dikimi yapacak olan çalışanlara, asgari ücret üzerinden aylık brüt 693 TL verilecek.
AK Parti İzmir adayı Aksoy: İzmir meselesinin, seçimi kazanmaktan çok daha öte anlamı var
Kocaeli Belediyesi AK Partili. Diyarbakır ise DTP'li. Bu tamamen şehrin gelişmişlik düzeyiyle ilgili. Şimdi siz Alsancak şu kadar vergi verdi diye Bayraklı ve Karabağlar'ı ihmal edebilir misiniz?