kocatepe ilköğretim okulu

Eşini ve 3 çocuğunu öldüren babaya, 4 kez müebbet hapis cezası talebi
geçindirmekte zorluk yaşayan şüphelinin, bu durumu ailesine yansıtmadığı, eşi ve çocukları ile mutlu bir hayat sürdüğü, aile fertleriyle yakından ilgilendiği, Kocatepe İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan maktül oğlu Gökdeniz’i okula götürüp getirdiği, oğlunun durumuyla ilgilendiği ve öğretmenleriyle bir takım görüşmeler yaptığı, çevresinde sessiz
'Belediye Başkanımızı Tanıyoruz' konulu ödevleri kapsamında röportaj yaptılar
SAMSUN - Samsun 100. Yıl İlköğretim Okulu ve Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri, 'Belediye Başkanımızı Tanıyoruz' konulu ödevleri kapsamında Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile röportaj yaptı.
Erzurum Kocatepe İlköğretim Okulu'nda trafo patladı: 10 öğrenci yaralı (1)
ERZURUM - Erzurum'daki Kocatepe İlköğretim Okulu'nda, trafo patlaması sonucu yangın çıktı. Olayda yaralanan 10 öğrenci hastaneye kaldırıldı.
Öldürülen Gökdeniz G.'nin karnesi ismi sistemden düşüldüğü için çıkmadı
Kocatepe İlköğretim Okulu'nda karne töreni düzenlendi. Ortaokul öğrencileri sabah karnelerini alırken, ilkokul öğrencileri öğleden sonra aldı. Ailelerinde katıldığı törende öğrenciler, karnelerini aldıktan sonra evlerinin yolunu tuttu.
Midyatlı öğrencilere 'Hukuk ve Örnek Rol Model' semineri verildi
Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Kaymakam Oğuzhan Bingöl, Başsavcı Adnan Küçükyumuk, Savcı Duygu Önal Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri, Denetimli Serbestlik Müdürü Seydi Dağlı, sosyolog Tekin
Midyat’ta kurbanla gelen kardeşlik gönülleri fethetti
Kocatepe İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen programda duygulu anlar yaşandı. Birçok iş adamı konuşmalarında yapılan çalışmaların önemini vurguladı.
Matematiğin şampiyonları ödüllerini aldı
Selçuk Yahşi İlköğretim Okulu birinci, Yunus Emre İlköğretim Okulu ikinci, Kocatepe İlköğretim Okulu ise üçüncü oldu.
Midyatlı anaokulu öğrencileri, Erdem Koleji'nin resim yarışmasında ter döktü
Yarışma sonunda Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencilerinden Elif Akam birinci, TOKİ İlköğretim Okulu öğrencilerinden Mehmet Çelebi ikinci ve Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencilerinden Halime Akdoğan üçüncü oldu.
Çanakkale şehitleri gardiyanların gösterisiyle anıldı
Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda düzenlenen programa Mardin Vali Yardımcısı Müfit Gültekin, Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, Başsavcı Adnan Küçükyumuk, Ağır Ceza Reisi Sezgin Güverçin, kuvvet komutanları, daire amirleri, infaz
Öğrenciler kaloriferlerin çalışmamasından şikayetçi
Kocatepe İlköğretim Okulu'nun binasında yedi yıl boyunca ilköğretim okulu öğrencileriyle birlikte eğitime devam eden okul, TOKİ tarafından yapılan 24 derslikli yeni binaya bu eğitim yılında taşındı.
Çocuklar internet laboratuvarlarını oyun oynamak için de kullanabilecek
Öte yandan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, 'Okullar Hayat Olsun' projesinin pilot olarak uygulandığı Kocatepe İlköğretim Okulu’nda incelemelerde bulundu. Bu sırada bazı öğretmen adayları Bakan Dinçer’den öğretmen atamaları hakkında bilgi almak istedi.
Öğretmenler Günü'nde Van’da hayatını kaybeden öğretmenler anıldı
Kocatepe İlköğretim Okulu konferans salonunda düzenlenen Öğretmenler Günü Programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmaların yapıldığı program öğrenciler tarafından okunan şiirlerle devam etti.
Midyat’ta 24 bin 500 öğrenci ders başı yaptı
Midyat Hükümet Konağı önünde ilköğretim haftası çelenk sunma programıyla başlayan tören Kocatepe İlköğretim Okulu konferans salonunda devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törene Kaymakam Fatih Akaya, Garnizon Komutanı Albay Saim Bağcı, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Küçükyumuk, Artuklu Üniversitesi
STK’lar bitmek üzere olan okulun imam hatip lisesi olmasını istiyor
Kocatepe İlköğretim Okulu arkasında yeni yapılan ve arkamızda bulunan 24 derslikli binanın Midyat Anadolu İHL’ye tahsis edilmesini istiyoruz. Midyat İHL’nin mevcut binasını pansiyon binası olarak hizmet vermesi halinde diğer tüm meslek liselerinin yurt ihtiyacını karşılamış olacaktır.
Öğrenciler SBS sorularını kolay buldu
Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencisi İrem Demir de, sürenin yeterli olduğunu fakat matematik sorularından bir kaçının zor olduğundan yakındı. (CİHAN)
'İzci Daima Hazırdır' resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu
sınıflar kategorisinde İnegöl-Alanyurt Kocatepe İlköğretim Okulu'ndan Emre Aydemir birinci, Yıldırım-Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu'ndan Yağmur Değirmenci ikinci, Nilüfer-Emirkop İlköğretim Okulu'ndan Melike Şen üçüncü oldu.
Hayallerini resmeden öğrenciler ödüllendirildi
İkincilik ödülüne Yeşilyuva İlköğretim Okulu öğrencilerinden Gizem Dinçyürek, üçüncülük ödülüne ise Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencisi Buse Baştaş’ın resim çalışmaları layık görülerek, öğrencilere dijital fotoğraf makinesi ve mp3 çalar hediye edildi.
Canik’te Gençlik Merkezi Projesi’nin açılışı için gün sayılıyor
Canik Gençlik Merkezi’nin bir bölümünü, Kocatepe İlköğretim Okulu'nun Küçükeller Anaokulu'nu 4 derslikli bir anaokuluna çevirdiklerini dile getiren Başkan Genç, “Bu sayede Belediyeevleri mahallemiz açısından büyük bir ihtiyaç haline gelen anaokulu ihtiyacımızı da gidermiş olduk
Fethiye’de Uluslararası Boks Turnuvası yapılacak
Kenya Afrika Çocukları Akrobasi grubunun da sahne alacağı turnuvada Erzurum Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri de halk oyunları gösterisi yapacak. Fethiye’den Sezer Olpak ve Mustafa Can Aban’ın yer aldığı turnuvaya, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü de destek veriyor.
Kırıkkale’den Mardin’e öğrencilerden kardeşlik köprüsü
KIRIKKALE - Kırıkkale Özel Kızılırmak İlköğretim Okulu 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Mardin Kocatepe İlköğretim Okulu'na kardeşlik köprüsü kurdu. Mardin’i ziyaret eden Kızılırmaklı öğrenciler, kardeşlerine giyim ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.
Midyat’ta öğrenciler trafik ve ilk yardım konusunda bilgilendirildi
Mardin'in Midyat ilçesinde Kocatepe İlköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleşen toplantıda, kazaların nasıl önlenebileceği ve ilk yardım konusu ele alındı. Trafik polisi Abdulkadir Şahin ile Midyat Devlet Hastanesi sağlık memuru Edip Tolan İlköğretim Okulu öğrencilerine trafik ve ilk yardım konularını uygulamalı olarak anlattı
Midyat’ta İstiklal Marşı’nı en güzel okuyan öğrenciler ödüllendirildi
Öğrencilerin ödülü aldıklarında mutlu oldukları gözlenirken, birinci olan öğrenciler şöyle: Anadolu İMKB Lisesi öğrencisi Mahsum Ay, Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencisi Hadice Kübra Tekin ve Acırlı İlköğretim Okulu öğrencisi Esmanur Uçak.
Mazıdağı artık Bilge köyü katliamıyla anılmak istemiyor
Merkez Yatılı İlköğretim Bölge Okulu İşlik binası, Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Fosfat İlköğretim Okulu ve köy okullarından Balpınar İlköğretim Okulu, Kocatepe İlköğretim Okulu, Duraklı İlköğretim Okulu ve Arıköy İlköğretim okullarının onarımı yapılacak.
Mavi Gök Yeşil Yaprak projesinde dereceye giren okullar ödüllendirildi
Yıl Kocatepe İlköğretim Okulu, Erdemli ODTÜ Özel Mersin İlköğretim Okulu dereceye girdi. Milli Eğitim Müdürlüğündeki törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, 2009 yılından itibaren Mavi Gök Yeşil Yaprak projesini başarıyla yürüttüklerini
Başkan Genç: Okullarımızı modern teknoloji ile donatmalıyız
Canik Kocatepe İlköğretim Okulu Müdürü Levent Kurtuluş, Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Vural ve Üyeler Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Canik Kocatepe İlköğretim Okulu'nun bahçe ve çevre düzenlemelerini yaparak eğitime örnek bir hizmette bulunan Canik Belediyesi'ne katkılarından dolayı teşekkür eden
Canik'te okullar yeni kimliklerine kavuşuyor
2009-2010 eğitim ve öğretim yılının kapanmasıyla Canik'te yaz boyu çalışmalarını devam ettiren Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kocatepe İlköğretim Okulu'nun ardından şimdi de Fatih Temiz İlköğretim Okulu ve Karşıyaka Anadolu Lisesi'nde çalışmalarını sürdürüyor.
Canik'te altyapısı yenilenen okullar eğitim kalitesini yükseltecek
Okulların kapanması ile birlikte ilçe okullarının bir çok sıkıntısına el atan Genç, başta Kocatepe İlköğretim Okulu olmak üzere Karşıyaka Anadolu Lisesi, Canik İMKB Anadolu Lisesi, Fatih Temiz İlköğretim Okulu ve 100.
Konak Belediyesi, Ramazan ayı boyunca dar gelirli 15 bin aileye erzak ulaştıracak
Kocatepe İlköğretim Okulu Bahçesi Eşrefpaşa 31 AĞUSTOS 2010 SALI 20.30 Kukla Fiko 21.00 Karagöz Hacivat Gölge Oyunu Gösterisi Hayali Deniz ÖZGÖKBEL
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kapusuz: Anayasa değişikliği, vesayet rejimini demokratik rejime çevirme gayretidir
Daha sonra Kocatepe İlköğretim Okulu konferans salonunda vatandaşlara seslenen Kapusuz, burada AK Parti'nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Anayasa değişiklikleri konusunda çekilen sıkıntılardan söz eden Kapusuz, "CHP'si, MHP'si, BDP'si aynı safta yer aldı, İmralı'sı aynı safta yer aldı, yetmedi şimdi TÜSİAD
Öğretmenler, eğitimin sorunlarını tiyatro oyunuyla anlattı
Çavuşlu İlköğretim Okulu Müdürü Vehbi Gök'ün yazarlığını ve yönetmenliğini yaptığı 'soru(N)', Kocatepe İlköğretim Okulu Kültür Salonu'nda tiyatro severlerle buluştu. 11 öğretmenden oluşan tiyatro ekibini, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kutlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü M.
'Özel Çocuklar Spor Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu
Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi, Kocatepe İlköğretim Okulu, Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu, Yenice 19 Mayıs İlköğretim Okulu, Yenice Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nden olmak üzere toplam 147 engelli öğrenci ve 33 öğretmenin katıldığı etkinlikte, engelliler
İnegöl'de kaliteli kurum ve ekipler ödüllendirildi
Programda Alanyurt Kocatepe İlköğretim Okulu, Alanyurt İMKB Endüstri Meslek Lisesi, İshakpaşa İlköğretim Okulu, Nuh Mehmet Küçükçalık Lisesi, İnegöl Ticaret Sanayi Odası İlköğretim Okulu, Salih Kırcalı Sağlık Meslek Lisesi, Atatürk İlköğretim Okulu, M.
200 öğrenci bin 607 metrede Takkeli Dağ'da kitap okudu
Karatay Kocatepe İlköğretim Okulu'nun 200 öğrencisi, Konya'daki Takkeli Dağ'da kitap okuduktan sonra öykücü ve roman yazarı Duran Çetin ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Birlikte kitap okuduktan sonra öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Çetin, öğrencilerin okumak ve yazmak üzerine sormuş olduğu soruları cevapladı.
Prof. Dr. Davut Aydüz, Midyat'ta 'Kur'an ve Hz. Muhammed' konulu konferans verdi
Kocatepe ilköğretim Okulu konferans salonundaki program Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. ardından "Kur'an ve Peygamberimiz" konulu bir slayt gösterisi sunuldu.
Afyonkarahisarlı öğrenciler, topladıkları giyecek ve kırtasiye malzemelerini Elazığ'a gönderdi
Afyonkarahisar merkeze bağlı Işıklar beldesindeki Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından depremde zarar gören öğrenciler için toplanan giyecek ve kırtasiye malzemeleri Elazığ'a gönderildi.
"Dünyanın en zengin insanı, ailesiyle mutlu olan kişidir"
Midyat Genç Kalemler Derneği (MİGDER) tarafından Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda düzenlenen "Aile ve Gençlik Eğitimi" konulu konferansta konuşan Doç. Dr. Halit Ertuğrul, ailede huzur ve mutluluğun önemine değindi.
Narman'da kurtuluş coşkusu meydana sığmadı
Tören daha sonra merkez okulların öğrencilerinin bu güne özel şiirlerini okumaları ile devam ederken, törene misafir olarak katılan Erzurum Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri de bar gösterisini sundu.
Midyat'ta 'Bir İstanbul Masalı' sahnelendi
Mardin'in Midyat Belediyesi tarafından kültürel etkinlikler kapsamında "Bir İstanbul Masalı" isimli oyun tiyatro severlerle buluştu. Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda Sineceast Sanatevi Topluluğu tarafından sahnelenen oyunu Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kutlu, İlçe Jandarma Komutanı
Midyat Kaymakamı Akkaya, sporda başarılı öğrencileri kabul etti
Mardin'in Midyat ilçesi Kaymakamı Fatih Akkaya, il genelinde derece yapan Kocatepe İlköğretim Okulu'nun Yıldız Bayan Voleybol ve Yıldız Erkek Basketbol takımı öğrencilerini kabul etti. Kaymakam Akkaya, Mardin genelinde ilköğretim okulları arasında düzenlenen müsabakalarda il birincisi olan yıldızlar erkek basketbol takımı ile il ikincisi olan yıldız
Gazeteci Altan Tan: Keşke yüz yıl önce Bediüzzaman dikkate alınsaydı
Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans Salonu'nda yapılan konferansa Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kutlu, Müftü Abdurrahman İnanç, Özerk Diyanet Evkaf Genel Sekreteri Tevfik Acar, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Zekeriya Atilla, Eğitim-Sen
Midyat'ta öğretmenlere karanfilli kutlama
24 Kasım öğretmenler günü Mardin'in Midyat ilçesinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Kocatepe ilköğretim okulu konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Kaymakam Fatih Akkaya, Garnizon Komutanı M.
Şahinbey'de Kurban Bayramı hazırlıkları tamam
Ekmek Fabrikası bahçesi, Öğretmenevleri Mahallesi Kenan Evren İlköğretim Okulu bahçesi, Binevler Mahallesi Bahaeddin Kayalı İlköğretim Okulu, 500 Evler Kocatepe İlköğretim Okulu, 23 Nisan Mahallesi Uzayçatılı Pazaryeri, Binevler eski Fırat Koleji karşısı, Hafız Tevfik Karslıgil Camii bahçesi, Perilikaya Toki Evleri Pakize- Kemal Öğücü İlköğretim
Fenerbahçe, Mardin'de 2 bin öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulundu
Kocatepe ilköğretim okulu konferans salonunda düzenlenen etkinliğe, Mardin Valisi Hasan Duruer, Kaymakam Fatih Akkaya, Fenerbahçe yönetim kurulu ikinci başkanı Nihat Özdemir, yönetim kurulu adına derneklerden sorumlu ve Midyat asıllı Asbaşkan
Samsun Valisi Güzeloğlu: Eğitim yatırımlarının meyvesi bu dönem alınacak
Ardından Hacı İsmail İlköğretim Okulu ile Kocatepe İlköğretim Okulu öğrencileri, halk oyunları gösterisi sundu. Kocatepe İlköğretim Okulu Halk Oyunları Ekibi'nin gösterisine ekip öğretmeni Nazım Koçak'ın 4 yaşındaki kızı Şimal Koçak da iştirak etti.
Midyat'ta yeni eğitim sezonu törenle başladı
Atatürk anıtına çelenk sunulmasının ardından tören Kocatepe İlköğretim Okulu bahçesinde devam etti. Milli Eğitim Müdürü Şehmus İleri, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Okullarına alışmak amacıyla eğitime erken başlayacak minik öğrenciler, 24 Eylül'e kadar 'uyum programına' alınacak.
Zonguldak'ta 100 Temel Eser Yarışması'nda dereceye girenler ödüllendirildi
Düzenlenen ödül töreninde, bireysel başarıda birinci olan Kocatepe İlköğretim Okulu'ndan Alperen Velioğlu, ikinci olan Zonguldak İlköğretim Okulu'ndan Kübra Kocaman cumhuriyet altını; üçüncü olan Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu'ndan İpek Mantarcı, dördüncü olan Zonguldak İlköğretim Okulu'ndan
Erzurum Vakıflar Bölge Müdürlüğü, günde 6 bin eve sıcak yemek dağıtıyor
Program sonunda Kocatepe İlköğretim Okulu erkek halk oyunları ekibinin gösterisi büyük beğeni topladı.
Erzurum'da yağmur nedeniyle 23 Nisan etkinlikleri kapalı alanda yapıldı
Daha sonra ise öğrencilerin şiirler okuduğu kutlamalar, Kocatepe İlköğretim Okulu bayan halk oyunları ekibi ile halk eğitim merkezinin yıldız erkek bar ekibinin gösterisiyle sona erdi.
Midyat'ta Kutlu Doğum coşkusu
Midyat Belediyesi ve Midyat Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği (MİKAD) tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Kocatepe İlköğretim Okulu Konferans salonda düzenlenen etkinliğe, Belediye Başkan Vekili M.
Kutlu Doğum konferansı yağmura rağmen büyük ilgi gördü
Mardin'in Midyat ilçesinde Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan konferans yağmura rağmen büyük ilgi gördü. Kocatepe İlköğretim Okulu'ndaki konferansa Diyanet İşleri Yönetim Kururlu Üyesi Dr.