kömürhan

Bahçeli'ye Elazığ'da davullu zurnalı karşılama
Karayolu ile Elazığ'a gelen MHP lideri Bahçeli'yi, Malatya-Elazığ karayolu üzerindeki Kömürhan köprüsü mevkiinde parti yetkilileri ve çok sayıda vatandaş karşıladı.Davul zurna eşliğinde coşku ile karşılanan Bahçeli, daha sonra geceyi geçirmek amacı ile otele geçti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Malatya’da
Malatya il sınırında bulunan Kömürhan Köprüsü’nde çok sayıda partili tarafından karşılanan CHP Genel Başkanı, otobüsten partilileri selamladı. Yol üzerindeki bir kıraathaneye uğrayarak vatandaşlarla tokalaşan Kılıçdaroğlu, temel atma, ziyaret ve festival programı için Hekimhan ilçesine geçti.
Türkiye'nin ilk 'çift katlı köprü' projesi tamamlandı
Burada karayolu köprüsü olmadığı için karşıdaki ürünler ve ahali, Kömürhan Köprüsü`nü dolaşarak gelmek zorunda kalıyor. Bu da uzun bir güzergahın katedilmesi anlamına geliyor." dedi. Baskil ilçesinden Malatya'ya doğrudan geçişi sağlayacak bir hat olup olmayacağını düşündüklerini anlatan Saran, demiryolu köprüsünün, çelik konstrüksiyonun
Caddede hız yapıp 4 yaşındaki çocuğu ezdi
İddialara göre, Abdulhalim Kömürhan (21) 55 BC 432 plakalı otomobil ile Ahmet Yesevi Mahallesi Kaptan-ı Derya Caddesi üzerinde hız yaptı. Okul çıkışındaki cadde olmasına ve hız limitini 20 olarak gösteren trafik levhası bulunmasına rağmen Kömürhan, hızını 100 km’ye kadar çıkardı.
Kömürhan'ın yanına yeni köprü yapılacak
Malatya ile Elazığ arasında duble yol çalışmalarının tamamlanması dolayısıyla, Fırat Nehri üzerinden geçen Kömürhan Köprüsü'ne bir yenisi daha eklenecek. Milletvekili Ölmeztoprak, Elazığ-Malatya karayolunun bölünmüş yola dönüştürülmesi ile mevcut köprünün yanına yeni bir köprünün yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirtti
Türkiye'nin ilk çift katlı köprü projesi hazır
Burada karayolu köprüsü olmadığı için karşıdaki ürünler ve ahali, Kömürhan Köprüsü'nü dolaşarak gelmek zorunda kalıyor. Bu da uzun bir güzergahın katedilmesi anlamına geliyor." Baskil ilçesinden Malatya'ya doğrudan geçişi sağlayacak bir hat olup olmayacağını düşündüklerini anlatan Saran, demiryolu köprüsünün, çelik konstrüksiyonun üzerine
Türkiye'nin ilk çift katlı köprüsü Malatya ile Elazığ arasına yapılacak
Yakın bir karayolu köprüsü olmadığı için karşıdaki ürünler ve insanlar Malatya'ya güneye inerek Kömürhan Köprüsü'nü dolaşarak gelmek zorunda kalıyor. Bu da yolu ciddi anlamda uzatıyor.
Malatya Milletvekili Ölmeztoprak: Kuzey çevre yolunun uygulama projesi yapıldı
kısım etüd çalışmaları için 350 bin TL, Malatya Elazığ yol üzerindeki Kömürhan köprüsüne ise 748 bin TL ödenek ayrılmıştır."
Elazığ İl Özel İdaresi'nin hizmetlerinde artış oldu
önemli projeleri de aktaran Bilginoğlu, Maden Gezin istikametinde, Kartaldere yolundan girip Gülüçgür köprüsüne çıkan asfalt yol yapımı, Baskil ilçesinden Kömürhan köprüsüne birinci kat asfalt serimi gibi büyük işler yapılacağını anlattı.
BDP'liler önümüzdeki ay operasyon bölgelerine gidecek
YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİElazığ'dan Malatya'ya gelen Selahattin Demirtaş ve Sabahat Tuncel'i taşıyan otomobil, Kömürhan Köprüsü'nden Malatya Atatürk Spor Salonu'na girene kadar 6 polis aracıyla korundu.
Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü 167 kilometrelik asfalt çalışması yaptı
Sami Uyar, Elazığ-Malatya Karayolu, Güney Çevre Yolu, Alacakaya-Arıcak Yolu, Palu-Beyhan Yolu ve Kömürhan Köprüsü güçlendirme çalışmalarının devam ettiğini belirterek, 2009 yılında Elazığ ilinde toplam 167 kilometre asfalt çalışması yapıldığını söyledi.
Jandarma ekipleri Picasso'ya ait tablo ele geçirdi
Edinilen bilgiye göre, Elazığ Baskil ilçesi Kömürhan Jandarma Karakol Komutanlığı'na bağlı ekipler, arama noktasında gerçekleştirdikleri kontroller esnasında, Hyundai marka araçta yastık içine gizlenmiş Picasso imzalı bir tablo ele geçirdi.
Malatya'da aranan bir kişinin üzerinde 2 kilo 500 gram eroin çıktı
Edinilen bilgiye göre, Kale ilçesi Kömürhan köprüsünde jandarma yaptığı yol kontrolünde, Van 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafında aranan C.T., bacaklarına sarılı olarak 2 kilo 500 gram eroin ile yakalandı.
İki rektör Kömürhan Köprüsü üzerinde protokol imzaladı
Cemil Çelik arasında gerçekleştirilen imza töreni, Fırat nehrinin her iki yakasını birbirine bağlayan Kömürhan Köprüsü üzerinde gerçekleşti. Trafiğin bir süre kapatıldığı köprü üzerinde gerçekleşen imza töreninde konuşan İnönü Üniversitesi Rektörü Cemil Çelik, akademik yaşantısına Fırat Üniversitesi'nde başladığını
Karayolları Genel Müdürü Turhan: Bölünmüş yol miktarını 15 bin 358 kilometreye çıkardık
Malatya -Elazığ karayolu sınırındaki Kömürhan Köprüsü yanına eğik ve gergin asma köprü kurmayı da planladıklarını dile getiren Turhan, Kuzey Çevre Yolu için de istişarelerde bulunup, gerekli mutabakatın sağlanmasından sonra bu yolu açacaklarını vurguladı.