kömürüyle

BELKO'dan ithal kömürün kalitesine yakın takip
BELKO ithal kömürüyle ilgili tüm ölçüm ve kalite kontrolünün İskenderun Limanı’nda kömürlerin daha gemilerden indirilmeden önce Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yapıldığına dikkat çeken Altuğ, kömürün BELKO tarafından teslim alındıktan
İlkadım'da 5 bin 550 aile devlet kömürüyle ısınıyor
SAMSUN - Samsun merkez İlkadım ilçesinde yaklaşık 5 bin 500 aile, kışlık yakacak kömür ihtiyacını devletin kömürüyle karşılıyor. Kaymakam Zafer Orhan, bu rakamın küçümsenmeyecek boyutta olduğunu söyledi.
Msn'den çay siparişi alan iki kardeş satışları yüzde 20 artırdı
Karatay ilçesinde bulunan tarihi Aziziye Camii'nin karşısındaki Şair Hasan Rüştü Sokak'ta bulunan Nasip Çay evinde mangalda odun kömürüyle çay pişiren iki kardeş, msn ile aldıkları sipariş sayesinde satışlarını yüzde 20 artırdı.
Doğa harikası mağaraya kanalizasyon ayıbı
İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi, 'Karaelmas' kömürüyle bilinen, fakat onun yanında doğal güzellikleriyle tanınan Zonguldak'ın çok güzel mağaralarından biri olan İnağzı'na yetkili mercilerin sahip çıkmasını istedi.
Talaş mangal kömürü oldu, ayda 100 bin ağaç kurtulacak
Bursa'nın meşhur firmalarından Melike Döner'in sahibi Eyüp Solmaz, talaştan üretilen mangal kömürüyle yüz binlerce ağacın kesilmekten kurtulacağını kaydetti. Solmaz, "Normal mangal kömürünün ateşi bir buçuk saat etkili olurken bu kömür 4-5 saat ateş verebiliyor.
MHP lideri Bahçeli: "Milletin desteğiyle gelen bu iktidar yine milletin oylarıyla gitmelidir"
Hükümetin yaptığı yardımlara da değinen Bahçeli, "Yeri geldiğinde kömürüyle, makarnasıyla, unuyla millete sahip çıkmış görünüyor, yeri geldiğinde de `Al ananı git` diyor. AKP'nin verdiği kömür de sosyal yardımdır.
Deniz Baykal açılımını Ataşehir'de sürdürdü
Sen insanlarımıza rızık vermeye kalkma, kömürüyle erzak torbasıyla rızk dağıtmaya kakma. Rızık Allah'ın işi sen onları iş ver. Allah'in işine karışma.