kotaishi

Japonya Prensi: Dünyada yaşanan sınırsal ayrılıklar ancak su ile son bulur
Japonya Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi, 5. Dünya Su Forumu'nda yaptığı konuşmasında dünyanın birlik ve beraberliğine değindi. Dünyadaki sınırsal ayrılıkların su ile yakınlaşmaya dönüşeceğini vurgulayan Kotaishi, "Eski Japonya'da birliktelikler su ile başlamıştır ve su ile devam etmektedir.
Cumhurbaşkanı Gül, Su Zirvesi konuklarına yemek verdi
Yemeğe katılanlar arasında, Japonya Veliahı Prens Naruhito Kotaishi, Fas Başbakanı Abbas El Fassi, BM Genel Sekreter Yardımcısı Sha Zukang, Dünya Su Konseyi Başkanı Loic Fauchon ve Genel Sekreter Prof.
Su Forumu'na 23 bin 273 kişi katıldı
Dünya Su Forumu bugün Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Japonya Veliahtı Prens Naruhito Kotaishi, Fas Başbakanı Abbas El Fassi, T.C. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, İBB Başkanı Kadir Topbaş, BM Genel Sekreter Yardımcısı Sha Zukang, Dünya Su Konseyi Başkanı Loic Fauchon ve Genel Sekreter Prof.
Dünya Su Forumu'na katılan liderler aile fotoğrafı çektirdi
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Fas Başbakanı Abbas Al Fassi, Japon Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi'nin de aralarında bulunduğu 18 ülke temsilcisi katıldı.
Dünya Su Forumu için 192 ülkeden 29 bin kişi başvurdu
Toplantıya katılan devlet liderleri arasında, Fas Başbakanı Abbas El Fassi, Japonya Veliahtı Prens Naruhito Kotaishi de bulunuyordu. Konuşmaların ardından dünya çocuklarından oluşan bir grup sahneye davet edildi.
5.Dünya Su Forumu başladı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman, Fas Başbakanı Abbas Al Fassi, Japon Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi'nin de aralarında bulunduğu önemli isimler katıldı.
Taksim'deki kırmızı halı Japon Prens için
5. Dünya Su Forumu nedeniyle İstanbul'da bulunan Japonya Prensi Naruhito Kotaishi, Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi'ni gezdi. Yarın başlayacak olan 5.
Japon Veliaht Prensi Kotaishi İstanbul'da
Japonya Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi İstanbul'a geldi. Kotaishi, Lufthansa'nın tarifeli uçağıyla Almanya'dan İstanbul'a ulaştı. 5. Dünya Su Forumu'na katılacak olana Kotaishi'nin de içinde bulunduğu uçak 12.
Dünya Su Forumu için ilk gelen Fas Başbakanı El Fassi oldu
Dünya Su Forumu için gelişler yarın öğle saatlerinde Japonya Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi'nin gelişi ile devam edecek. Üst düzey misafirlerin çoğunun Pazar günü ülkemizde olacağı belirtildi.
Dünya Su Forumu için dev tatbikat (ÖZEL)
Prensi Albert II, Hollanda Kraliyet ailesinde Prince of Oranje olarak bilinen Prens Pieter, Fas'tan Kral VI Muhammed ve Japonya Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi gibi isimler katılacak. İstanbul'da olacak isimler arasında Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Yardımcısı Sha Zukang, OECD Genel Sekreter Angel Guirra ve UNESCO Genel Direktörü Koichiro Matsuura
Devlet başkanları "Su" için İstanbul'a geliyor
Prens Albert II, Hollanda Kraliyet ailesinde Prince of Oranje olarak bilinen Prens Pieter, Fas'tan Kral VI Muhammed ve Japonya Veliaht Prensi Naruhito Kotaishi de katılacak. 5. Dünya Su Forumu nedeniyle İstanbul'da olacak isimler arasında Birleşmiş Milletler Genel Sekreter Yardımcısı Sha Zukang, OECD Genel Sekreter Angel Guirra ve UNESCO Genel