kudret özbakış

Bakan Günay: Tarihe sahip çıkma adına seferberlik ilan edildi
ve Müzeler Genel Müdürü Osman Murat Süslü, Adana Anıtlar Bölge Müdürü İsmail Salman, Ak Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ş.Kudret Özbakış, İl Kültür ve Turizm Müdiresi Aysun Çakar Çelenk, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, belediye meclis üyeleri ve daire müdürleri katılım gösterdi.
AK Parti Kumlu İlçe Başkanı İbrahim Paç oldu
yapılan kongreye İl Başkanı İsmail Kimyeci, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, Hatay eski milletvekili Fevzi Şanverdi, Merkez İlçe Başkanı Kudret Özbakış, Reyhanlı ilçe başkanı Mehmet Hacıoğlu, il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili yer aldı.
Antakya’da 85 aile tapusuna kavuştu
Lütfü Savaş, Başkan Vekili Serdar Güven ve Aytaç Kınay, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kudret Özbakış, Belediye Başkan Yardımcıları, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal ve Akasya Mahallesi sakinleri katılım gösterdi.
Antakya Belediye Başkanı Savaş, Nevruz coşkusuna ortak oldu
Kudret Özbakış, Narlıca Belediye Başkanı Mehmet Çil, bazı belediye meclis üyeleri ve Ovakent beldesi yaşayanları katılım gösterdi. Ovakent’teki kutlamalarda Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a geleneksel kıyafet giydirildi.
Neyzen Erguner Antakya’da konser verdi
Hasan Aksoy, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çaparali, Raci Coşkuner, Mehmet Bozkurt, Antakya Belediyesi Meclis üyeleri, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kudret Özbakış, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen ile çok sayıda sanatsever katıldı.
Eczacıların eylemine AK Parti Hatay Merkez İlçe Başkanı Özbakış da destek verdi
AK Parti Hatay Merkez İlçesi Başkanı Kudret Özbakış, eczacıların hak arama arayışına katıldığını söyledi. Hatay'ın merkez ilçesi Antakya'da eczanesi bulunan Özbakış, "Fırsatçılık yapmamak için eczanemi bir günlük kapattım.
Seçimlerde başlayan husumet barışla sonuçlandı
birlikte İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, Hatay İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, TEDAŞ Hatay İl Müdürü İlhan Karabulut, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kudret Özbakış'ın da hazır bulunduğu barış yemeğinde jandarmanın olası bir kavgaya karşı güvenlik önlemini önceki günlere göre iki kat artırdığı görüldü.
Adalet Bakanı Sadullah Ergin: Hukuk sistemi içinde yanlış yapan cezasını çeker
Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in Antakya Belediyesi ziyaretinde AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, İlçe Başkanı Kudret Özbakış, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri ve çok sayıda partili ve vatandaş da hazır bulundu.
Başbakan Erdoğan, yarın cuma namazının ardından Antakyalılara hitap edecek
Başbakan'ın kaldığı otele basın mensupları yaklaştırılmazken Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Kudret Özbakış gazete merkezlerine bir faks çekerek, Başbakan Erdoğan'ın yarın saat 13,30'da Antakya Belediyesi binası önünde vatandaşlara hitap edeceğini açıkladı.