laleder

LALEDER ve Çevre Kültür Derneği'nden kermes
KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren LALEDER ve Çevre Kültür Derneği, ihtiyaç sahibi öğrenciler için Trabzon Bulvarı üzerinde kermes düzenledi. Kermesin açılışını yapan Kahramanmaraş Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Kabakçı, "Bu ulvi düşünceyle bir araya gelerek düzenledikleri kermes için herkese teşekkür
LALEDER Başkanı Özbek: Başarılı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz
KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER) Başkanı Gökçe Özbek, son zamanlarda başarılı projelere imza atmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.Özbek, “Yardımlaşmaya, toplumda sosyal sorumluluk dinamiklerinin harekete geçirilmesi konusunda hassas olmaya dikkat ediyoruz.
Eğitimci Yazar Sezginer: Çocuklarda 7-14 yaş arası dönem zihinsel gelişim açısından çok önemli
Kahramanmaraş Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER) tarafından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde 'Ders Çalıştırma ve Annenin Çocuk Üzerindeki Faktörleri' konulu konferans düzenlendi. Konferansın açılış konuşmasını yapan LALEDER Başkanı Gökçe Özbek, çocukları yetiştirmede, ailenin en temel unsur olduğuna vurgu yaparak, "Her aile küçük bir devlet, her devlet
Gönüllü anneler, yetiştirme yurdunda kalan kızlar için kolları sıvadı
Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER) tarafından, kız yetiştirme yurdunda kalan öğrencilerin eğitime teşvik edilmesi ve topluma kazandırılması için hazırlanan 'Gönüllü Anne Projesi'
Gönüllü aileler kız çocuklarını eğitime teşvik edecek
Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER), Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan öğrenciler için, 'Gönüllü Aile Projesi' başlatıyor. Proje sayesinde, kız öğrenciler eğitime teşvik edilecek.
Kimse Yok Mu, Kurban Bayramı'nda Alevi Sünni kardeşliğini pekiştirdi
Kimse Yok Mu Derneği gönüllüsü olarak Pazarcık ilçesindeki dağıtımlara katılan LALEDER Başkanı Gökçe Özbek de ihtiyaç sahiplerini tespit eden muhtarlara teşekkür ederek, "Bizler inşallah buradaki insanlarla çok güzel dostluk ve kardeşlikler kurulacağına inanıyoruz.
Kimse Yok Mu Kurban Bayramı'nda Alevi Sünni kardeşliğini pekiştirdi
Kimse Yok Mu Derneği gönüllüsü olarak Pazarcık ilçesindeki dağıtımlara katılan LALEDER Başkanı Gökçe Özbek de ihtiyaç sahiplerini tespit eden muhtarlara teşekkür ederek, "Bizler inşallah buradaki insanlarla çok güzel dostluk ve kardeşlikler kurulacağına inanıyoruz.
Yazar Çitlak: "Hz. Mevlana'nın hoşgörüsünü ve ehlibeyt sevgisini herkes örnek almalı"
Kahramanmaraş Lale Eğitim ve Kültür Derneği (LALEDER) tarafından "Hz. Mevlana'nın Hoşgörüsü ve Ehlibeyt Sevgisi" konulu konferans düzenlendi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'ndeki konferansa Araştırmacı Yazar M.