lansmanı

Bakyapı’dan 160 milyon liralık yatırım
ilgi gören İstanbul Prestij Park projesinin ardından hayata geçtiğini belirten Bakyapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferhat Bakgör, 2014 yılının ilk lansmanı yapılan projelerinden olan Bakyapı Prestij Modern’in bine yakın bağımsız birim sayısı ile büyük bir proje olduğuna dikkat çekti.
Gazetecilerin haber anılarını kitaplaştıracak
10 Ocak'da lansmanı yapılması planlanan kitap projesinde, Savaş Ay’dan Mehmet Ali Birand’a kadar birçok muhabir ve gazetecinin haber anıları yer alacak. Haber anılarını paylaşmak isteyen gazeteciler, 15 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecek anı paylaşımı için haberanisi@umraniye.
THY’den yeni slogan: Dünya daha büyük, keşfet!
Crispin Porter + Bogusky’nin Londra ve Los Angeles ofislerinin birlikte çalıştığı reklam filmi aynı zamanda markanın yeni mottosunun lansmanı olma misyonunu da taşıyor. Markanın geniş uçuş ağına vurgu yapan reklam filminde, kahramanlarımız Kobe ve Messi bu kez, Moskova’nın Kızıl Meydan’ı, Çin Seddi, Maldiv Adaları, Bangkok, Kilimanjaro Dağları
50’nci yıla özel Porsche 911 Türkiye’de ilk kez Bursa’da
1963 yılında ilk defa Frankfurt'ta lansmanı yapılmıştı. Bu özel bir model. 430 beygir gücünde. Dünyada sadece 911 adet üretecek. Türkiye'de bir tane gelecek.
EXPO 2016 Antalya'da ülke davetleri başlıyor
Dünyanın botanik EXPO'su 'Çiçek ve Çocuk' temasıyla düzenlenecek olan Expo 2016 Antalya'nın proje lansmanı Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker tarafından yapıldı. Belek Rixos Premium Hotel’de gerçekleştirilen törene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in yanı sıra Vali Sebehattin Öztürk, EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay,
Emniyet, 'Tarım Araçlarının Güvenli Kullanımı Projesi' başlattı
Hayvancılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği işbirliğinde 'Tarım Araçlarının Güvenli Kullanımı Projesi'nin lansmanı Konya'da gerçekleştirildi. 2013-2014 yıllarında ülke genelinde yaygınlaştırılması planlanan 'Tarım Araçlarının Güvenli Kullanımı Projesi' ile başta traktörler olmak üzere karayolunu en
THY'nin yeni kokusu görücüye çıktı
THY İletişim ve Etkinlik Müdürü Yasemin Erdemir Güzeloğlu, büyük markaların önemli elementlerinden olan koku lansmanı için bir araya geldiklerini söyledi. TK1933 ismi THY’nin 80 yıl önce 5 uçakla başladığı serüvenini simgelediğini belirten Güzeloğlu, “Kokunun 1 yıllık serüvenine bakacak olursak uzun araştırmalar sonrasında
THY'nin 'TK 1933' isimli kokusu çıktı
'TK 1933' kokusunun tanıtım lansmanı Atatürk Havalimanı dış hatlar CIP salonunda gerçekleştirilecek. (CİHAN)
Türkiye’nin ilk, özgün tasarım piyade tüfeği tanıtıldı
Türkiye’nin ilk özgün tasarım piyade tüfeği SAR 223 ile yine aynı ailenin parçası olarak üretilen TE54 makineli tabancanın lansmanı Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği tanıtım toplantısında konuşan Sarsılmaz Silah Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş, silahın bütün parçalarının Türkiye’de
Marmaris'te Rus MTV kanalı çalışanlarına mehterli karşılama
BlueBay Otel'in sahibi Mustafa Feyzullah da MTV’nin yeni lansmanı yapılacak Pianitsa’nın tanıtımının Marmaris ve Türkiye için çok önemli olduğunu, İspanya, İtalya, Yunanistan gibi ülkelerin elinden bu organizasyonu almayı başardıklarını ifade etti.
'Türkiye, Irak'taki enerji fırsatını kaçırmamalı'
projeksiyonu, bu üretimin ülke ve dünya ekonomilerine etkileri, gazın üretimi işlenmesi için gerekli tesislerin kurulumu, Irak Stratejik Boru Hattı'nın lansmanı ve alternatif boru hatları. Bunlar içinde Türkiye üzerinden olması düşünülen günlük 2 milyon varil kapasiteli bir hat da var.
Mazda 6'nın lansmanı Trabzon'da yapıldı
TRABZON - Mazda'nın yeni modeli Mazda 6'nın lansmanı Trabzon'da yapıldı. Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul'un yönetiminde gerçekleşen tanıtıma bütün bayiler katıldı.
Başbakan Erdoğan: Trafik kazaları, Frankeştayn gibi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yol Güvenliği'nde Eylem On Yılı Lansmanı ile Trafik Güvenliği Platformu Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, Ankara Rixos Hotel'de gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, trafikteki araç sayısının Türkiye'de 10 yılda yüzde yüz arttığını, araç sayısının
Cihan Haber Ajansı Gündemi
-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘İstihdama Engel Yok’ programına, ‘Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı’nın küresel lansmanı ile Karayolu Trafik Güvenliği Yüksek Kurulu katılacak. (11.00–15.00–16.00- Ankara)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘İstihdama Engel Yok’ programına ve ‘Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı’nın küresel lansmanı ve Karayolu Güvenliği Yüksek kurulu 4. Toplantısı’na katılacak.
'Birlikte Yürüyoruz' projesinin basın toplantısı yapıldı
İSTANBUL - Başakşehir Belediyesi, Beyazay Derneği’nin düzenlediği ‘Birlikte Yürüyoruz’ sosyal sorumluluk projesinin ilçe etkinlikleri basın lansmanı ile başladı. Basın toplantısında konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, “Engelleri aşmak için belediyenin çalışması tek başına yeterli olmaz, vatandaşımızın bilinçlenmesi ve
Sofa Bahçeşehir'in basın lansmanı yapıldı
İSTANBUL - Başakşehir Belediyesi ve Gül İnşaat işbirliğiyle başlayan Sofa Bahçeşehir projesinin basın lansmanı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, "Başakşehir Belediyesi projede Living lab kapsamında teknolojik bir alt yapı kuracak.
Pekdemir İnşaat'tan Kocaeli'ye konut projesi
Mart ayında lansmanı yapılıp inşasına başlanacak projede, 2+1, 3+1, 4+1’lerden oluşan 6 farklı tipte daire bulunuyor. Başiskele projesi, 2015 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.
İsveç "babayiğite" destek vermek istiyor
Başkonsolosluğu Ticaret Merkezi (Export Rådet) ve Kadir Has Üniversitesi’nin işbirliğiyle Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek İsveç Sürdürülebilir İş Lansmanı’nın (Swedish Sustainable Business) açılışını yapacak.
Çağlayan: 12 aylık İhracatımız bu yıl 151,5 milyar oldu
Dünya Turunçgil Kongresi Lansmanı'na katıldı. Çağlayan burada yaptığı konuşmada, dünyanın pek çok ülkesinin getireceği ek masraflar nedeniyle uluslararası yarışmaları yapmaktan kaçındığını ancak Türkiye'nin 2013 Akdeniz Oyunları'nı yapacağını kaydetti
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan Mersin’de, Dünya Engelliler Günü-Akdeniz Bölgesi Hikaye Yarışması, Uluslararası Turunçgil Kongresi Lansmanı ile meslek lisesi yapımı imza töreni ve mağaza açılışına katılacak.
Robert Redford, kanalının tanıtımını yaptı
Kanalın lansmanı için İstanbul'da bulunduğunu aktaran Redford, “Yayın hayatımıza başladığımızda tek ülke ile yola çıktık. 1980 yılında kanalı kurarken yeni seslere, efektlere, yeni oyunculara destek olmak istedik.
Hisarcıklıoğlu: Yaptırdığımız okulu yakanları lanetliyorum, bizi yıldıramazlar
Sakarya Üniversitesi'nde düzenlenen Sakarya Otomotiv Sektörü Bölgesel İnovasyon Stratejileri Rapor Lansmanı töreninde konuşan Hisarcıklıoğlu, Türkmenistan Cumhurbaşkanı'nın daveti üzerine Türkmenistan'a gittiğini ifade etti.
Kulüpler Birliği'nin yeni sponsoru Filiz Makarna oldu
(Kulüpler Birliği) yönetiminin bir araya geldiği Türk sporu ve sporcularının sağlıklı ve dengeli beslenmesi amacıyla üretilen “Filiz Performans” serisinin lansmanı gerçekleştirildi. Lansmanda Barilla Türkiye, Orta Doğu ve Afrika'dan Sorumlu Bölge Direktörü Güneş Karababa’nın yanı sıra Barilla Gıda Tedarik Zinciri Müdürü Murat Bozkurt, Barilla
Bakan Şimşek: THY'nin özelleştirilmesi gündemde değil
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, THY’nin 200'üncü uçağının tanıtım lansmanı için Atatürk Havalimanı Teknik AŞ Yeni Hangar'da düzenlenen programa katıldı. Uçağın koltuklarını test eden Şimşek, uçağın rahatlığına ve konforuna tam not verdi.
THY’nin 200’üncü uçağı İstanbul’da
Uçağın tanıtım lansmanı THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve ve THY Genel Müdürü Temel Kotil'in katılımıyla 13 Kasım'da yapılacak. (CİHAN)
İstanbul Autoshow 2012 için geri sayım başladı
İSTANBUL - TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-11 Kasım tarihlerinde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2012’de, 4 dünya ve 31 Türkiye lansmanı yapılacak. Etkinliğe, 45 markanın 500’e yakın modeli katılacak.
Ayağı burkulan Bakan Şahin, Bursa’dan ayrıldı
BURSA - 'Elektronik Güvenlik Buton' lansmanı için Bursa’da bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, ayağının burkulması üzerine programını yarıda keserek Ankara’ya döndü. Bakan Şahin, Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezi(ŞÖNİM)’nde Panik Butonu uygulamasını tanıttı.
Jack Straw: Hasta Adam, cevabıyla geri döndü
Jack Straw konuşmasına 6 ayda kaleme aldığı ve parti konferansında lansmanı yapılan 456 sayfalık hatıra kitabının (Last Man Standing: Memoirs of a Political Survivor) bir bölümüne adını verdiği “The Sick Man Bites Back” “Hasta Adam Cevabıyla Geri Döndü” diyerek başladı.
"Yeni SantaFe ile İ40, otomotiv sektörünün kimyasını bozacak"
İ40’ın lansmanı daha yapılmadı. Ama İ40 çok klas bir otomobil olmakla birlikte Kore’de büyük bir pazara hakim oldu. SantaFe de yenilendi.
Bursa AİR'in Lansmanı yapıldı
BURSA - Önümüzdeki yaz başında uçmaya hazırlanan Bursa Havayollarının Lansmanı Çelik Palas Otel'de düzenlenen programlar Bursalı işadamlarına tanıtıldı. Tanıtıma Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Genel Başkanı Celal SÖNMEZ, MÜSİAD Bursa İl başkanı Hasan Çepni, ve iş adamaları katıldı
Çiftçinin sesine kulak verdi, güçlü ve sade traktör üretti
Lansmanı İzmir’de yapılan traktör, önümüzdeki ay Türkiye genelinde 162 noktada satışa sunulacak. Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Erkunt Armağan, düzenlediği basın toplantısında, yeni modeli tanıttı.
Nobel ödüllü siyasetçi Al Gore, Liderler Konferansı’na geliyor
22 Eylül 2012 tarihli Liderler Konferansı’nda iş dünyasının tepe yöneticilerini buluşturacak ’Liderler Platformu’nun lansmanı da yapılacak. ’Turkcell Liderler Konferansı’ daha önce de çok önemli fikir önderlerini ağırlamıştı.
Isuzu D-Max, Erzurum’da vitrine çıktı
Yakın zamanda lansmanı gerçekleşen tamamıyla yenilenmiş ve rakiplerine göre oldukça üstün donanım ve performans yapısına sahip D-max pickupın da ürün gamımıza katılımıyla, artık bütün müşterilerimizin yük ve yolcu taşımacılığına yönelik
FIFA U20 Dünya Kupası, logosu tanıtıldı
İSTANBUL - FIFA'nın ikinci büyük organizasyonu olan FIFA U20 Dünya Kupası'nın logosu ve lansmanı Çırağan Sarayı'nda dünya kamuoyuna tanıtıldı. 21 Haziran-13 Temmuz 2013 tarihleri arasında Türkiye'nin ev sahipliği yapılacak FIFA U20 Dünya Kupası'nın lansmanına Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım
Bir milyon karanfille çiçekten saat kulesi yapılacak
kaydetti: “Expo 2016 Antalya’yı halka ve turistlere anlatmak amacıyla, Expo İcra Kurulu tarafından büyük bir titizlikle yaptırılan ve iki hafta önce basın lansmanı yapılan Expo 2016 Antalya tanıtım filmi, Cumhuriyet Meydanı’nda gösterilecek.
Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtımı yapıldı
İSTANBUL - 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası'nın tanıtım lansmanı Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi ile şampiyonanın genel koordinatörü Can Korkmazoğlu tarafından yapıldı. Federasyon Başkanı Mehmet Terzi, Feriye Lokantası'nda yapılan toplantıda basın mensuplarına hem Salon Atletizm Şampiyonası'ndaki hedeflerini hem de 2012 Londra
Cihan Haber Ajansı Gündemi
'2012 Avrupa Spor Başkenti İstanbul' lansmanı basın toplantısı, Esma Sultan Yalısı’nda, Spor AŞ Yönetim Kurulu ve ACES Türkiye Başkanı Göksel Gümüşdağ, Spor AŞ Genel Müdürü Alpaslan Ertekin ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın katılımıyla gerçekleşecek
Antalya, EMITT Fuarı’nda tek çatı altında tanıtılıyor
Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, "Kısa bir süre önce kurulan ve Aralık ayında lansmanı yapılan Antalya Tanıtım ve Turizm Geliştirme Ticaret A.Ş., EMITT Fuarı’nda tüm bölge destinasyonlarının ‘Antalya markası’ altında tek bir standda güçbirliği yapmasını sağlıyor.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya'da Turizm Sektörü Gelecek Stratejileri Kitabı Lansmanı programı ile uluslararası konaklama, ağırlama, ikram sektörü ihtisas fuarı açılışına katılacak. (10.00- 11.30)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Antalya'da Turizm Sektörü Gelecek Stratejileri Kitabı Lansmanı programına ve uluslararası konaklama, ağırlama, ikram sektörü ihtisas fuarı açılışına katılacak. (10.00- 11.30)
2012 Dünya Amatörler Golf Şampiyonası'nın lansmanı yapıldı
2012 Dünya Amatörler Golf Şampiyonası'nın lansmanı, Gloria Serenity Resort Otel'de Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Golf Federasyonu üyesi Özgür Cinkılıç ve Golf Milli Takımı Teknik Direktörü Spencer Henderson'un katılımıyla gerçekleştirildi.
Abdi İbrahim, iki eşdeğer ilaçla Avrupa piyasasında
Fransa, Almanya, Hollanda ve İtalya’da birinci eşdeğer olarak lansmanı yapılan ürünler, Abdi İbrahim’in dünyanın en son üretim teknolojilerine ihtiva edip Avrupa sağlık otoriteleri tarafından da akredite edilmiş üretim alanlarında üretiliyor.
Bakan Fatma Şahin'den 'ekşili ufak köfte' tarifi
Kitap lansmanına Türkiye’nin önde gelen yayın kuruluşları, gazeteciler ve köşe yazarları da katılacak. Bakan Şahin’in yanı sıra, Büyükşehir Yardım Gönüllüleri Derneği Başkanı Derya Güzelbey ve yüzlerce ünlü Gaziantepli kadının da tariflerine yer verilen kitap lansmanı için
İTÜ'den 2013 Tasarım Kongresi'ne uluslararası tanıtım
(İTÜ) ev sahipliğinde Kasım 2013’te İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Tasarım Kongresi'nin (International Design Alliance - IDA) uluslararası lansmanı, Tayvan’ın başkenti Taipei’deki IDA Kongresi kapsamında gerçekleştirildi.
Elektrikli otomobiller çok yakında piyasada
ve Twizy lansmanı, ardından, 2012 yılında ZOE lansmanı ile Renault’nun tarihinde bir dönüm noktası oluşturacak. Renault ve Nissan elektrik motorlu araçların geliştirilmesini ve ticarileştirilmesini teşvik için dünyanın farklı bölgelerinde hükümet ve yerel paydaşlarla 100'den fazla
Paris Hilton ayakkabılarını tanıttı
Antebi Footwear Group CEO’su Joe Antebi de, Paris Hilton Ayakkabı Koleksiyonu’na olan ilgiyi şu sözlerle dile getirdi: “Amerika'da ilk kez 2008 yılında lansmanı gerçekleştirilen Paris Hilton Ayakkabı Koleksiyonu şu an 22 ülkede satışa sunulmaktadır.
Başbakan Erdoğan’dan Sarkozy ve Cameron’a 'rol kapma' eleştirisi
(MEDAM), İletişim Fakültesi’nin TRT’nin katkılarıyla hazırladığı 'Medeniyetlerin Anlatılmamış Tarihi, Batıya Doğru Akan Nehir' Medeniyet Belgeseli'nin lansmanı düzenlenen törenle yapıldı. İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım törenine; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer
Bursaspor, kamp çalışmalarını tamamladı
Yönetici, teknik heyet ve futbolcuların katılacağı 2011-2012 forma lansmanı, Çelik Palas Otel yapılacak. (CİHAN)
RoboCup 2011 Robot Olimpiyatları ilk defa İstanbul'da yapılacak
İSTANBUL - Boğaziçi Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 5-11 Temmuz'da yapılacak RoboCup 2011 Robot Olimpiyatları'nın lansmanı yapıldı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun stratejik iş ortağı olduğu Robot Olimpiyatları'nın basın toplantısına TFF Başkanı Mahmut Özgener, 1.