lapa lapa kar

Kars şehir merkezine mevsimin ilk karı yağdı
Havanın soğumasıyla birlikte gündüz saatlerinde başlayan lapa lapa kar yağışı, yemyeşil olan ağaç dallarını kapladı. Vatandaşlar bu yıl mevsimin ilk karının erken yağdığını belirterek, "Hava birden soğudu.
Kış geri geldi, meyve ve sebzeler kar altında kaldı
ARDAHAN - Ardahan'da bahar beklenirken, lapa lapa kar yağdı. Kışlık elbiseler yeniden giyilirken, karın tadını çocuklar çıkardı.Kar, pazar esnafını da olumsuz etkiledi.
Yozgat’ta lapa lapa kar yağışı
Gece ise lapa lapa kar yağması kentte dört mevsimi bir arada yaşanmasına neden oldu. Kar yağışı kısa sürede araçların üzerini beyaza bürüdü.
İstanbul’da lapa lapa kar yağdı
Hava sıcaklığının eksi 1 dereceye kadar düştüğü, lapa lapa kar yağdığı görüldü. Taksim Meydanı’nda eğlenmeye gelen vatandaşlar yoğun kar yağışına hazırlıksız yakalandı. Yol üzerinde bulunan satıcılardan şemsiye alan vatandaşlar, yağış nedeniyle yürümekte zorlandı.
Kış mevsiminde gelişen depresyona karda yürüyüşlü çözüm önerisi
Kışın gece lapa lapa kar yağarken sahilde, parkta yürüyüş yapmak en az yaz gecesinde sahil yürüyüşü yapmak kadar keyif verici olabilir. Pasif halden aktif hale geçebileceğiniz her türlü aktivitenin ruh sağlığımıza iyi geleceğini unutmayalım.
Kar, uçuşları etkiledi
İSTANBUL - İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı, Atatürk Havalimanı'ndaki trafiği de olumsuz etkiliyor. Aprondaki uçaklar, lapa lapa kar yağışı altında ilerliyor.
İstanbul'da beklenen kar, kısa sürede beyaza bürüdü
Bu arada, Levent ve Maslak bölgelerinde de sabah saatlerinde lapa lapa kar yağdı. Yolda biriken karları temizlemek için kar küreme araçları çalıştı. (CİHAN)
Kıbrıs'a lapa lapa kar yağdı
LEFKOŞA - KKTC'nin başkenti Lefkoşa'ya uzun bir aradan sonra lapa lapa kar yağdı. Lefkoşa'da kar yağışına ilk kez şahit olanlar ise şaşkına döndü.
Mayıs karı Sivas’ı beyaza bürüdü
Dün geceden itibaren Sivas kent merkezinde lapa lapa kar yağmaya başladı. Kar yağışı bazı ilçelerde de etkili olurken kar kalınlığı 2,5 santimi geçti. Kar nedeniyle meyve ağaçlarındaki çiçekler zarar gördü.
Elbistan'da baharda kar yağışı şaşırttı
Lapa lapa kar yağan Elbistan’da sokaklar beyaza büründü. Bazı vatandaşlar da Nisan ayında kar yağmasına şaşırdıklarını belirterek, "Bu kar yağışı ve havanın soğuması, çiçek açan meyve ağaçlarına zarar verebilir.
Bolu Dağı'nda kar yağışı aralıklarla etkili oluyor
KENT MERKEZİNE LAPA LAPA KAR YAĞDIBolu kent merkezine de lapa lapa kar yağdı. Bir süre devam eden kar yağışı nedeniyle sürücüler yavaş ilerlemek zorunda kaldı. Yolda yürüyen vatandaşlar kardan etkilenmemek için şemsiye açtı.
Amsterdam'da kar kalınlığı 25 santimetreyi buldu, trafik kaosa döndü
Hollanda'da son yılların en fazla kar yağışının olduğu ocak ayındaki lapa lapa kar yağışı trafiği felç ederken, çocukları ise sevindirdi. Hollanda'da evlerinin bahçelerini ve par alanlarını dolduran çocuklar, kartopu oynayarak ve kardan adamlar yaparak doyasıya eğlendi.
Amsterdam'a yağan kar trafik kaosuna neden oldu
Hollanda'da son yılların en fazla kar yağışının olduğu Ocak ayında ki lapa lapa kar yağışına en fazla çocuklar sevindi. Çocuklar kar yağışı boyunca evlere girmedi. Dışarıda kartopu oynayıp karın doyasıya tadını çıkaran çocuklar, kardan adam yaparak hatıra resmi çektirdiler.
İstanbullular tatil sabahına karla uyandı
İstanbul'da birkaç gündür etkili olan soğuk ve yağışlı hava, Pazar sabahı yerini kara bıraktı. Şehrin özellikle yüksek kesimlerinde lapa lapa kar yağdı.