mehmet ali aydınlar

TFF Yönetim Kurulu üyesi Üner: TFF ile vuruşmam şimdi başlıyor
Peki Mehmet Ali Aydınlar yönetiminin en büyük hatası neydi?Fenerbahçe'yi kurtarma sevdası Mehmet Ali Aydınlar'ın başını yıktı."DEMİRÖREN TEZAT İÇİNDE"
Mehmet Ali Aydınlar: İfade vermeye çağrıldığım iddiası gerçek dışıdır
İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanlarından Mehmet Ali Aydınlar, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk davası kapsamında ifade verdiği haberlerini yalanlayarak, "İfade vermeye çağrıldığım iddiası gerçek dışıdır.
Kiğılı, Beşiktaş'a gözdağı verdi, Galatasaray'a başarı diledi
Mehmet Ali Aydınlar’da seçimlerde kupanın Fenerbahçe’nin olduğunu söyledi. Siz bununla ilgili ne söylersiniz?Bununla alakalı herkes 2 yıldır konuştu.
Hakan Şükür: Yönetici profili değişmeli
Mehmet Ali Aydınlar’ı çok beğenen ve takdir eden biriyim. Kurumsal kimliğe önem veren ve insani özellikleri gelişmiş biri, onunla da konuşmuştuk o dönem. Ortam çok karışık olunca bu düşüncem geri planda kaldı.
Serindağ: Yasa değişikliği Aziz Yıldırım için mi yapılıyor?
Mahkemenin de baskısı sonucu yapılan Fenerbahçe'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda Aziz Yıldırım'a rakip olarak çıkan Mehmet Ali Aydınlar da başkanlık süresinin 3 dönem ile sınırlandırılmasını bir proje olarak açıklamamış ve tüzük değişikliğiyle bunu gerçekleştireceğini söylemişti.
Hamdi Akın, 3 gün içinde Aziz Yıldırım'dan özür bekliyor
Fenerbahçe'de dün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde bulunan Hamdi Akın, sarı - lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında öne sürdüğü iddialara ilişkin bir açıklama yayınladı.
Fenerbahçe kongresi spor gündemine damga vurdu
Özellikle Başkan Aziz Yıldırım ve aday olan Mehmet Ali Aydınlar’ın yaptığı basın toplantıları canlı yayınlarla ve kanalların gün içindeki çeşitli haber kuşaklarında pek çok kez yayınlandığı tespit edildi.
Mehmet Ali Aydınlar’dan teşekkür mesajı
Ülker Sport Arena'da yapılan seçimde 2383 oy alarak seçimi kaybeden Mehmet Ali Aydınlar'ın, "Mehmet Ali Aydınlar’ın kongre sonrası teşekkürü" başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada, "Öncelikle adaylığımı açıkladığım günden beri bana göstermiş olduğunuz büyük teveccüh ve kongre sırasında kıymetli üyelerimizin
Aziz Yıldırım 11. kez Fenerbahçe başkanı oldu
İSTANBUL - Fenerbahçe Spor Kulübü 2-3 Kasım 2013 Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkan adaylarından Aziz Yıldırım 6821 oy, Mehmet Ali Aydınlar ise 2383 oy aldı. Bu sonuçla Aziz Yıldırım, rekor oyla 11.
Aziz Yıldırım'dan Hamdi Akın ve Aydınlar'a sert tepki
İSTANBUL - Fenerbahçe'de gerçekleşen seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar ve ekibi salondan ayrıldı. Aziz Yıldırım'ın seçimi kazanmasının netleşmesi üzerine Aydınlar ve ekibi yerinden kalkarak divan kurulu masasına geldi.
Aziz Yıldırım, tekrar seçildi
Mehmet Ali Aydınlar'a ise 2383 oy çıktı. 176 oy geçersiz sayıldı. (CİHAN)
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım 6829 oyla yeniden başkan seçildi
Başkan Aziz Yıldırım'ın oy kullandığı ve ilk açılan sandıkta Aziz Yıldırım'a 108, Mehmet Ali Aydınlar'a 45 oy çıkmıştı. 3 oyun ise boş çıktığı açıklanmıştı.
Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım yeniden başkan seçildi
Açılan 19 sandık sonrasında Aziz Yıldırım, 5596, Mehmet Ali Aydınlar ise 1924 oy aldı. Kalan sandıklarda farkın kapatılamayacağı ve Aziz Yıldırım'ın yeniden baştan seçildi belirtildi. (CİHAN)
Aziz Yıldırım'ın oy kullandığı sandıktan kendisine 108, Aydınlar'a 45 oy çıktı
sandıktan Aziz Yıldırım'a 108, Mehmet Ali Aydınlar'a da 45 oy çıkarken 3 oy ise boş çıktı.Ülker Sports Arena'da sabah saat 10.00'dan itibaren başlayan oy verme işlemi saat 17.
Yıldırım ve Aydınlar, bir araya geldi
İSTANBUL - Fenerbahçe'de seçimli olağanüstü genel kurulda oy verme işleminin bitmesine az bir süre kala iki başkan adayı Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, bir araya geldi. Divan Kurulu başkanının "Sayın başkan adayları yanımızda seçim sonuçlarını izleyebilir mi ?
Fenerbahçe Asbaşkanı Mosturoğlu: Geçmişte de böyle haksız davalar gördük
Başkan adayları Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar oylarını kullanırken genel kurul ile ilgili değerlendirmeler de devam ediyor.Aziz Yıldırım'ın listesinde yer almaya devam eden Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, yaşanan 3 Temmuz 2011'deki şike süreci ve seçimli olağanüstü genel kurul
Hamdi Akın: Aklı selim Fenerbahçeliler bizi istedi
İSTANBUL - Fenerbahçe'de Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'da oy kullanma işlemleri devam ederken, adaylardan Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde bulunan Hamdi Akın, "Aklı selim Fenerbahçeliler bizi istedi.
Kutlualp: Babam dahi aday olsa oyum Aydınlar'a
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, seçimde aday babası dahi olsa oyunu Mehmet Ali Aydınlar'a vereceğini söyledi.Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen seçimli olağanüstü genel kurula katılan Kutlualp, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Mehmet Ali Aydınlar'dan üyelere yakın ilgi
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen seçimli olağanüstü genel kurulda üyeleri kapıda karşıladı. Oyunu kullandıktan sonra salonunun griişine geçen Aydınlar, üyeleri kapıda karşılayıp onlarla sohbetti etti.
Mehmet Ali Aydınlar: Kazanan Fenerbahçe olsun
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, bugüne kadarki en iyi yönetim kurulunu oluşturduklarını ve kazanının Fenrebahçe olmasını diledi. Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen kongrede oyunu kullandıktan snora basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Aydınlar, "Bugün Fenerbahçe kongre üyeleri Fenerbahçeliliğin
Abdullah Kiğılı: Kim kazanırsa kazansın Fenerbahçe kazanacak
Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan Metin Şen ise "Çok önemli bir an yaşıyoruz kazanan Fenerbahçe olsun." diye konuştu.
Fenerbahçe'de listeler belli oldu
Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde ise şu isimler var: Hamdi Akın, Nezih Barut, Dursun Ekşioğlu, Şaban Erdiker, Necdet Ersoy, Faik İçmeli, Engin Keçeli, Selim Koray, Metin Şen, Recep Tanrıverdi, Cem Topçuoğlu, Mehmet Torun, Nuri Turna
Abdullah Kiğılı: Fenerbahçe'nin kaybettiği 3 şampiyonlukta şaibe var
Kiğılı, Fenerbahçe'nin seçimli olağanüstü genel kurulu'nda başkan adayı olan ve yarın yapılacak seçime girecek Mehmet Ali Aydınlar'ın tecrübesiz olduğunu söyledi. Kiğılı, "Mehmet Ali Aydınlar'da tecrübe yok.
Mehmet Ali Aydınlar: Yüzde 60'a yüzde 40 oy oranıyla kazanırız
İSTANBUL - Fenerbahçe başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, bugün yapılan genel kurulun ilk gününde yaşananları anlatırken, olaylı bir şekilde Fenerbahçe'de Alex'e jübile yapacaklarını söyledi.Habertürk TV'de Faik Çetiner'in sorularını cevaplayan Mehmet Ali Aydınlar, genel kurulda verdikleri önergenin kabul edilmemesine üzüldüğünü söyledi.
Fenerbahçe'de başkan adayı Aydınlar, yönetim kurulu listesinin tamamını açıkladı
İSTANBUL - Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar yönetim kurulu listesinin tamamını açıkladı. Aydınlar, eski başkanlardan Ali Şen'in oğlu Metin Şen de listeye dahil oldu.
Mehmet Ali Aydınlar: Fenerbahçe yönetimi hiçbir zaman samimi olmadı
İSTANBUL - Fenerbahçe başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, federasyon başkanlığı sürecinde yaşadıklarını anlatırken, "Fenerbahçe yönetimi hiçbir zaman samimi olmadı." dedi.Habertürk TV'de Faik Çetiner'in sorularını cevaplayan Mehmet Ali Aydınlar, "Bu süreç ben TFF başkanıyken tamamlanmadı.
Faik İçmeli: Aziz Yıldırım'dan öğrenecek bir şeyim yok
" deyince, Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde bulunan Faik İçmeli tepki gösterdi. Yıldırım, İçmeli'ye de tepki göstererek, "15 senedir yanımdasın Faik İçmeli, benden hiçbir şey öğrenememişsin. Bir de siyasetçiyim diyorsun.
Hulusi Belgü: Demokrasiye oy vermek isterseniz, Aziz Yıldırım’a oy vermeyin
Bu şartlar altında benim ailemin oyu Mehmet Ali Aydınlar’a dır. Bana bugün yapılan haksızlığa şahit olan herkesle de bu oy’un rengini bu vesileyle paylaşmak isterim." (CİHAN)
Aziz Yıldırım'dan Aydınlar'a: Nasıl yapacaksın?
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Aziz Yıldırım, diğer başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar'a vaadleriyle ilgili, "Kulübü Real Madrid gibi yapacakmış. Bütçesi 800 milyon Euro.
Fenerbahçe'deki kongrede ilk gün sona erdi
Bugün yapılan oylama sonunda Hulusi Belgü'nün başkan adaylığı düşerken, Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar ve Yamen Uzun yarın başkanlık için yarışacak. (CİHAN)
Mehmet Ali Aydınlar: Kupayı Fenerbahçe'den kimse alamaz
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü Başkanı adaylarından Mehmet Ali Aydınlar, 2010-2011 futbol sezonunda şampiyonluk kupasının Fenerbahçe'nin olduğunu ve kimsenin bu kupayı Fenerbahçe'den alamayacağını söyledi.
Fenerbahçeli taraftarlardan, Aziz Yıldırım'a destek
Taraftarlar, diğer başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar'a da göndermede bulundu.Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'un yapıldığı salonun önüne gelen bir grup Fenerbahçeli taraftar, Aziz Yıldırım'a destek olurken, 'Vira vira, vura vura Ali Aydınlar'ı
Ali Şen: Bu birlik ve beraberlik olduğu müddetçe kimse bizi yıkamaz
Adaylardan Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar rahat rahat evinde oturabilirlerdi ancak onlar kulübü iyi yere getirmek için çalıştılar ve daha da çalışmak için aday olup yarışıyorlar. Amaç Fenerbahçe'ye daha iyi hizmet etmek.
Fenerbahçe'de başkan adayları salona geldi
Diğer başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar da ekibi ile birlikte salonda yer alıyor. ŞAMPİYONLUK KUPASI YÖNETİM KURULU MASASINDABu arada Fenerbahçe'nin 2010-2011 sezonunda kazanmış olduğu kupa ise yönetim kurulu masasının üzerine konuldu.
Mehmet Ali Aydınlar, Yönetim Kurulu listesini tanıttı
İSTANBUL - Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yarın ve 3 Kasım Pazar günü yapılacak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul'a saatler kala Başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar, Yönetim Kurulu listesindeki bazı isimleri tanıttı.
Mehmet Ali Aydınlar, 5 yıldızlı Fenerbahçe vaadetti
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, yarın gerçekleştirilecek kongre öncesinde 5 yıldızlı Fenerbahçe vaadetti. Four Season Otel'de düzenlediği basın toplantısında konuşan Mehmet Ali Aydınlar, başkan seçilmesi halinde neler yapacağı ve Başkan Aziz Yıldırım'ın eleştirilerine
Mehmet Ali Aydınlar'ın yönetim listesindeki bazı isimler belli oldu
İSTANBUL - Fenerbahçe'de yarın yapılacak başkanlık seçiminde Mehmet Ali Aydınlar'ın listesindeki bazı isimler belli oldu. Aydınlar, bugün yaptığı basın toplantısında listesinde yer alan isimlerden 10 ismi açıkladı.
Gaziantepspor'da Başkan Aziz Yıldırım'a 'İbrahim Akın' tepkisi
Aziz Yıldırım, bugün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Mehmet Ali Aydınlar'a "İbrahim Akın'a lisans verme şartı olarak yapmadığı şikeyi kabul etmesi durumunda lisans vereceğini söyledin mi, söylemedin mi?
Aziz Yıldırım: Yılmaz 1 milyon istedi vermedim, Bayülken'e 500 bin dolar verdim
"Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe’yi o kadar çok seviyor ki. 1998 yılına kadar, Fenerbahçe gruplar tarafından idare edilmeye çalışılan bir kulüptü. Küçük küçük gruplar vardı.
Yıldırım: Bir gün Fenerbahçeli olmak için değil, Fenerbahçeli ölmek için yaşadım
Fenerbahçe'nin başkan adayları Mehmet Ali Aydınlar ve Hulüsi Belgü'nün de Fenerbahçeli olduğunu ifade ederek, "Kimler Fenerbahçe'ye başkan olmalı. İkiyüzlü olmayanların bu kulübe başkan olması gerektiğini düşünüyorum.
Yıldırım: Aydınlar kötü günümüzde yanımızda olmadı
İkiyüzlü olanların bu kulübe başkan olmaması gerektiğini düşündüğünü belirten Aziz Yıldırım, "Anjiyolu halimle Mehmet Ali Aydınlar'a hastanede şunu söyledim; 'Fenerbahçe şike yapmamıştır. Fenerbahçe üzerinde oyun oynanıyor.
Yıldırım, Aydınlar'a sorular yöneltti, salonda alkış koptu
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü Başkanı ve yeni dönemde başkan adayı Aziz Yıldırım, yarınki seçimdeki rakibi Mehmet Ali Aydınlar'a 2010 - 2011 futbol sezonu şampiyonunu sordu. Aydınlar'a sorularına devam eden Yıldırım'a salondaki üyeler alkışlarıyla destek verdi.
Ali Koç: Ülke menfaati 2020 Avrupa Şampiyonası'ydı
İSTANBUL - Fenerbahçe eski as başkanı ve 1907 Fenerbahçe Derneği başkanı Ali Koç, düzenlediği basın toplantısında Mehmet Ali Aydınlar'ı ağır suçlamalarla eleştirdi. Koç, 2-3 Kasım'da yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın listesinde olup olmayacağı tartışmasına da son noktayı koydu.
1907 Fenerbahçe Derneği, seçimlerde tarafsızlığını açıkladı
Ali Koç, 3 Temmuz sürecinde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı olan Mehmet Ali Aydınlar'a karşı kişisel bir husumetinin olmadığını belirterek, "Bize göre spor hukukunun temel prensiplerine itibar ederek bir süreç yönetim olmuş olsaydı büyük hasarlara yol açan duruma gelmezdik.
Aydınlar, Ali Koç'tan özür dilemesini istedi
Olağaüstü Genel Kurul'a sayılı saatler kala tartışmalar artarken eski yöneticilerden Ali Koç'un Futbol Federasyonu eski başkanı ve Fenerbahçe Başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar'a ağır suçlamalarda bulundu.
Hulusi Belgü, listesini açıkladı; başkan adaylarına ve medyaya eleştiri getirdi
Belgü, Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar ve medyaya da eleştiriler getirdi.Hulusi Belgü, yayınladığı yazılı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: "Kasım’da yapılacak olan kongreye çok az zaman kalmasına rağmen, Fenerbahçe için neler yapılacağı
Mehmet Ali Aydınlar, cuma günü basının karşısına çıkacak
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü başkan adaylığını açıklayan Mehmet Ali Aydınlar, 1 Kasım Cuma günü düzenleyeceği basın toplantısıyla seçim ile ilgili görüş ve düşüncelerini paylaşacak.İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus’ta saat 17.
Mehmet Ali Aydınlar: Sportif ve demokratik bir seçim yaşatacağız
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar, sarı - lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın üyelere gönderdiğini düşündüğü seçim kitapçığının önsözünde dile getirdiği ifadeleri eleştirdi.
'Dünya yıkılsa bir Fenerbahçeli kupayı yerinden kaldırıp hiçbir yere götürmez'
2-3 Kasım'da yapılacak olan seçimli olağanüstü genel kurul'da Hulusi Belgü, Yamen Uzun ve Mehmet Ali Aydınlar resmi adaylar. Siz Aziz Yıldırım'ın aday olacağını düşünüyor musunuz ve bu adayları değerlendirir misiniz?
Aydınlar'dan 'kongre üyeleri üzerinde baskı kuruluyor' iddiası
İSTANBUL - Fenerbahç Kulübü başkan adaylarından Mehmet Ali Aydınlar, seçime sayılı günler kala sarı - lacivertli kulüpte çalışanların ve imkanların, kongre üyeleri üzerinde baskı kurarak, lobi faaliyetlerinde bulunarak seçimin sonucuna