merdan araz

Beşiktaş başkan adayları Orman ve Adalı oylarını kullandı
Asil üyeler: Murat Aksu, Mekki Başak, Nafi Güral, Mehmet Murat Akdoğan, Ali Vural Ak, Merdan Araz, Adem Yılmaz, Doğan Küçükemre, Uğur Fora, Melih AydoğduYedek üyeler: Mehtap Mutluşan Ferah, Süleyman Eren, Cem Sert, Ahmet Kocaadam ve Arslan Selim Yeğen.
Beşiktaş'ta 'Olağan Seçimli Genel Kurul' toplantısı yarın
Asil üyeler: Murat Aksu, Mekki Başak, Nafi Güral, Mehmet Murat Akdoğan, Ali Vural Ak, Merdan Araz, Adem Yılmaz, Doğan Küçükemre, Uğur Fora, Melih Aydoğdu.Yedek üyeler: Mehtap Mutluşan Ferah, Süleyman Eren, Cem Sert, Ahmet Kocaadam ve Arslan Selim Yeğen.
Serdal Adalı, yönetim listesinde yer alan isimleri tanıttı
6- Merdan Araz7- Adem Yılmaz8- Doğan Küçükemre9- Uğur Fora10- Melih AydoğduYEDEK ÜYELER:1- Mehtap Mutluşah Ferah
Serdal Adalı yönetim kurulu aday listesini Divan'a verdi
6- Merdan Araz7- Adem Yılmaz8- Doğan Küçükemre9- Uğur Fora10- Melih Aydoğdu YEDEK ÜYELER:1- Mehtap Mutluşah Ferah
Adalı'nın 'Sen ben yok, Beşiktaş var' sloganı ilgi çekti
" cümleleri ile iddiasını ortaya koyarak yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Aksu, Nafi Güral, Merdan Araz, Murat Akdoğan ile Ahmet Kocaadam'ı davetlilere tanıtarak konuşmasını tamamladı. (CİHAN)
Serdar Adalı yönetim kurulu listesine aldığı 4 ismi açıkladı
Sahibi Vural Ak, Kütahya Porselen Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Araz Tamer Partners Finansal Danışmanlık şirketinin hissedarlarından Merdan Araz ve Ethica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.
Serdar Adalı yönetim kurulu listesine aldığı 4 ismi açıkladı
Araz Tamer Partners Finansal Danışmanlık şirketinin hissedarlarından Merdan ArazEthica Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan. (CİHAN)
Beşiktaş seçiminde 5. sandık sonunda Demirören önde
Ali Baransel, Murat Akdoğan, Emre Berkin, Yahya Kemal Gencer, Merdan Araz, Gülengül Altınsay, Bahri Büyükhanlı, Koray Deniz, Mahmut Arslan, Ahmet Nur Çebi, Dündar Yetişener, Adnan Dalgakıran, Mine Kürkçüoğlu Vargı, Cihat Kumuşoğlu, Ender Çolak, Metin Albayrak, Kadir Kılıç
Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, başladı
Ali Baransel, Murat Akdoğan, Emre Berkin, Yahya Kemal Gencer, Merdan Araz, Gülengül Altınsay, Bahri Büyükhanlı, Koray Deniz, Mahmut Arslan, Ahmet Nur Çebi, Dündar Yetişener, Adnan Dalgakıran, Mine Kürkçüoğlu Vargı, Cihat Kumuşoğlu, Ender Çolak, Metin Albayrak, Kadir Kılıç.
Beşiktaş'ta Başkan Adayı Aksu: Hedefimiz Beşiktaş'ı dünya kulubü yapmak
"Ali Baransel, Murak Akdoğan, Yahya Kemal Gençer, Emre Berkin, Merdan Araz, Faruk Pala, Gülengül Altınsay, Bahri Büyükhanlı, Koray Deniz, Mahmut Arslan, Ahmet Nur Çebi, Dündar Yetişener, Adnan Dalgakıran, Mine Kürkçüoğlu Vargı, Cihat Kumuşoğlu, Ender Çolak, Metin Albayrak, Kadir Kılıç"
Beşiktaş Kulübü başkan adayı Aksu, listesini açıkladı
Uluslararası Finans dünyasının önde gelen yöneticilerinden Merdan Araz Tekstil sanayinin duayenlerinden sanayici, eski BJK Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Pala Gazeteci, yazar Gülengül Altınsay
Beşiktaş'ta Başkan adayı Aksu, gazeteci Gülengül Altınsay'ı da listesine aldı
yapan ve dünyada çok uluslu şirketlerde en üst düzeyde yöneticilik yapmış olan Enre Berkin, Uluslar arası Finans dünyasının önde gelen yöneticilerinden Merdan Araz ve Tekstil sanayinin duayenlerinden sanayici Faruk Pala olmuştu.
Beşiktaş'ın başkan adayı Murat Aksu yönetimde yer alacak isimleri açıkladı
Başkan adayı Aksu göreve gelmesi halinde Murat Akdoğan, Emre Berkin, Faruk Pala, Kemal Genler Ali Baransel ve Merdan Araz'a yönetim kurulunda görev vereceğini belirtti. Göreve geldiğinde, kimseyi hayal ürünü projelerle kandırmayacağını söyleyen Aksu, "Ben hayatım boyunca yapamayacağım hiç bir sözü vermedim.
Beşiktaş Kulübü Başkan adayı Aksu: Stadı tamamen değil bölüm bölüm yıkacağız
Antakya Çarşı gurubu tarafından "Demirören gidecek Aksu gelecek" sloganları ile karşılanan Başkan Adayı Murat Aksu ve Yönetim Kurulu Adayları Ali Baransel, Merdan Araz, Emre Berkin, Kemal Geçer ve Murat Akdoğan daha sonra taraftarların sorularını yanıtladılar.
Beşiktaş başkan adayı Murat Aksu, listesinin yeni ismini de açıkladı
Aksu'nun listesinde son açıklanan isim ise uluslar arası finans camiasında da tanınan Merdan Araz oldu. Murat Aksu'nun Yönetim Kurulu listesinde daha önce açıklanan isimler Cumhurbaşkanlığı eski baş danışmanı ve RTÜK Kurucu Başkanı Ali Baransel, Baymak Yönetim Kurulu Başkanı
Nezihe Araz sessiz sedasız son yolculuğuna uğurlandı
Katılımın az olduğu gözlenen törene dostları ve yeğenleri Ömer Araz, Merdan Araz ve yeğenlerinin çocukları Canan Araz, Zeynep Araz, Nezihe Araz ve Mina Araz katıldı.Törende Araz'ın naaşı tiyatro sahnesine çıkartıldı.