metin seyfi sazak

Zonguldaklılar Türkçe'nin çocuklarını bağrına bastı
Ercan Candan, Özcan Ulupınar, İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Uğur Akdeniz ile daire müdürleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları ve vatandaşlardan oluşan on binlerce
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: TSK ne açıklıyorsa doğrudur
Yılmaz, ilçe girişindeki akaryakıt istasyonunda Vali Erol Ayyıldız, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ercan Candan, Özcan Ulupınar, İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ve partililer tarafından karşılandı.
Zonguldak polisi kan bağışında bulundu
Müdürlüğünde görevli polis memurları, amirler, komiserler ve müdürlerin de hazır bulunduğu salona gelerek kan bağışında bulunan personeli kutlayan Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, “Kan vermek kutsal bir vazifedir.
32 derslikli Özel Ufuk İlköğretim Okulu'nun temeli atıldı
TBMM Başkanı Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, İl Milli Eğitim Müdürü Harun Girgin, İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanı (GMİS) Eyüp Alabaş, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, daire müdürleri, bölge işadamları ve vatandaşlar katıldı.
Polis Haftası kutlamalarında çocuklar ilgi odağı oldu
Atatürk anıtına çelenk koymasının ardından konuşma yapan Zonguldak Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Türk polisinin yetkilerin kendisine verdiği yetki çerçevesinde ülkenin huzur ve güvenliği, vatandaşın can ve mal emniyetini sağlamak için zaman mefhumu gözetmeksizin
Toplu taşımada usulsüzlük iddiası
ile daha önce benzer bir kararın verildiği İzmit Büyük Şehir Belediyesi'nin uygulamasını Zonguldak Valimiz Sayın Erdal Ata ve İl Emniyet Müdürümüz Sayın Metin Seyfi Sazak başta olmak üzere il ve ilçe trafik komisyonlarında görev alanlarca incelenip, Karadeniz Ereğli'deki yanlışın düzeltilmesi için gerekli adımları atmalarını sorumlu
Ereğli TSO' bağışladığı 2 aracı Emniyet'e teslim etti
Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ise ilçenin daha iyi hizmeti hak ettiğini belirterek, yapılan yardımdan dolayı TSO Başkanı Mehmet Genç ve üyelerine teşekkür etti. Sazak "''İl Emniyet müdürlüğü olarak Ereğli'ye personel, araç ve gereç yönünden takviye etme gayretlerimiz devam ediyor.
Ereğli TSO'dan emniyete 2 yeni araç hibe edildi
Ticaret ve Sanayi Odası binasının önüne getirilen araçların, önümüzdeki günlerde Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak'ın da katılacağı tören ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edileceği öğrenildi.
Zonguldak'ın yeni Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü'ne Hakkâri Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak atandı. Zonguldak İl emniyet Müdürlüğü'ne atanmasından kısa bir süre sonra emekliye ayrılan Zonguldak İl Emniyet Müdürü Coşkun Hayal'in yerine Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak'ın atandığı öğrenildi
Hakkari Adliyesi'nde yoğun güvenlik önlemleri alındı
Hakkâri Emniyet İl Müdürü Metin Seyfi Sazak, sabah saatlerinde adliyenin önüne gelerek polisin çalışmalarını denetledi. Hakkâri'de sessiz bekleyiş sürüyor.
Hakkari'de hükümlü ve tutukluların el becerileri sergilendi
Muammer Türker, Hakkari Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Yener Yavuz, Alay Komutanı Yarbay Sami Balcı, İl Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, vali yardımcıları, kurum ve kuruluş amirleri katıldı.
Polis memurunun nikahını, BDP'li başkan kıydı
Emrah Duran ile Melek Boran'ın nikah şahitliğini de Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ile Çevik Kuvvet Şube Müdürü Metin Şenol yaptı. Törene katılan Duran'ın arkadaşları, ömür boyu beraber olmaları için çifte kelepçe taktı.
Şehit polisler anısına masa tenisi ve tekvando turnuvası
Miniklerin müsabakalarını, Hakkari İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Sami Balcı, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Şube Müdürleri, polis ve eşleri de izledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören, geçen yıl Hakkari'nin Depin mevkiinde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Engin
Hakkari Valisi Türker hastaları ziyaret etti, yeni doğan bebeklere altın taktı
Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Yener, Hakkari Ağır Ceza Reisi Başkanı Ahmet Bilgili, Hakkari il Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, vali yardımcıları, siyasi parti başkanları ve daire amirleri katıldı.
Atatürk ölüm yıldönümünde Hakkari'de de törenlerle anıldı
Muammer Türker, Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Dağ Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Lokman Ekinci, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Yener, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Vali yardımcıları, kurum amirleri, okul müdürleri, ve öğrenciler Katıldı.
İran-Türkiye arasında sınrı güvenliği toplantısı Hakkari'de yapıldı
Öğle yemeği için İran heyeti ve onuruna verilen yemeğe Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Zuhuri Atilla Ataalp ve Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak da katıldı. Yemekten sonra Emniyet Müdürlüğüne geçen Türk ve İran heyetleri, daha sonra valilik toplantı salonunda basına kapalı bir toplantı yaptı.
Hakkari'de eğlence aracı olan patlayıcıların satışı yasaklandı
Hakkari Vali Yardımcısı Yılmaz Kurt ile Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak imzalı yazılı açıklamada, kararın İl ve İlçe Belediye başkanları ve muhtarlar aracılığıyla halka duyurulması istendi. Valilik tarafından yapılan açıklamada "Hakkari merkezi, Yüksekova, Şemdinli ve Çukurca'da oyun eğlence aracı olan patlayıcı maddelerinin bakkal, kırtasiye ve hırdavatçı
Şehit polisin cenazesi Van'dan Ankara'ya uğurlandı
Dinçer, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yurdaer Olcan, Van İl Jandarma Komutanı Van Emniyet Müdürü Mehmet Salih Kesmez, Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, askeri erkan, şehit polisin silah arkadaşları ve Batman'ın Sason ilçesinde polis memuru olarak görev yapan şehit polisin ağabeyi Şafak Şentürk katıldı.
Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz: "Bölgeler arası dengesizliği gidereceğiz"
Fadıl Bedirhanoğlu, Ak Parti Milletvekili Abdulmuttalip Özbek, Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Zuhuri Atilla Ataalp, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak ve Kamu Kurum amirleri ile sivil toplum örgütleri temsilcileri karşıladı.
Hakkari Emniyet Müdürü, polisin dövdüğü çocuğu ziyaret etti
Hakkari Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, 23 Nisan günü çıkan olaylarda bir polis memurunu silahının dipçiğiyle yaraladığı Seyfi Turan'ı Van'da tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, aileye yardım sözü verdi.
Hakkarili öğrenciler yöresel kıyafet defilesi düzenledi
Hakkari Vali Yardımcısı ve Vekili Yılmaz Kurt, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Milli Eğitim Müdürü Ömer Bulut, İl Kültür Müdürü Emin Özatak, bazı kurum amirleri ile birlikte öğrenci vatandaşların ilgi gösterdiği program saygı duruşu, İstiklal Marşı okunuşu ile başladı.
İmam hatipliler Kur'an ve ezan okumada yarıştı
Hakkari Valisi Muammer Türker, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, Milli Eğitim Müdürü Ömer Bulut, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü ile kamu kurum amirleri yanı sıra kalabalık vatandaş ve öğrencilerin katıldığı yarışma büyük çekişmeye sahne oldu.
TRT sanatçıları 'Sevgililer Günü'nü Hakkari'de konserle kutladı
Rüstem Zeydan, Emniyet Müdürü Metin Seyfi Sazak, AK Parti Hakkari belediye başkan adayı Şükrü Çallı ve vatandaşlar iştirak etti. Çukurca Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi'nin gösterisiyle başlayan programda ilk olarak TRT Ses Sanatçısı Kenan Tuna sahneye geldi.