milli değerlerimiz

Devrek Baston Festivali başladı
Festivalimizi büyük konserlerden kurtarıp adına yakışır şekilde bastonun kültürümüzün, sanatın ve sporun öne çıktığı birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bizi milli değerlerimiz üzerinde buluşturan bir organizasyon haline getirdik.
Bakan Yıldız'a 'Size oy vermeyeceğim' diyen genç, çözüm sürecine tepki gösterdi
Milli değerlerimiz nereye gidiyor?’ diye düşünüyor musunuz?” demesi üzerine Bakan Yıldız, “Evet, düşünüyorum. 11 yıldan beri herkese, bizim gibi insanlardan faydamı zarar mı gelip gelmediğini soruyorum.
Kosovalı Türk kadınları Muğla’da
Türklerin atalarının daha önceden yaşadığı Balkan ülkeleriyle akrabalık ilişkisi olduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Kurt, “Milli değerlerimiz, kültürümüz birbirine çok benziyor. Sizlerle kurduğumuz yakın temaslarla yaşadığınız yerler hakkında detaylı bilgi alıyoruz.
Bahçeli: Cinayet şebekesi kendi militanlarını boğazlamaktadır
'MİLLİ DEĞERLERİMİZ, SALDIRI VE TACİZ KISKANCINDA'Hükümete yönelik de eleştirilerde bulunan Bahçeli, “Milli değerlerimiz saldırı ve taciz kıskacında tutulmaktadır. Milli varlığımız ağır tahribatlarla yüz yüze kalmaktadır.
Tanesi 9 liradan satılan doktor balıklar, kaçakçıların gözdesi oldu
Her gün milli değerlerimiz çalınarak başka yerlere taşınıyor. Dünya bu balıkların peşine düştü. Yerel idarecilerimiz de bu değerlerin yerinde korunması adına önlemler almalılar” şeklinde konuştu.
Bahçeli: Bu seçim bir kader anıdır
İktidara talip olduklarını açıklayan Bahçeli, “Milli değerlerimiz yıpratılıyor. Türkiye’de etnik temelli teröre zemin hazırlayacak bölücü terör cesaretlendiriliyor. İşsizlik, yoksulluk da başını almış gidiyor.
Sarıkamış Harekatı canlandırıldı
Bu kutsal vatanımız, milletimiz ve milli değerlerimiz uğruna canlarını veren ve bu toprakları bu suretle bizlere vatan eden şehitlerimizi asla unutmayacağız." dedi. Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül de bugün Türkiye'yi vatan yapan askerlerin, şehitlerin, gazilerin bir önemli tarihi noktasını ve aziz şehitleri anmak için
Bardakoğlu: Günlük hengameler bitmeyecek, dünyevi işlere takılıp kalmayalım
Temel milli değerlerimiz var, dinimizin açık seçik bidat ve hurafelerden uzak öğretisi var, ama bütün bunlar arasında o duygu dünyamız kendi öz hayatımıza yönelik o nurda hiç eksik olmamalı." şeklinde devam etti.