murat şirin

Yaya, otobüse çarptı
İddialara göre; belediye otobüsünün hareket ettiğini gören Murat Şirin, binmek için koşunca dengesini kaybederek otobüsün kapısına çarptı. Yere düşüp otobüsün altında kalan Şirin, ezilmekten son anda kurtuldu.
BUGİAD, Sırbistan’da Türk ürünlerini tanıtacak
mobilya, yapı malzemeleri başta olmak üzere çok sayıda sektörde ortak iş imkanı olduğunu hatırlatan BUGİAD İnegöl Şubesi Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Murat Şirin de, şöyle konuştu: "Komşu coğrafya Balkanların güçlü ülkesi Sırbistan ile özellikle ekonomide daha sıkı ilişki kurulması gerekiyor.
BUGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Kötek: İnegöl'de bin 500'e yakın firma, 12 bin çalışan, mobilya ihracatının yüzde 10'unu yapıyor
Sektör temsilcilerinden Murat Şirin ise misafir mobilya temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, İnegöl'de mobilyacılıktan başka yapacak işlerin bulunmadığına dikkat çekti. Şirin, "Komik gibi gelse bile gerçekten durum böyle.
Kontrolden çıkan minibüs takla attı: 1 ölü
Pendik'te sürücüsünün hakimiyetini kaybettiği minibüs takla attı. Kazada, minibüs sürücüsü Murat Şirin (33) camdan fırlayarak olay yerinde yaşamını yitirdi. Kaza, D-100 Karayolu Toprakyol mevkiinde, saat 03.
BUGİAD İnegöl Şubesi, Nijeryalı öğrencileri misafir etti
" diyen Yönetim Kurulu üyesi Murat Şirin, "Yurt dışı gezilerimde muhakkak Türk okullarına uğrarım. Türk öğretmenlerinin fedakarlığını görünce hep duygulanırım. Bu öğretmenler her şeyini bu ülkenin geleceği için burada bırakıp gitmişler.
Yatmadan önce yenen ağır yemek horlamayı artırıyor
Anadolu Sağlık Merkezi (ASM) Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Murat Şirin, yatmadan üç saat öncesine kadar ağır yemek yemenin horlamayı artırdığını söyledi. Op. Dr. Murat Şirin, ağır yemek yemenin, boğaz kaslarının normalden daha da gevşemesine yol açtığını ve bu durumun da horlamayan bir insanın dahi horlamasına yol
BUGİAD İlk şubesini İnegöl'de açtı
kurulu başkanlığına getirildiği Bugiad İnegöl Şubesinin Yönetim Kurulu sırasıyla şu isimlerden oluşuyor: Asil Üyeler: Ahmet Akıskalı, Selim Bayrakdar, Murat Şirin, Orhan Özbek, Haluk Özbek, Recep Yıldız, Nazmi Yıldırım.