müsamettin dalgıç

Görele’de İzciler ‘Mavi Kapak’ kampanyasıyla 100 bin kapak topladı
Törende konuşan İzci lider öğretmen Müsamettin Dalgıç da amaçalarının, öğrencilere çevre bilincini aşılamak olduğunu söyledi. Dalgıç şöyle konuştu: "Atılan kapağın 100 yılda çürümediğini öğrencilerimize anlatıyoruz.
Göreleli izciler hastanede yatan çocukları ziyaret etti
İzciler, Müsamettin Dalgıç önderliğinde Devlet Hastanesi'nde yatan çocuklardan ilk olarak kendisi de izci olan Nursena Kulak'ı ziyaret etti. Kemik büyümesi rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Kulak, ziyaret nedeniyle çok duygulandığını belirterek arkadaşlarına teşekkür etti.
Görele’de izciler hastane bahçesini ağaçlandırdı
İbrahim Ulusoy, Hastane Müdürleri İlker Öncü ile Fikri Kaya, İzci Liderleri Taner Işık, Ender Saygın, Müsamettin Dalgıç, Görele Mehmet Gürel ve Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'ndan 30 izci katıldı. Etkinlikte izciler, toplam 15 çamı fidanını toprakla buluşturdu.
Piknikçilerin kirlettiği mesire yerini Görele İzcileri temizledi
Çevre temizliğinin insan sağlığı açısından önemine dikkat çeken İzci Lideri Öğretmen Müsamettin Dalgıç, "Çevre temizliği yapmak ve çevre bilincini aşılamak, izciliğin en önemli hedeflerinden biridir.
Göreleli izciler ilçede görev yapan gazetecileri unutmadı
Burada bir konuşma yapan İzci Lideri Müsamettin Dalgıç, basın mensuplarının, kamuoyunu bilgilendirme ve halkın çıkarlarını koruma gibi çok önemli görev ve sorumlulukları bulunduğunu söyledi. Dalgıç, şöyle dedi:”Olayları, ilkeli yayıncılık anlayışının bir gereği olarak, tarafsız ve doğru bir şekilde halka aktarmak basının başlıca görevi, zamanında bilgi almak
Görele’de ilköğretim öğrencilerinden 25'i yemin ederek izciliğe ilk adımlarını attı
İzci Liderlerinden Müsamettin Dalgıç, izciliğin gönüllü, uluslararası, üniformalı bir gençlik faaliyeti olduğuna değinerek, “Çeşitli yaş gruplarındaki çocukların ve gençlerin zihinsel, bedensel, sosyal ve ruhsal gelişmelerine katkıda bulunan, yapıcı
Göreleli izciler, Pakistan için yardım seferberliği başlattı
İzci Lideri Müsamettin Dalgıç ise "İnsanların acı içinde olduğu bir dönemde çocuklarımızın yardımseverlik duyguları ile başlattıkları yardım kampanyasına idareci ve öğretmenler olarak biz de destek verdik.
İzciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde gazetecileri unutmadı
Müsamettin Dalgıç, Taner Işık ve Ender Saygın isimli izci lideri öğretmenler de gazetecilere, etkinlilerine katıldığı için teşekür etti. İzci lideri Müsamettin Dalgıç da konuşmasında; izciler olarak bu tür etkinlikleri artırarak devam etireceklerini kaydetti.
Minik öğrenciler ant içerek izci oldu
İzci lideri öğretmenleri Müsamettin Dalgıç, Ender Saygın ve Taner Işık törene katılanlara teşekkür etti.