mutlutürk

Körfez, dev şampiyonaya ev sahipliği yapacak
Nevzat Mutlutürk, Türkiye Yüzme Federasyonu Açık Su Teknik Komite Başkanı Prof. Dr. Bahtiyar Özçaldıran katıldı.
Asırlık meşe ağacının kesilmemesi için uğraş veriyor
Çankaya Kırkkonaklar Mahallesi'nde bulunan bir asırlık meşe ağacının inşaat bahanesiyle kesileceğini öne süren Bülent Mutlutürk isimli vatandaş, "Meşe ağacı 100 yaşını fazlasıyla geçmiş durumda. İnşaat yapılacağı için ağaç kesilmek isteniyor.
Engelliler Komisyonu oluşturuldu
Baston Görmeyenler Derneği Başkanı Abdurrahim Kocaoğlu, Türk Kadınlar Birliği Onursal Başkanı Saffet Zengin, Türk Kamu Sen Kadın Kolları Başkanı Meryem Mutlutürk ile CHP eski il başkanı Nevzat Özpeker oldu.
Dünya'nın en iyi yüzücüleri Kocaeli'de kulaç atacak
Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Mutlutürk ise doğada yüzme yarışlarının çok zor bir spor olduğunu fakat aynı zamanda doğayla içi çe yapıldığından çok zevkli olduğunu söyledi. Mutlutürk, bu çapta büyük bir organizasyonun yapılmasının çok zor olduğunu ifade etti.
SBS'de rahatsızlanan öğrenci, hastane öldü
İngilizce öğretmeni Murat Mutlutürk, Şerife'nin çok temiz, düzenli ve çalışkan bir öğrenci olduğunu söyledi. Şerife'nin çok iyi kalpli olduğunu anlatan Mutlutürk, "Şerife içe kapanık, kimseye zararı olmayan ve herkese karşı yardımsever bir öğrencimizdi.
Yağmur, Pasinler'de evleri sular altında bıraktı
Behcet Mutlutürk isimli vatandaş ise sel sonrası kendi gayretleri ile evine dolan yağmur solarını boşalttığına vurgu yaparak,"Kendi imkânlarımızla ne kadar başarılı olabildiysek o kadar evimizin suyunu boşalttık" dedi.
Mutlutürk: Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var
Türkiye Kamu Sen Erzurum Şubesi Kadın Kolları Başkanı Meryem Mutlutürk, her başarılı erkeğin arkasında bir kadının bulunduğunu söyledi. Dünya Kadınlar Günü nedeniyle basın toplantısı düzenleyen Meryem Mutlutürk, kadının toplumsal yaşamda arka plana itilmesine karşı olduklarını söyledi.
Kayak merkezlerinde turizmcilerin yüzünü yarıyıl tatili güldürdü
Erzurum Palandöken Palan Otel Genel Müdürü Leyla Mutlutürk de özel animasyon ekipleriyle öğrencilerin keyifli anlar geçirmelerine yardımcı olacaklarını söyledi. Fiyatları 100 ila 150 TL arasında belirlediklerini aktaran Mutlutürk, Uludağ'ı tercih eden müşterilerinin sadece kayak için değil doğa turizmi içinde geldiğini söyledi.