muzaffer karadağ

'Değişen sınav sistemi dershanelere olan ihtiyacı arttırdı'
SİVAS - Kamu-Sen Sivas Temsilcisi ve Türk- Eğitim Sen Şube Başkanı Muzaffer Karadağ, değişen sınav sistemiyle dershanelere ihtiyacın daha da arttığını söyledi. Karadağ, "Dershaneler bir ihtiyaçtır.
Kamuda çalışan taşeron işçiler kadro istedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Kürşad Ergün, Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, Türk-iş İl Temsilcili Zeki Ekici, Sağlık-Sen İl Başkanı Efe Zileli ile KESK Şubeler Platformu adına Elif Karadeniz de katılarak destek verdi.
Karadağ: Serbest kıyafete hayır, başörtüsüne evet
SİVAS - Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, Milli Eğitim Bakanlığı'nın gelecek eğitim öğretim yılından itibaren okullarda uygulayacağı serbest kıyafet uygulamasını eleştirerek, “Eğer amaç eğitimde özgürlükse önce eğitimin
Sivas’ta minikler için ders zili çaldı
Öğretmenlerden Muzaffer Karadağ ise 4+4+4 eğitim sisteminde bazı sorunlar olabileceği ancak bunu okul aile işbirliği içerisinde aşacaklarını dile getirdi. Karadağ, 4+4+4 eğitim sistemini uygulayacak olanın öğretmen olduğuna vurgu yaparak, bu işi bildiklerini ve ailelerin kendilerine güvenmemelerini istedi.
Karadağ: Kamu görevlileri hakem kurulunda şike yapılmıştır
SİVAS - Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, "Kamu Görevlileri Hakem Kurulu'nda şike yapılmıştır. Teklife evet diyenler arasında Memur-Sen tarafından kurula önerilen öğretim görevlisi Aydın Başbuğ da bulunuyor.
Kamu-Sen üyeleri Sivas'ta iş bırakma eylemi yaptı
Kamu-Sen İl temsilcisi Muzaffer Karadağ, burada yaptığı açıklamada, “Hükümetin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi için, tek taraflı uygulamalardan vazgeçerek tabanın sesine kulak vermesi için, büyümeden pay vermediği kamu çalışanına daha fazla
Sivas’ta Kamu-Sen ve KESK üyeleri, iş bırakacak
Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, sendika binasında düzenlediği basın toplantısında yarın işe gitmeyeceklerini söyledi. Karadağ, "Hükümet milletimizi meslek gruplarını birbirine şikayet etmekte, meslek gruplarını birbirine düşürmektedir.
Memurlar bordrolarını yaktı
SİVAS - Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi ve Eğitim-Sen Şube Başkanı Muzaffer Karadağ, bordro yakarak eğitimde getirilmesi düşünülen 4+4+4 sistemini eleştirdi. Karadağ, “4+4+4 değil 400+400+400 de olsa sefalete mahkum ettiğiniz öğretmene maddi manevi değer vermedikçe eğitimde nitelik artmayacaktır.
Türkiye Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ
SİVAS - CHP’li belediye tarafından açılan ve cami ve başörtülü bayanları aşağılandığı resim sergisine Türkiye Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ da tepki gösterdi. (CİHAN)
Otobüs kartı vizesi için öğrenci belgesi istenmeyecek
Yaklaşık 3 ay önce bir açıklama yapan Türk Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanı Muzaffer Karadağ, 50 bin öğrencinin yılda iki defa kart vizesi için okullardan öğrenci belgesi istemesi ve bunun da ciddi derecede kağıt israfına yol açtığını söylemişti.
Türk Eğitim-Sen İl Temsilcisi Karadağ: Sivas’ta eğitim-öğretim 25. sıralardan 46. sıraya geriledi
SİVAS - Türk Eğitim-Sen Sivas İl Başkanı Muzaffer Karadağ, bu öğretim yılında da eğitim çalışanlarının beklentilerinin yerine getirilmediğini belirtti. Karadağ, Sivas’ta eğitim-öğretim başarısının 25.
Sivas polisi, bıçaklı şiddetin önüne geçmek için eylem planı hazırladı
gerçekleştirilen toplantıya Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, Şube Müdürleri, Esnaf Odaları temsilcisi, zabıta yetkilileri, Kamu Sen Sivas İl temsilcisi Muzaffer Karadağ, Dört Eylül Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Elvan Cantemur, Dosteli Derneği yönetim kurulu üyesi Mahmut Uçti gibi çok sayıda davetli katıldı.
Türk Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanı Karadağ: Adalet istiyoruz, hak edenler okul müdürü olarak atansın
Türk Eğitim-Sen Sivas Şube Başkanı Muzaffer Karadağ, yapılan usulsüzlüklere, haksızlıklara karşı mücadele ettiklerini belirterek, "Haksız uygulamalar sonucu okullarla Milli Eğitim İl Müdürlüğü arasında köprüler atıldı.
Kamu-Sen, toplu görüşmeleri gazete manşetleri ve maaş artışlarıyla eleştirdi
Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, hükümetin toplu görüşmelerde memurlar için öngördüğü maaş artış oranının çok düşük olduğunu söyledi. Karadağ, gazete manşetleri ve maaş artışlarıyla ilgili rakamlar vererek "AK Parti iktidarında memurun, emeklinin ve asgari ücretlinin alım gücü düşmüştür.
Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İlhan Karakoç: Atamalarda sorun yok
Kamu-Sen'e bağlı Türk-Eğitim-Sen Sivas İl Başkanı Muzaffer Karadağ'ın geçtiğimiz günlerde okul idarecilerinin atamasıyla ilgili yaptığı ve idarecilerin bilgisayar kurasıyla adeta sürgüne gönderildiği yönündeki açıklamasına Memur-Sen'e bağlı Eğitim-Bir-Sen Sivas Şube Başkanı İlhan
Okul müdürlerine bilgisayarlı sürgün iddiası
Türk Eğitim-Sen Sivas İl Başkanı Muzaffer Karadağ, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okul müdürlerinin rotasyona tabi tutulduğunu, tercih ettiği yer gelmeyen okul müdürlerine ikinci bir tercih hakkı verilmediğini ve bilgisayar
Alanya ve beldelerinin çöp ve arıtma problemi ortak tesisle çözülecek
Ali Çelik, Payallar Belediye Başkanı Abdullah Öztürk, Emişbeleni Belediye Başkanı Nurettin Uludağ, İncekum Belediye Başkanı Fahri Baysal, Yeşilöz Muhtarı Muzaffer Karadağ ve turizmci Hasan Uysal aday oldu.
Eşini kurtardı, kendisi kamyonun altında kalarak can verdi
Eşi Kadriye Karadağ ile birlikte çevre yolunda karşı yöne geçmek isteyen 82 yaşında ki Muzaffer Karadağ'a beton mikseri çaptı. Eşini kamyonun altında kalmasını son anda engelleyen Karadağ, kendisini kurtaramadı.
Türkiye Kamu-Sen: AK Parti öğretmenleri kırk parçaya böldü
Türkiye Kamu-Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, sözleşmeli öğretmenlik uygulamasının cumhuriyet tarihi boyunca sadece AK Parti tarafından 4-A'lı, 4-B'li, 4-C'li, uzman ve başöğretmen diye kırk parçaya bölündüğünü iddia
Tekel işçilerine Sivas'tan destek
Sendika binasında bir basın toplantısı düzenleyen Kamu Sen Sivas İl Temsilcisi Muzaffer Karadağ, iş güvencesiz çalışma hayatı özlemi içinde olanlarla mücadele edeceklerini söyledi. Türkiye Kamu-Sen olarak Tekel işçilerinin yanında olduklarını ifade eden Karadağ, "Maaşı azaltılarak, sendikaya üye olma hakkı ortadan kaldırılarak, 4C statüsünde güvencesiz