narin

Futbol maçında en çok çalınan dakika Türkiye'de
Çünkü narin burjuvazinin yere düşüp yaralanmaya tahammülü yoktu. Önce rakibe saygı çerçevesinde kurallar çizildi, ardından da süre sınırlaması getirilerek pazarlanmaya hazır halde marketlerdeki yerini aldı futbol.
Bar Limanı'nın işletme hakkını Türk şirketi aldı
GLİ CEO’su Saygın Narin, "Yurtiçi ve yurtdışında yeni limanları portföyümüze eklemek istiyoruz. Aynı zamanda, bu özelleştirmeyle ilk kez bir Türk şirketi yurtdışındaki bir limanın çoğunluk hissesini aldı.
Trabzonspor: 2 – Medical Park Antalyaspor: 1
TRABZON - Stat: Hüseyin Avni AkerHakemler: Hüseyin Göçek, Orkun Aktaş, Volkan NarinTrabzonspor: Onur, Bosingwa, Bamba, Mustafa, Aykut Demir, Olcan, Zokora, Aykut Akgün (Dk.
Trabzonspor: 1 – Medical Park Antalyaspor: 1 (İlk yarı)
TRABZON - Stat: Hüseyin Avni AkerHakemler: Hüseyin Göçek, Orkun Aktaş, Volkan NarinTrabzonspor: Onur, Bosingwa, Bamba, Mustafa, Aykut Demir, Olcan, Zokora, Aykut Akgün, Yusuf, Malouda, Henrique
Mimar Arat: Açılır-kapanır çatı rahmetli Canaydın'ın en büyük isteği idi
"Yoksa daha hafif ve narin bir çözüme giderdik. Şimdi çatı yapılmayınca konsept yarım kaldı. Beni üzen, bilen bilmeyen herkes bu konular üstüne fikirler yürütüp ortaya asılsız teoriler atıyorlar.
'Çocuğum kitap okumuyor' diyen ailelere 'birlikte okuma saati' tavsiyesi
Yayınların çocuğun hayatının şekillenmesindeki en önemli unsur olduğunu söyleyen Azim, "Çocuk kitapları, çocuklar kadar narin olmalıdır. Aileler, öğretmenleriyle birlikte çocuğun düşüncesini alarak kitap almalıdır.
60 temizlik işçisinin alınacağı işe 1.300 kişi başvurdu
İş Kur Birim Şefi Emrullah Narin, salonda bulunanlara kuraya katılmak için hangi şartlar arandığı ile ilgili bilgi verdi. İsimler kaydedildikten sonra kura çekeceği söylendi.
Kan davası katliamında gözaltı sayısı 10’a çıktı
Mardin Kapalı Cezaevi önünde perşembe günü pusu kuran 2 kişi, kan davası yüzünden Emine İpek, çocukları Nizamettin İpek, Narin İpek ile Ayşe Sürer (38) çocuğu Süleyman Sürer (4) cezaevi çıkışında hasımları tarafından vurarak öldürdü.
Mardin'deki silahlı saldırı ile ilgili 4 kişi gözaltına alındı
açıklamada, dün Mardin Cezaevi önünde yapılan silahlı saldırı sonucunda Ayşe Sürer (38), Süleyman Fırat Sürer (4), Emine İpek (27), Nizamettin İpek (7) ve Narin İpek (10) isimli kişilerin olay yerinde öldüğü, ölen kişilerin, cezaevine tutuklu olan yakınlarını ziyaret amacıyla geldiklerinin anlaşıldığı belirtildi.
Yetiştiriciler keçileri artık ‘öcü’ olarak görmüyor
Bakıp besleyemiyoruz çok narin, hassaslar." (CİHAN)
5 günlük bebek yaşam mücadelesi veriyor (Özel)
Eşimin bebeğimizin durumundan haberi yok, ailem de burada değil, 7 yaşındaki kızım Narin’le evdeler. Ramazan ayında doğduğu için ismini Ramazan koyduk, nüfus cüzdanını bile çıkarttık. Çaresiz kaldım artık ve sonunda gazetecileri aradım“ dedi.
NSU davasında müdahil Türk avukat, görevine devam edebilecek
BERLİN - Neonazi cinayetleri davasında Yunan kökenli kurban Theodorus Boulgarides'in ailesini temsil eden avukat Yavuz Narin, davada görevine devam edebilecek. Narin hakkında savcılık tarafından daha önce ilgilendiği bir davada 'gizli bilgileri açığa' verdiği gerekçesi ile dava açılmıştı.
DHKP/C, maskeyle üyelerini hapisten kaçırmayı planlamış
Konuyla ilgili bir başka belgede ise yurtdışındaki örgüt sorumlusunun Avukat Metin Narin’e yazdığı talimat notuna Narin’in verdiği cevapların yer aldığı belirtildi. Narin’in yazdığı cevapta yüz değiştirmek için istenen malzemelerle ilgili ifadeler yer alıyor.
Alman medyasının Gezi Parkı haberleri Türk turizmini baltaladı
Anketin medyanın insanlar üzerindeki etkisini ne derece büyük ve turizm sektörünün bu etki karşısında ne derece narin olduğunu Türkiye örneğinin gösterdiğine işaret eden Bremer, "Turist sadece giderek artan bir şekilde hassaslaşmıyor, öfkesini başka alternatiflere yönelerek doğrudan
Asya Termal'den Ramazan'a özel indirim
Solist Emin Narin ise ilahi ve musiki konserleriyle ayrı bir hava yaşatacak. İftarları içinde ayrı birer organizasyon planlayan Asya Tatil Köyü'nde sanki bir mahallede yapılan ortak iftarlar gibi düzen ayarlanacak.
Zschäpe’nin avukatları davanın iptalini istedi
Müdahil Avukat Yavuz Selim Narin, sanıkların yargılama bitmeden terörist ilan edildikleri ve örgüt üyelerinin çevresinde Alman devletinin istihbaratçılarının bulunmasını gerekçe gösterdi ve adil yargılanma yapılamayacağını dile getirdi.
40 işçinin bindiği pikap devrildi: 1 ölü 39 yaralı
Kazada işçilerden Narin Onay (49) hayatını kaybederken pikabın kasasında bulunan 39 işçi de yaralandı. Yaralılar, olay yerine sevk edilen ambulanslarla Bismil ve Diyarbakır’daki hastanelere sevk edildi.
Serdivan'ın tarihi kitaplaştırıldı
SAKARYA - Sakarya'nın Serdivan Belediyesi 'Serdivan Tarihi' adı altında ilçenin tarihini kitap haline getirdi.Tarihçi Resül Narin ve Prof.
Marmaris’te yelken yarışlarına rekor katılım
MUĞLA - Bu sene sekizincisi düzenlenen Halit Narin Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Yelken Yarışları, Muğla'nın Marmaris ilçesinde başladı. Rekor düzeyde katılımın olduğu yarışlarda optimist sınıfında 215, lazer sınıfında 115 olmak üzere 330 sporcu mücadele ediyor.
Askeri belge davasında beşinci hafta tamamlandı
ATAK tipi helikopterlerde teknisyen olarak görev yaptığını anlatan Toksoy, suç örgütü koordinatörü olduğu iddiasıyla tutuklu bulunan Narin Korkmaz arkadaşının arkadaşı olduğu için bekar olması sebebiyle Şırnak'ta görev yaparken bir iki kere telefonla alelade görüşme yaptığını, kendisiyle hiç biraraya
Hakimden sanıklara tutanak tepkisi
Sanık Yıldız, 1999 yılında sağlık astsubay okuluna girdiğini ve hayatı boyunca herhangi bir gizli belge görmediğini, davanın sanıklardan da Narin Korkmaz hariç hiç kimseyi tanımadığını, ailesinin maddi durumunun iyi olduğunu, bu sebeplerle bahsedilen örgüte üye olmasının hiçbir sebebi olamayacağını söyledi
Hakim Rahman: Orduevinden biz bile yer ayırtamıyoruz
Mahkemesi'nde, 49'u muvazzaf 79'u tutuklu 357 sanıklı, tehdit ve şantajla askeri bilgi ve belge temin etme davasında sanık avukatları, savunmasını tamamlayan Narin Korkmaz'a sorular yöneltti. Örgüt elebaşı olmakla suçlanan Bilgin Özkaynak'ın avukatı Muzaffer Sevgi Sakarya, orduevinden yer ayırttığına dair dinleme kayıtları bulunan Korkmaz'a, gerçekten ayırtıp
Askeri belge davasında Narin Korkmaz da suçlamaları reddetti
Tutuklu sanıklar Bilgin Özkaynak, Coşkun Başbuğ ve Hakan Oğuzhan'ın ardından Narin Korkmaz'ın savunmasına geçildi. Korkmaz da diğer sanıklar gibi hakkındaki bütün iddiaları reddederek, aramalarda bulunan dijital verilerin kendisine ait olmadığını söyledi.
Mamak çöplüğü orkidelerle süslendi
-NARİN VE NAZLI YAPISIYLA ORKİDE- Mamak Çöplüğü, çevre dostu “Endüstri Parkı” kimliği ile bölgedeki gelişimin odak noktası olarak şimdi de orkide meraklılarının uğrak bölgesi haline geldi.
Neonazi cinayetleri davasının ilk gününde iddianame okunamadı
/>Müdahil katılımcıların avukatlarından Mehmet Daimagüler'in Zschaepe’nin avukatlarıyla şakalaşıp gülüşmesi dikkat çekerken, diğer avukatlardan Yavuz Selim Narin reddi hakim talebinin savunma yapan avukatların sıkça başvurduğu bir yöntem olduğunu belirtti.
Askeri belge sızdırma davasında söz savunmada
'NARİN'İ SEKRETER OLARAK BİLE ALMAM'Suç örgütü yöneticisi olmakla suçlanan Narin Korkmaz'la gözaltındayken tanıştığını da belirten Bilgin Özkaynak, "Narin, annesi babası sahip çıkmamış, kendini mahvetmiş deli
Askeri belge sızdırma davasında iddianamenin okunması tamamlandı
olduğu iddiasıyla tutuklu bulunan işadamı Bilgin Özkaynak ile askerlerle birlikte olarak askeri bilgileri temin ettiği iddia edilen üniversite öğrencisi Narin Korkmaz’ın da aralarında bulunduğu 23 sanık hakkında, TCK 327/2'ye göre fiil savaş sırasında işlenmiş veya devletin savaş hazırlıklarını veya savaş etkinliğini
Askeri belge davasında iddianamenin okunması yarın tamamlanacak
Aralarında suç örgütü elebaşı Bilgin Özkaynak, örgüt yöneticileri Coşkun Başbuğ, Narin Korkmaz ve Safiye Köten'in de bulunduğu toplam 310 sanığın ev, lojman ve işyeri adreslerinde yapılan aramalarda çok sayıda bilgisayar, harddisk, CD, DVD, bazı askeri personele ait mühür ve kaşeler, dinleme cihazı
Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası’nda Muharrem Kayhan dönemi
Genel Kurul, 41 senedir sendikanın başında olan Halit Narin’i de Onursal Başkan ilan etti.27-28 Nisan’da yapılan toplantıda söz alan Muharrem Kayhan, selefi Halit Narin’in kariyer hayatını ve tekstil sektörüne yaptığı katkıları anlatırken, “Sayın Narin
Askeri belge temin etme davasında tahliye talepleri reddedildi
Suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla 11 aydır tutuklu bulunan Narin Korkmaz'ın avukatı Yılmaz Çiftçi, soruşturma aşamasında müvekkilinin 1 yıl önce terkettiği babası Atilla Korkmaz'ın yaşadığı evde arama yapıldığını söyleyerek, delillerin usulsüz şekilde elde edildiğini iddia etti
Pandora'dan Başbakan Erdoğan ve komutanların fotoğrafları çıktı
Suç örgütü yöneticilerinden Narin Korkmaz'da ele geçirilen "BYCASUS" isimli dijital materyal içerisinde, Muhabere Elektronik Bilgi Sistemleri Başkanlığı'nda çalışan 283 TSK mensubu rütbelinin ad soyad, görev, görev yeri ve TAFİCS numaralarının
Askeri belge ve bilgi davasında iddianamenin yarıdan fazlası okundu
Davanın öğleden sonraki bölümünde iddianameden, örgüt yöneticisi Narin Korkmaz'a bağlı faaliyette bulunan Hava Kuvvetleri Komutanlığı askeri personelinin örgüte kazandırdığı belge ve bilgilerin yer aldığı bölümler okundu.
Örgüt GATA'da da yapılanma kurmak istemiş
şüphelilerin 39'unun Kara Kuvvetleri, ikisinin Deniz Kuvvetleri personeli olduğunun belirtildiği, bu sebeple Oğuzhan'ın da diğer koordinatörler Coşkun Başbuğ ve Narin Korkmaz gibi örgütün Kara Kuvvetleri Komutanlığı yapılanmasından sorumlu yöneticilerinden biri olduğunun anlaşıldığı belirtildi.
Örgüt kamu kurumlarını ahtapot gibi sarmış
Örgütün işleyişi, metotları, hedefleri ve amaçlarını gösteren, örgüt yöneticisi Narin Korkmaz'dan elde edilen "Çalışma 1" isimli belge de aktarıldı. Belgede, bekar personel için bekar evlerinin kurulması, evlere gerekli kayıt sisteminin kurulması, anahtar veya kalem şeklindeki kameraların sürekli hazır olması, komutan
Askeri belge davası iddianamesinde küfürlü ve müstehcen sözler sansürlendi
Örgüt yöneticisi olmakla suçlanan sanıklardan Narin Korkmaz’ın iddianamede geçen telefon görüşmeleri ve yazışmalarının okunması sırasında müstehcenlik sebebiyle zor anlar yaşandı. Korkmaz’ın askeri personelle ve iddianamede adı geçen diğer sanıklarla yaptığı telefon, msn ve sosyal paylaşım sitesi görüşmelerinin tutanaklara yansıyan kısımları okunurken
Karasal yayın lisansı alan kanalların sıralaması belli oldu (2)
İhalenin sonuçlanmasının ardından basın mensuplarının karşısına geçen İhale Komisyonu Başkanlığını yapan RTÜK Başkan Yardımcısı Aslan Narin, sonuçlar hakkında bilgi verdi. 4 ayrı tipte yapılan lisans ihalesinden ilkinin bugün yapıldığını aktaran Narin, bugün yapılan sıralama ihalesi ile 8 adet yüksek çözünürlüklü yayın lisans sıralamasını yaptıklarını
Suç örgütü elebaşılığı sanığının aylık geliri 100 bin lira
Suç örgütü yöneticisi olmakla suçlanan Narin Korkmaz ise öğrenci ve bekar olduğunu, geliri olmadığını belirtti. Duruşmada 79 tutuklu ve 78 tutuksuz sanığın tek tek kimlik tespitleri yapıldı.
Askeri belge ve bilgi ele geçirme davası gergin başladı
olduğu iddiasıyla tutuklu bulunan işadamı Bilgin Özkaynak ile askerlerle birlikte olarak askeri bilgileri temin ettiği iddia edilen üniversite öğrencisi Narin Korkmaz’ın da aralarında bulunduğu 23 sanık hakkında, TCK 327/2'ye göre fiil savaş sırasında işlenmiş veya devletin savaş hazırlıklarını veya savaş etkinliğini
Askeri bilgi ve belge davası 1,5 ay sürecek
Çetenin elebaşı olduğu iddiasıyla suçlanan marina işletmecisi Bilgin Özkaynak ile üniversite öğrencisi Narin Korkmaz hakkında, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, şahsi verilerin kaydedilmesi ve devletin güvenliğine ilişkin belgeleri temin etmek suçlarından ömür boyu ve
Avukat Daimagüler: NSU davasında Türk gazetecilere zorluk çıkarmak skandal
Davada diğer bir NSU kurbanının ailesini temsil edecek olan Avukat Yavuz Selim Narin de Türk gazetecilere daimi yer verilmemesinin ‘düşündürücü' olduğunu söyledi. BÜYÜKELÇİ'YE DE YER VERMEMİŞTİ
Kuzey Iraklı çocuklarda Türkçe Olimpiyatları heyecanı
Narin Ersalan isimli öğrenci ise söylediği türkü ile göz doldurdu. Yarışmaya; Süleymaniye’den katılan 10. sınıf öğrencisi Ahmed Yusuf Aziz, misafirperverliklerinden dolayı Adanalılara teşekkür etti.
Serbest bırakılan uzman çavuş baba ocağına döndü
Aylardır torununa kavuşmayı bekleyen babaanne Narin Koç (82) ile akrabası Emine Koç, Zihni Koç'a sevdikleri yemekleri hazırladı. Baba Veysel Koç, gazetecilere yaptığı açıklamada, oğluna kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Oğlumun sağlıklı ve sıhhatli gelmesinden gayet memnunum.
Duygusal yapıları kadınların kalbini daha çok yoruyor
Acıbadem Hastanesi’nden yapılan açıklamada, “Yalnızca yorgunluk değil, yapısal bazı özellikler de erkeklere göre daha narin bir yapısı olan kadın kalbinin yorulmasına yol açabiliyor. Bu durum kadınların aşk da dahil olmak üzere birçok etkenden çok daha çabuk etkilenmesine neden olabiliyor.
PKK'nın kaçırdığı askerin babası oğlunun yolunu gözlüyor
Lice ilçesinde yol keserek kaçırdıkları kişileri bırakacağını duyurmasının ardından Amasyalı Uzman Çavuş Zihni Koç'un babası Veysel Koç (55) ve babaannesi Narin Koç (82) mutluluk gözyaşı döktü. Baba Veysel Koç, barış süreci çalışmaları kapsamında İmralı ile yapılan görüşmeleri desteklediğini ifade etti.
TÜYİD’de Abdullah Orkun Kaya dönemi
Murat Eryürekli, Ali Uğur Saydam, Aziz Murat Uluğ, Cihat Takunyacı, Cüneyt Demirgüreş, Funda Güngör Akpınar, Mehmet Hurşit Zorlu, Mehmet Nane ve Nihat Narin yer alıyor. TÜYİD Yönetim Kurulu Başkanı Kaya, TTNET’in Genel Müdürü olarak görevini yürütüyor.
Bakan Ergin: Şehitlerimizin ödemiş oldukları bedelin karşılığı olmaz
Hatay Kıbrıs ve Kore’de Savaşanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Behçet Narin de her Türk genci için ülkenin bölünmez bütünlüğü uğruna vatan savunmasında şehit ve gazi olmanın en büyük şeref olduğunu söyledi.
3 ailenin bir arada oturduğu evde yangın çıktı: 1 ölü, 15 yaralı
Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları ilk müdahalenin ardından Emine İpek, Yazgül İpek, Narin İpek, Amine İpek, Yavuz İpek, Nizamettin İpek, Nurhan İpek, Ferzende İpek, Yazgın İpek, İlayda İpek, Şükran Sürer, Rojhat Sürer ve ismi öğrenilemeyen 3 kişiyi Diyarbakır’daki
İstanbul'da elektrik kesintisi
Sokaklar, Bayır, Poyraz, Engin, Başaran, Güven, Sevgi, Ebru, Bayram Sokaklar, Cumhuriyet Mah Turgut Özal Bulvarı, Hürriyet, Mesut, Kader, İpek, Bulut ve Narin Sokaklar.Bayrampaşa’da Pazar günü 09:00-15:00 saatleri arasında; Terazidere Mahallesi Manastır Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Karasu, Sinan, Barbaros sokakları
Koramiral Kösele hakkında, 2 yıldan 6 yıla kadar hapis istendi
Çete lideri olan işadamı Bilgin Özkaynak ile askerlerden bilgileri temin ettiği iddia edilen üniversite öğrencisi Narin Korkmaz hakında ise TCK 327 / 2'ye göre fiil, savaş sırasında işlenmiş veya devletin savaş hazırlıklarını veya savaş etkinliğini veya askeri hareketlerini tehlikeye