nihat özdemir

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısı yapıldı
Kiğılı, eski yönetici Nihat Özdemir’in Temmuz 2011’de söylediği "Fenerbahçe bir günde kurulmadı, bir günde de yıkılmaz" sözünü tekrarlayarak , "Biz buradayız. Biz Fenerbahçeliler için Spor Kulübü olmak çok önemli.
Perakendeciye 'karı bırak, hayatta kalmaya bak' tavsiyesi
Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hulusi Belgü, Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkan Yardımcısı Sami Kariyo, Gıda Perakendecileri Derneği (GPD) Başkanı Nihat Özdemir, Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) Başkanı Alp Önder Özpamukçu ile Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği (TURYİD) Başkanı Kaya Demirer de katıldı
'Yanal'ın ismi gündeme gelmişti, biz tercihimizi başka hocalardan kullandık'
İSTANBUL - Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Nihat Özdemir, yöneticilik dönemlerinde teknik direktör Ersun Yanal'ın isminin zaman zaman gündemlerine geldiğini, ancak tercihlerini başka hocalardan yana kullandıklarını söyledi
Sporun Zirvesi 2013 İstanbul Gala ve Ödül Töreni' tanıtımı yapıldı
Yılın İşadamı – Nihat Özdemir Limak Yönetim Kurulu BaşkanıYılın Valisi – Celalettin Güvenç – Şanlıurfa ValisiYılın Büyükşehir Belediye Başkanı – Kadir Topbaş – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı
Yeni havalimanı 'uygulama sözleşmesi' imzalandı
Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Günal Mapa İnş. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nafiz Günal, Kolin İnş. Tur. San. ve Tic. A.
İstanbul'a yeni havalimanı uygulaması yürürlüğe girdi
Yardımcısı Funda Ocak ile Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Günal Mapa İnşaat ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nafiz Günal, Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu ve Kalyon
Mehmet Ali Aydınlar: Yüzde 60'a yüzde 40 oy oranıyla kazanırız
Zamanında Nihat Özdemir'e 'Benden ne istiyorsunuz?' dedim. O da bana 'Başkan seni en büyük rakibi olarak görüyor' yanıtını verdi. Adıma atılan iftiralar aday olmamın nedenlerindendir.
Mehmet Ali Aydınlar: Korkunun ecele faydası yoktur
Aynı şekilde Nihat Özdemir yıllarca Aziz Yıldırım yönetimlerinde başkan vekilliği yapmıştır." (CİHAN)
Erdoğan: Balkanların çehresini ve talihini değiştirebiliriz
Törende konuşan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ise “ismini Kosova’nın bağımsızlık sembolü halk kahramanı Adem Yaşari’den alan yeni havalimanı en son teknolojiyle donatıldı. Balkanların en modern en konforlu ve aynı zamanda çevreye en saygılı havalimanı olarak Kosovalı kardeşlerimize layık bir tesis inşa ettik.
Taner Yıldız: Nükleer santrallerin işletmeyi alım sürelerinde bir gecikme yok
Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Başkanı Nihat Özdemir’in “Yapılacak 3. nükleer santralı Türk şirketleri de yapabilir.” sözlerinin hatırlatılması üzerine Yıldız, “ELDER başkanının yaptığı açıklama yerinde bir açıklama olmuş.
İçecek sektöründe Limkon ile Wild ortaklığı
İşbirliğinin duyurulması amacıyla Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikada Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Wild Flavors GmbH Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
İmza törenine Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Wild Flavors GmbH Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hans Peter Wild de katılacak. (11.00 - Adana)
Nihat Özdemir: Fenerbahçe'nin Avrupa kupalırından men edilmesi adil değil
İSTANBUL - Eski Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarından men edilmesinin adil olmadığını söyledi.Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Skyturk360'a açıklamalarda bulundu.
Fenerbahçe'nin CAS duruşmasında imk gün tamamlandı
Oturumlarda, ayrıca eski yöneticilerden Ali Koç ve Nihat Özdemir, hukuk uzmanları Prof. Dr. Haluk Burcuoğlu ve Prof. Köksal Bayraktar, kulüp yöneticileri Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu ile kulübün eski Mali İşler Sorumlusu Tamer Yelkovan CAS heyeti tarafından dinledi.
AYEDAŞ ve Boğaziçi'nin devrinde de son aşamaya gelindi
ANKARA - Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Başkanı Nihat Özdemir, İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) ile Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi'nin devrinde son aşamaya gelindiğini söyledi.
Enerji Bakanı: Enerji Borsası ile Türkiye'de cazibe merkezi oluşturacağız
Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, Borsa İstanbul (BİST) Başkanı İbrahim Turhan ve Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Başkanı Nihat Özdemir de konuşmacı olarak katıldı. Etkinliğin başlangıcında SETA Vakfı Ekonomi Direktörü Erdal Tanas Karagöl ve Ülkü İstiklal Mıhçıokur tarafından hazırlanan 'Türkiye’de Enerji Borsası' adını taşıyan
TÜSİAD: Çözüm sürecinin ufku kardeşliktir, destek veriyoruz
Cizreli olan TÜSİAD üyesi Tarkan Kadooğlu'nun yaptığı toplantıya, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz'ın yanı sıra Mustafa Koç, Güler Sabancı, Ümit Boyner ve Nihat Özdemir gibi ünlü işadamları ile Vali Vahdettin Özkan da katıldı.
TÜSİAD'dan Cizre çıkarması
Cizreli olan TÜSİAD üyesi Tarkan Kadooğlu'nun yaptığı toplantıya, TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz'ın yanı sıra Mustafa Koç, Güler Sabancı, Ümit Boyner ve Nihat Özdemir gibi ünlü işadamları ile Vali Vahdettin Özkan da katıldı.
Televizyon Yayıncıları Derneği başkanlığına Zahid Akman seçildi
STV Nihat Özdemir Show TV Yusuf GürsoyHabertürk Gürcan Korkmaz Flash TV Hüseyin ErustNTV Baran Şevişoğlu CnnTürk Barış Tünay
Limak, Kuzey Irak’ta tünel inşa edecek
Kamaran Ahmed Abdullah, Planlama Bakanı Ali Sindi, Sağlık Bakanı Rekawt Hama Raşid, Duhok Valisi Tamer Ramazan ile Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir katıldı. 30 ayda tamamlanması planlanan Gali Zakho Tüneli, 2x2 şeritli olacak, Duhok şehri ile kuzey batısında bulunan Zakho’yu birbirine bağlayacak.
TAV Başkanı Akın: 3. Havalimanı için hem maddi hem manevi yardımcı olmalıyız
İhaleyi kazanan grup Limak Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir'in ihaleden sonra söylediği sözlere üzüldüğünü belirten Akın, "Herkesin garip karşıladığı ifadeler olduğu için çok üzüldüm. Şimdiye kadar hiçbir rekabette böyle bir olay yaşanmadı.
Akıllı elektrik sayaçlarının parası 10 yıl tarifeye yansıtılacak
ANKARA - Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Başkanı Nihat Özdemir, akıllı sayaçlara geçen sanayi abonelerin 22 kuruş olan elektriği geceleyin 8 kuruşa kullandığını söyledi. Kamuoyunda merak edilen akıllı sayaç parasıyla ilgili de bilgi veren Özdemir, "Aboneden para alınmayacak.
Mersin Arena, Akdeniz Oyunları’na hazır
Ahmet Hikmet Şahin, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil ve Akdeniz Arena Stadı yüklenicisi Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ile birlikte Mersin Arena Stadı’nda incelemelerde bulundu.
Medeniyetler İttifakı'nı, Bursa-Cordoba köprüsü güçlendirecek
Limak şirketler grubunun sahibi Nihat Özdemir, resmen bugün Dağyenice bölgesinde büyük bir yatırımı hayata geçirmek üzere bizden büyük bir alan için talepte bulundu.” şeklinde konuştu.
3. Havalimanı için imzalar atıldı
Yıldırım, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Orhan Birdal, Devlet Demir Yolları Genel Müdürü Süleyman Kahraman Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Cengiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, Kolin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Naci Koloğlu ve bürokratlar katıldı.
İşadamı Nihat Özdemir'den Siirt'e eğitim desteği
SİİRT - Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Siirt'e İmam Hatip Lisesi ve öğrenci yurdu yaptıracak. Yapacağı eğitim yatırımlarını görüşmek üzere özel uçakla beraberinde Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve iş adamı Ethem Sancak ile Siirt'e gelen Özdemir
Hakan Bilal Kutlualp: Galatasaray'ı alkışlayan vatan haini ilan edilir
(Murat Özaydınlı ve Nihat Özdemir ) istemedi. Eski yöneticilerden Hakan Bilal Kutlualp ise yaptığı açıklamada, "Bugünkü durumda Fenerbahçe'nin Galatasaray'ın şampiyonluğunu alkışlaması çok zor.
Nihat Özdemir: 3. havalimanı için kazmayı bir yıl içinde vuracağız
ANKARA - Limak Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, en yüksek teklifi verdikleri İstanbul’un 3’üncü havalimanının finansmanının yüzde 20’sini öz kaynaklarından karşılayacaklarını söyledi. Özdemir, inşaat için bir yıl içinde kazmayı vuracaklarını vurguladı.
Bakan Eroğlu: HES’ler için özel sektörün önünde büyük engeller var
İşadamı Nihat Özdemir de Türkiye’de 10 yılda 20 bin megavat elektrik enerjisi için yatırım yapıldığına dikkat çekti. Bunun 14 bin megavatının özel sektör tarafından yapıldığını kaydeden Özdemir, "Sadece bu yıl 4 bin megavatla sisteme bir kurulu güç ile devreye girdik.
Türkiye'nin en yüksek barajının temeli Yusufeli'nde atıldı
Erdoğan, barajı yapacak Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ile pazarlık yaparak inşa süresini düşürdü. Özdemir, Erdoğan'ın isteği üzerine barajı 73 aylık süre sonunda, 29 Mayıs 2018 tarihinde bitirme sözü verdi.
Şimşek: Cumhuriyet tarihinin en cömert teşviklerini uygulamaya koyduk
Nihat Özdemir ile birlikte Batman'a bir yatırım yapmayı planlıyoruz." dedi. (CİHAN)
Nihat Özdemir: Aykut Kocaman'ın istifası yanlıştı geri dönmeli
BURSA - Fenerbahçe Kulübü'nün eski Başkan Yardımcısı Nihat Özdemir, Bursa'da katıldığı BTSO Ekonomiye Değer Katanlar programında Aykut Kocaman'ın istifasını değerlendirdi. Özdemir, "Bence Aykut hocamızın istifa etmesi yanlıştı.
Bakan Yazıcı: İskenderun Limanı, Suriye’ye alternatif kapı haline geldi
Türkoğlu, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Limak Port Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ile kalabalık halk topluluğu katıldı.
Nihat Özdemir, Siirtspor Kulübü’nden istifa ettiğini açıkladı
İSTANBUL - Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden olan ve geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında da Siirt Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na seçilen Nihat Özdemir’in istifa ettiği açıklandı.Özdemir'in Siirtspor Kulübü’nden istifasıyla ilgili yaptığı ve 'Nihat Özdemir’den Siirtspor Yönetim Kurulu üyeliği istifa açıklaması' başlığıyla verilen yazılı
İskenderun Limanı'ndan Ro-Ro seferleri 8 Aralık'ta başlıyor
Limak Port Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşecek törende, deniz yolu ile Mısır ve Ürdün başta olmak üzere Ortadoğu ülkelerine TIR’ların gemilere yüklenerek uğurlanacağı belirtildi.
Kosova'nın elektriğini Çalık Enerji-Limak ortaklığı sağlayacak
Mayıs 2013’te gerçekleşmesini öngörülen şirketin devrinin satış sözleşmesini Kosova Çalık - Limak Energy Şirketi ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Kosova Çalık - Limak Energy Şirketi İcra Kurulu Başkanı Nurettin Türkoğlu ve Kosova Özelleştirme Komisyonu Başkanı ve Ekonomik Kalkınma Bakanı Besim Beqaj imzaladı
Fethullah Gülen Hocaefendi'den taziyelere teşekkür ilanı
Polat, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Evyap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Evyap, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Torun, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Hürriyet
Siirt’te Fenerbahçe coşkusu
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Tahir Perek, Deniz Tolga Aytöre, eski Başkanvekili Nihat Özdemir ile eski Asbaşkanlardan Murat Özaydınlı da Siirt’e gelen yöneticiler arasında yer aldı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Siirt'te
Özel uçakla Siirt'e gelen Fenerbahçe kafilesinde, Aziz Yıldırım'dan başka kulübün eski yöneticilerinden Nihat Özdemir, iş adamı Ethem Sancak, Prof. Dr. Yasin Aktay da yer aldı.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Siirt'e geliyor
belirterek, törene Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, işadamları Nihat Özdemir, Ali Koç ve Ethem Sancak ile Ak Parti MKYK üyesi Prof.
Bakan Bağış’ın kayınvalidesi toprağa verildi
Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Vali Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İbrahim Kutluay, Demet Şener, Cavit Çağlar, Bülent Eczacıbaşı, Nihat Özdemir, ilçe belediye başkanları, bakanlık bürokratları ve vatandaşlar katıldı.
Bakan Yıldız, Yozgatlılarla iftar çadırında orucunu açtı
Tamer Uçar, AK Parti İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Fenerbahçe eski Asbaşkanı Nihat Özdemir, Yozgat Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (YASİAD) Başkanı Rahmi Nazlıoğlu, Hayırsever İşadamı Bilal Şahin katıldı.
İşadamı Nihat Özdemir Tunceli’yi ziyaret etti
TUNCELİ - Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, geçtiğimiz hafta çevreciler tarafından basılarak tahrip edilen Tunceli-Elazığ sınırında bulunan Pembelik barajı şantiyesinde incelemelerde bulundu.
Şehit ve gazi aileleri UEDAŞ’ın iftarında buluştu
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonunda düzenlenen iftarda konuşan UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Ramazan’ın kutsallığına vurgu yaparak, “Geçtiğimiz sene yine bir iftar yemeğinde bir araya gelmiştik.
Gülen: Dünyada sulhun teminatı paylaşma ahlakını yeniden ihya etmekten geçiyor
İşadamı Nihat Özdemir ise, "Bu iftar buluşmasının üçüncüsüne katılıyorum. Her kesimden insan ile bir arada bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum." ifadesini kullandı.
Aziz Yıldırım, Mehmet Ağar’ı cezaevinde ziyaret etti
Silivri Cezaevi'nden bir süre önce tahliye edilen Aziz Yıldırım, beraberindeki Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, Fenerbahçe Kulübü eski asbaşkanı Nihat Özdemir ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen ile Aydın’ın Yenipazar ilçesindeki K1 Tipi Kapalı Cezaevi’ne geldi.
Fenerbahçe, 378 gün sonra Aziz Yıldırım başkanlığında toplandı
Öte yandan yönetim kurulu toplantısına eski asbaşkanlardan Ali Koç ve Nihat Özdemir de yer aldı. (CİHAN)
Şike davası sonucunda yöneticiler yorum yapmadı
Aziz Yıldırım ve arkadaşlarına destek olmak için adliyeye gelen yönetim kurulu üyelerinin yanısıra eski yöneticilerden Nihat Özdemir, Ali Koç, Mahmut Uslu, Murat Özaydınlı, çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplamadı.
Nihat Özdemir: Alnımızı ak çıkaran bir karar oldu
İSTANBUL - Fenerbahçe'nin eski Başkanvekili Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne kabul edilmesiyle ilgili NTV Spor'a önemli açıklamalarda bulundu. Özdemir, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne kabul edilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Geçtiğimiz sezon hak etmediğimiz halde Avrupa'dan men edilmiştik.
Nihat Özdemir: Türkçe Olimpiyatları çok etkili bir organizasyon
İSTANBUL - Fenerbahçe Kulubü’nün eski başkanvekili ve işadamı Nihat Özdemir, Türkçe Olimpiyatları’nın Türk Dili’nin dünyaya yayılmasında çok etkili bir organizasyon olduğunu söyledi. Uluslararası Türkçe Derneği (TÜRKÇEDER) tarafından organize edilen 10.