nikah şahidi

Kılıçdaroğlu cezaevinde nikah şahitliği yapacak
ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hasdal Askeri Cezaevi’nde tutuklu teğmen Mehmet Ali Çelebi’nin nikah şahidi olacak. Kılıçdaroğlu 30 Ekim Çarşamba günü saat 11.
Bakan Fatma Şahin nikah törenine katıldı
Pelin ve Murat çiftinin nikah şahidi olan Bakan Fatma Şahin, yeni çiftlere mutluluklar diledi. Nikah cüzdanını gelin Pelin’e veren Bakan Şahin, şunları kaydetti: “Aile bakanı olarak ben, her yıl ne kadar çift evlendi onun hesabını veriyorum.
Kılıçdaroğlu, Başbuğ'u ziyaret edecek
Kılıçdaroğlu yarın ayrıca Kuşadası'nda CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız'ın nikah şahidi olacak. Kılıçdaroğlu saat 16.00'da THY ile İstanbul'dan İzmir'e gidecek ve Kuşadası'na geçerek saat 19.
Bakan Yılmaz ve Destici nikah şahitliği yaptı
Bakan Yılmaz, Ahmet Ürgüp ve Edanur Bayan çiftinin Cumhuriyet Üniversitesi Çok Amaçlı Salon'da gerçekleşen düğün töreninde nikah şahidi oldu. Bakan Yılmaz, "Allah birlikte bahtiyar ve ihtiyar eylesin.
Bahçeli, nikah şahitliği yaptı
Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Turgay Baştuğ ve Pınar Elitok'un Makina Kimya ve Kimya Endüstrisi Salonu'nda düzenlenen düğüne katılarak nikah şahidi oldu. Çiftin nikahını Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz kıydı.
Trabzonspor'da Tolunay Kafkas dönemi resmen başladı (1)
Tolunay Kafkas’ın nikah şahidi olduğuna değinen Şener, bugün da hocalığına imza attıklarını kaydetti. Genç teknik adamın mutlu bir evliliği olduğunu anlatan Şener, “İnşaallah Trabzonspor’da da çok başarılara imza atar.
Kılıçdaroğlu: Büyükşehir Yasası'nı Anayasa Mahkemesi'ne götüreceğiz
Kılıçdaroğlu, Özçelik ve İşman'ın nikah şahidi oldu. Kılıçdaroğlu, evlilik cüzdanını geline, Alanya Belediyesi tarafından hediye edilen yemek kitabını da damada verdi. Bir süre düğünde kalan Kılıçdaroğlu, daha sonra salondan ayrıldı.
Bülent Arınç, nikah şahidi oldu
BURSA - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti eski Bursa Milletvekili Hayrettin Çakmak’ın oğlunun düğününde nikah şahidi oldu. Hayrettin Çakmak’ın oğlu Ali Haydar Çakmak ile Ayşe Tuğba Su çiftinin nikahı Almira Otel’de kıyıldı.
Siyaset ve iş dünyası Taha Akyol'un oğlunun düğününde buluştu
DüğündeTBMM Başkanı Cemil Çiçek ve işadamı Aydın Doğan’ın nikah şahidi olduğu öğrenildi. (CİHAN)
Bakan damadına soygun tuzağı
BAŞBAKAN ERDOĞAN VE EŞİ, NİKAH ŞAHİDİ OLMUŞTU Profesyonel hırsızların hedefi olan Murat Barış Mendev, 2008 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın kızı Sema Bayraktar ile evlenmişti.
Bülent Arınç: Hatay Dörtyol'da polislerin teşhisi Emniyet Müdürü'nün işgüzarlığı
Kendisinin de Hatay kongresine katıldığında, milletvekilinin oğlu İstemi Kağan Türkolu’nun nikah şahidi olduğunu belirten Arınç, “İstemi Kağan Türkoğlu’nun nikahında nikah şahitliği yapmak bir siyasetçi açısından ne kadar kötü bir olaydır; bunu takdirlerinize sunuyorum
Başbakan Erdoğan, Bakan Yıldırım'ın oğlunun nikah şahidi oldu
İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım’ın nikah şahidi oldu.Başbakan Erdoğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım ile Eskişehir’in önde gelen ailelerinden İskender Sarı’nın kızı İlknur
Faruk Çelik, nikah şahidi oldu
BURSA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa Merkez Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’in oğlunun nikah şahidi oldu. Başkan Keskin’in oğlu Ömer Keskin ile Başak Demirci’nin nikah töreni Yıldırım Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.
Bakan Çelik, nikah şahidi oldu
BURSA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti eski Milletvekili Zafer Hıdıroğlu'nun kızının nikah şahidi oldu. Eski Milletvekili Zafer Hıdıroğlu'nun kızı Feyza Nur Hıdıroğlu ile Numan Duman'ın nikahı, Merinos Nikah Salonu'nda kıyıldı.
Başbakan Erdoğan, nikah şahitliği yaptı
Başbakan ve eşi Emine Erdoğan çifte nikah şahidi oldu.Başbakan Erdoğan, Erol Kaya'nın oğlu Fatih Kaya ile Begüm Koçhan'ın Pendik'te Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen nikah törenine katıldı.
Kılıçdaroğlu, nikah şahitliği yaptı
HATAY - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap’ın oğlunun nikah şahidi oldu. Kılıçdaroğlu’nun nikah şahidi olduğu düğüne Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve birçok CHP’li Milletvekili, eski bakanlar katıldı.
Başbakan nikah şahidi oldu
İSTANBUL - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı düğünde nikah şahidi oldu. Eyüp Feshane’de gerçekleştirilen, Mahmut Vanlıoğlu’nun oğlu Muhammed Vanlıoğlu ile Tuğba Tanuğur’un nikah törenine, Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra İstanbul Valisi
Kılıçdaroğlu bugün Hatay'da
30 sıralarında ise nikah şahidi olarak bir düğün törenine katılacak. Bu arada, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Dörtyol'da konuşma yapacağı Atatürk anıtı çevresinde de görevlilerce temizlik çalışması yapıldı.
Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet Ulusoy'un düğün resimleri basına dağıtıldı
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün kıydığı nikahta, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal nikah şahidi olmuştu. Düğüne ayrıca, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım
Başbakan Yardımcı Arınç, nikah şahidi oldu
Arınç, aile cüzdanını nikah şahidi olduğu yakını Ayşe Yönet’e vererek, ‘hayırlı uğurlu olsun’ temennisinde bulundu. Öğle saatlerinde Alanya’ya gelen Arınç, nikah töreninden sonra Antalya’dan havayoluyla İzmir’e gitmek üzere ilçeden ayrıldı.
Somalili Profesör Kasım Burdur'da evlendi
Kasım’ın nikah şahidi olan Muhtar Muhammet Abari ise Burdur Belediyesi’ne teşekkür etti. Çift İstanbul’a gitmek üzere Burdur’dan yola çıktı.
Arınç: 2015 genel seçimlerinde yüzde 60 oy alacağız
ARINÇ NİKAH ŞAHİDİ OLDU Başbakan Yardımcısı Arınç, yakını Tolga Yönet ile Nurcan Yılmaz’ın nikahında şahitlik yaptı. Alanya Belediyesi Nikah Dairesi’nde düzenlenen nikah törenine eşi Münevver Arınç’la birlikte katılan Arınç, dayısının torununun nikahında bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile
Erdoğan nikah şahidi oldu
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikah töreninde Başbakan Erdoğan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu nikah şahidi oldu. Çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen Başbakan Erdoğan, her zaman söylediği gibi evli çiftlere 3 çocuk yapma tavsiyesinde bulundu.
Başbakan Erdoğan'a, gelin ve damattan doğum günü sürprizi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın kıydığı nikah töreninde, Başbakan Erdoğan ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu nikah şahidi oldu. Nikah töreni sırasında, bugünün Erdoğan’ın doğum günü olduğunu hatırlayan gelin ve damat, Başbakan Erdoğan’a sürpriz yaptı.
Habere gitti, nikah şahidi oldu
ANKARA - Ankara’nın Polatlı ilçesinde, evlenmek için 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü'nü seçen Emine Durmaz ve Mehmet Gümüş, nikah şahidi bulamayınca yerel bir gazetenin muhabiri şahit oldu. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde nikah kıydıran çiftlerin haberini yapmak için Polatlı Belediyesi nikah salonuna giden yerel bir gazetenin muhabiri Gökhan Çakıllı, hiç
Nikah şahitliği yapan Akdağ, çiftten en az 3 çocuk yapmalarını istedi
Nikah şahidi olan Akdağ, gelin ve damada hitaben, “Biliyorsunuz bizim bir geleneğimiz oluştu artık. Sizden en az 3 çocuk istiyoruz.
Kılıçdaroğlu: Bağımsız mahkemelerde yargılanmak istiyorum
Çiftlerin nikah şahidi olan Kılıçdaroğlu, çifte mutluluk diledikten sonra gelinlere altın taktı. Daha sonra kucağına aldığı bir çocuğu seven Kılıçdaroğlu, huzurevindeki yaşlıları ziyaret ettikten sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı.
BBP Genel Başkanı Destici, nikah şahitliği yaptı
ile Bihter Yalçın’ın nikahını Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir kıyarken, BBP lideri Destici ile AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar nikah şahidi oldu. Destici, genç çifte bir ömür boyu sürecek bir evlilik hayatı dileyerek, evlilik cüzdanını gelin Bihter Yalçın’a (Taşkın) verdi.
Devletin zirvesi nikah şahidi oldu
ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eski Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen’in kızı ile Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın oğlunun düğününde nikah şahidi oldu. Eski Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen'in kızı Züleyha Özegen ile Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ın oğlu İhsan Akdoğan'ın Bilkent Otel’deki düğününe
Davutoğlu'ndan konuk bakana düğün sürprizi
Düğünde nikah şahidi de olan Bildt, Çiğdem Çiğnitaş-Murat Karakaya çiftine mutluluklar diledi.Çiftin nikahını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıyarken, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve İsveç Dışişleri
MHP lideri Bahçeli nikah şahidi oldu
Bir dizi açılış ve temel atma törenlerine katılmak üzere memleketi Osmaniye’de bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli nikah şahidi oldu.Gün boyunca memleketinde hemşerileri ile hasret gideren Bahçeli akşam ise amatör spor kulüplerine malzeme yardımı ve nikah törenine katıldı.
Başbakan Erdoğan: En az 3 çocuk istiyoruz, fazlası Allah kerim
KAYSERİ - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, nikah şahidi olduğu çiftlere karşılıklı anlayış nasihatinde bulunarak bundan önceki düğünlerde olduğu gibi yine en az 3 çocuk tavsiyesinde bulundu. Devlet olarak eğitim ve istihdam tedbirlerini aldıklarını vurgulayan Erdoğan, "En az 3 çocuk istiyoruz, fazlası Allah kerim.
Başbakan Erdoğan Gaziantep'te toplu açılış törenine katılacak
AK Parti İl Başkanlığı binasının da açılışını yapacak Başbakan Erdoğan, Mazıcıoğlu ve Nakıboğlu ailelerinin düğününde de nikah şahidi olacak.Başbakan'ın açılışını gerçekleştireceği tesisler şunlar; Zeugma Mozaik Müzesi, Gatem kavşak yapımı, Scada Merkezi, Organize kavşak yapımı, Şehitkamil
Azeri gelinin nikah şahidi Belediye Başkanı Tarhan oldu
Belediye Nikah Salonunda düzenlenen nikah töreninde Belediye Başkanı Ömer Tarhan nikah şahidi olarak gençleri mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.Azeri gelin Pervane Şirinova'nın nikah şahitliğini yapan başkan Tarhan çifte ömür boyu mutluluklar diledi.
Doğum gününde gökyüzünde izdivaç
Genç çifti ilk tebrik eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, evlilik cüzdanını Derya Özaşık’ın nikah şahidi oyuncu Murat Ünalmış’a teslim etti. Oyuncu Ünalmış çiftin evlilik cüzdanını ise Derya Özaşık’a takdim etti.
Aile Hekimi, 6 yıldır resmi nikah kıyamayan çiftin nikah şahidi oldu
Onların nikah şahidi ve aile hekimi olmak ayrı bir duygu, onlara hayırlı olsun diyorum." dedi. 2 yaşında Muhammet ve 8 aylık Hüseyin isimli iki çocuk annesi Gülten Demir ise Dr.
Cemil Karadeniz’in oğlu Yakup Karadeniz evlendi
Vakfıkebir Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt ve iş adamı Osman Tanınmış da nikah şahidi olarak çiftin mutluluklarına şahitlik etti.
İç savaş yaşanan CHP'de bugün düğün var
00'de Balçova Termal Otel Kardelen Salonu'nda yapılacak düğünde erkek tarafının nikah şahidi olacak. Saat 10.00 sıralarında İzmir'e gelecek Baykal'ın, Adnan Menderes Havalimanı'nda, partide yaşananlardan rahatsızlık duyan kişiler tarafından davul zurnayla karşılanması bekleniyor
Emine Erdoğan, nikah şahidi oldu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan, Bolu'da eski AK Parti Milletvekili Mehmet Güner'in kızının düğününe katıldı. Emine Erdoğan, düğünde nikâh şahitliği yaptı.
Havaalanından gizlice kaçırılan Baykal Çeşme'de
ve bazı milletvekilleriyle görüşebileceği iddia edilen Baykal'ın cumartesi akşamı Ilıca Otel'de Aslı Kavunoğlu-Can Altay çiftinin düğününe katılacağı ve nikah şahidi olmasının beklendiği bildirildi. Baykal'ın, pazar akşamı da İzmir'in Buca ilçesinin Belediye Başkanı Ercan Tatı'nın oğlu Ediz Tatı'nın nikahına katılacağı ve nikah şahidi olacağı öğrenildi.
Başbakan Erdoğan, Bakan Çelik'in kızının düğününe katılacak
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanı Faruk Çelik'in kızı Merve Çelik'in nikâhına katılmak üzere 23 Temmuz'da Bursa'ya gelecek. Başbakan Erdoğan ile çok sayıda bakanın da Bursa'ya gelmesi bekleniyor.
Bakan Demir, nikah şahidi oldu
Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir Samsun'da, danışmanı Fahrettin Ergün'ün kardeşi Harun Ergün ile Gülsüm Koşar'ın nikah şahidi oldu. İlçe gezileri için Samsun'a gelen Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Vali Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etmesinin ardından Myhouse Otel'de düzenlenen
CHP, Anayasa Mahkemesi'nin kararına ilişkin açıklamayı yarın yapacak
Kemal Kılıçdaroğlu ile Deniz Baykal Gökhan Özen'in, Ajda Pekkan ile eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın eşi Semra Özal ise Selen Sevigen'in nikah şahidi oldu. Basına kapalı yapılan düğünle ilgili kız babası Mehmet Sevigen açıklama yaptı.
Zonguldak'ta görme engelli gençlerin düğün heyecanı
Gözlerinin görmemesine rağmen hayata tutunan Zonguldaklı Mehmet Kuru (33) ile Devrekli Yeliz Sağır (27), bir yakınlarının nişan töreninde tanışmalarının ardından hayatlarını birleştirdi. Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Onur üyesi Kuru ile Yeliz Sağır'ın düğünü, dernek yönetiminin desteğiyle yapıldı.
Başbakan Erdoğan nikah şahidi oldu
AK Parti Milletvekili Zülfikar İzol'un oğlu ile MHP eski Milletvekili Süleyman Sazak'ın kızının nikah töreninde Başbakan Recep Tayip Erdoğan nikah şahidi oldu. Sheraton Oteli'nde düzenlenen nikah törenine Başbakan Recep Tayip Erdoğan, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Cemil Çiçek, Enerji
Baykal, nikah şahidi oldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin Antalya Milletvekili Tayfun Süner'in oğlu Mehmet Süner'in nikâh şahidi oldu. Yeşilköy'deki Polat Renaissance Otel'de düzenlenen nikâh törenine; Baykal'ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin
Başbakan Erdoğan, nikah şahitliği yaptı
Başbakan Erdoğan işadamı Şadan Kalkavan'ın kızının düğününe katıldı. Ayşe Kalkavan- Sencer Bulut çiftinin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.
MHP Genel Başkanı Bahçeli nikah şahidi oldu
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'da MKYK Üyesi İbrahim Özyer'in oğlu Alper'in düğün merasimine katılarak, nikah şahidi oldu. Neco Sultan Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun eski il başkanı şimdiki Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK)
Başbakan Erdoğan, danışmanının nikah şahidi oldu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık danışmanlarından Yalçın Akdoğan'ın nikah şahidi oldu. Erdoğan'ın Keçiören'de katıldığı törene çok sayıda bakan da geldi.
Mesut Yılmaz, Rize'de nikah şahitliği yaptı
Eski Başbakan Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz, Rize'de bir dostunun düğün törenine katıldı. Bir dizi ziyaret için Rize'de bulunan Mesut Yılmaz akşam saatlerinde Rize'de bir düğüne katıldı.