numan kurtulmuş

Başbakan Erdoğan, Pakistan’a geldi
Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Mevlüt Çavuşoğlu eşlik ediyor.
'Gezi olaylarıyla Ankara’ya ihanet ettiler'
Kent Ekonomileri Forumu’ programına Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da katıldı. İlerleyen dönemde Ankara ile ilgili hedeflerini anlatan Melih Gökçek, "Sanayide ikinci şehir olmayı hedefliyoruz.
Numan Kurtulmuş: Bedelli askerlik gündemde yok (2)
ANKARA - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, bedelli askerlik konusunda Milli Savunma Bakanı ile görüştüğünü ve bakanlığın askerlik konusunda herhangi bir çalışmalarının olmadığını söyledi.
Kurtulmuş: Mayınlı topraklar, temizlenerek topraksız köylülere verilmeli
ANKARA - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, doğudaki mayınlı toprakların temizlenip bölgedeki topraksız köylülere verilmesi gerektiğini söyledi.Terörün ülke ekonomisine maliyeti raporunu kamuoyuyla paylaşan Numan Kurtulmuş, sunumun ardından katılımcıların sorularını cevapladı.
Kurtulmuş: Terör olmasaydı, 150 tane İstanbul-Ankara hızlı tren projesi bitmişti
ANKARA - Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, terörün ülkeye, soysal ve siyasi olduğu kadar ekomik olarak da verdiği büyük zarara dikkat çekti. Kurtulmuş, "28 yıllık süre zarfında bu kayıp olmasaydı, Türkiye’de her aileye bir ev bir araba almak mümkün olurdu.
Erdoğan: AB ikircikli davranış içerisinde olmamalı
Başmüzakereci Egemen Bağış, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, Türkiye'nin Varşova Büyükelçisi Yusuf Ziya Özcan da katıldı.
Erdoğan, enerji sunumunu dikkatle takip etti
Erdoğan'a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Oran ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da eşlik etti. (CİHAN)
Kurtulmuş: Ana muhalefetin iktidar ister bir hali yok
GAZİANTEP - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’de ana muhalefet partisinden iktidar olmayacağını söyleyerek, "Kendilerinin de iktidar ister bir halleri yok. Bu millet de zaten CHP zihniyetini, bu ülkede iktidara taşımaz.
Bakan Ergin’in oğlunun düğünü bakanlar kurulunu aratmadı
Yıldız, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mehmet Ali Şahin, Hüseyin Çelik, Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, Ankara Büyükşehir Başkanı Melih Gökçe, CHP Milletvekili Nihat Matkap, BDP milletvekilleri Sırrı Sakık ve Sırrı Süreyya Önder ile birçok milletvekili
Kurtulmuş: Bu süreci geri götürmek isteyenler çıkabilir ama beyhude
ESKİŞEHİR - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, demokratikleşme paketinin Türkiye’ye sunduğu en önemli değerin devletin bir zihniyet değişimini ortaya koymuş olması olduğunu belirtti.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin Eskişehir İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek.(18:00 - Eskişehir)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündem
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin Eskişehir İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyecek.(18:00 - Eskişehir)
Nevzat Kösoğlu’nu devletin zirvesi uğurladı
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici eski bakanlardan Hasan Celal Güzel, çok sayıda milletvekili ve vatandaş katıldı.
'Balyoz kararı darbelerle yüzleşmesi adına önemli bir kilometre taşı'
YOZGAT - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Balyoz davasının Yargıtay tarafından netleştirilmiş olması Türkiye’nin darbelerle yüzleşmesi bakımından önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi.
Kurtulmuş: Suriye kimyasal silahlarla insanlık öldürüldü
ADIYAMAN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Suriye’de kimyasal silahlarla insanlık öldürüldü." dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti İl Başkanlığı'nın Danışma Meclisi toplantısını öncesi Adıyaman Demokrasi Parkı'nda Suriyeli
Numan Kurtulmuş'un koruma ekibi kaza yaptı
GAZİANTEP - Gaziantep'teki temaslarının ardından Adıyaman'a gitmek için yola çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un koruma ekibi kaza yaptı. Kazada 2'si polis 3 kişi yaralandı.
Kurtulmuş: Demokratikleşme paketiyle Türkiye’de bir zihniyet değişimi yaşıyoruz
GAZİANTEP - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, demokratikleşme paketiyle ilgili olarak, “Türkiye’de bir zihniyet değişimini hep beraber yaşıyoruz. Önceden devlet, bilinen bir lisanın dışında kendi ana dilini konuşanlardan korkuyor ve çekiniyordu.
Kurtulmuş: Cumhurbaşkanlığı seçimini halkın yapması devrim niteliğindedir
AMASYA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomik İşler Başkanı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanının doğrudan doğruya halk tarafından seçilecek olmasının devrim niteliğinde bir adım olduğunu söyledi.
Milletvekili Erdemir: Hedefimiz Amasya ve 6 ilçe belediye başkanlığını almak
AMASYA - AK Parti Merzifon İlçe Divan Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla yapıldı. AK Parti Amasya Milletvekili Avni Erdemir, yaklaşan yerel seçimlerde hedeflerinin Amasya ve 6 ilçe belediye başkanlığını almak olduğunu söyledi.
ASKON Amasya Şubesi dualarla açıldı
AMASYA - Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Amasya Şubesi dualar eşliğinde açıldı. Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin ve çok sayıda davetli katıldı.
Kurtulmuş: BM artık dünyada savaşların neredeyse altyapısını oluşturmaktadır
AMASYA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Birleşmiş Milletler'i (BM), artık dünyada savaşların neredeyse altyapısını oluşturan bir kuruluş haline gelmekle eleştirdi.Numan Kurtulmuş, çeşitli temaslarda bulunmak Amasya’ya geldi.
Erdoğan, Romanya Başbakanı'nı resmi törenle karşıladı
Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve diğer yetkililer katıldı. (CİHAN)
Erdoğan, Pakistan Başbakanı'nı resmi törenle karşıladı
Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mevlüt Çavuşoğlu ve Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala ve Müsteşar Yardımcısı İbrahim Kalın yer aldı.
Kurtulmuş: Dalga geçmiyoruz, oyun oynamıyoruz
BURSA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çözüm süreci konusunda titizlikle çalıştıklarını ve dedikodular üzerinden hareket etmediklerini belirterek "Dalga geçmiyoruz, oyun oynamıyoruz.
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bursa'da partisinin il başkanlığını ziyaret edecek, akşam da bir düğüne katılacak. (14.00 - 19.00 - Bursa)
Kurtulmuş: BM'de kimin dayısı varsa zulüm yapıyor, Esed de bunu biliyor
BURSA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed’in dünyadaki sisteme güvenerek katliam yaptığını söyledi. Kurtulmuş, Suriye'de halkına zulmeden Esed ne yaparsa yapsın, kimyasal silah da kullansa arkasında dayısı olduğu sürece sırtı yere gelmeyecek.
Kurtulmuş: Cemevi ve caminin bir arada olması doğru bir proje
BURSA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sünniler kadar Alevilerin de bu ülkenin kurucu asli unsurları olduğunu söyledi. Kurtulmuş bu yönüyle geçtiğimiz hafta Ankara’da temeli atılan cami-cemevi projesinin önemli bir adım olduğunu kaydetti.
Kurtulmuş: Terörün Türkiye’ye 28 yıllık maliyeti en az 620 milyar dolar
BURSA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, terörün Türkiye'ye 28 yıllık maliyetinin yaklaşık 620 milyar dolar olduğunu açıkladı. Kurtulmuş dün yapılan AK Parti MKYK toplantısında üzerinde üç aydır çalışılan 'terörün Türkiye ekonomisine tahmini maliyeti' raporunun sonuçlarını Bursa'da açıkladı
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleştirilecek. (10.30-Bursa)-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tedavi gören eski bakanlardan Ali Rıza Uzuner’i hastanede ziyaret edecek. (11.00-Ankara)
Cihan Haber Ajansı Ön Gündemi
Numan Kurtulmuş’un da katılımıyla gerçekleştirilecek. (10.30)Süper Lig’de 15 Eylül’de Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş Bursa’ya gelip Holiday In Otel'de kampa girecek. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Shreton Otel'de Beşiktaşlılar Balosu'na katılacak.
Başbakan Erdoğan, Çöllüoğlu Hocaefendi'nin cenazesine katıldı
Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan yardımcıları Bekir Bozdağ ve Beşir Atalay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, SP Genel Başkanı Mustafa Kamalak, SP eski Genel Başkanı Recai Kutan, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Büyükşehir Belediye
Beşir Atalay: Demokratikleşme paketi çok kapsamlı bir paket
Bozdağ, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İçişleri Bakanı Muammer Güler, AK Parti genel başkan yardımcıları Hüseyin Çelik, Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Başbakan Başdanışmanı Yalçın Akdoğan katıldı.
Hüseyin Çelik: Demokratikleşme paketi Başbakan Erdoğan tarafından açıklanacak
Bozdağ, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İçişleri Bakanı Muammer Güler, AK Parti genel başkan yardımcıları Hüseyin Çelik, Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Başbakan Başdanışmanı Yalçın Akdoğan katıldı.
Çözüm Süreci toplantısı sona erdi, Cuma günü ikinci kez toplanılacak
Bozdağ, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İçişleri Bakanı Muammer Güler, AK Parti genel başkan yardımcıları Hüseyin Çelik, Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Başbakan Başdanışmanı Yalçın Akdoğan katıldı.
Başbakan Erdoğan kurmaylarıyla çözüm sürecini görüşüyor
Bozdağ, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İçişleri Bakanı Muammer Güler, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hüseyin Çelik ve Numan Kurtulmuş, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Başbakan Başdanışmanı Yalçın Akdoğan katılıyor.
Salih Memecan’ın babası son yolculuğuna uğurlandı
Cenaze namazına Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve çok sayıda yakını katıldı.Canazede Salih Memecan taziyeleri kabul etti.
İbn-i Haldun uluslararası sempozyumda anılacak
Ferid Alataş, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve Salih Shahsivari gibi tanınmış akademisyen, tarihçi, sosyolog, yazar ve gazetecilerin katılacağı sempozyumda İbn-i Haldun’un hayatı, eserleri ve bilim dünyasındaki etkileri tartışılacak.
Ahmet Hakan’ın babası toprağa verildi
Cenaze törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Zeytunburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Hürriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök ve çok sayıda yakını katıldı
Ünlü yazar Miyasoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TBMM
TOBB, 69. Genel Kurul öncesi delegelere iftar daveti verdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un katıldığı iftarda, iş dünyasından da Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO) Başkanı Salih Bezci gibi isimler de iştirak etti.
Başbakanlık'ta çözüm süreci ve açılım toplantısı
Bakanı Muammer Güler, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş katılıyor.Aynı ekip daha önce de birçok kez bir araya gelmiş ve açılım paketini görüşmüştü.
Başbakan: Eylemlerin arkasında illegal örgütler var
Programa; AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Nimet Baş, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, sanat camiasından oyuncu Yonca Evcimik, Orhan Gencebay, sanatçı Muazzez Ersoy, Kutsi, Metin Şentürk, Türkiye
Başbakan Erdoğan, imam hatip mezunlarıyla iftarda buluştu
Kasrı’nda gerçekleştirilen iftar programına Başbakan Erdoğan’ın yanı sıra işe Emine Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ÖNDER Genel Başkanı Hüseyin Korkut ve çok sayıda imam hatip lisesi mezunu katıldı.
Kurtulmuş: Darbe doğrudan doğruya Mısır halkına yapılmıştır
İSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Mısır'daki darbeyi demokrasiye inanmış insanlar olarak kabul etmelerinin mümkün olmadığını söyledi.Habertürk televizyonuna konuşan Kurtulmuş, "Bunu doğrudan doğruya Mısır halkına yapılmış bir darbe olarak görmemizde yarar olduğunu düşünüyorum.
Arınç ve Kurtulmuş nikah şahitliği yaptı
KONYA - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Milletvekili Kerim Özkul’un oğlunun nikah şahitliğini yaptı. AK Parti Konya Milletvekili Kerim Özkul’un oğlu Abidin Özkul ile Havvanur Gözcü'nün nikah törenine Arınç ve Kurtulmuş’un yanı sıra AK Parti Grup Başkan Vekili
Cihan Haber Ajansı Gündemi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş katılacak. (12.00-Şanlıurfa)
Samsun Kent Ekonomileri Forumu'ndan 5 vizyon proje çıktı
SAMSUN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekonomi İşler Başkanı Numan Kurtulmuş'un öncülüğünde başlatılan Marka Şehirler İçin Kent Ekonomileri Forumu’nun Samsun toplantısı sona erdi. Forumun açıklanan sonuç bildirgesinde 18 projenin içinden en fazla oyu alan 5 proje, Samsun'un vizyoner projesi olarak belirlendi.
Muhsin Yazıcıoğlu’nun kızı, Bahçeli ve Kurtulmuş’un şahitliğinde evlendi
Gelin ve damadın şahitliklerini Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve birçok davetli yaptı. Nikaha gelmesi beklenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise Ankara’da yapılan karşılama törenlerinden dolayı düğüne katılamadı.
Kurtulmuş: Türkiye’yi istikrarsızlık görüntüsüne sokmak istiyorlar
ORDU - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Taksim'de gezi parkı ve sonrasında yaşanan gerilimle ilgili konuştu. Bazı çevreler tarafından Türkiye’nin istikrarsızlık görüntüsünün içerisine sokulmak istendiğini belirten Numan Kurtulmuş, böyle bir görüntünün birileri tarafından beklenildiğini
Kurtulmuş: Bizim davamız, medeniyeti yeniden ihya ve inşa davasıdır
ORDU - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bizim davamız, medeniyeti yeniden ihya ve inşa davasıdır. Ve bunları bu şekilde görüp bu şekilde yolumuza devam edeceğiz.