oberoi

Bollywood filmleri için Türkiye'de dev sinema platoları kurulacak
Yeni Delhi'deki Oberoi Otel'de gazetecilere konuşan Çağlayan, Bollywood’dan Hollywood’a Hintli ve Amerikalı şirketlerle birlikte dünyanın dört bir yanından firmaların Türkiye'de film çekeceklerini kaydetti.
Ruslara göre dünyanın en iyi otelleri Türkiye'de
5- 5 yıldızlı The Oberoi Sahl Hasheesh (Mısır) 6- 5 yıldızlı Pilot Beach Resort (Yunanistan) 7- 5 yıldızlı Amathus Beach Hotel Paphos (Kıbrıs Rum Kesimi)
Gül, Mahatma Gandi'nin anıt mezarını ziyaret etti
Gül buradan kaldığı Oberoi oteline geçerek Hindistan Dışişleri Bakanı Somanahalli Mallaiah Krishna ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Gül'e Hindistan'da fahri felsefe doktorası verildi
Amity üniversitesindeki törenin ardından kaldığı otele geçen Gül burada Obeori otelleri genel müdürü PRS Oberoi ve GMR şirketi genel müdürünü Grandhi Mallikarjuna Rao'yu kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, Hümayun Türbesi ve Kutup Minaresi'ni ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Hindistan temaslarına bugün başkent Yeni Delhi'nin tarihi ve turistik yerlerini gezerek başladı. Kaldığı Oberoi otelden Hümayun türbesine geçen Gül ve beraberindeki heyet Hindistan'da 16.
Cumhurbaşkanı Gül, Hindistan'da güllerle karşılandı
Buradan kalacağı Oberoi otele geçen Gül ve heyetini otel girişinde Hint usulü bir karşılama bekliyordu. Boynuna sarı çiçekler takılan ve geçtiği yollara güller serpilen Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrunnisa Gül şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Yeşilçam, Bollywood ile 'ortak' oluyor
Programda Abhishkek Bachchan, Ashwaria Rai, Priyanka Chopra, Shahid Kapur, Saif Ali Khan, Hrithik Roshan, Shilpa Shetty, Vivek Oberoi, Zayed Khan, Shiria Saran ve Sneel Shetty gibi Hindistan'ın ünlü oyuncuları da yer alacak.
Hindistan 1 yıl önceki Mumbai terör saldırılarının yasını tutuyor.
Güney Mumbai'deki Shatrapati Shivaji tren istasyonu, Mumbai'nin 5 yıldızlı otellerinden Oberoi Trident, Taj Palace ve Taj Tower, Leopold Cafe, Cama Hastanesi, Yahudilerin kaldığı Nariman House, Metro Sineması ve Times of İndia gazetesi arkasındaki caddede