oğuz altın

Trafik polisi bu kez ceza için değil karanfil vermek için durdurdu
ŞANLIURFA - Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde polis ekipleri Trafik Haftası nedeniyle sürücülere karanfil dağıttı. Trafik polislerinden ilk defa karanfil aldıklarını belirten sürücüler, şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Makissos Termal Otel'in altyapı sorunları çözülecek
Makissos Termal Otel İdari binasında gerçekleştirilen toplantıya, otel sahipleri Ercan Malkoç, Oğuz Altın, Halil Kocaman ve Adem Alıcı ile Vali Mehmet Ufuk Erden, Milletvekili Mikail Arslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile Karayolları
Kırşehirli işadamlarının iftar daveti
Kırşehirli İşadamları Ercan Malkoç, Mehmet Malkoç ve Oğuz Altın, il protokolü, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, esnaf ve işadamlarıyla iftarda biraraya geldi. Yemeğe Vali M.
25 milyon dolarlık Makissos Termal otel 2011'de açılıyor(ÖZEL)
Kırşehirli iş adamları Ercan Malkoç, Mehmet Malkoç, Kadir Ardıç ve Oğuz Altın tarafından 2007 yılının Nisan ayında başlatılan Makissos Termal Köy Projesi, 3 yıl süren çalışma sonrasında devasa görünümü ile ortaya çıktı.
Kırşehir'de sağlık turizmi yatırımları artıyor
Sağlık turizmiyle ilgili şehrin son yıllardaki en büyük özel yatırımı olan Makissos Termal Köyü'nü inşa eden Arteks AŞ'nin yönetim kurulu üyesi Oğuz Altın, "Kırşehir'i termal turizm merkezi haline getirecek öncül proje ve yaptığımız otel Kırşehir'in makûs talihini değiştirecek.