oktay aymelek

TİŞHAD, Tirebolulu kadınlarla Oktay Usta'yı buluşturdu
GİRESUN - Tirebolu İş Hayatı Dayanışma Derneği (TİŞHAD) Tirebolulu kadınları ekranların tanınmış lezzet ustalarından Oktay Aymelek(Oktay Usta) ile buluşturdu. Tirebolu kapalı spor salonunda düzenlenen programda yemek yarışmalarıyla kadınların hünerlerini izleyen Oktay Aymelek, yarışmalarda dereceye girenlerin ödüllerini
Oktay Usta Bahar Koleji’nde yemek şovu yaptırdı
MERSİN - Özel Yıldırımhan Bahar Koleji’nin davetlisi olarak Mersin’in Tarsus ilçesine gelen aşçı Oktay Aymelek, yarışmacılara yemek şovu yaptırdı.Samanyolu Televizyonunda yayınlanan Yeşil Elma programının sunucu ve aşçısı Oktay Usta Tarsuslularla Yıldırımhan Bahar Kolejinde buluştu.
İzmirli hanımlar yemek yarışmasında hünerlerini sergiledi
Şehrin ilk kadın semazenlerinin de gösteri yaptığı yarışma, STV'deki Yeşil Elma programının yapımcı ve sunucusu aşçı Oktay Aymelek'in, 11 Şubat 2012 tarihinde Karşıyaka ilçesinde düzenleyeceği yarışmanın ön elemesi niteliğindeydi.
Oktay Usta, Bingöllü bayanlarla buluştu
Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma programının sevilen yapımcısı ve sunucusu aşçı Oktay Aymelek'in yönettiği yarışmaya kadınlar büyük ilgi gösterdi. Bahar Kültür Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen programda 17 yemeğin yarıştı.
Oktay Usta, Diyarbakır'da öğrenciler yararına yemek yaptı
DİYARBAKIR - Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma programının sunucusu aşçı Oktay Aymelek, Gülpembe Derneği’nin yoksul öğrenciler yararına düzenlediği yarışmaya katıldı. Demirok Tesisleri'nde gerçekleştirilen yarışmada yemek dalında kaburga dolması birinci oldu.
Oktay Usta: Zengin mutfak kültürümüzü Türk turizmine kazandırmalıyız
ANTALYA - Samanyolu Televizyonu Yeşil Elma Programı'nda Oktay usta olarak tanınan Oktay Aymelek, ülke tanıtımında yemek kültürü turizminin çok önemli olduğunu söyledi. Oktay Aymelek, Manavgat Koleji Okul Aile Birliği ve Manavgat Çevre ve Diyalog Derneği(MAÇED)'in Delta Düğün Salonu'nda 'Oktay Usta Manavgat'ta' etkinliği çerçevesinde
Muşlu kadınlar, Oktay ustanın önünde en güzel yemeği yapmak için yarıştı
MUŞ - Muş’ta Gökkuşağı Derneği tarafından düzenlenen yöresel yemek yarışmasına Oktay Aymelek(Oktay usta) katıldı. Samanyolu Televizyonu'nda hafta içi her gün yayımlanan Yeşil Elma adlı programın sunucusu Oktay Aymelek, Muşlu kadınlarla bir araya geldi.
Edremitli kadınlar, hünerlerini Oktay Usta'nın önünde sergiledi
BALIKESİR - Balıkesir'in Edremit ilçesinde faaliyet gösteren Reyhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Reyhan-Der) yeni binasını hizmete açarken düzenlediği 'Oktay Usta’yla Özel Tatlarda Buluşalım' yöresel yemek yarışması
Finikeli kadınlar, Oktay Usta eşliğinde en güzel yemeği yapmak için yarıştı
ANTALYA - Samanyolu Televizyonu'nda yayınlınan Yeşil Elma programıyla tanınan Oktay Aymelek(Oktay Usta) Finikeli kadınların yemek yarışmasına katıldı. Oktay Usta, en lezzetli yemeği yapan yarışmacıya çeşitli hediyeler verdi.
Oktay usta Kulalı hanımları aşçılıkta yarıştırdı
MANİSA - STV'nin Yeşil Elma isimli programıyla tanınan aşçı Oktay Aymelek, Manisa'nın Kula ilçesindeki Özel Ufuk İlköğretim Okulu'nun düzenlediği programa katıldı. Hanımların en güzel yemekleri yapmak için yarıştığı programda dereceye girenlere ödül verildi.
Oktay Usta, Yıldırımhan’da yemek şovu yaptırdı
MERSİN - Özel Yıldırımhan İlköğretim Okulu'nun davetlisi olarak Mersin’e gelen yemek sunucusu Oktay Aymelek, yarışmacılara yemek şovu yaptırdı.Samanyolu Televizyonu'nda yemek programı sunan Oktay Usta, Yıldırımhan İlköğretim Okulu'nun geleneksel olarak düzenlediği veliler arası 2.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İnağ: Edirne’nin tanıtımına devam ediyoruz
misk ve badem ezmesinin de önemli ürünler arasında yer aldığını anlatan İnağ, “21 Ocak 2011 Cuma günü üyelerimizden Arif Meriç Samanyolu televizyonunda Oktay Aymelek’in (Oktay Usta) hazırladığı ve sunduğu Yeşil Elma programında badem ezmesi ve deva-i misk yaparak tanıtımını yapacak.
Tencereler cep internetten kaynıyor
Samanyolu Televizyonu'nda hafta içi her gün Yeşil Elma programının birbirenden güzel yemekler hazırlayan Oktay usta (Oktay Aymelek), cep internetin bayanların hayatını kolaylaştırdığını söyledi. 'Ne pişireyim' kaygısını bütün bayanların yaşadığını vurgulayan Oktay usta, "Bayanlar yemek yapmak için internete girdiğinde yemeklerin görselliğine önem veriyor.
Ünlü aşçı Oktay usta, Diyarbakır'da öğrenciler yararına yemek yarışmasına katıldı
Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma programının sevilen yapımcısı ve sunucusu aşçı Oktay Aymelek, Diyarbakır'da yoksul öğrenciler yararına düzenlenen yemek yarışmasına katıldı. Yarışmanın yapıldığı bin kişilik salonda yer kalmadı.
Oktay Usta, Antalya'da kadınlar için program düzenledi
Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Yeşil Elma adlı yemek programının sunucusu Oktay Aymelek (Oktay Usta) Antalyalı hanımlarla buluştu. Akdeniz Sevgi Çevre Diyalog Derneği(ASÇED)'in düzenlediği 'Oktay Usta Antalyalı Hanımlarla Buluşuyor' adlı etkinlik Dilek Sabancı Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi
Oktay usta Korkutelili bayanları yarıştıracak
Cumartesi günü gerçekleştirilecek yarışmayı Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan 'Yeşil Elma' programının yapımcısı ve sunucusu Oktay Usta (Oktay Aymelek) yönetecek. Yarışmaya katılımın fazla olmasını beklediklerini belirten Özel Meryem Önal Kız Öğrenci Yurdu Müdiresi Güler Kocaöz, "Cumartesi günü saat 14.
Oktay Usta, Rize'de sevenleri ile bir araya geldi
Programa, renk katması ve Rizeli bayanların bilgisinden istifade etmesi adına Oktay Aymelek'i davet ettiklerini hatırlatan Yanbay, "Kurulduğu günden bu yana eğitim, kültür ve sosyal yardımlaşma adına birçok faaliyette ön planda bulunan derneğimiz bundan
Oktay Usta Adana'da kadınları yarıştırdı
Adana'da Özel Burç Okulları'nca düzenlenen öğrenci velileri arasındaki yemek yarışması büyük ilgi gördü. Ünlü yemek ustası Oktay Aymelek'in sunduğu yarışmada, yöresel yemekler kategorisinde 'Analı kızlı' birinci seçildi.
Oktay Usta Turgutlu'daki yemek yarışmasında hayranlarıyla buluştu
13.03.2010- STV'deki "Yeşil Elma" programının yapımcı ve sunucusu aşçı Oktay Aymelek, Turgutlu Bayanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TUBADER) tarafından düzenlenen Pasta, Börek, Meze ve Salata Yarışması'nda hayranlarıyla
Giresunlu kadınlar, yemek yarışmasında hünerlerini sergiledi
Kadınlar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen "Lezzetli Yemekler" yarışmasına katılan Yeşil Elma programının yapımcısı ve sunucusu olan Oktay Aymelek, Giresunlu hayranları ile buluştu.
Ünlü Aşçı Oktay Usta'nın önlüğü 3 bin 500 liraya hayırsevere gitti
İzmir Buca'da düzenlenen programda, ünlü aşçı Oktay Aymelek'in 11 önlüğü hayırsever tarafından yardım muhtaç talebeler için açık artırmaya çıkarıldı. Oktay ustanın giydiği 11'inci önlük, açık artırmada hayırsever Birsen Davuçuoğlu tarafından 3 bin 500 liraya satın alındı.
Yemek yarışmasının birincisine altın kepçe ödülü verildi
Özel Feza Eğitim Kurumları, Zafer Yemek ve Mediva Hastanesi sponsorluğunda Büyük Samsun Otel'de, Yeşil Elma programı yapımcısı ve sunucusu Oktay Aymelek'in koordinesinde gerçekleştirilen Altın Kepçe Yemk Yapma Yarışması'nda ev hanımlarının yaptığı yemekler, jüri heyetine sunuldu.
Oktay Usta, Ada AVM'de Sakaryalılarla buluşacak
Samanyolu Televizyonu'nda yemek programı sunan mutfakların lezzet ustası Oktay Usta (Oktay Aymelek) 30 Ocak Cumartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında Ada Alışveriş Merkezi(AVM)'nde Sakaryalılarla buluşacak.
Kardelen Eğitim Derneği Bahar Şenliği düzenledi
Nazilli'deki hanımların birlik beraberlik mesajını verdiğini söyleyen Oktay Aymelek ise, "Böyle hayırlı bir iş düzenlediğiniz için sizi kutluyorum. Mahalli yemek yarışması da beni oldukça sevindirdi.
Erkul Eğitim Kurumları, Filistinli mağdurlar için kermes düzenledi
En güzel aşure yarışmasının da yapıldığı kermese Oktay Usta ismiyle tanınan Oktay Aymelek de katıldı. Kocaeli'de faaliyet gösteren Özel Eğitim Kurumları, Okula Aile Birliği ve Erkul Mezunları Derneği ile gerçekleştirdiği aşure kermesi ile İsrail'in Gazze'ye yönelik