olmayacak

Çimen: Elektrik ve doğalgaza zam düşünmüyoruz
Şubat ayında böyle bir ayarlama söz konusu olmayacak. İnşallah beklentilerimiz, bu mekanizmayı nasıl yönetebilirsek bize böyle bir imkanı verebilir diye düşünüyorum.” dedi.
ANFED: Hizmet insanlarına iftiralar had safhada gönüller yıkılıyor, kırılıyor
CAMİAYA OLMAYACAK SÖZLERİN SÖYLENMESİNİ KABUL ETMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL Kayseri Gelişen Sanayici ve İş Adamları Derneği (GESİAD) Başkanı Hamdi Kınaş TUSKON ve ANFED’e bağlı olarak Kayseri’deki iş adamları ve sanayicilere
Daum: İstanbul'a galibiyet için gidiyoruz
Ziraat Türkiye kupası maçları olduğu için idmanlarda çok fazla fiziksel yüklenme olmayacaktır.""İSTANBUL'A GALİBİYET İÇİN GİDİYORUZ"
Telefona taksit sınırlamasının son gününde işler bıçak gibi kesildi
Bir ay sonra burada satış olmayacak kepekleri kapatıp gideceğiz. İstenilen buysa yapacak bir şey yok." ifadelerini kullandı.
"2014, Amerikan ekonomisi için iyi olacak"
Özhabeş, “En önemlisi mali politikalar kısıtlayıcı olmayacak. Yatırımcılar önünü görebilecek. İki yıllık bütçe üzerinde anlaşmaya varıldığı için geçen sene ekim ayında olduğu gibi hükümetin kapanması gibi bir durumla karşılaşmayı ummuyoruz.
Mehmet Özdilek: Antrenöre artık daha uzun süre sabır gösteriliyor
Bende niye başkanım derdim, oda sen topu orada kaybetmezsen, kaptırmazsan bu iş olmayacak ben sana söylemiştim. Bende ya Başkan tamamda ben rakip 18 de kaptırdım sonrasında 30 pas var.
Trabzonspor, Rizespor maçı hazırlıklarına başladı
Burayı unutmak mümkün olmayacak. Her zaman gönlümün bir tarafında olacak. Artık bende Trabzonspor’un bir taraftarıyım." dedi.Kaptan Onur da, Alanzinho’ya kulübe gösterdiği katkılardan dolayı teşekkür ederek, "Alanzinho ile 5 yıldır aynı takımda mücadele ediyorum.
TÜSİAD: Hukukun üstünlüğünün hakim olduğu bir Türkiye istiyoruz
Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şu konuda da uyardım; ‘Çok yıkıcı bir kavgada, kazananı olmayacak bir kavgada enerjimizi tüketiyoruz.’ dedim. Yapmayalım bunu.
TÜSİAD Başkanı: Yeni HSYK kanun teklifinden büyük rahatsızlık duyduk
Ekonomik ve stratejik olarak, dünyanın yeni çerçevesinin çizildiği bir ortamda, Türkiye'nin kendisini tüketen, şiddetli, yıkıcı ve kazananı olmayacak bir kavgayla, enerjisini harcadığını vurgulayan Yılmaz, "Gözleri kör eden bu kavganın temelinde, hukuk devleti, güçler ayrımı, temiz siyaset gibi vazgeçilmez demokratik
Daum: Göze hoş gelen, fantastik bir oyun oynadık
O maçta da değişiklik olmayacak, bize hediye vermeyecekler. Her şeyi çalışarak almak, koparmak zorundayız.""TAKIMDA FUTBOLCU SAYISI AZALACAK"
Erdoğan: 3. Köprü ve Kanalistanbul'u hazmedemiyorlar; Ananas devletine geçit yok
Türkiye’nin bu süreçten çok daha güçlü çıkacağını söyleyen Erdoğan, “İnanın, Türkiye artık eski Türkiye olmayacak. Yeni Türkiye’nin kurulma süreci hızla devam edecek. Bugünkü Brüksel ziyaretimiz işte bu yeni sürecin önemli adımlarından biri olarak tarihe geçecektir.
Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması
Ama Beşiktaş'ın gerçekleri menfaatleri ile çakışmayan transfer söz konusu olmayacak. Çakışmayı sağlayamadığımız zaman transfer yok. Eğer örtüşe bilirse transfer olacak. Bu konuda teknik heyet çalışıyor.
İspanya Başbakanı: Katalonya’da referandum olmayacak
“İspanyol halkının egemenliğinin sorgulanmak istendiği bir referandumu düzenleyemezler ve ne Katalonya’nın ne de herhangi bir İspanyol bölgesinin bağımsızlığı olmayacak.” dedi. Mariano Rajoy, bu halk oylamasının gerilim ve bölünme meydana getirdiğini belirterek, kendisinin “birleştir ve bölme!
Otomotivcide kur kaygısı
Evet, 2014 kolay olmayacak; ama biz yine de ümitliyiz. Senenin ikinci 6 ayı olumlu olacaktır.” Rainer Genes, kur artışı ile ilgili soruları ise şöyle cevapladı:
Bakan Zeybekci: Döviz çıkmasıyla ekonomi zarar görmez
O da olmayacak, bu toz duman geçecek, bu rüzgar bitecek. Kardeşler kardeşlerle yine kucaklaşacak. Bundan emin olun." şeklinde konuştu.
"Dolar seviyesinin yüzde 10'u iç siyasi gerilimden kaynaklanıyor"
İç siyaseti bir tarafa koyarsanız, ondan sonraki yıllarda bu durumun sürmesini beklemek doğru yaklaşım olmayacak. Sürdürülebilir bir büyümeye devam edebilmesi için mutlaka ihracata yönelik bir ekonomik dengeye doğru yaklaşmak zorunda.
Emlak Konut GYO’dan 4 milyar liralık ihale
Ölçekli Nazım İmar Planı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından onaylan ve 70 metre olarak belirlenen proje, İstanbul siluetine olumsuz bir etkisi olmayacak şekilde planlandı.Projenin ticaret+konut olarak belirlenen arsa alanında iş ve alışveriş merkezleri, toptan ve perakende ticaret, ofis, büro, konut, rezidans, özel sosyal ve kültürel
Maliye Bakanı: 4C’lilere kesinlikle kadro yok
Ama ben inanıyorum ki program uygulamasında bir değişiklik olmayacak. Biz her şeyi hesapladık." dedi. "TÜRKİYE’DE OLUP BİTENİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL"Önümüzdeki hafta Londra ve New York’ta olacağını ve burada 400-500 kişilik bir yatırımcıyla görüşeceğini belirten Maliye Bakanı, "Türkiye’de olup biteni anlatmak
Esed, Mevlid Kandili programına katıldı
El Seyyid ayrıca, dünyanın tüm milletleri Cenevre’de toplansa bile nihayetinde Suriye halkının istekleri ve ideallerinden başka hiçbir şey olmayacak.” dedi.Esed ise, programın ardından camide bulunanların kandilini kutlamasının ardından ayrıldı.
Mahmut Uslu'dan yabancı sayısı ve Kulüpler Birliği açıklaması
"Yabancı oyuncu transferimiz olmayacak. Yerli futbolcu da bakılıyor; ancak o yönde de bir transferimiz olmacak. Ersun Yanal'ın da böyle bir şey istediğini sanmıyorum.
MÜSİAD Antalya Şube Başkanı: Bir finans kurumunun hedef gösterilmesi doğru değil
karşılandığını anlatan Lekesiz, "Bir taraftan bu sistemi geliştirmeye çalışıyorken, diğer taraftan bu, sadece bir kurumun zarar görmesi ya da sıkıntı yaşaması olmayacak, o sistemin zarar görmesi anlamına gelecek.
Roberto Carlos: Galatasaray-Fenerbahçe derbisi tam bir derbi
Ama şu bir gerçek, malesef Türkiye gibi bir ülke böylesi bir organizasyonda olmayacak. İçeriyle ilgili bir şey söyleyemem. Ama inanıyorumki 2018 Dünya Kupası'nda Rusya’da Türkiye mutlaka olacaktır." diye cevap verdi.
Galatasaray ile Fenerbahçeli kadın basketçiler yarın finalde karşılaşacak
Arka arkaya iki maç oynadığımız için takımımın oyuncularımızın toparlanması kolay olmayacak. Fenerbahçe hem kurum olarak hem takım olarak, oynamış olduğumuz tüm finallerde, her zaman kazanmayı hedefleyen bir kulübüz.
Yurtdışında kayak tatili Türkiye'nin dörtte bir fiyatına
Tatiller bölgelere göre ayrılırsa fiyatlarda bu şekilde oynamalar olmayacak, herkes uygun zamanında uygun fiyata tatilini yapabilir.‘’ (CİHAN)
Kasapoğlu: İllegal bahis konusunda çalışmamız var
Okula yakın mesafede kesinlikle bayii olmayacak. Bir oyuncakçı ya da kırtasiye gibi yerlere de mesafe hassasiyetimizi göstereceğiz. 3885 bayi bu konuda sıkı bir denetim altına alınmıştır.
Suriyeli muhalifler Cenevre 2 Konferansı’ndan umutsuz (özel)
Cenevre Konferansı başarılı olacak mı, yoksa olmayacak mı? “ diyen El Salih, “Konferans eğer Suriye’de akan kanı durduracağına az bir ihtimal dahi olsa ve buna inanırsak güçlü bir şekilde katılırız. Fakat bir oyalama ve Esed’e daha fazla Suriyeli öldürmesine zaman kazandırma taktiği olduğunu hissedersek ki buna hiç ihtiyacımız yok.
Eroğlu: 334 barajın yapımını tamamladık
Sizlere bazen hiç olmayacak süreler teklif ediyoruz. Bakıyorum ki o sürelerde yetiştiriyorsunuz. Bir barajı geçmişte 25 yılda bitirirken, şimdi 18 ayda bitiriyorsunuz.
Motorine harmanlanacak biyodizel indirimiyle ilgili usul ve esaslar belirlendi
Elektronik takip sistemi kurulmayan tanklarda depolanan miktarlar için kararname kapsamındaki uygulamadan yararlanılması mümkün olmayacak.TÜRKİYE'DAKİ TARIM ÜRÜNLERİNDEN FAYDALANMA ŞARTI
Kredilere BDDK ayarı: Tüketime 36 ay, taşıta 48 ay sınırı
Taşıt kredilerinde çekilecek tutar, taşıtın fatura bedeli 50 binin altındaysa yüzde 75’ten çok olmayacak. Taşıtın fatura bedeli 50 bin ise çekilebilecek kredi fatura bedelinin yüzde 70’i, aracın fatura bedeli 50 binden çoksa, çekilebilir kredi, fatura bedelinin yüzde
Ersun Yanal: Birileri istiyor diye yabancı kuralı değişmez
Ona göre bir kadro yapılanması olacak mı olmayacak mı? Devam edecek miyiz etmeyecek miyiz? İnanılmaz bir hukuk savaşı, buna rağmen Sayın Başkanımız, Yönetim Kurulu, önemli bir duruş sergilediler. Bu duruş takımımız bütünlüğü açısından çok kritikti ve bütünlüğü sağladık.
Eskişehirspor'da UEFA lisans sıkıntısı
Sıkıntımız olmayacak. Çünkü Avrupa'yı hedefleyen bir yapı da bunları da dikkat etmemiz lazım. Ama şu mali taploya göre, bu lisansın alınması da çok büyük bir sıkıntı gibi gözüküyor.
Çin’den yolsuzlukla mücadelede yeni adım
Varlıklarını bildirmeyen yetkililer terfi olmayacak ve kınamadan başlayıp işten çıkarmaya kadar değişen cezalarla karşılaşacaklar.Bu arada, hakkında ‘’şüpheli ciddi hukuk ve disiplin ihlali’’ soruşturması yürütülen Çin Halk Siyasi Danışma Konferansı Milli Komitesi (CPPCC) üyesi Yang Gang
Almanya yeni yıla köklü değişikliklerle giriyor
Çipli ve resimli olmayan sağlık sigortası kartları geçerli olmayacak.1 Ocak 2014 tarihinden itibaren doktorlar ve muayenehaneler yeni çipli ve resimli sağlık sigortası talep edecekler. Yeni kartları olmayanlara işlem yapılmayacak.
2014’de dünya sandığa koşacak
2014 yılı sadece Türkiye için seçim yılı olmayacak. Dünya genelinde 57 farklı ülkede seçim sandığı kurulacak. Uluslar arası kamuoyunun dikkatleri ise 2014 yılında aralarında Türkiye’nin de olduğu belli başlı seçimlerde olacak.
Samsunspor Başkanı Emin Kar: Bilgi kirliliği takıma zarar veriyor
Benim bugün de param yok, giderken de olmayacak. Ama bu demek değildir ki futbolcuların ve personelin parasını ödemeyeceğiz." GEREKİRSE TRANSFER YAPARIZ
Mehmet Özdilek: Ankara'da bize karşı favori yok
Bundan sonra da olmayacak. Kendi seyircimiz önünde kazanmak istiyoruz. Zor bir sürecten geliyoruz. Final maçları oynuyoruz.
"Mısır'daki askeri yönetim İhvan hareketini yer altına indirdi"
Bütün demokratik geçiş süreçleri gibi Mısır’ın demokrasiye geçiş süreci de kolay olmayacak." değerlendirmesini yaptı. Dede, “Umudumuz tarihsel ve kültürel bağlarımızın olduğu Mısır’da kanın durması ve ülkenin en kısa zamanda istikrar ve huzura kavuşmasıdır.
İş dünyasındaki uyuşmazlıkları ‘arabulucular’ çözecek
Yargı süreci sonunda verilen karar sadece taraflardan birini tatmin ederken, arabuluculukta kazanan veya kaybeden olmayacak. Her iki tarafın da kazançlı çıkabileceği bir süreç aranacak. Öte yandan arabuluculuk, karşılıklı iletişimi geliştirecek, bozulan ilişkileri onaracak ve tarafları birbirlerine karşı daha anlayışlı kılacak.
Mehmet Özdilek: Ankara’da maçların favorisi Gençlerbirliği’dir
Kolay bir maç olmayacak. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu süreçte yaşadığı sakatlıklar, problemeler bu maça çok yansıyacağını düşünmüyorum. Beşiktaş’tan çok, Gençlerbirliği takımı olarak bizim yapacaklarımız, sahaya yansıtacaklarımız daha önemli.
Stuttgart'da Türk ve Müslüman devletlerdeki zulme protesto
edilen yürüyüşte, 'Katil Çin', 'Hepimiz Uyguruz', 'Çin malına hayır', 'Uygur ve Türkmen halkına yapılan katliama dur', 'Karabağ Türk’tür Ermenistan’ın olmayacak' yazılı pankartlar taşındı.Göppingen ve Çevresi Türk Dernekleri Birliği Başkanı Vedat Dağ, "Dünyanın dört bir yanında Müslümanlara karşı zulüm yapılmakta.
Yerel seçim takvimi yayımlandı, kanunlarda boşluk var
seçim ilçe seçim kurullarının oluşturulması çalışmalarına başlanması (Ön seçim ilçe seçim kurullarında görev alacak siyasi partili üyelerin, aday adayı olmayacak kişilerden bulunması gerektiği hususu siyasi partilere hatırlatılacak.
Yunus Akgül: TT Arena Galatasaray'ın elinden alınabilir
"Makineler yerleştirilecek, herhangi bir inşaat olmayacak. Son derece anlamsız. Galatasaray için son derece cüzi rakamlar bunlar. Bu kadar ısrar etmenin mantığını anlamıyorum.
Sow: Herşeyden önemlisi Fenerbahçe'nin şampiyon olması
Hafta sonu oynayacakları Kardemir Karabükspor maçına da değinen Sow, "Kolay olmayacak. Önemli ve zorlu bir maç. İyi bir hava yakaladık. Elimizden gelenin en iyisini yaparak, inşallah güzel bir sonuçla İstanbul'a döneceğiz" diye konuştu.
HAK-İŞ: Çalışma hayatının sorunları tam manada aşılamadı
olmak üzere istisnasız her bir çalışan için güvence altına alınacak, haksızlıkların, adaletsizliklerin yaşanmayacağa, kazanılmış haklardan geriye gidiş olmayacak şekilde yeni bir sitemin geliştirilmesi gerektiği vurgulanan açıklamada, çalışanların kıdem tazminatına hak kazanma ve alma konularında yaşadıkları sorunun çözümü
Putin: Obama’yı kıskanıyorum, istihbaratın iştahına sınır koymalı
Çünkü o casus skandalının figüranı olabilir, ancak herhangi bir sonucu olmayacak.” dedi.Snowden’i merak ettiği bir karakter olarak tanımlayan Putin, “Onun sayesinde milyonlarca insan ve önemli siyasi figürlerin düşünceleri değişti.
Galatasaray Kulübü Başkanı Aysal: Chelsea maçında ekibime güveniyorum
Transfer konusunu da değinen Galatasaray başkanı Aysal, "Bütün ihtimallere karşı çalışmalarımızı yapmış ve tedbirlerimizi almıştık, bir değişiklik olmayacak." diyerek sözlerini şöyle tamamladı:"Her gün düzelen ve grafiği yükselen teknik çalışma var.
Mersin İdmanyurdu Başkanı: Şehir kenetlenip takıma sahip çıkmalı
İlk devreyi 35 puanla kapamak istiyorduk ama istediğimiz gibi olmayacak. 2 haftayı galibiyetle tamamladığımız zaman 33 puana ulaşmış olacağız. Devre arasında da iyi hazırlanıp Spor Toto Süper Lig'e çıkacağız.
Tolga Zengin istedi, Bilic kabul etti
Olmayacak mı?" tartışmaları devam ederken edinilen bilgiye göre Tolga Kasımpaşa maçında ilk 11'de sahaya çıkacak.Maraton.
Savunma Sanayi Müsteşarı: Havacılıktaki maliyetlerimiz Batı’nın 3’te biri
Bunu sadece TAI’de yapsak ülke sanayisine hiçbir faydası olmayacak. Bunu Sovyetler Birliği’nde gördük. Bugün oradan dünyaya çıkmış bir teknoloji görmüyoruz. Bizim hiçbir yerde kamu yatırımı yapma ihtiyacımız kalmadı.
IMF, Rusya’yı uyardı, 2014 büyüme tahminini düşürdü
IMF’e göre Rusya mevcut para politikalarını sürdürürse önümüzdeki 3 yıl içinde ek rezerv oluşturma imkanı olmayacak. Bütçe gelirleri açısından 2014-2016 beklentileri fazlası ile iyimser.Yetersiz alt yapı, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yeterince teşvik edilmemesi, kalifiye eleman istihdamındaki açık Rusya ekonomisinin önündeki temel sorunlar