orhan eraslan

'Bayburt’tan Erciş’e Deprem Kardeşliği' Barış Köprüsü'ne dönüştü
Bizlere sıcak yüzlerini gösterdiler Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan bizi çok sıcak karşıladı, Allah, ülkemizdeki bu kardeşliği birlik ve beraberliği bozmasın, bu hizmet kurumları ayakta kaldıkları sürece bu kardeşlik Allah'ın izni ile devam edecek.
Şahmaran, Aydıntepe yeraltı şehrinde sergileniyor
Sergi açılışına Demirözü Kaymakamı ve Aydıntepe Kaymakam Vekili Osman Güven, Bayburt Emniyet Müdürü Mesut İnce, Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve sanatseverler katıldı.
Aydıntepe'deki yer altı şehri, turizm merkezi olacak
Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan, "Yer altı şehrinin çıkışında şu anda hafriyat çalışmaları yapıyoruz. Yeraltı şehrinin çıkışından Aydıntepe Kalesi’ni merdivenler ile birleştireceğiz.
Aydıntepe’de ilçe merkezindeki metruk konutlar temizleniyor
BAYBURT - Bayburt Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan’ın talimatıyla ilçe belediye ekipleri tarafından, ilçe merkezindeki metruk binalar yıkıldı. Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Eraslan, ilçede daha önce de onlarcasını yıkarak temizledikleri metruk binaların enkaz temizleme ve yıkım işine devam ettiklerini
CHP'li Eraslan: 'Sav'ın yakınlarına disiplin şoku' başlıklı haber gerçek değil
ANKARA - CHP Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Başkanı Orhan Eraslan, "Sav'ın yakınlarına disiplin şoku" başlıklı haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Yazılı bir açıklama yapan Eraslan, bir haber sitesinde yer alan CHP'nin eski Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Suha Okay, eski MYK Üyesi ve eski Milletvekili Şahin Mengü
Koyunculuğu geliştirmek için köy kalkındırma birliği kurdular
Valisi Kerem Al, Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, AK Parti Milletvekili Bünyamin Özbek, Aydıntepe Kaymakamı Abdullah Şen, Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziyeddin Babacan, Tarım İl Müdürü Abdullah Ertuğrul ile bazı kamu kurum müdürleri Sorkunlu köyüne giderek, köydeki koyunculuk çalışmaları
Kılıçdaroğlu, öldürülen hakimin ailesinin üzüntüsünü artırdı
CHP teşkilatından ziyaret yapılıp, durumun anlatılmasını beklediğini, ancak tepki haberlerinin ulusal basına yansıması sonrasında eski Niğde Milletvekili Orhan Eraslan'ın bugün aradığını anlatan Mutlu, "Zaten cep telefonumu aradığında siz de burada idiniz.
Bayburt ve Bursa arasında yerel yönetimleri güçlendirme protokolü
Buradaki törene, iki belediye başkanının yanı sıra Aydıntepe Belediye Başkanı Orhan Eraslan, Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen, Beşpınar Belediye Başkanı Hasan Timur ve Akşar Belediye Başkanı Salih Aydoğdu katıldı.
CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinden Kılıçdaroğlu'na destek
Kılıçdaroğlu'na destek veren 13 üye adına bir açıklama yapan Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Orhan Eraslan, hangi saik altında olursa olsun Deniz Baykal'ı tekrar göreve çağırmanın, koşullar değişmediğinde kamuoyu nezdinde bir oyun oynandığı izlenimini oluşturacağını
Altın ödüllü kitap okuma kampanyası başladı
Programa, Kaymakam Abdullah Şen, Belediye Başkanı Orhan Eraslan, İlçe Emniyet Amiri Sefer Mermer, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlar da katıldı.
Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkanlığı seçimi sonuçlandı.
Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre AKP adayı ORHAN ERASLAN kazandı. Saat 04:07 itibari ile oy sayım işlemi tamamlanan Aydıntepe ilçesinde seçmenlerinin yüzde 33.