orhan eyövge

Muğla'ya beş vali yardımcısı atandı
birlikte Muğla Vali yardımcılarından Mestan Yayman Uşak Vali Yardımcılığı'na ve Ahmet Ali Barış Afyonkarahisar Vali Yardımcılığı'na, Mersin Vali Yardımcısı Orhan Eyövge, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ahmet Ertürk, Gaziantep Vali Yardımcısı Mevlüt Kurban, Zonguldak Vali Yardımcısı Fethi Özdemir ve Aksihar Kaymakamı Kamil Köten,
Atatürk’ün Trabzon’a gelişinin 87’nci yıldönümü kutlandı
Valilik önünde yapılan tören, Trabzon Vali Vekili Orhan Eyövge, Garnizon Komutanı Vekili Albay Dursun Ertuğrul, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile diğer kurum ve kuruluşlarının valilik önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk koyması ile başladı.
Trabzon'da Ahilik Haftası törenlerle kutlanıyor
Atatürk Alanı'nda yapılan etkinliğe Vali Vekili Orhan Eyövge, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, bürokratlar, esnaf ve vatandaş katıldı.
TCG Burak Reis Denizaltısı Trabzon'da
Trabzon Limanı'na gelen TCG Burak Reis Denizaltısı Komutanı Deniz Kıdemli Binbaşı Gökhan Kıray, Trabzon Vali Vekili Orhan Eyövge ve Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı'yı makamlarında ziyaret etti.