orhan gorbon

Antalya’ya yapılacak stadyum için en uygun yerin 100. Yıl olduğu düşünülüyor
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Tarkan Tüzken, Stadyum Proje Sorumlusu Orhan Gorbon ve birçok Antalya protokolü katıldı.
Antalya’ya yapılması planlanan stadyumda işaretler, 100. Yılı gösteriyor
için yaptıkları çalışmaları aktarmak üzere AK Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nasir Yapsakaloğlu ve proje yöneticisi Orhan Gorbon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde basın açıklaması yaptı.
TFF'den Güvener ve Gorbon'un işine son verildi
Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev yapan Genel Sekreter Ahmet Güvener ve vekili Orhan Gorbon'un işine denetleme kurulunun raporu doğrultusunda son verildi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ''TFF Başkanı Mahmut Özgener'in talimatıyla, TFF Denetleme Kurulu tarafından başlatılan ve titizlikle yürütülen
Türkiye - Belçika maçı öncesi ilk toplantı yapıldı
Türkiye - Belçika maçı öncesinde karşılaşmayla ilgili detayların konuşulduğu görüşmeye TFF Genel Sekreteri Ahmet Güvener, Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon, Dış İlişkiler Müdürü Metin Tunçer katıldı.
Gorbon: Final sunumuna hazırız
Türkiye Futbol Federasyonu EURO 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, Cenevre'de yarın evsahibi ülkeye karar verilecek UEFA Yönetim Kurulu toplantısı öncesi yapacakları sunumun çok önemli olduğunu vurgulayarak, ''Orada sunumu ilk biz yapacağız ve 30 dakikalık bir süre var.
EURO2016 Türk heyeti Cenevre'de
Mahmut Özgener, başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Yıldırım ve Yunus Egemenoğlu'nun yanı sıra Proje Direktörü Orhan Gorbon ile TFF Euro 2016 Proje Ekibi 28 Mayıs öncesi son hazırlıklar için Cenevre'ye ulaştı.
EURO 2016'nın ev sahibi 28 Mayıs'ta açıklanıyor
Türkiye Futbol Federasyonu EURO 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, Cenevre'de 28 Mayıs Cuma günü evsahibi ülkeye karar verilecek UEFA Yönetim Kurulu toplantısı öncesi yapacakları sunumun çok önemli olduğunu vurgulayarak, ''Orada sunumu ilk biz yapacağız ve 30 dakikalık bir süre
TFF Başkanı Özgener: 2016 için çok heyecanlıyız
TFF Başkanı Mahmut Özgener'in ardından TFF Genel Sekreter Yardımcısı ve UERO 2016 Adaylık Direktörü Orhan Gorbon delegelere 2016 hazırlıklarıyla ilgili olarak daha geniş bilgi verdi. Gorbon özetle şunları söyledi:
TFF Başkanı Özgener: EURO2016'da Platini'nin bir etkisi olmaz
Türkiye Futbol Federasyonu EURO 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon'un düzenlediği basın toplantısında, Avrupa ve UEFA'nın ön yargılı davranıp, davranmayacağına ilişkin bir soruya ''3. kez aday olmak bir irade gösteriyor.
EURO 2016 Proje Direktörü Gorbon: UEFA'ya Avrasya'ya açılma imkanı sunuyoruz
Türkiye Futbol Federasyonu EURO 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, Türkiye'nin 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerini düzenlemek için isteğini güçlü bir şekilde ortaya koyduğunu söyledi. Gorbon, Çırağan Sarayı'nda düzenlediği ve yabancı basın mensuplarının da katıldığı toplantıda, Türkiye'nin adaylığıyla ilgili İngilizce bir sunum yaptı.
Stratejik Plan ve EURO 2016 basın toplantısı, yarın saat yapılacak
sahipliğinde olacak ve yurtdışından da yabancı basın mensuplarının katılacağı "Stratejik Plan" basın toplantısının ardından aynı salonda TFF Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon, EURO 2016 adaylık sürecinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında güncel bilgiler sunacak.
Stratejik Plan ve EURO 2016 basın toplantısı, 12 Nisan'da yapılacak
sahipliğinde olacak ve yurtdışından da yabancı basın mensuplarının katılacağı "Stratejik Plan" basın toplantısının ardından aynı salonda TFF Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon, EURO 2016 adaylık sürecinde yapılan çalışmalar ve projeler hakkında güncel bilgiler sunacak.
EURO 2016 için üç kanaldan operasyon
Bu dönemeçte avantaj sağlamak için ne gibi çalışmalar yapıldığını, TFF Genel Sekreter Vekili ve Euro 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon TamSaha Dergisi'ne anlattı.Bu süreçte teslim edilen adaylık dosyasındaki revizyonların yapılacağını, yurtiçi ve yurtdışı tanıtım projelerinin sürdürüleceğini, oy kullanacak UEFA İcra Kurulu üyeleriyle
TamSaha'nın 66. sayısı yayında
TFF Genel Sekreter Vekili ve Euro 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, İtalya ve Fransa ile giriştikleri yarışta yaşananları anlatıyor: "Üç kanaldan operasyon." Ulusal Futbol Gelişim Akademileri'nin Teknik Direktörü Cezmi Turhan, "komple futbolcu" parolasıyla hareket ettiklerini vurgulyor: "Hedef elit oyuncu yetiştirmek
UEFA Kongresi İsrail'de başladı
Arıboğan, TFF Yönetim Kurulu üyesi Zafer Yıldırım, Milli Takımlardan sorumlu üye Levent Kızıl, TFF Genel Sekreteri Ahmet Güvener ve EURO 2016 proje ekibinden Orhan Gorbon ile Süheyl Önen'in temsil ettiği UEFA Kongresi'ne üye 53 federasyon katıldı.
TFF heyeti EURO 2016 ziyaretlerine devam ediyor
Arıboğan, TFF Yönetim Kurulu üyesi Zafer Yıldırım, Milli Takımlardan sorumlu üye Levent Kızıl ile TFF Genel Sekreter Vekili ve EURO 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon ve Süheyl Önen bu hafta içinde UEFA İcra Kurulu'nun 3 üyesi ile biraraya geldi.
Almanya'da EURO 2016 toplantısı yapıldı
Başkanvekili Lutfi Arıboğan, Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Yıldırım ve Levent Kızıl, TFF Genel Sekreteri Ahmet Güvener ve EURO 2016 hazırlık komitesinden Orhan Gorbon ve Süheyl Önen'den oluşan heyet Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Dr.
TFF, UEFA'ya euro2016 adaylık dosyasını teslim etti
konuşma sırasında Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, TFF Birinci Başkanvekili Lutfi Arıboğan, TFF Genel Sekreter Vekili ve 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, Bayan Milli Takım oyuncularımızdan Filiz Koç ve A Milli Takım oyuncularımızdan Nihat Kahveci de sahnede bulundu.
EURO 2016 adaylık dosyası yarın UEFA'ya teslim edilecek
konuşma sırasında Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, TFF Birinci Başkanvekili Lutfi Arıboğan, TFF Genel Sekreter Vekili ve 2016 Proje Direktörü Orhan Gorbon, Bayan Milli Takım oyuncularımızdan Filiz Koç ve A Milli Takım oyuncularımızdan Nihat Kahveci de sahnede olacaklar.
EURO 2016 Bilgilendirme Toplantısı Ankara'da yapıldı
Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, ''Toplantıda UEFA'nın istediği destek ve garanti mektupları yetkililer tarafından imzalanırken, TFF Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon, adaylık dosyasının içeriği konusunda yetkilileri bilgilendirdi.
TFF Temsilciler Kurulu Semineri başladı
Seminerin açılış törenine TFF Başkan Vekili Lutfi Arıboğan, Genel Sekreter Ahmet Güvener, Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon ve Temsilciler Kurulu Başkanı Kemal Dinçer de katıldı. Seminerin açılış töreninde bir konuşan Başkan Vekili Lutfi Arıboğan, temsilcilerin ilk yarıda oldukça başarılı bir performans gösterdiğini belirterek, daha zorlu
Fenerbahçe'den TFF Saracoğlu tepkisi
Bu kararın alınmasında yoğun çabaları olduğunu bildiğimiz, TFF Genel Sekreteri Ahmet Güvener'in ve Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon'un profesyonel yöneticiler olarak, kulübümüze karşı asla tarafsız olamayacakları bu karar ile bir kez daha ortaya çıkmıştır.
EURO 2016'ın logosu tanıtıldı
Adaylık sürecinde yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler veren EURO 2016 Komitesi Koordinatörü Orhan Gorbon ise, bir ay boyunca 2,2 milyon kişinin statta, 6 milyon kişinin sokaklarda, 4,8 milyar kişinin televizyon başında ve 1,2 milyar kişinin internette izlediği futbol
Bakan Özak: Hükümet olarak EURO 2016'yı tüm gücümüzle destekliyoruz
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genel Sekreter Vekili Orhan Gorbon direktörlüğünde oluşturduğu proje ekibi adaylık dosyasını tamamlamak üzere. Toplamda 850 sayfalık iki kitaptan oluşacak bu dosyada UEFA'nın cevap beklediği tüm soruların yanıtları yer alacak.
EURO 2016 Ulaştırma Altyapısı Toplantısı yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Lutfi Arıboğan, Genel Sekreter Ahmet Güvener, Genel Sekreter Vekili ve Euro 2016 Proje Koordinatörü Orhan Gorbon ile Euro 2016 Proje Danışmanı Süheyl Önen'in de yer aldığı toplantıya UEFA'yı temsilen 2008 ve 2012 Avrupa Şampiyonaları Direktörü Martin Kallen ve UEFA Turnuvalar
TFF Başkanvekili Lutfi Arıboğan, Kiev Olimpiyat Stadı'nı inceledi
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Lutfi Arıboğan ve Euro 2016 Proje Koordinatörü Orhan Gorbon, 2012 Avrupa Şampiyonası'nın final maçının yapılacağı Kiev Olimpiyat Stadı'nda incelemelerde bulundu.
Bakan Özak, TFF heyetini kabul etti
sıra TFF Yönetim Kurulu üyeleri Zafer Yıldırım, Yunus Egemenoğlu, Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl ile Euro 2016 proje koordinatörleri Süheyl Önen ve Orhan Gorbon da hazır bulundu. Yaklaşık 1 saat süren görüşmede, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Türkiye'de düzenlenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı resmi başvuru, adaylık süreci
Orhan Gorbon: "Türkiye bu finalden çok şey kazanacak"
Stadın finale hazırlanmasıyla ilgili çalışmaları Futbol Federasyonu adına yürüten Orhan Gorbon ve ekibi tarafından büyük bir titizlik ve özveriyle yürütülüyor. Futbol Federasyonu'nun hazırladığı TamSaha Dergisi'ne konuşan Gorbon, çalışmaların gidişatını, bugüne kadar neler yapıldığını, UEFA Kupası finalini düzenlemenin
TamSaha'nın 54. sayısı yayında
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı UEFA Kupası finaline hazırlayan ekibin başındaki Orhan Gorbon'la çalışmaların gidişatını, bugüne kadar neler yapıldığını, UEFA Kupası finalini düzenlemenin ülke futboluna ve sporuna neler katacağını konuştuk: "Türkiye bu finalden
2009 UEFA Kupası finaline doğru..
Bu arada 2009 UEFA Kupası Finali Proje Sorumlusu Orhan Gorbon basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Yerel Organizasyon Komitesi bu çalışmaları İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Belediyesi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Havalimanları ve Fenerbahçe