osman aşkın bak

Sporcu Biyolojik Pasaport, doping yapan sporcu sayısını artırdı
Komisyon Başkanı Osman Aşkın Bak, çalışmaların Türk sporuna katkı sunması temennisinde bulundu. Komisyonda Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Mehmet Baykan, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ekrem Atbakan
Sporda doping sorununun araştırılması için komisyon kurulması kabul edildi
ANKARA - Meclis Genel Kurulu'nda AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak ve 102 milletvekilinin, Türk sporunda yaşanan doping vakalarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla bir meclis araştırması
Bakan Suat Kılıç: Doping için ani ve habersiz denetim yapılıyor
Meclis Genel Kurulu'nda AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak ve 102 milletvekilinin, Türk sporunda yaşanan doping vakalarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla bir Meclis araştırması açılmasına ilişkin önergesi ve bu konuda verilmiş diğer Meclis
Geleneksel İlçeler Arası Futbol Turnuvası, başladı
AK Parti İstanbul Milletvekilleri Burhan Kuzu, Tülay Kaynarca, Osman Aşkın Bak ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu'nun da katıldığı turnuvanın başlama vuruşunu, AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu, yaptı.
Triatlon Avrupa Kupası İstanbul 2013 yarışları sona erdi
Düzenlenen törende sporculara madalyalarını AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Türkiye Triatlon Federasyonu (TTF) Başkanı Hamdi Güneş, TTF Onursal Başkanı Halil Kılıçoğlu, Avrupa Triatlon Birliği (ETU) Denetleme Kurulu Üyesi Ninan Blakkisrud
Arap Baharı'nın çocukları 'barış ekmeği' pişirdi
Festivale AK Parti İstanbul milletvekillerinden Türkan Dağoglu, Osman Aşkın Bak, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve Türkiye İşbirligi ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) Başkanı Dr.
Trabzonluların şenliğinde 2 ton sarma 3 ton mısır ekmeği dağıtıldı
ve horon şöleni çerçevesinde yapılan kutlamalara CHP Grup Başkanvekil Arif Hamzaçebi, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, AK Parti Milletvekilleri Osman Aşkın Bak ve Oktay Saral, Esenler Kaymakamı Nazım Bayramoğlu ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Esenler'de kentsel dönüşüm konutlarının anahtarları sahiplerine teslim edildi
Gerçekleşen tapu teslim törenine, AK Parti Milletvekili Osman Aşkın Bak, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Zülküf Atılgan, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ve çok sayıda semt sakini katıldı.
Şile Yağlı Güreşleri'nin Başpehlivanı Kara Oldu
Şile Belediye Başkanı Can Tabakoglu’nun açılış konuşmasıyla başlayan mücadeleye AK Parti İstanbul Milletvekilleri Ahmet Berat Conkar, Osman Aşkın Bak ile Şile Kaymakamı Şükrü Görücü ve Güreş Agası Mustafa Ekşi de izledi.
İftar sofrasında çocuk bereketi
Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Milletvekilleri Türkan Dağoğlu, Osman Aşkın Bak, AK Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Umut Özkan, Belediye Başkan Yardımcıları ve binlerce çocuk aileleriyle birlikte katıldı.
Haluk Ulusoy'un babası Saffet Ulusoy toprağa verildi
Başmüzakereci Egemen Bağış, milli futbolcu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, Güreş Federasyonu eski başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, Galatasaray
Esenler hamsi ve horon festivaliyle coştu
Tevfik Göksu, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Esenler Rizeliler Derneği Başkanı Barış Al ve çok sayıda davetli katıldı. Başkanlar elleriyle dağıttı
115 yaşındaki depremzede 5 metrekarelik naylon barakada yaşam mücadelesi veriyor
Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak ile birlikte Mahmut Özbey’i ziyaret eden Göksu, yürek sızlatan hayat mücadelesi karşısında büyük bir üzüntü yaşadı. Oğlu, gelini ve 4 torunu ile birlikte 5 metrekarelik tek göz barakada ilikleri donduran soğukta yaşam mücadelesi veren ve kendi ihtiyaçlarını bile karşılamaktan aciz Mahmut
Eyüp’te zabıtalara teşekkür yemeği
Eyüp Belediyesi MESA Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe AK Parti İstanbul İkinci Bölge Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Eyüp İlçe Başkanı Seçkin Turan ve Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcıları katıldı.
Başbakan Erdoğan: Sporla insanlık kazanacak NOT: GÖRÜNTÜLER CANLI GEÇİLDİ
FILA Başkanı ayrıca güreşe verdikleri destekten dolayı Güreş Federasyonu Eski Başkanı İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, İstanbul, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanları Kadir Topbaş ile Melih Gökçek’e de özel hediyeler verdi.
Güreşçilere başkan morali
tesislerinde gerçekleşen beyramlaşmaya tüm milli takım sporcularının yanında Federasyon başkanı Bekir Çeker, eski Güreş Federasyonu Başkanı İstanbul milletvekili Osman Aşkın Bak, Gençlik Spor Genel Müdürü yardımcısı Tamer Taşpınar, Asbaşkanlar Kadir Haberdar, Hüsnü Oralı, Serdar Korkusuz ve kalabalık bir medya grubu katıldı.
Kağıthane'nin baş pehlivan Şaban Yılmaz'ın hedefi Kırkpınar
Osman Aşkın Bak, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Yürütme Kurulu Başkanı Yaşar Kale, ünlü iş adamı Sadettin Saran, Türkiye Güreş Federasyonu Başkan Yardımcısı Kadir Haberdar, Grekoromen
İl il milletvekili seçilenlerin partilere göre listesi
AK Parti - Osman Aşkın BakAK Parti - Ahmet Haldun ErtürkAK Parti- Ahmet Baha ÖğütkenCHP - Kemal Kılıçdaroğlu
Gençlik ve Spor Bakanlığı için üç isim ön plana çıkıyor
Yeni dönemde meclise girmeye hak kazanan eski milli futbolculardan Hakan Şükür ile Güreş Federasyonu eski başkanlarından Osman Aşkın Bak’ın yanı sıra Nafiz Faruk Özak kurulacak Gençlik ve Spor Bakanlığı için adları ön plana çıkan isimler.
Başkanını seçen güreşte yeniden yapılanma
ANKARA - 12 Haziran 2011'de yapılacak milletvekilliği seçimleri nedeniyle görevinden ayrılan Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak’ın yerine 7 Mayıs’ta Ankara’da yapılan seçimlerde başkanlık koltuğuna oturan Bekir Çeker ve
Güreş Federasyonu'nun yeni başkanı Çeker oldu
Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde milletvekili adayı olması nedeniyle istifa etmesinin ardından yapılan başkanlık seçiminde 5 isim yarıştı. Güreş Federasyonu Başkanlığı'nda koltuk için yarışan isimlerden Bekir Çeker 82 oyla yeni federasyon başkanı oldu.
Güreş'in başkanı yarın belli olacak
Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde milletvekili adayı olması nedeniyle istifa etmesinin ardından yapılacak olan başkanlık seçiminde 5 isim yarışacak. Güreş Federasyonu Başkanlığı'nda koltuk için yarışacak isimler ise, Bekir Çeker, Ercan Yıldız, H.
AK Parti milletvekili adaylarına büyük ilgi
Bölge milletvekili adayı Osman Aşkın Bak ve en genç aday Ahmet Yıldız, Eyüp Emniyettepe Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. AK parti Eyüp İlçe Teşkilatı Başkanı Seçkin Turan’la birlikte Emniyettepe Mahallesinde esnaflarla, kadın, erkek, çocuk, yaşlı herkesle buluşan adaylar, onların hatırını sordu
AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu
ANKARA - AK Parti'nin, Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'na sunduğu, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimde göstereceği aday listesi belli oldu. AK Parti milletvekili aday listesi şöyle:
Güreş Federasyonu Başkanlığı'na İstinye başhekimi de aday oldu
İSTANBUL - Güreş Federasyon Başkanı Osman Aşkın Bak’ın 12 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinde aday olmak için görevinden istifa etmesiyle güreş federasyonunda seçim süreci başladı.
Güreş Federasyonu eski Başkanı Ustaoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Recai Ustaoğlu’nun 2004-2007 yılları arasında Güreş Fedarasyonu Başkanlığı yaptığını hatırlatan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak, ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilediğini söyledi.
Grekoromenciler Dünya Kupası'nı 5. sırada tamamladı
FEDERASYON BAŞKANI BAK: EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak, Grekoromen Güreş Dünya Kupası'ndaki maçlar sonrasında milli takımın durumunu değerlendirdi. Belarus’a fazla iddialı gelmediklerini ifade eden Osman Aşkın Bak, ''Bizim için iyi bir sınavdı.
Grekoromen Güreş Milli Takımı Minsk'e gidiyor
Osman Aşkın Bak'ın yanında kafilede FILA Asbaşkanı Ahmet Ayık, Hakem İbrahim Cicioğlu ile antrenörler Salih Bora, Şaban Donat, Hakkı Başar ve Muttalip Yerlikaya, doktor Ömer Kırmızı, masör Mecnun Paşalı yer alıyor.
Güreş Federasyon Başkanı Bak: Mayo orada asılı en iyi olan giyecek
Golden Grand Prix Bayanlar Güreş Turnuvası'nda müsabakalara devam edilirken, Güreş Federasyon Başkanı Osman Aşkın Bak, genç kadrodan ümitli olduğunu söyledi. Türkiye'de 2011 yılının güreş yılı olacağını bilerek hareket ettiklerini belirten Federasyon Başkanı Osman Aşkın Bak, Ahmet Cömert Spor Salonu'nda grekoromenden sonra searbest
Yaşar Doğu Serbest Güreş şampiyonası, yarın başlayacak
Wow Otel'de gerçekleştirilen turnuvanın tanıtım toplantısında konuşan Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak, turnuvalarda kıran kırana mücadelelerin olacağını belirterek, tüm güreşseverleri Ahmet Cömert Spor Salonu'na davet etti.
Dünya şampiyonu Soner Sucu ameliyat oldu
Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak ise telefonla arayarak Soner Sucu'ya geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, bir an önce iyileşmesi temennisinde bulundu. Doktorlar Soner Sucu'nun hafta sonunda taburcu olacağını belirtirken, kendisi ise, ''Dün çok kötüydüm, ağrılar hissediyordum.
Vehbi Emre Güreş Turnuvası başladı
çok sayıda güreşseverin yanı sıra, Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği (FILA) Yönetim Kurulu Üyesi Lorika Maria Yakşi, Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak ile eski dünya ve olimpiyat şampiyonları da izliyor.
Vehbi Emre Güreş Turnuvası 28-30 Ocak'ta
Vehbi Emre Büyükler Grekoromen Güreş Turnuvası’nın basın toplantısının ise, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar ve Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak’ın katılımlarıyla İstanbul'da yapılacak.
Türkiye Büyük Erkekler Serbest Güreş Şampiyonası, Kocaeli'nde başladı
2 gün sürecek şampiyonayı Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak, Asbaşkan Ercan Ayyıldız, Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Rodica Maria Yakşi ve çok sayıda sporsever izledi. Şampiyonda yarın 55, 84 ve 120 kiloda karşılaşmalar yapılacak.
Grekoromen Güreş Şampiyonası, Trabzon'da başladı
Müsabakaları Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve sporseverler izledi.
Türkiye Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Şampiyonası
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak, 2011'in güreşin yılı olmasını istediklerini söyledi. Bak, 23-25 Aralık tarihlerinde Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapılacak Türkiye Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Şampiyonası öncesi Türkiye Spor Yazarları Derneği
Güreş Ligi'nde fikstür çekildi, yabancı transferi yasak
Osman Aşkın Bak, kulüp yöneticileri, eski milli güreşçiler ile antrenörlerin de katıldığı fikstür çekilişi Rixos Otel'de gerçekleştirildi. Fikstür çekimi sonrasında federasyon başkanı ve kulüp yöneticileri, 2010-2011 sezonunda yabancı sporcu transferinin kaldırılmasına ve kulüplerin en fazla iki yerli
Cumhuriyet Turnuvası'nda 2. gün sona erdi
Osman Aşkın Bak, milli takım antrenörleri, Grekoromen Güreş Koordinatörü Ata Karataş ve çok sayıda güreş sever vardı. Günün sonunda kilolarında ilk üçe giren sporcular şöyle;
Güreşte, Cumhuriyet Kupası'na 13 ülke katılacak
Ş Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin ve Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın iştirak edeceği ifade edildi.
GSGM Akgül'den güreş kampına ziyaret
Osman Aşkın Bak'ın yanında İstanbul Gençlik Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar, Güreş Federasyonu Genel sekreteri R.Maria Yakşi, başkan vekilleri Ercan Yıldız, Mehmet Genç, Veysel Dalmaz ile yönetim kurulundan, Gürsel Sert, M.
Şampiyona için Moskova'ya gelen güreşçiler otelde fuhuş çetesine takıldı (Özel)
Federasyon Başkanımız Osman Aşkın Bak FİLA'ya (Uluslararası Güreş Federasyonu) gerekli şikayette bulundu. Bu sıradan bir spor turnuvası değil, bu dünya şampiyonluğu.
Dünya şampiyonasına hazırlanan güreşçiler iftarda buluştu
Osman Aşkın Bak, Rusya'da yapılacak olan dünya şampiyonasına ayrıca Bayan Güreş Milli Takımı'nın da katılacağını bildirdi. İFTAR YEMEĞİNE KATILDILAR.
Güreşte milli takım sporcularına yeni kurallar anlatıldı
Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın talimatıyla güreş hakemi İbrahim Cicioğlu tarafından anlatılan yeni kurallar güreşçiler tarafından da ilgiyle izlendi. Önce İSKİ'de dünya şampiyonasına hazırlanan Serbest Güreş A Milli Takım kadrosuna, sonra ise Sarıyer Mersinli Ahmet Güreş Milli Takım kampında bilgi verildi.
İTO, Grekoromen Güreş Milli Takımı'nı ödüllendirdi
Avni Mutlu'nun da bulunduğu İstanbul Ticaret Odası'nın geleneksel iftar yemeğinde, Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak ve Antrenörler Salih Bora, Hakkı Başar, Şaban Donat, Muttalip Yerlikaya hazır bulundu.
Ahmet Taşçı: Tek gözümün olmayışı bana büyük sıkıntı verdi
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın Kırkpınar'a büyük önem verdiklerini de belirten Selim, "Spor Bakanımız Özak ve Federasyon Başkanımız geleneksel sporlara büyük önem veriyorlar.
Ahmet Taşçı: Tek gözümün olmayışı bana büyük sıkıntı verdi
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak ile Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın Kırkpınar'a büyük önem verdiklerini de belirten Selim, "Spor Bakanımız Özak ve Federasyon Başkanımız geleneksel sporlara büyük önem veriyorlar.
Ahmet Taşçı ile Sumo Güreşçisi er meydanında karşı karşıya geldi
Osman Aşkın Bak her iki güreşçiyi de kutlayarak ellerini havaya kaldırdı.
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin resmi açılışı yapıldı
Osman Aşkın Bak, Japonya'nın İstanbul Başkonsolosu'nun katıldığı program öncesinde değişik küçük boylardaki güreşçiler er meydanında güreş tuttu. Açılış töreninde konuşan Edirne Valisi Gökhan Sözer, asırlardır devam eden tarihi Kırkpınar'ın milli birlik ve beraberliğin en önemli ögelerinden biri olduğunu belirterek
Tarihi Kırkpınar'a coşkulu başlangıç
Osman Aşkın Bak ve Japon Sumo'cuların pehlivanı Shibata Yama ve diğer sumocular katıldı. Program Selimiye Camii'nde okutulacak Mevlid-i Şerif'in ardından saat 18.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Taşpınar: Üsküdar Belediye Başkanına teşekkür ediyorum
Güreş Federasyonu Başkanı Osman Aşkın Bak'ın ve Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın böylesine kapsamlı bir organizasyona desteklerinin devam edeceğini açıklamalarının da kendilerini mutlu ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar,